Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dadula - Re: Mimozemský kontakt

11. 10. 2021 20:08

28.9.2021 měl Jaroslav Chvátal Paralaxu? Nemůžu najít, prosím upřesněte. Děkuji.

Eritree - Re: Re: Mimozemský kontakt

12. 10. 2021 21:08

Byl to placený webinář na www.matrix-2001.cz pod názvem "PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 15. Vysvětloval, že neměl mandát říct o testu veřejně většímu množství lidí, protože součástí testu je, že někteří to budou vědět a budou se moci na telep. kontakt připravit a jiní ne. Na druhé straně ale prý není problém, aby to posluchači sdělovali dál ve svých soc. skupinách apod.

Anča - Re: Mimozemský kontakt

12. 10. 2021 9:07

Konečně něco pořádného! Už by se s tímto mělo pohnout, tak to jedině vítám.

zuzana - na vychode

10. 10. 2021 22:34

https://www.imeteo.sk/clanok/video-oblohu-na-vychode-slovenska-rozziaril-velmi-jasny-bolid

Hana - bez komentáře

5. 10. 2021 21:39

My tedy vlastně v přímém přenosu sledujeme pád jedné civilizace, kdy cílem je vpravit všem roztok, jakože "vakcínu" do těla, a covid je v tomto světle podružná záležitost. Protože roztoky v tělech jsou až na prvním místě. Jaké skutečné zájmy se tady sledují, vyhlazení populace, vytvoření biorobotů...

Tomáš - Re: bez komentáře

5. 10. 2021 21:53

Ovládání lidí, vytvoření biorobotů, mutace DNA a poškození její kvantové podstaty pro zamezení vzestupu a obnovení 12vláknové. My ji prostě máme ve své předloze ,už jsme byli polobohy v Atlantidě a nemohli ji zničit, ale na principu dobrovolnosti to lze to není proti kosmickým zákonům a mimozemštani nemají právo zasáhnout. Tak aspon lidi informují jako rasa Ebe. Mimozemštani tady také mají vědecké programy jako výzkum Atlantidy či Hyperboree. Zdá se že je něco pravdy na tom že naši slovanští předci přišli z jiné vyvynutější galaxie a jejich nadčasové exotické technologie mimoni chtějí... No prý k nim máme klíče jenom my jejich potomci..

Petr - Re: Re: bez komentáře

6. 10. 2021 10:57

Ty technologie jsou uložené v krystalických knihovnách hluboko pod zemí. A dostane se k nim skutečně jen morálně čistý člověk slovanského typu. Je tam taková pojistka.
Jestli by se k tomu dostal třeba i bývalý druid, to je pak otázka.

Naši předci když viděli že se blíží temnota, tak je takto zabezpečili a schovali. Dostaneme se k nim jedině až tu nebudou temní.

Kromě toho existuje řada zapomenutých prastarých základen Hyperborejců, někde na Sibiři, možná na Uralu nebo i v Altaji. Vše chráněno silnou magií. Jen tak někdo se do nich nedostane. A prakticky nikdo dnes neví kde jsou.

Tomáš - Re: Re: Re: bez komentáře

6. 10. 2021 16:18

Tak ona je i Šambala a zdá se že to není jen pohádka, nacisté ji hledali jak vzteklí. Ty síně předků-záznamů jsou realita , ale bez duchovního vzestupu do nich přístup mít nebudeme zneužili bychom to k pomstě.. Bohužel ani k čisté energii nemáme přístup, všichni nám dávají pěkný kapky a vzpomínky na Atlantské technologie vše blokováno i když nechápu proč ,když nám nejde o zbraně ,ale volnou energii...

