Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ivana - Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 11:24

No v tomhle máte pravdu, že dalo by se říct úplný laik dovede odvézt přisedlíka. Vždyť může sednout zas na něj. Já bych se teda do toho nepouštěla. Lepší je požádat o pomoc někoho zkušeného nebo nanebevzetí mistry apod. Nikdo neví co to může být za entitu nemusí to vůbec být jen duch. A to už pak je práce pro někoho jiného. Mě se občas stávají takové příhody, že si myslím když nad tím uvažuju, že jsem asi blázen. Třeba loni v létě když jsem šla se psem tak v jednom místě jako když vás něco studeného chytí za nohu nad kotníkem. Nevěnovala jsem tomu pozornost myslela jsem, že se mi něco jen zdálo. Druhy den když jsme šli zase na procházku, chodíme stejnou trasu tak se mi v tom místě stalo totéž jako když se vám něco studeného omotá okolo nohy . Měla jsem z toho špatný pocit a i trošku strach. Třetí den v tom místě už mi obavy, že se to zase stane tak nějak vytanuly na mysli a vtom se ozval hlas ,, nemusíš se bát už jsem to zabil'' tak jsem se tak trošku zarazila, ale až později si uvědomila, že už na mě nic nesahalo a ani další dny potom. Vím, že se mnou někdo pořád chodí a i doma je semnou a chrání mě. Cítím ho a někdy i vidím, ale jen v duchu. Je to mladý blonďatý muž. Je možné, že je to nějaký mimozemšťan těžko říct, ale vím, že mám ochranu.

Anča - Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 11:38

Jo, tak to je super - může to být i strážný anděl a nebo i jiná stráž, nadstandardní.
Potřebujeme je, protože těch úchylných negativit, co zužují náš svět, je spousta, jsme navedení do úplné nablbosti a většina z nás je slepá, jasnozřivost má v současné době málo lidí a když ji má, má věřím co dělat, aby vydržel a nezešílel.

Zuzana t - AI

8. 10. 2021 13:36

Napriklad: Cleveland state university
Department of elektrical emgineering
And computer science
CIS 666 Artificial intelligence

Zaujimave su referencie a roky ktore podobne programy bezia. Za mna-nedovolujem…

Zuzana t - Situacia

3. 10. 2021 17:03

ahoj, na Slovensku to bolo a je pestré. Volá sa to "prestupy" cez úroveň.. Nemôžeme si bežne byť istý, či sa ešte zhovárame s blízkymi osobami, či nie sú už "obsadené" inými duchmi alebo ľuďmi (?) V pozadí v inej úrovni sa to melie tiež a neviem ako do tejto prebiehajúcej reality zapadajú mimozemžťania alebo práve preto!
Napríklad, keď som chcela volať mobilom synovi, zmenil sa mi hlas a nielen hlas ale aj spôsob reči na hlas a spôsob reči mojej kolegyne. Nie som švihnutá, ale otvorený metrix rozbehol mnohé aj neželaným smerom. Mnohý si obsadzujú vytipovaných ľudí, či už kvoli ich schopnositiam alebo majetku... možno niekedy z tejto "sci-fi" viac. Je v podstate možné čokoľvek s technológiami, ktoré majú pôvod ktovie kde. Aj systém sa ich bojí, mne pre istotu dali nálepku s diagnózou, keby že chcem rozprávať, tak ako teraz...

Anča - Re: Situacia

3. 10. 2021 20:33

K tomuto mě napadlo, že lidi, kteří se dali očkovat, se právě rozhodli a s tím efektem "už jsem se rozhodl", znamená "rezignuji na duchařiny a konspirace", tzn. ti lidé se psychicky otočili k bezpečí jakéhosi "normálního" světa a již nechtějí o nějakých duchovních vzestupech, mimozemšťanech, nebo zlým Gatesovi ani slyšet a tím se lidsky i frekvenčně vzdalují lidem, jako jsi ty. A může to zřejmě i vytvářet takový dojem, že se ty lidi změnili.
Každopádně vakcína má silný normalizační a uzemňující vliv a všelijaké pokusy ovládat tyto lidi přes 5G rozhodně probíhají.

