Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 17:43

No právě, to velice souhlasím, že přijetí mimozemských civilizací vůbec není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Ovšem je třeba, aby k tomu došlo, protože 5G, toxická moře, fosilní paliva versus dosud neužívaná volná energie, rozjetý spotřební kolos, stoupající kontrolní totalitní tendence, cenzura, nyní naočkovaní lidé ... to nezastavíme nějakým duchovním vývojem. Já jsem přesvědčená, že když se lidem konečně "rozsvítí", tak stejně budou chtít tohle všechno zastavit.
A k tomu potřebujeme mimozemšťany, protože lidi sami k tomu nemají odvahu - a nebo většina ani nechápe, že je něco takového ohrožení a je třeba to zastavit.
Jakmile dosáhneme toho okamžiku civilizační komunikace, jsme z toho jednou nohou venku.
Proto vidím jako větší smysl rozšiřování povědomí o mimozemských společnostech a jejich pozorování. Hodně záleží na oficiálních médiích, tam letos proběhly ty zprávy o tom, že USA přiznalo UFO a jejich zásahy do jaderného arsenálu.
Už to je pokrok, lidi by si měli uvědomovat, že něco takového tu je.
Jak to chápu, tak mimozemšťani nám nedají svoje technologie, ale pomohou nám překonat tuto krizi poskytnutím znalostí, radou, spirituální inspirací, i propůjčením technologií, třeba to léčení z očkování a nebo nám pomohou vyvíjet vlastní technologie.
Ale hlavně vytvoří jakousi záštitu proti nadnárodní mafii.

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 13:53

Me prekvapuje, nazvu to, az posedlost mimozemstany. Nemyslim si ze jsou spásonosní, ale nápomocní ..to ano. Nejdriv prece musi byt spolecnost, ale hlavne jednotlivci pristupni jen myslence na to, ze vubec existuji. Jsme tady kvuli nejake praci, zkusenostem atd. a cekat ze prijde ET a udela vsechno za nas je kontraproduktivni. Toť za mne.

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 15:01

Me to vsechno prijde jako kdyz batoleti, které se ma ucit chodit, dame 'do ruky' auto se slovy Jezdi..to na margo technologii. Pokud nebudeme pripraveni ..všichni..nema to smysl. Jaderna energie - elektrarna vs bomba.
Lidi jeste nejsou pripraveni..musi si napriklad uvedomit silu myslenek..hodne lidi se modli..ale jen 'do prazdna' a zase tam neni to uvědomění že, když se spojí mohou využít tu sílu..k dobru a nebo, že může být zneužita i ke zlu.
Taky musí být to 'uvědomění se' dobře 'zakotveno' v prostoru, aby i kdyby se větší část lidí dostala nějakou manipulací do jiných myšlenkových nálad, aby se to znovu nezvrhlo. A na to všechno je potřeba čas.
Taky kdyby, jak bylo nekde v diskusi receno, at pristanou mz na vaclavaku ..na predstavu je to mozna sranda..ale nechci si predstavit ty plne psychiatrie. Pro množství lidi bude sokem uz jen to kdyz zjisti, ze nejsme ve vesmiru sami.