Anča - Re: Re: Re: Re: bez komentáře

6. 10. 2021 17:43

To má zase pravdu Zelenka - první tři čakry.
Když to vezmeš civilizačně, tak tady v ČS jsme na tom většinou tak, že se neobáváme čistě hmotně o svoji existenci, tzn. první čakra dobrá.. Většinou máme proč žít, respektive chceme žít, druhá čakra dobrá. Třetí čakra - máme svobodu? A čtvrtá - miluješ bezpodmínečně? Umíš to říct? Víš o čem žvaníš? Máš to zadobře s tím, odkud jseš? Pak už to taky nechápu, ale tušíš, že se to zadrhlo někde na tý svobodě.
Dokud ti hrozí 5G technicistní totalita, tak to malilinkato vázne ty knihovny.
Jsem hnusná co?

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

6. 10. 2021 21:07

Já myslím že v katolické ČSR jsou všechny čakry bída. Bída pod habsburky a pod církví v podstatě oddělala první 3 čakry. Základní zabezpečení 1. -nět, hojnos 2.t, to už vůbec ne, a realizovat se ve světě 3., to pod habsburky taky nepřipadalo v úvahu.

A ještě připočteme 5.čakru - kdo si pustil hubu na špacír, ten šel pod katovu sekyru nebo k inkvizici. A přesto se nikdo krční čakře systematicky nevěnuje. Je to taková zanedbávaná "popelka" v ezoterice.

Jediné co nám možná nechali, díky Kristovi, je ta srdeční. Ale k čemu to, když tu lásku nemůžeš projevit činy v realitě, protože 1. 2. 3. a 5. čakra.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

6. 10. 2021 21:39

Nikdy jsem o tom nepřemýšlela, o nějakých čakrách, že bych je prožívala, nijak si je záměrně neřídím, i když nějaké energetické vjemy pochopitelně mám, toho si nelze nevšimnout, že se něco děje na energetické úrovni. Zbytečně skuhrat se nevyplácí, ale pravda je, že všechny možné bloky na psychických a energetických tělech máme vázány všelijakými těmito genetickými vzpomínkami předků, to jo. Ale není pravda, že nemůžeme projevovat lásku - já si myslím, že jakkoliv do toho třeba i surově řežu, tak projevuju lásku, protože se vůbec rozčiluju.
Transformace je krásná věc a existuje spousta různých zdrojů a informací, jak se věci mají. Corey Goode popisuje tajné vesmírné projekty, Zelenka šíří lásku, čarodějnice sdělují zážitky z čarodějnické války ... všichni se furt transformují, ale já nevím, jestli tím ztransformujeme to 5G.
Pořád doufám, že míra transformace a lásky se naplní natolik, abychom toto technické svinstvo odstranili, že se ty čakry nakrmí, nevybouchnem, nezešílíme a "vypneme to". Chtěla bych zažít svět s přirozeným elektromagnetismem bez mikrovln.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

7. 10. 2021 15:30

Je to tak jsme bombardováni mikrovlnami a je zázrak že to ještě ustojíme ,pak se spousta lidí diví že jim nejdou meditace. Znám jednoho co spí ve sklepě že tam vlny neproniknou. Já si chci udělat meditační místo ve sklepě ,ale přivedl bych tam slunce optickými kabely.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

7. 10. 2021 22:43

Je to podprahové vypětí a meditacemi ve sklepě se sice může něčeho dosáhnout, ale musí to jít bezpečně přes grálové povolenky a být to ve prospěch planety a lidstva, nikoliv pro vlastní duchovní vzestup s přístupem, co je mi po nich. Ve skutečnosti už je rozhodnuto, nejde tu o individuální vzestupy duší, i když i to samozřejmě probíhá a rozhodně to není nijak zakázané, ale jedná se spíš o přežití "lidstva" jako celku a v co nejlepší formě. Aby se mohlo dále zdokonalovat a jít dál.
Proto je třeba mikrovlny řešit na kolektivní civilizační úrovni, nejreálnější v tomto ohledu mi skutečně připadá komunikace s mimozemšťany, kteří by poskytli autoritu. Jenže to je otázka mnoha dalších okruhů, než jsme my kouzelníci. My můžeme chápat a meditovat a pozorovat a magicky zasahovat, ale mělo by to směřovat ke kolektivnímu prospěchu, k pokračování civilizace.
Tlaky přechodu do věku Vodnáře, který je symbolem lidské svobodné bytosti, skutečně nelze překonat otrockým stavem. Stále všichni čekáme, vzpamatováváme se, dochází nám věci. Věřím, že se řešení objeví.
Nebo něco přijde.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

