Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 18:34
https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr-david-martin/530142078244383/

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

5. 10. 2021 0:44

nezablok mu ucet?

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 8:44

Nie

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 8:58

https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr-david-martin/530142078244383/

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 9:08

https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr.david-martin/530142078244383

Dr. Martin chodi o tom prednasat po svete

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 22:44

To neodporuje kosmickému zákonu, protože ty lidi do toho šli dobrovolně a nechali se semlít v rámci již rozběhlé manipulativní hry, která byla nastavená stylem: vzepřeš-li se, budeš trpět.
Ti v první linii byli jak první křesťani v aréně, nechali by se sežrat lvy, protože nemohli jinak. Tady byla doopravdy situace, že všechny možnosti byly vyčerpány a nešlo uhnout a došlo k zázraku zhruba v momentě, kdy ti začala šelma žrát nohu, nebo zadek.
O to víc horší je to pro všechny ty, které by bylo bývalo stálo dát za jedinou oběť ukončit, nebo změnit studium, či dát výpověď a změnit způsob obživy.
Je to tak, je to malá oběť proti tomu, co bylo nutné vydržet v rámci multidimenzionální války.
Lidi musí být ochotní něco obětovat, aby neskončili v technicistní totalitě.

Fakt, že celá kauza je založená na chřipkovém onemocnění a vakcíně proti němu, ... , tzv. kritický zdravý až nenávistný rozum, co chce zničit, ti řekne: "co chceš ty debile, když TOMUHLE věříš???"
Kosmický zákon je v mnohém dvousečný a ten balanc mezi temnotou a světlem, mezi zlem a dobrem, není tak romanticky naducaný, jak nám předkládají náboženská klišé, věc je daleko složitejší a mnohdy je vidět spravedlivost až z vyššího plánu.
Vždy se vyplatí spoléhat na všechny prostředky, kterými jsme obdařeni.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 23:54

Vše je zjistitelné pod elektronovým mikroskopem ,včetně nanočástic grafenu , to také oznámila indická laboratoř ,která vakcíny zkoumala elektronovým mikroskopem. Grafen je silně toxický a nakopne imunitní systém k akci ,dříve se používal hliník jako aktivátor. Problém je s velkou toxicitou grafenu kdy jeho částice obalují umírající imunitní bunky aby ho odizolovali od těla a tak vznikají sraženiny.

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 14:07

Silva říkala, že protože my jsme dělali synchronizace, naši očkovaní příbuzní by to měli mít nějak zneutralizované. Takže by měli být v pohodě. Ty fotky podvrh podle mého nebudou, ta technologie je mimozemská. Jeden muž měl velmi podobnou technologii u kosti na noze ve spojitosti s et. Pokud se nepletu, figuruje v tom Gates, když jsem ho tenkrát viděla v rozhovoru, je to magor. Stačí se na ty lidi dívat přes srdce. Moje bytost šla do vzdušného znamení (vzduch ke vzduchu), takže mám blízko k mimozemcům. Beru je jako součást, jednota. Mám zkušenosti s totálním nerespektem mé osoby. Po zlomu nedávno, ONI projevili respekt. Nemusím setrvávat na této planetě.

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia - vakcíny

4. 10. 2021 21:32

Anael - osvícený nápad - no nevím:
na zvířátka v těle, protože někdy se nám přemnoží, je dobrý ořešák americký kapky. Na to syntetické ? já bych šla do nějakých bylin - bráno jako podpora, ale s vědomím a záměrem, že to co mám v těle čistím. Jenže to můžou udělat jen vědomí lidí a ti podle mě se nenechávají naočkovat (no vlastně v SK většinu lidí donutili - takže co jsou zde Slováci, kteří se vyhýbají očkování tak vám držím palec a fandím vám !).... Ti co jsou poblouznění, chtějí mít klid anebo opravdu mají strach a věří tomu - tak s tím stejně nic neuděláme.
Možná, že by mě zde Petr zařadil mezi ezoteričku - nevím:) (ani nevím koho do této skupiny dává) ale já normálně chodím do práce - a setkávám se s očkovanými - takže svou kancelář čistím (vykuřovadly jemnými, protože když jsem trošku zadýmila tak to někteří nerozdýchali), sedím s kolegyní, která naštěstí není naočkovaná a nechce. Co chci napsat - jako neočkovaná, stejně se pročišťuji bylinami aj.- těm dávám šanci velkou. A pak i šamanským pročišťováním přes čakry, s drahokamy pracuji.
Jenže zase musel by si to ten naočkovaný uvědomit, že udělal blbost.... no a to nevím, protože jejich energie v čakrách je opravdu šedá. (nedělám léčitele, ale posílám energii, když jsem požádána)

