Aktuality 29.9.2021
Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.
Komentáře
Přehled komentářů
test
Anael - Informace
Ahoj, určitě jste někteří z vás zaznamenaly potíže při výpadcích mobilních operátorů, sociálních sítích během posledních dní. Mne osobně to netrápí ale mohu vám sdělit důvod proč tomu tak je. Jedná se o rekalibraci frekvencí v systémech které byli používany a zneužívány temnými bytostmi k jejich vlastním zájmům např. kontroly ,špehování, když to řeknu hodně jemně. Jelikož ti co tu byly na Zemi prohrály, i když někteří uprchly ,někteří byly dostiženi a zajati máme tudíž k dispozici informace od Galaktické rady. Devět vysokých důstojníků z vysokých šedivých bylo uvedeno do stáze aby se vyloučilo jakékoliv nebezpečí. Důvodem pro to bylo také zjištění že tento druh bytostí stojí celou dobu za tzv. Vakcinační strategií jejímž cílem bylo :Pokus o odebrání životní energie lidstva a sběr dat a ovládání lidské mysli a zdraví lidí. Tyto bytosti mají tzv. úlové vedení ,které je řídí centrálně z jednoho zdroje umělého vědomí tzv. matky která je řídí a potřebuje se živit frekvencemi např. strachu, boje, násilí aby mohla růst. Jejich centrálním místem kde tato matka pobývá je krychlového tvaru uvnitř se svatyní jak tomu říkají někde poblíž Zeta Reticuli. Protože po dlouholetých pokusech na lidech a jejich klonech se jim záměr jak sytit tohoto ,,umělého pavouka ,,nedařil, chtěli tedy do lidských těl implantovat určité zářiče frekvencí které toto dokáží a odsávat tak životní energii lidstva ve velkém. Proto byly tyto kampaně tak urputné aby si přivlastnili co nejvíce lidí pro svůj zdroj v co nejkratším čase ,protože věděli že se blíží jejich konec. Naštěstí tyto ovladače byly již demontovány a jsou rušeny i všechny napadající frekvence které byly používány např. u sociálních sítí, mobilních operátorů i jinde. Neznamená to však ,že je už vše už v pořádku. Zatím je stále potřeba dělat si ochranu a zbytečně se neotevírat chanellingu který není důvěryhodný. To znamená jediné co mohu doporučit a stále to zde opakuji : Pokud se chcete bavit třeba s hvězdnými mistry jděte na jediné bezpečné místo a to je k sobě do srdce. Pokud uslyšíte jakoby bzučení roje může to znamenat že se vám někdo snaží dostat do hlavy!!! Pokud prostě máte k sobě volný kanál může vám ho napadnout nezvaný host a manipulovat s vámi.! Pozor mohou vám lézt do snů. Co ti alieni z bezbožné šestice umí ,jste už četli několikrát zde a určitě i v jinde. Jsem ráda že si můžeme trochu vydechnout a samozřejmě ještě jednou převelice děkuji všem našim přátelům kteří bdí nad našimi hlavami a vyčistili nám i pár území jako např, Antarktidu od těchto bezbožných alienů. Měsíc byl osvobozen a škodlivá zařízení demontována. E.Muskovi bylo dáno varování , šance na nápravu a spolupráci pod dozorem kvůli jeho schopnostem i finanční soběstačnosti bude se tedy nyní podílet na zavedení antigravitačních technologiích společně s Virgin Galaxy s Richardem Bransonem. Mají úkol do 10 let tyto technologie zavést bezplatně pro lidstvo. Postupně tedy budeme odkrývat možnosti které jsou ukryté uvnitř pyramid které čekají na svá odhalení a s celou touto technologií souvisí. Už se nato těším. Tentokrát už si nedáme od nikoho ze Země dávat stopku. Stačí si věřit, protože jsme si vědomi sami sebe. Věřím že když G.F. toto ohlídá že už se nestane jakékoliv zneužití neboť myslím, že vědí o všech i o tom tajném internetu včetně všech machinací . Takže také vědí kde ty peníze pro ty lidi brát aby nemuseli nic platit. Zdroje rozhodně existují. To umělé zdražování všeho ,svědčí jedině o tom ,že budou mít zaražené zdroje a tak se snaží urvat ještě něco na poslední chvíli. Věřte svému srdci a jěště prosím vydržte. Důležité nyní je překonat léta závislosti na vytváření negativních sebedestruktivních energií a přestat živit bestii ,pojďme jí přestat krmit . Proto je teď jasné že láska a světlo jim nesvědčili, neshodovali se s jejich frekvencemi a ten jejich zdroj ovládání poškozovali. Takže nám všem přeji HODNĚ SVĚTLA,HODNĚ LÁSKY .