7. 10. 2021 23:24

miktovlné záření narušuje naši energetickou podstatu auru nejde o podprahové vypětí či manipulaci, pak nemáte energii na nic , dále se naruší bioelektřina v těle tedy celý nervový systém řízení těla. Vlny mají kladnou polaritu tak že se nabijete kladným elektrickým nábojem pokud ho nevybijete uzemněním přes vodu či dýcháním záporných jontů z ionizátoru ,nebo v jeskyni tak tato elektrická nerovnováha vyvolá únavu bolest hlavy a vyčerpání. Navíc mikrovlny díky své velikosti rozkmitávají molekuly vody tento jejich pohyb vyvolává tření a zahřívání no princip mikrovlné trouby tak že mobil u ucha super věc.. Je třeba odzkoušet mobilem zda máte dost hluboký sklep aby neměl signál jinak musíte kopat hlouběji.. :-) ale bude to stát za to svatyně Země kde se v klidu můžete napojit..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

8. 10. 2021 20:14

A také pozor na ohřívání potravin v mikrovlné troubě , rozkmitáním molekul vody roztrhá bunky a unikne z nich prana a všechno ,bude z toho jen nevýživná hmota. Oni to vymysleli nacisti a používali je k vaření při tažení do Ruska ,ale jejich lékaři zjistili že se dramaticky zhoršuje zdraví vojáků a tak se od toho upustilo. Je z podivem že se tak rozšířili a nikdo to neřeší.. Vlastně tato schopnost mikrovln rozvibrovat molekuli vody je velice zajímavá a pokud by se tímto způsobem dokázalo roztrhat atomovou vazbu molekuly vody rozložíme ji na vodík a kyslík a máme palivo pro vodíkové motory v autech ,nebo pro rakety. Dnes se vodík získává rozkladem vody elektřinou nebo chemickou cestou ,jsou to drahé metody těžby vodíku a tak se nevyplatí auta na vodík.. Já se tímto zabývám už dlouho postavil jsem několik elektrických generátorů vodíku HHO ,ale spotřeba elektřiny je značná ,snažím se do toho procesu zapojit volnou energii a snížit tak spotřebu elektřiny na desetinu pak by to mělo smysl a vyhráli by jsme jako lidstvo. Jezdilo by se na vodík ,topilo by se vodíkem a i elektřina by se vyráběla v plyno-vodíkových elektrárnách. No zatím se nedaří a výzkum je hodně drahý generátory jsou z nerezových plechů a ceny závratně rostou..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

8. 10. 2021 8:50

Skvělý popis, jak mikrovlny zle fungují. Podprahové vypětí je v tom taky, je to výsledek toho praktického působení, jaks to popsal. Já to vnímám jako podrážděnost, únavu, tlaky do hlavy a energetické "řezací" vlivy. Ve vztahu k informacím a jejich přenosu, tak tam mám takové dojmy, že ilumináti, kteří jak to vnímám, jsou propojeni s nějakou drakoniánskou strukturou ze Siria a to je v současnosti největší zlo, které tu na nás má ještě nárok, toho 5G využívají, ale nejsou s tím spokojení, je to pro ně taková nanicovatá technologie, už s tím prakticky zase až tak moc na nějaké psychické magické rovině nesvedou.
I to ovlivňování myslí se jim s tím nedaří tak, jak by chtěli.
Ale ta technologie nebezpečná je, minimálně pro zdraví - naše i přírody - a pro ten narušovací efekt.
Individuálně to jde vyřešit sklepem, ale na kolektivní úrovni to řešit budeme muset, přece se všichni nemůžeme nastěhovat do sklepa a zvířata rostliny nechat venku, kvůli přiblblému bezdrátovému signálu.
Buď budeme časem bez bezdrátového signálu, nebo najdeme něco, čím by se daly tyto funkce nahradit a zároveň to nebylo zdraví škodlivé.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