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 19:43

Každý jeden clovek k probuzeni potrebuje neco jineho. Nekoho stacilo postrcit, nekoho trosku kopnout a nekdo musi dostat nakladacku..a ..nejake skupine lidi nepomuze nic. A ten kopanec (snad to byla uz ta nakladacka) pro nekoho byl minuly rok. Poznam ve svem blizkem okoli par lidi, kterym to otevrelo oci..a zacali se vedome zajimat o svet okolo, a vedome pracovat, ne jen odevzdane cekat jak to vsechno skonci a vzdychat kdy uz to skonci. Takze v tomto vidim vyrazny pokrok..lide se stavi na nohy a ziskavaji svou silu nazpet. A tito lide zacinaji pracovat ve hmote a postupne se dopracuji i k dalsim vecem.
V cem ja napriklad vidim problem, kdyby ted prisli mz, ze by mnozstvi lidi 'spadlo' do toho postoje..oni to za nas udelaji.. A to neni podle me zadouci.
Muj postoj na pomoc je totiz takovy...pomoct by jsme meli az jsme o ni pozadani. (Mohu ji nabidnout, ale musim respektovat to, kdyz dotycny odmitne). A plati to i opacne, nemel by nam nikdo pomahat pokud o to nepozadame nebo odmitneme..jinak jsme porad v roli ditete..
Jinak o rozsirovani povědomí s tim souhlasim..ale myslim ze to se uz deje davno, ze jsou lide pripravovani..staci se podivat na sci-fi filmy nebo fantazijni serialy co se točí, vsechny jsou to programovaci materialy..taky v mediich probehla na zacatku roku zprava, ze byvaly prez.T. komunikoval s GR a chtel je lidstvu predstavit, jen oni odmitli, protoze jeste nejsme pripraveni. (nechci si vymyslet jmena- ale i na pude EP uz take bylo receno, ze nejvyssi evr.predstav.komunikuji s GR) A takovych zprav se během let objevilo vic jen jeste tehdy nenastal ten spravny cas.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 13:59

No a Petře, když něco dáváš do uvozovek, tak cituješ. To, co píšeš, Silva rozhodně neříkala, i když přiznala, že je nešťastná z toho, že se její bratr dal očkovat a že se snaží o jeho léčbu. Ale rozhodně doslovně neříkala to, co píšeš.
Jaký má Silva postoj k lidem, to nevím, já nepotřebuju dělat nějaké mírové a láskové dojmy, protože na tom, co říkám, nijak nevydělávám a ani nemám jakkoliv zodpovědnost za jakékoliv své "ovečky".
Prostě nebudu ti tady předstírat, že se svíjím bolestí nad zástupy pitomců, ke kterým jsem si za celý život vypěstovala strategický odstup a vyhýbám se jim. Ale zúčastnila jsem se události, kde jsem musela vynaložit obrovské duševní úsilí ve prospěch lidstva.

Taky jsem si všimla, žes jednou nadával na ty rozmazlené esoteričky v drahých autech. nevím, koho přesně máš na mysli, já třeba jezdím autobusem do běžné, nikterak lukrativně vydělávající práce a to, co píšu, píšu zadarmo z čistého nadšení, že je možné komunikovat o těchto záležitostech.
Ale, jedna věc v tom určitě je. Jestli společnost doopravdy padne, jak se tady tak divně s tím počítá, i když nevím, proč si to tu lidi myslí ... a začal by tedy chaos a pád společnosti, tak tyhle vědmy to odskáčou při těchto pádech společnosti jako první. To tak je.
Takže doporučuju s tou společností nepadat a radši si zvykat, že třeba tu jsou mimozemšťani a že by třeba bylo fajn tu nadnárodní plazí mafii sundat tady ve hmotě na Zemi s pomocí GF.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 18:15

Do úvozovek jsem to dal právě proto aby to bylo bráno s rezervou a ne jako citace. Asi jsem to měl dát do dvojích úvozovek.
Mě šlo o ten dvojí metr který zastává nejen ona, ale i řada dalších. Jako že lidi si za vše můžou sami a máme je nechat jejich osudu a jejich karmické zkušenosti která třeba spočívá v ošklivé smrti na vakcínu nebo udušení na ventilátoru. A přitom tihle lidi pak zuřivě zachraňují své příbuzné na kterých velmi lpí.
Prostě kážou vodu a pijí víno.
Ale to už dál nechci rozmazávat.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 18:34

Kéž by jsi měla pravdu s těmi ufony. Podle Roška se ufoni poněkud vzdálili od Země a místo těch světelných pozoruje spíš neutrální šediváky. A já bohužel taky jejich přítomnost cítím jaksi méně. Což mě znervózňuje.

Já je celkově vidím docela skepticky. Že si tu spíš řeší svoje záležitosti a na nás poněkud dlabou. Kdybych s nimi měl kontakt, tak bych je zaúkoloval aby zničiliy ty štvavé vysílačky a zejména zařízení na ovlivňování mysli. Pak bych bral boj s temnotou za férový a vyrovnaný.
Teď to spíš vypadá jako "boj" jatečních prasátek s masokombinátem.
Jestli nám ufoni chtějí pomoct, tak ať pomůžou, jestli nechtějí, tak můžou táhnout tam odkud přišli. Čumily tu nepotřebujeme.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 18:46

Však ty taky nejsi "ezoterička" ale člověk vědoucí.
Mě jen zarazilo, jak skoro všichni známí ezoterici z PT mají svoje luxusní baráky a bydlení v přírodě, přičemž poslední roky zuřivě vydělávali aby ty svoje haciendy dobudovali.
A svým ovečkám pindali sluníčkové řečičky o lásce a vysokých vibracích.
Nikdo z nich neřekl: láska je super, ale teď to bude drsné, tak si lidi zařiďte nezávislost na systému, nejléle bydlení v přírodě.
Snad s vyjímkou Silvy která o tom mluvila a sama nepatří mezi ty "ezoteriky s barákem v lese" ačkoliv ona by si nějakou chaloupku na muří noze zasloužila, už kvůli kontaktu s přírodními bytostmi a kvůli vlastní regeneraci. Stejně jako ty.
Holt ve 3D me to za dobrotu na žebrotu. Všichni "materialisti" když viděli že to jde do tuhého pořídili baráky, ostrovní systémy, pozemky atd.
Kde jsme my ostatní udělali chybu ?

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 18:24

A to se ještě mluví o "podzimním transformačním fičáku". Kde na něj mám vzít energii, to už fakt nevím. Chtěl jsem přes léto k jadranu, protože moře je nejvíc čistící a regenerující element.
Bohužel nevyšlo, protože to co se dělo přes léto byl fakt mazec, a byl jsem rád že jsem rád.
Takže to nebyl nápor jen pro Silvu a vás ostatní co jste se mydlili s temňáky.

Ale je možné že kdo si zvládl pročistit karmu už dřív, tak toho se ten podzimní fičák až tak týkat nebude.
Očekávám že s energiemi Štíra to tak nějak přijde.

Alena - Re: Re: on je někdo z jiného vesmíru ?

2. 10. 2021 10:59

Je rozdíl mezi odpustit a prominout. Odpustit pro mně znamená zbavit se své vlní vnitřní zloby a jít dál, bez pocitu ukřivděnosti. To pokládám za vhodné. Prominout a tvářit se, jako že zmije je něco jiného než je, mi připadá jako pošetilost. Katolická dogmatika vede k masovému ovládání mysli člověka a vyloženě mu brání dostat se do vyšších vibrací tím, jak mu neustále nutí co si smí a nesmí myslet, číst, jak má vnímat lásku a podobně. Zatím nás nikdo neučil rozlišovat citlivě co, kdy a jak je myšleno. Pokud se budeme jen držet zavedených schémat myšlení, zabrání nám to zkoumat skutečnou vnitřní podstatu a objevovat nový vesmír. Alena

Anael - Poděkování

29. 9. 2021 23:16

Díky Silvo, chtěla bych říci něco důležitého ... 5D je místo kde už lidské zákony nestačí ,tam jsou zcela mimo. Je to o hloubce duše a o existenci jiného řádu ,vyššího zákona který se nedá ničím obejít. Je to o tom že co vyšleš, to se ti vrátí. Víš co si ostatní myslí protože je slyšíš a vnímáš celou svou bytostí ,zrovna tak prostředí ve kterém se nacházíš ,cítíš. Zažila jsem si to na vlastní kůži a musím říci, že bez pokory by také mohl člověk skončit velice špatně. Také si velice dobře jde ověřit kvalitu potravin pouhým dotykem . Je cítit energie a vidět představa každého výrobku který byl vytvořen . Přečíst knihu i když je zavřená. Domluvíš se se zvířaty i rostlinami. Můžeš jít do hloubky a vidět i mikroskopické části pozorovaného objektu a to i na velké vzdálenosti. Čas funguje jinak. Pocítíte že My jsme jeden. Proto si neubližujete, ublížili by jste i sobě.
Ještě k tvé osobě .Moc jsem si přála aby si brzy přišla na to ,že už Facebook není pro tebe, myslím že budeš mít větší klid. Ještě něco bych chtěla sdílet a protože jsem opatrná prosila bych o ověření. Včera se mi objevil před očima obraz Alberta Einsteina a chtěl se mnou mluvit. Protože mně ale zvláštně bolela hlava v oblasti korunní čakry tak to nebyl dlouhý hovor. Sdělil mi radostně že se potvrdila jedna z jeho teorií o vzniku vesmíru protože jsme prý cituji: Vytvořili nový paralelní vesmír. Mohla bys to prosím ověřit? Díky . Člověk nikdy neví co kdo může zkoušet proto je lepší si věci prověřovat.

Petr - Re: Poděkování

30. 9. 2021 10:38

Tak to je docela nemilé. Mám z toho pocit, že do 3D už nepatřím, a do 5D ještě nepatřím. Jako bych visel někde mezi.
Když si člověk poctivě přizná, co všechno se mu honí v hlavě za nepěkné věci, tak když by se mi měly materializovat, tak bych asi v 5D přežil tak pár dnů.
A myslím že ezo-sluníčkáři by nepřežili ani pár hodin. Kvůli tomu, že svoji temnou stránku zatlačili hluboko do nevědomí. Jenže ouha, ono se člověku v realitě nematerializuje jen to co má ve vědomí, ale i to co skryl ve svém nevědomí. Čehož jsme svědky i v současné době. Kdo měl rozsáhlý nevědomí Stín, z toho se stala dnes pomatená naočkovaná zombie.

ps: vím že jsi se ptala Silvy a ne mě, nicméně Einstein byl podvodník který měl za úkol lidi zblbnout a zastřít jim pravou povahu univerza svými nikdy neprokázanými pseudovědeckými teoriemi. V podstatě útokem na "teorii éteru" vymazal z relativistického vesmíru i boha. To byl velmi rafinovaný kousek temných.
Protože rázem byli lidi bez religiozní morálky, a propadali se do temnoty a egoizmu hlouběji a hlouběji.
Kdyby se ti zdálo o Teslovi, tak by to byla jiná :)
Nicméně ten Einstein může být jen určitá symbolická forma kterou ti něco sděluje tvoje nevědomí.

Anael - Re: Re: Poděkování

30. 9. 2021 11:25

Ahoj Petře, děkuji ti za tvůj názor. Vlastně jsem doufala že se ozve i někdo jiný. Neboť cesty jak dostat odpověď jsou různé. Když se mi ten obraz objevil bylo to hodně zvláštní. Jsem zvyklá komunikovat mimosmyslově už od malička ale to je přes srdce, tohle bylo jakoby se mi někdo vrtal v hlavě a možná hledal vzpomínky. Jako dítě jsem viděla s Einsteinem jeho poslední dokumentární film kde mi velmi potěšil. Bylo to velmi silné doznání že objevil něco co je nejvýznamnější a přitom nejjednodušší ze všech jeho objevů. Řekl že ví že veškerá jeho práce byla zbytečná když ví co teď ví, že se omlouvá že to nikomu nesdělí a odnáší si to do hrobu ,protože vědci kteří většinou na něco přijdou tak je jejich práce zneužita proti lidstvu místo aby lidstvu pomohla. Bylo to dojemné a já mu věřila. V tom filmu s ním byl jeho synovec. Co se Nicoly Tesly týká ,vím že jeho napojení bylo bezvadné ale podívej co z těch objevů lidstvo udělalo. No spíše armáda co z toho udělala. Místo využití a ulehčení života to použili proti lidem . Těch nadšenců kteří se chopili konstrukce přístroje na zachycení volné energie a dostaly stopku těch už tady také bylo. Pamatuji si jak to někdo před lety dal k dispozici na You Toube protože měli dost oficiálních míst které to zakazovala. Dokonce to postavili a ukazovali jak to funguje. Jenže pro běžnou domácnost to bylo dost rozměrné a dost nákladné. Nevím jestli je to ještě někde k nalezení ale matně si vzpomínám že ti dva byli z Čech. Mě to totiž také velice zajímá, včetně Da Vinciho. Řekla bych že ,nás co máme společné zážitky z Atlantidy nebo Hyperboree budou tyto věci přitahovat zcela přirozeně, protože to byl standart. A promiň mi to tykání. Mám pocit že lidé pak k sobě mají blíž.