Tomáš - Re: Informace
Nemám pocit že by světlá strana vyhrávala ,stačí se podívat na naše volby, lidé podporují vakcinaci roušky a volí strany které jim to zajistí až do konce jejich životů, hadru na hubě se nezbavíme! Volný blok volilo 1,33% to je katastrofa ,národ si přeje teror né svobodu. Také sypání chemtreisu vesele pokračuje, planeta se dál tráví. Mám spíše pocit jak píše Anael ohledně chanelingu ,že na probuzené používají telepatické zbraně ,aby je uchlácholili že je vše OK přitom realita je katastrofální.. Za týden je burza minerálů v Praze ,chtěl jsem nakoupit ,ale vyžadují očkování nebo z laboratoře platný test ,tak že nic..
Tomáš - Re: Re: Informace
Proč házet perly sviním když je rozdupou a obrátí se proti vám... Kristus
https://www.youtube.com/watch?v=snXIXtoCwcE
Anča - Re: Re: Informace
Já vnímám 5G, to je taky už převaděč a čtečka vědomí, je to elektromagnetické. To, co píše Anael, může být nějak tak, je to docela aktuální popis, něco podobného vnímám taky. Mě tedy nezabírala láska a v životě se něco takového asi nenaučím, ale dějí se teď jakési 5G bitky, to jo. Proti tomu, co to bylo, je to dost primitivní, nicméně jde o to, tu elektriku zaměřit i do agresorů od NWO, kteří si myslí, že jsou v bezpečí, že s 5G jsou před kouzelníky v bezpečí. Je to elektromagnetismus, tak na to magie funguje taky a když tomu mimozemšťani trochu pomůžou, tak by to šlo.
Mám jiné přístupy, to, co říká Anael, funguje jí, mě zase nedává smysl, abych nekrmila bestii a do hlavy mi mlátilo 5G a věřím, že všechny přístupy jsou dobré, pokud aspoň nějak fungují.
A nějaké struktury v rámci naší galaxie jsou teď prozkoumávány, zavírány, souzeny a vůbec je rozmýšleno, co s nimi, jsou to pěkně jedovatý ksindlové, tak je dávám spíš k drakoniánům.
Anael - Re: Re: Re: Informace
Ahoj Ani, chtěla jsem sdílet co jsem se konečně dozvěděla a pochopila jsem proč mi něco nesedělo na ASTHARU SHERANOVI. Jsem ráda že má intuice nelže. On je totiž něco jako vesmírný žoldák. Do Galaktické Federace nepatří a s Andromedskou radou nemá nic společného. Kromě toho že se rád přidává na stranu vítězů a tentokrát jim opravdu pomohl, dokonce byl přítomen i na Jupiteru. Jupiter myslím zmiňovala i Silva. Jinak předpokládám že dojde k nějakým úpravám ve frekvencích ,aby lidem neškodily. Přece nebudeme žít v mikrovlnce. Pokud má někdo problém s mikrovlnama mohu doporučit kámen Amazonit. Mám ho vyzkoušený a mně funguje, dávám si ho na noc pod polštář. O mikrovlnce vím od samého začátku že je blbost používat a tak jsem ji ani nikdy nechtěla. Translantační stožáry by vůbec neměli být v obydlené oblasti a když tak minimum je 800 metrů od prvního žijícího tvora. Imunita je potom u lidí úplně na dně u dětí to způsobuje alergie, poruchy mozku takže větší výskyt ADD,ADHD. Když to někde vidím že to strkají dětem na střechu školy tak si říkám že nemají ani páru o tom co těm dětem způsobují. To samé Wifina ,pak se lidé diví že mají migrény, působí to na šišinku a zakrňuje schopnost intuice a mimosmyslového vnímání. Jen nevím co ten grafen který někteří jedinci v sobě mají díky injekcím s těmi lidmi udělá i když ovladače jsou už pryč .Já vím že to není moje věc ale soucit prostě s těmi lidmi mám.