Anael - Re: Re: Situacia

3. 10. 2021 23:22

Navazuji na ty vakcíny, prosím, shlédněte video i se snímky z rozboru vakcín firmy Moderna a Johnson & Johnson a udělejte si na svůj vlastní názor je to na webu otevrisvoumysl.cz .Článek má název,, Dr. Madejová :Laboratoř v USA analyzovala covid injekce a odhalila pohyblivý materiál a další syntetické látky.,, Je z 2.10.2021. ...Nevím proč jsem si vzpoměla zrovna na film Vetřelec když jsem to uviděla. ...nebo možná Invaze. Bůh nás opatruj.

Anča - Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 8:04

Jo, já viděla první díl - asi si to nevycucali z prstu, ani ten výzkum, ani ty výsledky. Hezké. V podstatě se to říká od začátku. Jen to teď leze ven. Chtějí 80% proočkované populace, naši zodpovědní uvědomělí zmetci.
Takže potřebujeme vysokokapacitní zázrak, nebo mimozemšťany, jinak do 10ti let bude tato země buď pustá, nebo plná barevných. Já třeba děti nemám, do pekla je nehodlám přivést, dnes se tomu říká "enviromentální úzkost", když se lidstvo tak žene do té totality pod 5G mlátičkou do hlavy, tak mezi takové nebudu přivádět děti.
Uvidíme.
Mimozemšťany prý nepotřebujeme, jsme odhodlaní to tedy zvládnout sami, všichni to tu aspoň říkají, já jsem zvědavá, zařídila jsem se tak, aby mi to mohlo být de facto i jedno. Pokud lidi chtějí totalitu a smrt, už s tím nic nenadělám.

Anča - Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 9:06

Zase je na tom útěšné, že ten děsivý příběh děsivě blbé civilizace, na který s úžasem od malička zírám, se už šine ke konci a vše bude trvat už maximálně jen deset let, než skončí, což té skutečně odporné společnosti přeju.
Ale i tak doufám v ty alieny, že se to dá ještě změnit tak, aby lepší část společnosti šla dál.
Snad nekecaj a přiletí, jak říkají, jakmile to lidem přestane připadat tak strašně moc neuvěřitelné, že opravdu nejsou v Galaxii sami a že je někdo doopravdy chytřejší, než oni.

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 11:06

Alieni, alieni, přestaňte být z lidstva vykuleni a už konečně přileťte, někam na Zemi ten svůj vesmírný dostavník postavte a svoje ruce nám k vzájemné spolupráci podejte. Nebo vezměte do svých obrovských dlaní celou naši planetu, ať už to není jenom sen a galaktický zázrak je konečně TU! ... Humor patří k životu a my pořád ještě žijeme, doufáme a podle svých možností tvoříme, tak snad tady nebudu za svůj naivní příspěvek ukamenována :)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 11:46

Přesně, přece to nemůže být tak nepřekonatelný problém. V příštím roce už se tohle všechno snad nějak rozčísne, když tolik lidí prošlo tak podivnými událostmi a spolupracuje s nimi. Pokud se nic nestane, tak zájem opadne.
Já bych tedy nerozuměla už vůbec ničemu a asi bych si musela přiznat, že mi prostě jenom hráblo z tak divné reality, jakou je naše toxická česká realita a světová konzumní bezohledná společnost.
Přitom většina lidí, jak vidíme podle proočkovanosti, potřebuje vyšší autoritu, aby jim řekla, že mikrovlnné záření škodí zdraví a v televizi lžou. A část lidí, kteří jsou schopní tvořit a chtějí zdravou společnost, by pak mohla přiložit ruku k dílu a začít nás vývoj stáčet k něčemu, co se dá žít, co respektuje člověka, přírodu a ctí zájmy udržet planetu zdravou.
Zbytek se odsoudil sám ke smrti, části z nich by se asi dalo pomoci.
Furt mi to připadá méně naivní, než vize, že všichni začneme mít parapsychické schopnosti a tím se má něco změnit.