Ještě napíšu jedna kolegyně sama není očkována, ale manžel se nechal a nechali se dobrovolně naočkovat obě děti 18 a 16 - a nikdo se 16 na nic neptal nemusel mít u sebe rodiče - toto je šílené!!!!! Omluvenky do školy musí psát rodič, ale očkování ? tady silně zůstává rozum stát.
Jinak video je šílené, ale je fajn, že informace začínají prosakovat. - Jenže ty informace zase uvidí jen Ti co to chtějí vidět! Takže asi opravdu co píše Anča - někteří lidé jsou nepoučitelní. A buď zde převládnou stroje na této planetě, anebo zde bude krásná příroda, zůstanou zde "normální" - se všemi emocemi lidé, kteří ovšem budou poučení a nebudou chtít válčit.

Ještě mě zaujalo Anael - jak jsi řešila cestu. Druidský výcvik nemám, ale ochranný tunel používám často.
Osobně sebe beru tak, od určitě doby, že zde mám svítit.

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia - vakcíny

5. 10. 2021 0:41

slovensko 45 percent su a 55 percent nie su

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 23:31

Jo je to síla, jako elektronik jsem nečekal že se někomu podaří udělat nanočip dnes máme mikročipy to je miniaturizace jako 1km zmenšit na 1m. Celá elektronika je mimozemská technologie nedokázali bychom za 100let takový pokrok. Je to Reptilianská technologie ,která nám byla podstrčena ,abychom si na ni zvykli a ani nepoznali že nás zotročí. Likvidace takových věcí jedině vysokonapětovým výbojem - bleskem. Taky by mě zajímalo kde to bere elektřinu k napájení a vidím jedinou možnost je napájen kvantově volnou energií. Dokázat to tak prozkoumat pod elektronovým mikroskopem a pochopit to tak máme volnou energii a nemusíme ničit planetu. Jinak to je důvod proč Bil Gates má fabriku na vakciny i když to zdánlivě nejde k sobě vakciny a Microsoft...

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

5. 10. 2021 0:34

Takovej blbej text na Cobře ohledně Billa, ale né až tak mimo :)

https://blog.nomorefakenews.com/2021/09/14/the-galactic-tribunal-grills-bill-gates/

Zuzana t - O covide

8. 10. 2021 9:11

https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr-david-martin/530142078244383/

Zuzana t - Re: O covide

8. 10. 2021 9:14

Nejde mi to cele prekopirovat

Takze za
hillier/videos/powerful-inform..

Anael - Budoucnost

7. 10. 2021 23:51

Ahoj lidi, chtěla jsem bych mluvit o budoucnosti. Máte představu o tom co by jste opravdu chtěli aby bylo dejme tomu za sto let se Zemí? Po čem by vaše dušička toužila? Samozřejmě za předpokladu že bychom na Zemi znovu žili. Já bych viděla ohromnou úlevu v antigravitaci ,nezatěžovala by tolik přírodu, atmosféru planety a lidé by mohli létat nebo se vznášet. Vešli by se na planetu nebo nad ní protože by měli i antigravitační příbytky. Děti by se nemusely šprtat z paměti ale rozhodovaly by jejich vlohy které by se kultivovaly, proto by je učení bavilo, měli by z toho radost oni i rodiče. Nebyly by války ani kriminalita. Lidé by měli v sobě více světla ,mohli by tudíž žít déle. Všichni by byli telepaté a tím by bylo zajištěné bezpečí a vzájemná laskavost. Domluvili by jste se se svým mazlíčkem a rostlinami. Mohli bychom nalézt nové přátele na jiných planetách a učit se navzájem od sebe. Věřím tomu že to nastane a těším se na to.

Anča - Re: Budoucnost

8. 10. 2021 8:57

Myslím si, že poté, co překonáme tuto 5G energeticky toxickou éru a základně se zastabilizujeme při zvyšování frekvencí, technicky i společensky, abychom přestali být tak ohrožení, tak dojde ke kontaktu s Galaktickými společnostmi. Po prvotním úžasu a nadšení z jiných kultur, světů a technologií a společenských struktur v Galaxii se více vrátíme k sobě a pocítíme velice silnou potřebu duchovního růstu, integrity, vztahu s planetou. Takže se tipuji lidé, co zůstanou na planetě a nebudou cestovat někde po Galaxii, otočí více k přírodě a duchovnosti. Myslím, že technologie, které neškodí přírodě, budou velký hit a lidská bytost bude mít obrovskou potřebu se zbavit všech toxicit a extrémů, ve kterých se koupeme v současné době.

Anča - pokračování naší diskuze

2. 10. 2021 19:14

Já už dám tu odpověď sem, protože to vlákno už je šíleně dlouhé a už se graficky rozpadá.
Petře, třeba s tím postojem Silvy, jak ses jej snažil vyjádřit, já bych neřekla, že je to nějaké "kázat vodu a pít víno". Moje domněnka v tomto ohledu je taková, že ten její brácha se dal očkovat z nějakého jeho důvodu, co ví on, ale pro Silvu to asi znamenalo ránu a vydala se směrem k možnosti léčení těchto lidí, co podstoupili vakcínu. Jinak by jí třeba takový stimul nepřišel a třeba to je důležité pro další lidi, který mají taky tento rozkol v rodině.

Mimozemšťani se vzdálili, to je pravda, taky to pociťuju, ale neodešli, oni to tu stále střeží. Vypadá to na nějakou oddechovou fázi a pročišťování. Prostě po všech těch událostech tu z toho zůstal psycho smog a my se s tím musíme poprat. A oni se vzdálili, jednak abychom měli prostor se s tím poprat sami a přestali být non-stop magicky hypnotizovaní a taky, abychom zase trochu znormálněli a víc si uvědomili realitu, aspoň mi to tak přijde.
Jinak už fakt nevím, jak ti vymluvit, že to skutečně nejsou čumilové a Tomášovi jsem tu kdesi vysvětlovala to "úkolování". :-)
Oni si své bojovníky, lidumily, anděly, vizionáře a vědátory a já nevím koho ještě už nakontaktovali a tu válku proti všem těm technologiím a manipulacím sehráli. Už je trošku "po" těchto věcech. Ale budou určitě nové úkoly. Různého druhu.
Nyní se věc zarazila z mého vidění na již lidských technologiích a manipulacích a tam je potřeba, abychom si to již pofackovali sami. Zároveň je však žádoucí, abychom pochopili přítomnost a působení mimozemských společností v současnosti a nechali si s tím pomoci a dát si poradit.
Jak jsem to zažila, tak vinit je z neangažování se v naší věci je prostě blblost a doufám, že jednou s nimi budeme moci mluvit a i ty uvidíš, že je obviňuješ neprávem :-)

Jinak samozřejmě v esoterice je spousta lidí, co jsou na prachy a vyloženě rejžují na lidech ochotných někoho následovat a kteří se dají uspokojit levnými řečičkami. Tak to bohužel je.

No a co přijde na podzim, nevím, může přijít nějaké zatěžkávací období, ale já spíš už doufám v jakési prořezávání se nového vidění, nových otázek. Biozbraně a jejich přiznaný vývoj, teď je nějaký nový výzkum vakcína pod mikroskopem a našli tam kdejaký blivajs a dokonce ty vědce chtějí za to honit po soudech, třeba se to hne i s těmi alieny... uvidíme.

Anča - re: Tanus

2. 10. 2021 20:20

Tanus, to co říkáš, je všechno vlastně pozitivní - pro mnohé byl minulý a tento rok skrze covid probouzecí, protože byli konfrontováni s tak nápadnými mediálními tlaky, až i je trklo a vyhledávali více alternativu a konspirační scénu, více se dozvěděli. Nevím, jaké kdo vyvíjí přesně aktivity, zatím jsem zaregistrovala bio zemědělství, komunity v lese a duchovní vzestup, ale snad existují i praktičtější postoje :-)
Je pravda, že GF, či GR, což je asi to stejné, do kontaktu s lidmi nepůjdou, dokud lidi nejsou připravení. On totiž hrozí jakýsi kultický šok, směs emocionálních a náboženských vichrů, které by mohly způsobit chaotický rozkol společnosti. Myslím, že v současnosti je stav, že kdo se podívá zpytavě na nebe a hledá mimozemšťany, blikne na něj, nebo si všimne jakési družice, kterou tu mají mimozemšťani z Galaktické federace. To jsou prý malé inteligentní družice, které jsou na světelné, polohmotné bázi, jsou dimenzionální a spolureagují s lidským vědomím. Po nebi se pohybují velice obratně. Pro zjednodušení se to dá představit si to tak, že ty družice mají své mimozemské dispečery, kteří jsou někde na základně, nikoliv však třeba mimo náš Sluneční systém, bývají poblíž a oni tyto aktivity a náš zájem o ně snímají a vyhodnocují.
Kdo je pozoruje, ten si všimne, že se pohybují a reagují inteligentně.
Já se s nimi takto kontroluju, že komunikuji se svým nejbližším alienem a máme domluveno, kam poletí a co bude dělat a pak to udělá. Dělám to proto, abych nečučela na něco, co nesouvisí s tím, co mám v hlavě.