Alena - Re: Re: Poděkování

2. 10. 2021 11:23

Petře, klid, nikdo nechce, abychom ovládali telepatii ze dne na den. Když jsem v roce 1978 zjistila, že se mohu bavit se svým šéfem na dálku a když přijde do práce, jen v hovoru pokračujeme, byl to docela šok. Postupně mi došlo, že na nějaké úrovni mně ale vnímá každý, a po svém na to reaguje. Od té doby se učím, jak myslet tak, aby mně mohli "slyšet myslet" všichni. Přinese to lepší zdraví, větší klid mysli. Chce to důslednou kontrolu mysli a pokud zjistíme, že to nebylo zrovna laskavé, stačí odvolat, omluvit se a nahradit vhodnější myšlenkou. To poslední je docela důležité, vyplatí se na to nezapomenout. Alena

Tomáš - Re: Re: Poděkování

2. 10. 2021 18:20

Ono pokud se probudí duše a spojí všechny minulé životy tak pak se uvidí kdo kam patří, na našem současném životě a egu podle mě až tak nezáleží , důležité je že jsme u toho a duše rozhodne..

Lucie - Poděkování

2. 10. 2021 15:31

Silvi, moc děkuji za všechny tvoje videa na Příznacích transformace a tady. Sledovala jsem a i tebe (vás) a tvoji (vaši) práci. S tím, co říkáš naprosto souhlasím a chtěla bych poděkovat za veškerou práci a úsilí, co vykonáváte pro nás všechny. Já tedy bydlím v Itálii, ale jsem stále a budu občankou ČR. I moje dvě děti mají obojí občanství.
Jsem v procesu transformace nováček 4 roky a pokračují, avšak necítím se na připojení k vám na synchronizace. Je mi líto, že už nebudu moci sledovat vývoj z tvého kanálu, ale chápu to.
Přeji vám všem a tobě jen to nejlepší a hodně sil a zdaru... Snad se potkáme v 5.dimenzi...

Petr - INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

30. 9. 2021 13:14

Zase mi to připomnělo Červeného trpaslíka. Konkrétně "pole spravedlnosti":
https://www.youtube.com/watch?v=B-1nOdRS1oQ
:-)))

Jinak tedy, pravda je, že každý máme svobodnou vůli a zodpovídáme v podstatě jen sami za sebe. A máme plné právo se rozhodovat podle sebe, se všemi důsledky.
Nicméně tento systém mi přišel z hlediska života na této temnotou promořené planetě, velmi nespravedlivý. Vidíme to kolem sebe. Šmejdi prosperují, karma se u nich jakoby nekoná, přičemž bytosti ve své podstatě dobré, které přišly z 5D jak tvrdí Silva, se plácají v dost úděsné karmě, vlastní i rodinné.
A v tom je rozdíl mezi "turistou z vesmíru" jako je Silva a mnou, bytostí která tu tvrdne už tak dlouho, že skrz na skrz nasákla člověčinou. Prostě značně rozdílné pohledy na věc a na současné dění.

Kromě toho nevnímám to rozdělování lidstva a lidí na jednotlivé skupiny lidí jako nějaký vrchol vesmírné spravedlnosti jako Silva, ale jako mechanický důsledek fungování "planetárního orloje" naší sluneční soustavy. Čili to, že jsme se překlopili do věku VODNÁŘE. A jedna z jeho klíčových vlastností je ta, že rozděluje. A to není zrovna pozitivní rys, vzhledem k tomu, že rozdělenost a rozhádanost lidstva je docela velký problém.
Proto se z tohoto rozdělování netetelím blahem jako Silvinka, podle které je to richtig. Ale považuju to za docela průser a nikdy toto podporovat nebudu, stejně jako rozdělování lidí na různé uzavřené "vysokovibrační sektičky těch co Aštar Šeran odvede do desáté dimenze", protože to je přesně to, co dělají lidi kolem Avy, a důvod proč jsem PT skoro přestal sledovat.

Druhý důvod proč je mi proti srsti rozdělování lidí do uzavřených sektiček je ten, že přesně toho využívá temnota aby nás ovládala, atomizace společnosti je spolehlivý způsob jak lidi oddělit, izolovat a pak poštvat proti sobě. Čili tento věk Vodnáře bude mít i svoje značná úskalí, a ne že ne. Už jsem is všiml toho, že zlouni ve 3D už vesele této vlatnosti věku Vodnáře využívají. A je to důvod proč jsme teď v takových sračkách, a místo přechodu lidstva aspoň do 4D, tu máme očkování, lockdowny, 5G, lidi se mění v dezorientované bioroboty.

A teď ten nejpodstatnější důvod, proč nesouhlasím s rozdělováním se a uzavíráním. Protože je to naprostá iluze. I když se tzv. "izoluju" od okolí, tak na energetické úrovni vždy zůstanu spojený, a jakožto člena druhu Homo sapiens, mě vždy bude ovlivňovat to v jakém stavu je zbytek lidstva a zbytek planety, ikdyž se nakrásně uzavřu v nějakém sluníčkovém ráji daleko od lidí. Pořád to bude jen iluze oddělenosti, kterážto nás mimochodem dostala do srabu ve kterém se teď nacházíme.

Na závěr ještě jedna zásadní věc.
Jaká je nejvyšší energie která rozděluje?
Energie Satana.
A co je nejvyšší sjednocující energie?
Kristus a Bůh.
A já se na té satanské rozdělující agendě rozhodně podílet nemíním. Pokud se od někoho nebo od něčeho oddělím, tak jen z důvodu, že mi to příliš odebírá energii. Jinak se budu snažit být napojený, alespoň na ty hledající cestu, co se v tom plácají a potřebují radu, trochu nasměrovat. Když už energeticky neutáhnu naočkované zombíky a ty co jsou líní ne vývoj a seberozvoj.

Což je důvod, proč by bylo opravdu dobré, aby někdo založil diskuzní fórum "INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D" třeba na tom Telegramu , nebo něco v podobném stylu. Pro ty kteří chtějí sdílet, vyvíjet se, ale tenhle styl uzavřeného společenství jako razí Silva, by mu prostě nevyhovoval.

Anča - Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

30. 9. 2021 14:32

Vždyť ono se to všechno vyvrbí časem. I to rozdělování - můj individuální dojem je ten, že už je rozděleno. Všichni jednou umřeme a budeme někam zařazení. Zase není možné, aby všichni zůstali úplně pohromadě, protože ten rozptyl, co tu je v současné době, od eminencí temnot po božské super spirity a my někde mezi tím, to je o nervy a je vlastně výjimečný stav, že se to děje.
Až umřeme, tak všichni uvidíme, kam jdeme a náležíme.
5D nebude zítra, podle mě je to dlouhý proces přebudovávání společnosti a myslím, že ta Silviina vize 5D je tu dost nerealizovatelná.
Tím popisem toho vesmíru, odkud údajně pochází, mi připomněla jedno vidění, co jsem měla. Že existují dva typy galaxií, možná i vesmírů. Jedny jsou dobrodružné s fázemi chaosu a harmonie a ty druhé jsou čistě harmonické v lásce. Tak je třeba z takového vesmíru, ale řekla bych, že tady nemusí mít pravdu, že je to třeba nepravdivá vize.
Mám nedůvěru v aktivní spirity, kteří jsou z jiného vesmíru, viděla jsem, že dělají paseku.
Jenže to asi vidiny každého z nás můžou být nepravdivá vize.