Anael - Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 12:33

Ahoj, má z vás někdo nějaký osvícený nápad jak se bránit proti těm co už jsou naočkovaní, tím co jsem viděla v těch injekcích? Pokud to začne ovládat jejich těla tak to už přestanou být příbuzní ,budou jenom tak vypadat. Tohle může vyrábět fakt jenom vyšinutý MAGOR. To je snad nějaká mimozemská nanotechnologie plus minivetřelci ve tvaru chobotnic vědomí si sebe sami. Infiltrovat se do lidí přes injekce , o tohle jim asi šlo. Potřebujou si vybudovat prostředí vhodné k jejich životu aby přežili, proto rvou do lidí toho tolik. To je jak z Hvězdné Brány kdy je měly napojené přes páteřní kanál do mozku. Ty lidi mají fungovat jako hostitelé nic logičtějšího mně nenapadá . Co když to vyroste a ovládne to ty lidi. Měli by udělat rozbory i u ostatních vakcín. Teď už chápu slova Maháavatara Babajího když říkal, zůstanu na Zemi, dokud bude na Zemi žít poslední člověk. O co by tu asi tak šlo jiného ,jen je to natolik šílené že je to těžko uvěřitelné. O co tady a komu jde ? Napřed jsem si myslela že je to biologická válka ,která má lidi vyhladit ale ono to spíš vypadá na invazi. Odkud se to tady vzalo??? Zajímá mě váš názor díky.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 12:59

V těch vakcínách může být cokoliv, i viry dokážou měnit vědomí - třeba toxoplasmosa. Jsou v tom kovy, co ničí krev. Paraziti, ti můžou mít jakoukoliv funkci a asi i ty čipy, takže je pak člověk elektronicky vyhledatelné zařízení.
Když do nich bude mlátit 5G, tak se z nich časem stanou asi masově ovladatelní zombíci, původní veleúchylný plán plazích a hmyzích zrůdiček byl vymlátit neočkované, zbavit se jich. Že by naťukali do systému, co mají zombíci chtít.
Jak se před nimi bránit, nevím. Pokud budou očkovaní čím dál víc zombie, asi jediné řešení je prostě s nimi nebýt, nestýkat se s nimi. Zatím to vidím na pozorování, zákaz nějakého přesvědčování a neutrální témata.
Pro toto není řešení na osobní bázi. Buď sejmeme esesáky a plazí struktury a 5G, nebo oni nás.
Jsem pro jakékoliv řešení - od kontaktů s alieny po bohapusté násilí a ozbrojený konflikt, protože na domácí meditace v tomto ohledu nevěřím, myslím, že sebevětšími duchovními snahami jednotlivců se nic nezmění.
Kolik lidí zbude, tolik lidí bude tvořit novou společnost, která už bude poučenější a nikdy by se už neměla dostat do takových krizí, jako my.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 13:14

Ani, podívej se prosím na to video a fotky, tohle co tam je v té Moderně vidět pod mikroskopem není normální parazit. Má to hlavu a chapadla. www.otevrisvoumysl.cz článek z 2.10.2021.Rozbory jsou ze září 2021.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 13:20

Mrknu se na to - snad ta potvora nenaroste do těch rozměrů jako v Matrixu, že by to šlo vyndat jenom vysavačem z pupku v autě někde pod mostem :-/