9. 10. 2021 10:56

To nedává moc smysl. Protože to jediné co doopravdy můžeme ovlivnit, je naše chování a náš osud. Ostatní lidé jsou nadáni svobodnou vůlí a ovlivňují svůj osud sami.
Příliš se jim do toho plést, může vyvolávat nepříjemné následky. Viz cesta do pekel dlážděná dobrými úmysly.

Kromě toho, tím že kecám do života druhým, se rafinovaně vyhýbám tomu, abych řešil svoje vlastní problémy. To je častá motivace těch co furt chtějí řešit svět a lidi okolo.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

9. 10. 2021 13:28

Pokud se jedná o zdraví je důležité aby lidi byli informováni. Je pak jenom na jejich svobodné vůli zda budou používat mikrovlnky, mobily či se nechají naočkovat. Máme dar rozumu každý dokáže vyhodnotit informace a rozhodnout se , pokud však rozum nepoužívá ,nechá o sobě rozhodovat jiné kvůli svému pohodlí a místo Občana je Ovčanem pak jeho existence z hlediska vesmíru přestává mít smysl a není ničím přínosný. Na základě přirozeného výběru dle Darwinismu končí a je jedno jestli si upraží hlavu mobilem ,nebo jsi ji rovnou strčí do mikrovlnky.. :-) Co je však trestuhodné takto manipulovat s dětmi a starými lidmi ti jsou bezbraní..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

9. 10. 2021 19:20

Myslím že tady jsi se Ančo docela sekla. U mých příbuzných se narodily 2 holčičky, mimořádně pokročilé světelné bytůstky. Když jsem je poprvé viděl, tak jsem z toho byl lehce v šoku. A to tou dobou ještě kadily do plínek :)
Naprosto typické starseeds inkarnované v 1.generaci. Já jim soukromě říkám kapitán Janička a první lodní důstojník Terezka :-))) Ten nepozemský původ z nich jen leze.

Bohužel, tahle rodinná větev propadla docela temnotě. Prakticky všichni jsou naočkovaní a zmagoření. Marně jsem se je snažil roky varovat a zasvětit do skutečné pravdy. Jen z toho měli srandu. Jsou zcela semletí systémem. A to původně byli inteligentní a rozumní. Taky vyspělé bytosti.

Tak kde tu vidíš tu férovost, jestli se ti magoři rozhodnou naočkovat ty holčičky, hvězdné semínka? Už i tak stačí že všichni kolem nich jsou zmagoření a naočkovaní.

Ony jsou fakt vyjímečné, ve srovnání s podobnými dětmi, které jsou zjevně inkarnacemi pozemskými, a často zatížené rodovou karmou už na pohled. Ikdyž, těch starseeds se inkarnuje čím dál víc, vidím to čím dál častěji.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

10. 10. 2021 9:38

Všichni jsme nepozemští ,řada přišla z vyšších světů si zahrát hru na smrtelníky , ono je totiž dost nuda, když jste nesmrtelnej a všechno víte co chcete dál dělat... Pokud ty holčičky tady mají důležitý úkol budou ochráněny , pokud ne stane se co se má stát.. Doufal jsem že ta nebezpečnost vakcin není až tak velká a bude naděje , ovšem závěry konference německých patologů mluví jasně..
Konference patologů: Negativní vliv covid očkování na lidskou tkáň (část 1/2) | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz)