Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 22:25

Taky jsem v tom viděla zajímavý princip. Existují fáze ega a k tomu náležícího vývoje. Já se dostala kdysi dávno do podobných zmatků s tokem spravedlivosti kosmického zákoa, jakými mě občas bombarduješ a vydala se na cestu Drakoniánské eminence zla - vyhranění se vůči Stvořiteli. Což jsou inkarnace kdesi dávno miliony let. A v této konkrétní inkrarnaci dnes na tomto světě jsem měla za úkol jednat ve prospěch planety a lidstva a vydržet neuvěřitelné nápory zlých úmyslů a podlostí za hranicí snesitelnosti, přičemž jsem viděla tok a logiku kosmického zákona a musela jsem to stíhat a jsem vděčná za příležitost tyto toky pochopit. Jednou se s touto bojovou hrou definitivně vyblbnu a půjdu integrovanou harmonickou cestou.
Tak dlouho, jak se to teď mnohým stává, že mě to začne nudit a tak se rozhodnu jít někam POMOCT LÁSKOU a zapletu se do nového p*ůseru a to pořádně a celá ta cesta začne nanovo v jiných levelech. :-)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 20:28

"Oni žijí" mě moc nezaujalo. To je takový film pro pomalu se probouzející začátečníky. To jsou podle mě lepší filmy a mnohem lepší knížky.

Ty kamarádšofty s reptíkama byla nejspíš tvoje karma nebo i dharma a přípravka na to čím jsi prošla nedávno.
Já měl úplně jinou přípravku, trochu podobnou tomu co v minulosti prošla Anael. V podstatě dobré duše, relativně i zkušené, co prostě propadli temnotě, poslední roky.

A já si pokorně musím přiznat, že kdybych si posledních 20 let neprošel tím peklem kterým jsem prošel, tak bych na tom možná byl podobně. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.
Já jsem nepotkával reptíky (až na pár vyjímek), ale zato mraky lidí z mých minulých inkarnací, snad ještě z doby Atlantidy.
Spíš bych řekl že jsem potkával lidi částečně ovládnuté démony a propadlé temnotě, a dále lidi nevědomé, kteří škodili a mysleli že pomáhají.

Takže jak vidíš, osudy máme hodně rozdílné. A možná proto je pro mě tak zajímavé to o čem tu píšeš.

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 12:45

To je zaujimave ako nadradena racio zlozka chce prevziat velenie…
Moja skusenost je vsak taka, ze emocionalna naplna ovela viac a spestruje zivot… a ohrieva makkym pocitom oblast hrudnika.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 16:57

Potíž s "vakcínama" je ten že mohou obsahovat:

Látky zjistitelné pod mikroskopem
-prvoky, parazity, toxoplazmu, bakterie
-nějaký bordel, úlomky kovu

Látky nezjistitelné pod mikroskopem
-právě úseky RNA kódující buhvíco
-nějaké podivné proteiny délající v těle kdovíco
V tomto případě by byla potřeba speciálně vybavená super laboratoř jakých je tu jen pár.

Látky prakticky nezjistitelné:
-grafen, nanočástice, nanoroboti
Tohle by dokázalo detekovat jen pár utajených a armádních pracovišť na světě. Ale ty patří hádejte komu.

Látky zcela nezjistitelné pozemskými prostředky:
-chuchvalce temné hmoty "Black goo"
-energetické čipy a jiné formy skodlivé energie
Tohle by mohl zjistit možná jen supercitlivý senzibil s hodně pokročilými schopnostmi nebo andský šaman.

Já vkládam určité naděje v to, že to detailně zanalyzovali v ruských armádních laboratořích, včetně protilátek a detoxu. A že se to dozvíme až Putin konečně přestane hrát taky tu hru na covid.

Jinak šamanka Namu tvrdí, že ty "vakcíny" způsobují určité oddělení duše od těla, a že tu duši jde nacpat zpátky až po odstranění toho "spike" sajrajtu z těla, ty tomu totiž brání. Což vysvětluje proč se pak ti lidi chovají jako roboti bez duše. Oddělit duší úplně asi nelze, ale je možné vytvořit bariéru mezi vědomím a duší.
A jako na potvoru to možná ani neodporuje vesmírným zákonům (ale to je jen moje spekulace).

Všimněte si že ty covid a očkovací pravidla a příkazy jsou tak rafinovaně manipulativní, že jejich karmické důsledky padají na ty nevědomé vykonavatele dole, ne na ty co to organizují. Vyhláška je nelegální, takže de iure neplatí, vakcinaci nenařizuje zákon, ale lidi se do toho navzájem vmanipulují sami nebo prostě podlehnou tlaku okolí který je prostě neúnosný. Protože to znamená třeba zcela přerušit kontakt s přáteli nebo rodinou.
(ale toto by musela potvrdit Anael nebo Anča, nakolik to odporuje vesmírným zákonům, nicměmě mám dojem, že zlo se tu bez karmického trestu drží desetitisíce let jen proto, že se mu rafinovaně daří karmické zákony obcházet)

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 18:34
https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr-david-martin/530142078244383/

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

5. 10. 2021 0:44

nezablok mu ucet?

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 8:44

Nie

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 8:58

https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr-david-martin/530142078244383/

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

8. 10. 2021 9:08

https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr.david-martin/530142078244383

Dr. Martin chodi o tom prednasat po svete

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 22:44

To neodporuje kosmickému zákonu, protože ty lidi do toho šli dobrovolně a nechali se semlít v rámci již rozběhlé manipulativní hry, která byla nastavená stylem: vzepřeš-li se, budeš trpět.
Ti v první linii byli jak první křesťani v aréně, nechali by se sežrat lvy, protože nemohli jinak. Tady byla doopravdy situace, že všechny možnosti byly vyčerpány a nešlo uhnout a došlo k zázraku zhruba v momentě, kdy ti začala šelma žrát nohu, nebo zadek.
O to víc horší je to pro všechny ty, které by bylo bývalo stálo dát za jedinou oběť ukončit, nebo změnit studium, či dát výpověď a změnit způsob obživy.
Je to tak, je to malá oběť proti tomu, co bylo nutné vydržet v rámci multidimenzionální války.
Lidi musí být ochotní něco obětovat, aby neskončili v technicistní totalitě.

Fakt, že celá kauza je založená na chřipkovém onemocnění a vakcíně proti němu, ... , tzv. kritický zdravý až nenávistný rozum, co chce zničit, ti řekne: "co chceš ty debile, když TOMUHLE věříš???"
Kosmický zákon je v mnohém dvousečný a ten balanc mezi temnotou a světlem, mezi zlem a dobrem, není tak romanticky naducaný, jak nám předkládají náboženská klišé, věc je daleko složitejší a mnohdy je vidět spravedlivost až z vyššího plánu.
Vždy se vyplatí spoléhat na všechny prostředky, kterými jsme obdařeni.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 23:54

Vše je zjistitelné pod elektronovým mikroskopem ,včetně nanočástic grafenu , to také oznámila indická laboratoř ,která vakcíny zkoumala elektronovým mikroskopem. Grafen je silně toxický a nakopne imunitní systém k akci ,dříve se používal hliník jako aktivátor. Problém je s velkou toxicitou grafenu kdy jeho částice obalují umírající imunitní bunky aby ho odizolovali od těla a tak vznikají sraženiny.

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 14:07

Silva říkala, že protože my jsme dělali synchronizace, naši očkovaní příbuzní by to měli mít nějak zneutralizované. Takže by měli být v pohodě. Ty fotky podvrh podle mého nebudou, ta technologie je mimozemská. Jeden muž měl velmi podobnou technologii u kosti na noze ve spojitosti s et. Pokud se nepletu, figuruje v tom Gates, když jsem ho tenkrát viděla v rozhovoru, je to magor. Stačí se na ty lidi dívat přes srdce. Moje bytost šla do vzdušného znamení (vzduch ke vzduchu), takže mám blízko k mimozemcům. Beru je jako součást, jednota. Mám zkušenosti s totálním nerespektem mé osoby. Po zlomu nedávno, ONI projevili respekt. Nemusím setrvávat na této planetě.

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia - vakcíny

4. 10. 2021 21:32

Anael - osvícený nápad - no nevím:
na zvířátka v těle, protože někdy se nám přemnoží, je dobrý ořešák americký kapky. Na to syntetické ? já bych šla do nějakých bylin - bráno jako podpora, ale s vědomím a záměrem, že to co mám v těle čistím. Jenže to můžou udělat jen vědomí lidí a ti podle mě se nenechávají naočkovat (no vlastně v SK většinu lidí donutili - takže co jsou zde Slováci, kteří se vyhýbají očkování tak vám držím palec a fandím vám !).... Ti co jsou poblouznění, chtějí mít klid anebo opravdu mají strach a věří tomu - tak s tím stejně nic neuděláme.
Možná, že by mě zde Petr zařadil mezi ezoteričku - nevím:) (ani nevím koho do této skupiny dává) ale já normálně chodím do práce - a setkávám se s očkovanými - takže svou kancelář čistím (vykuřovadly jemnými, protože když jsem trošku zadýmila tak to někteří nerozdýchali), sedím s kolegyní, která naštěstí není naočkovaná a nechce. Co chci napsat - jako neočkovaná, stejně se pročišťuji bylinami aj.- těm dávám šanci velkou. A pak i šamanským pročišťováním přes čakry, s drahokamy pracuji.
Jenže zase musel by si to ten naočkovaný uvědomit, že udělal blbost.... no a to nevím, protože jejich energie v čakrách je opravdu šedá. (nedělám léčitele, ale posílám energii, když jsem požádána)

Ještě napíšu jedna kolegyně sama není očkována, ale manžel se nechal a nechali se dobrovolně naočkovat obě děti 18 a 16 - a nikdo se 16 na nic neptal nemusel mít u sebe rodiče - toto je šílené!!!!! Omluvenky do školy musí psát rodič, ale očkování ? tady silně zůstává rozum stát.
Jinak video je šílené, ale je fajn, že informace začínají prosakovat. - Jenže ty informace zase uvidí jen Ti co to chtějí vidět! Takže asi opravdu co píše Anča - někteří lidé jsou nepoučitelní. A buď zde převládnou stroje na této planetě, anebo zde bude krásná příroda, zůstanou zde "normální" - se všemi emocemi lidé, kteří ovšem budou poučení a nebudou chtít válčit.

Ještě mě zaujalo Anael - jak jsi řešila cestu. Druidský výcvik nemám, ale ochranný tunel používám často.
Osobně sebe beru tak, od určitě doby, že zde mám svítit.

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia - vakcíny

5. 10. 2021 0:41

slovensko 45 percent su a 55 percent nie su

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

4. 10. 2021 23:31

Jo je to síla, jako elektronik jsem nečekal že se někomu podaří udělat nanočip dnes máme mikročipy to je miniaturizace jako 1km zmenšit na 1m. Celá elektronika je mimozemská technologie nedokázali bychom za 100let takový pokrok. Je to Reptilianská technologie ,která nám byla podstrčena ,abychom si na ni zvykli a ani nepoznali že nás zotročí. Likvidace takových věcí jedině vysokonapětovým výbojem - bleskem. Taky by mě zajímalo kde to bere elektřinu k napájení a vidím jedinou možnost je napájen kvantově volnou energií. Dokázat to tak prozkoumat pod elektronovým mikroskopem a pochopit to tak máme volnou energii a nemusíme ničit planetu. Jinak to je důvod proč Bil Gates má fabriku na vakciny i když to zdánlivě nejde k sobě vakciny a Microsoft...

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Situacia

5. 10. 2021 0:34

Takovej blbej text na Cobře ohledně Billa, ale né až tak mimo :)

https://blog.nomorefakenews.com/2021/09/14/the-galactic-tribunal-grills-bill-gates/

Zuzana t - O covide

8. 10. 2021 9:11

https://www.facebook.com/randy.hillier/videos/powerful-information-revealed-about-covid-ft-dr-reiner-fuellmich-dr-david-martin/530142078244383/

Zuzana t - Re: O covide

8. 10. 2021 9:14

Nejde mi to cele prekopirovat

Takze za
hillier/videos/powerful-inform..

Anael - Budoucnost

7. 10. 2021 23:51

Ahoj lidi, chtěla jsem bych mluvit o budoucnosti. Máte představu o tom co by jste opravdu chtěli aby bylo dejme tomu za sto let se Zemí? Po čem by vaše dušička toužila? Samozřejmě za předpokladu že bychom na Zemi znovu žili. Já bych viděla ohromnou úlevu v antigravitaci ,nezatěžovala by tolik přírodu, atmosféru planety a lidé by mohli létat nebo se vznášet. Vešli by se na planetu nebo nad ní protože by měli i antigravitační příbytky. Děti by se nemusely šprtat z paměti ale rozhodovaly by jejich vlohy které by se kultivovaly, proto by je učení bavilo, měli by z toho radost oni i rodiče. Nebyly by války ani kriminalita. Lidé by měli v sobě více světla ,mohli by tudíž žít déle. Všichni by byli telepaté a tím by bylo zajištěné bezpečí a vzájemná laskavost. Domluvili by jste se se svým mazlíčkem a rostlinami. Mohli bychom nalézt nové přátele na jiných planetách a učit se navzájem od sebe. Věřím tomu že to nastane a těším se na to.

Anča - Re: Budoucnost

8. 10. 2021 8:57

Myslím si, že poté, co překonáme tuto 5G energeticky toxickou éru a základně se zastabilizujeme při zvyšování frekvencí, technicky i společensky, abychom přestali být tak ohrožení, tak dojde ke kontaktu s Galaktickými společnostmi. Po prvotním úžasu a nadšení z jiných kultur, světů a technologií a společenských struktur v Galaxii se více vrátíme k sobě a pocítíme velice silnou potřebu duchovního růstu, integrity, vztahu s planetou. Takže se tipuji lidé, co zůstanou na planetě a nebudou cestovat někde po Galaxii, otočí více k přírodě a duchovnosti. Myslím, že technologie, které neškodí přírodě, budou velký hit a lidská bytost bude mít obrovskou potřebu se zbavit všech toxicit a extrémů, ve kterých se koupeme v současné době.