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 16:10

Tak jsem si to prohlédla, to video. Humus, jenže to se dalo čekat. Já jsem v sobě měla nějaké tyto parazitické bytosti taky, alieni to ze mě dostávali. Vypadá to jako sliz, takže prakticky se to nedá dokázat. Úplně jsem ale cítila, jak se hýbou. Nepřátelští mimozemci to měli jako nástroj, tyhle malé potvůrky narušují nervovou soustavu, způsobují emoční rozkol, výbuchy vzteku.
, rozvrací to osobnost.
Dlouho jsem s tím bojovala, teprve posledního 3/4 roku mě to neničí.
Takže tihle paraziti jsou v nás už dávno - jak se to do mě dostalo nevím, ale je pravděpodobné, že tyto svinstva rvou do vakcín už dávno. Poslední injekce, co jsem dostala, byla protitetanovka 2013 a je fakt, že všechny prudké události se mi staly až po tomto datu ... takže k doktorovi už v životě nejdu a nic si do sebe píchnout nenechám, dokud ... dokud něco.

Lidstvo už nemá kam padat, níž už nemůže, jsme na nejspodnější hranici bytí pro náš druh. Takže jestli toto má jít ještě víc dolů, tak mi mí alieni říkali, že to už by lidstvo vyvraždili sami, že už ho mají plné zuby, patlají se s ním dlouho a pokud je to taková zparchantělost bez budoucnosti, je lepší ten druh prostě zlikvidovat.
Takže uvidíme, co bude. Podle mě prostě ty davy vymřou, my to přežijeme a nebo to nepřežije nikdo ve stylu "operace byla úspěšná, jen pacient nepřežil".
Cenná je planeta, lidských druhů je v Galaxii dost, aniž by byly tak narušené jako my.
Debilita lidského jednání a lidská tendence furt někomu a něčemu věřit a někoho slepě následovat bohužel už v této době přesahuje možnosti druhu.
Možná se taky jenom hraje o to, kdo se vymaní z pout příslušnosti k lidskému druhu a kdo ne.
Těžko říct.
Já viděla, že planeta už nebude vězení - v tom případě tady nemají co dělat nějaká načipovaná otrocká polozvířátka.
Ale jak to bude doopravdy, kdo ví.

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 13:07

Ahoj, zadny osviceny napad opravdu nemam a ani se k tomu necitim opravnena. Ale dost casto premyslim nad snem, ktery se zdal moji mamince tak pred deseti lety, ze budou mit lidi v telech nejake cipy a ze uz to ani nebudou lidi, ale bioroboti a ze jim to nebude vadit. Takze tak... Ale po shlednuti toho videa me spontanne napadlo, ze to taky nemusi byt pravda a ze je to zase treba dalsi manipulace, byt ne mainstremova. Co my vime, proplouvat mezi vsemi informacemi na internetu a udrzet si pozitivni otevrenou mysl a zdravy rozum je v techto casech docela tezke...

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 13:37

Díky za uklidnění ale já bych byla pro ,aby to někdo prohlédnul i tady v Česku pod mikroskopem, namátkově a vícero laboratořích. Pořád nechápu jak si někdo dobrovolně může nechat něco píchnout ,když je třeba opatrný na to co jí a pije a dívá se na složení ,maže se krémem co není škodlivý a přitom ho nezajímá co si nechá vpravit do těla! Manipulace je strašná , vyhrožování pro slabší jedince je smutné ale nikdy jsem si nemyslela že tu je na světě opravdu tolik hloupých lidí nebo mají vymyté mozky, nebo to vzdaly . Proč jim přestal fungovat pud sebezáchovy? Nebo že by slepá víra? To je tedy materiál...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 14:26