Petr - Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

1. 10. 2021 5:29

Někdy ti "vesmírní turisti" dělají co můžou, ale díky neznalosti poměrů to může dopadnout stylem "mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to nako vždycky". Což podle mě lze aplikovat na současný rozpad civilizace.
Já to zažil mnohokrát, a fakt to nemělo ten sluníčkový dopad, kdy se vytvořila paralelní láskyplná společnost, ale byl to do značné míry boj o přežití.

Hyperborejští "slovani" taky přežili, vybudovali novou říši na Sibiři. Ale co si budem vykládat, na té zamrzlé sibiřské bažině se nic kloudného vybudovat nedá. Vždy to bude stav nouze.
A já mam obavy, že naše civilizace spadne do takového stavu nouze.

Co těm "vesmírným turistům" zazlívám, je to, s jakou namyšleností a nadutostí se pustili do "boje se zlem" a mysleli si jak to tu krásně zvládnou, protože oni jsou přece ty světelné bytosti z vesmíru. A místních domorodců se není třeba na nic ptát, protože oni tomu prd rozumí.
A tak ve své nadutosti dostali pěkně na prdel. A to co si předsevzali, se splnilo z poloviny, přičemž jeli až na doraz sil.

K tomuto ovšem nemuselo dojít. Stačilo by, kdyby poslouchali i nás.
Já jsem celou dobu varoval, že je nutné se vypořádat se "štvavými vysílačkami" které lidem vymývají mozky. A že když se to neudělá, tak to bude velký průšvih.
Sám jsem přitom nevěděl, jak kolosální to bude průser, a že vygumují během jediného roku lidem mozky tak, že dobrovolně půjdou na injekci která z nich udělá bezduché roboty.

To bylo pořád keců o záblesku a sluníčkovém přechodu do 5D. Nikdo neposlouchal varovné hlasy. A teď jen čumí, že to směřuje k tomu, že možná budou žvýkat v jeskyni kůže. Což je docela nepříjemné, vzhledem k tomu jak jsou zejména dámy v ezoterice zvyklé na ten svůj luxus, pohodlné baráky, auta, atd. Bez čehož se nejspíš budou muset obejít.

Zvlášť nesluníčkové je pak zdražení energií na bezmála 300% , jakož i raketový růst cen potravin. A další průšvihy spojené s hroucení civilizace budou následovat. Rozpad infrastruktury, kolaps zdravotnictví (to už v podstatě je v covidové agónii) který bude znamenat zvýšenou úmrtnost starých a nemocných. Dokáží se sluníčkové ezoteričky smířit s tím že přijdou o hromadu příbuzných a přatel ?

Přitom tomuto scénáři bylo možné relativně snadno zabránit. Kdyby ti sluníčkoví nadutci poslouchali varovné hlasy těch co už pár padů civilizací zažili.
Ony totiž i ty světelné a mimozemské bytosti mají dost zkreslenou představu o tom jak to tady funguje. A naivně poslouchat jejich hraběcí rady a doslovně se jimi řídit, se nám poněkud vymstilo.