Časem se snad i přes oficiální politiku něco někam dostane, protože toho času je taky málo, abychom zaháleli a zároveň něco uspěchat se nevyplácí.
Jenže, takové 5G jako nástroj totalitní moci nad hlavami, to je velký problém a já nevím, jak by třeba tento problém lidstvo řešilo bez těch mimozemšťanů. Zrušit to: to ne, co můj fejsbůk. Takže by takový odpor dlouho bojoval s veřejností, a odpor veřejnosti k mimozemšťanům už není jako dřív, takže mimozemšťani tu sednou asi dřív, než sejmeme, nebo nahradíme 5G.
Kdy? Tipuju 2022, maximálně 2023.
Dávám bolševikovi rok, maximálně 2!

Tanus - Re: re: Tanus

2. 10. 2021 21:25

Uvidime :D
Ono to tema fejsbuk a jine platformy je zajimava. Prijde mi totiz zvlastni, kdyz skupiny ktere pracuji proti systemu se sdružují prave tam..a nikomu to neprijde divne. (jelikoz se tady nachazi vetsina lidi co na 'fejs'nechodi tak moje podiveni muze znit zvlastne, ale ve vseobecnosti to tak je) ...nebo na posilani zprav a ruznych duvernych informaci vyuzivaji gmail..
Jinak se vratim k odpovedi..ano i ja to vidim velice pozitivne, vysledek totiz bude pro vsechny stejny..jen cesta k nemu bude ruzna. Protoze tak jak tady komunikujeme s toleranci k nazoru jineho..tak i 'venku' se tomu musime naucit.
Pro me jsou na budovani, nazvu to, 'lepsich svetu' vsechny skupiny dulezite..ti kteri jsou vic orientovani na nebe - spolupracovnici s mz i bojovnici, i ti kteri jsou zase vic zamereni na prirodni a pozemske bytosti, ale i ti uplne obycejni, kteri nemaji zadne takove schopnosti, ale dokazi obycejnym zitim vytvaret lepsi svet kolem sebe. Kazdy jeden ma svuj pohled a ten je spravny, protoze se odviji od jeho zkusenosti, ale musime se naucit je vsechny dat dohromady, a to podle me bude fuska. Ale zase uzasna vyzva, takze se na to uz tesim:D

Anča - Re: Re: re: Tanus

2. 10. 2021 22:05

Facebook je asi pěkně zrádné místo, Silva to zrušila, nevím, co se tam dělo, ale tyto sociální sítě na mě působí oraženým dojmem, agresivní místo plné rivality, kde není prostor pro nějaké takové aktivity, které vyvíjí Silva, aby tam našly nějaké velké pochopení. Navíc tam fangují trolí armády, které jsou na exo-esoterní lidi vysazené a nemusí to být vidět hned, že je to trol.
Navíc i ty systémy "like", palec nahoru a dolů, já jsem nikdy v takovém "lajkovacím" systému nediskutovala a jsem ráda, že to tady není, protože i kdybych byla třeba i srdíčkovaná, mě by to deprimovalo, zavazovalo, stresovalo.

Taky sdílím tu vizi, že všichni, všechny typy lidí, kteří se v této věci jakkoliv angažují, jsou důležití. Ještě musí něco dojít, intuitivně cítím, že se věci musí usadit, aby začaly být vidět nové obzory a snad se potom už budeme moct pustit i do těch věcí, jako je třeba ten kontakt, do odvážnějších věcí, o kterých jsme si mysleli, že je to čistě fantasmagorie.