Jak jsem to viděla, tak tihle temní úchylové si mohli dovolit jen to, co jim umožnil kosmický zákon. Taky na nás mohli poslat nějaký těžce smrtelný mor a ne trochu jinou chřipku. Jenže to by jim neprošlo, kdežto chřipka jo.
A o tom to je - přesně ten balanc. Jak moc je chřipka skutečně smrtelné onemocnění a jak moc na chřipku funguje očkování? Moc smrtelná ve skutečnosti není a očkování na ní funguje velice nespolehlivě. To byly výchozí podmínky temných a přesto dokázali lidi zhysterčit a zpracovat tak, že se jich už přes 60% nechalo očkovat, někde i více.
Ale ty temný mají na tohle absolutní právo - když jsou lidi TAK MOC blbý, že jim tohle sežerou s navijákem.
Já myslím, že všichni, kdo jsme se snažili, jsme v šoku, mezi kým to žijeme a co to je za bytosti a co mají v hlavách a srdcích.
Je otázka, co bude. Protože zachránit nás do čista mimozemšťani ani nesmí - v lidské zkušenosti musí být tahle decimace, tato zkušenost. Otázkou ale je, kdo tedy má přežít a jít dál.
Má tu být svoboda, nebo totalita?
Pokud svoboda, otroci musí zemřít. Pokud totalita, svobodní musí zemřít.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 16:33

Musím přiznat Ančo, že ty tvoje "hmyzí lásky a reptiliánští spolužáci" mě nahlodali. Já jsem toto odmítal a byl jsem přesvědčený, že to jsou jen lidi. Ale lidi kteří zcela převzali reptiloidně parazitické myšlení a způsob života. Čili už tehdy to byli takoví bioroboti ovládaní ne přímo, ale nepřímo akrze to co jim naše reptiloidně parazitická společnost vštípila do hlav. Plus to bylo posílené tím že se tak chovali mnoho životů. Až se jim to zažralo pod kůži, a svoji duši potlačili tak, že se prostě stali reptilo-zombie-roboty.

Fak nevím jestli ti šmejdi co mi dělali ze života peklo byli reptíci nebo hmyzáci. Spíš bych řekl že ne, protože zároveň vykazovali zbytky lidské osobnosti. Ale.... kdoví.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 17:35

1988 - Oni žijí! To je NWO v kostce, super film, všichni to teď doporučují jak o život.

Já jsem o této infiltrační teorii přesvědčená. Já byla mnoho let naprosto iracionálně zamilovaná do krokodýla, co byl ohákovaný signem 666, choval se jak krokodýl a představ si, že mi to po 15ti letech přišli vysvětlit mimozemšťani z Galaktické federace, že to bylo technické uhranutí a on je ve skutečnosti od NWO. A to jsem se natrápila a fakticky mi to nedošlo nikdy předtím.
Tyhle příběhy se vážně dějí a je to možné.

Navíc, když tuto tezi přijmeš, úžasně se ti uleví, přestaneš se zbytečně obviňovat a začneš mít o to větší pochopení pro skutečné lidi.
Nicméně důrazně doporučuju tyto infiltrované nevraždit, neboť by se člověku paradoxně mohlo stát, že se dostane do vězení a přitom dosáhl jen toho, že se upír o patro níž probudil v rakvi. Nicméně, i toto by v současné době již nemělo být možné. Přesto doporučuju je nevraždit, dokud nemáš prokazatelnou metodu, jak určit, že to není lidská duše a tudíž se jedná o nezákonnou infiltraci.
Tyto infiltrace nejsou inkarnace povolené Stvořitelem, jsou to technicky přenesená vědomí pomocí manipulací, které se příčí kosmickému zákonu, jak ho vnímáme my savci. Či jak to jinak říct. Že pro reptíky to není hřích, ale my víme, že to je protizákonné. Ti, co by mohli být jasně označeni jako infitrace, jsou vlastně spadlí z multidimenzionální války na svou nejnižší úroveň. Do naší reality jako infiltrace, jako poslední fyzická základna, která se smrtí pustí tuto existenci ke kosmickému finálnímu soudu.

Takže - zase - máme takové technologie?
Nemáme, chce se to skamarádit s mimozemšťanama.