Anča - Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

1. 10. 2021 12:25

No, já jsem ráda, že vyjadřuješ tento pocit, asi je srozumitelný pro mnoho lidí.
Za mimozemšťany z GF, ze kterých jsem taky zřejmě, tzn. "vesmírní turisti" a "hrábata", můžu říct jenom toto.
Za Atlantidy neměli šanci na výhru. Vesmírný vir ještě nebyl mrtvý, měl sílu. Jeho síla, toho viru, absolutně přesahovala možnosti naší Galaxie a nikdo o tom viru tou dobou neměl kompletní přehled, nikdo nevěděl, jakou to má sílu. Tento svět byl kosmologicky určen k pádu, ve skutečnosti nebyla šance na výhru při sebelepší vůli.
Tehdejší lidstvo bylo vypiplané, dlouhodobě kultivované a nezkušené, nemělo vlastní "odpal". Byla to snaha lidi dostat nahoru, civilizačně i frekvenčně, kultivace, protože lidi byli původně stvořeni jako otroci pro temné rasy a toto otrocké prokletí se daří překonávat až nyní. Lidstvo Atlantidy nemělo šanci a spadlo.
Tehdejší GF z toho měla těžké časy, postapokalyptickou depresi, celoživotní projekty a plány v háji.
Do současného dění se šlo s "děj se co děj", protože nikdo nevěděl, co bude.
Za starého Egypta se iluminátům podařilo se zmocnit základen a technologií Galaktické federace v podzemí naší planety a definitivně opanovali tento svět. Byl to Stvořitelův záměr - vesmírný vir se totiž pomocí technologií GF vymlátil, doběhala mu karma. V době Ježíše Krista - jeho působení zařídilo, že si na něm ten vesmírný vir definitivně zlomil karmu, tzn. potenciál této zlé bytosti v nekonečnu, věčnosti a bytí se stal menším, než jeho zlá karma a tudíž ztratil jakoukoliv reálnou možnost se znovu vrátit na integrovanou cestu ke Stvořiteli.
Od té doby byl ten vir mrtvý vlastně a čekalo se na tuto dobu, kdy bude lidstvo již tak zocelené, technologicky i vědecky vyspělé, aby mohlo zvládnout tuto válku. Ač byl ten vir už mrtvý a vlastně už to bylo lehké a jsme vlastně předurčeni k výhře, bylo to velice na hranici našich možností. Záleželo na čarodějích lidstva, vlastně ale nasazených mimozemských a dimenzionálních externistech, ve skutečnosti v tom nefigurují skuteční lidé, jestli pochopí, o co jde, jestli dokážou obhájit přítomnost lidstva na této planetě a pochopí kosmické dimenzionální zákony a vnitřní podzemní systémy a jejich velkou moc. V lidských tělech a lidských mozcích a tím prokážou nárok člověka na další existenci. Reklamace neberu, protože nám nikdo z lidí nepomohl a lidem bylo nutné se vyhýbat, protože nedejbůh, kdyby nám chtěli "pomoct". Do hrobu, nebo na psychiatrii.
Mám pocit, že se nám to podařilo. Odvrátili jsme světovou válku, udrželi jsme relativně mír a dimenzionálně jsme nad temnými vyhráli.
Takže turisti si zablbli, popravdě těším se domů, protože někde nasazovat svoji duši a existenci v časoprostoru už se mi nechce.
Lidstvo nemusí existovat - je mnohem méně cenné, než je tato planeta. Tuto planetu může obývat i jiný inteligentní druh, nebo může být čistě jen zvířecí a přírodní.
Prokletí otrockého lidstva je silné - že se polovina nechala naočkovat, tak to tak je. Proti tomu, co hrozilo, je to nic.
Jestli ty lidi do 2 - 10 let zemřou, tak prostě zemřou. Abych pravdu řekla, je mi to fuk. Mám malý okruh lidí, na kterých mi skutečně osobně záleží a ti očkovaní nejsou.
Je tu šance, že se podaří kontakt s těmi blbými nafrněnými vesmírnými turisty a oni těm nebožákům pomohou, kam jim to kosmický zákon a stupeň chápání civilizace umožní.
Popravdě, už existovaly i názory, se na lidstvo konečně vykašlat a nechat ho, ať si je sežerou ty draci.
Kdyby nebylo lidstvo na tak cenné planetě, už je po něm.