Anča - Re: Re: Re: Re: Informace
Jo, já jsem si to se zájmem přečetla, cos psala.
Vnímám, že v celé věci zůstalo 5G a esesáci a že se řeší ještě dosavadní propojení pozemských NWO s nepřátelskými skupinami mimozemšťanů, já je považuji za drakoniánské struktury a jejich špehy a zrádce z GF, kteří pracovali pro obě strany, ale můžou to být i ti šediváci. Vlastně něco podobného, co popisuješ.
Je snaha temných ovládnout technologií 5G mysli lidí, když mě s tím v minulých dnech otravovali, tak jsem se rozhodla do toho jít válečně, je to dost elektrické a tupé, silové, proti tomu, co to bylo dřív, mi to připadá jako energeticky velice tuhá záležitost a snažila jsem se propojit svoje vědomí s vědomími, které mě napadají a pořádně ty podmínky osolit pro všechny zůčastněné, nejen sebe, ale i ty, co mě otravují. Dali se na ústup. Takže nějaké mely se v rámci 5G dějí a je skutečně snaha do toho systému dát informace od nás a dát pryč jedy nepřátel. Tak jsem ráda, žes něco podobného viděla taky.
Aštar Šeran je nějaký částečně zrádný, jak je to s ním přesně nevím, ale taky vůči němu mám nedůvěru, hlavně potom, jak Silvě nakecal, že hrozí nahraná mimozemská invaze a že on by to bránil a šel by proti nim.
Takže s 5G teď hází mimozemšťani, no víš, já doufám, že někteří z těch očkovaných půjdou zachránit, ale to procento nemusí být až tak slavné. Lidi se prostě nějak tím očkováním rozhodli. Uvidíme, co to udělá, kdyby se podařilo sejmout esesáky a 5G, tak by ty následky nemusely být až tak absolutně drastické. I když to, co leze ven o obsahu vakcín, je horor.
Tomáš - Re: Re: Re: Re: Informace
Anael já bydlím kousek od vysilače a co ho dali není to dobrý , je těžší dostat se do meditací i psychiku to narušuje a nějak pozoruji že je mě všechno nějak jedno.. Říkalo se že orgonity odstranují elektrosmog ,ale to se ukázalo že nefunguje , něco jiného je šungit druh uhlíku tak ho mám 20kg pod postelí o Amazonitu nevím ,ale spíš bych řekl že bude působit v duchovní oblasti. Ono magie moc nedokáže měnit fyzikální zákony na kterých tyto technologie fungují co však pomáhá speciální látka se zapleteným vláknem kovové slitiny ,která zachycuje tyto vlny jako anténa a maří jejich energii do těla neprojdou je to princip Faradaiovi klece která vás ochrání i před bleskem jen u těchto vysokých frekvencích je třeba speciální slitiny kovů aby to fungovalo. Ve světě je to běžné používají to pracovníci telekomunikací, u nás za tento objev a zdokonalení ochrany dostal inženýr bludnej balvan on to dokonce vyrábí a dalo se to koupit, ale nevím jak ted. Navíc tím odstíníte i pozitivní vlny vzestupu který jdou z vesmíru tak je to složité. K tomu grafenu je to forma uhlíku pro tělo vysoce toxická a dává se do vakcím místo hliníku aby aktivovala imunitní system. Lze ho zmagnetovat a než se roprchne po těle tak lidi mají efekt magnetické ruky. Vlastně je to podobný uhlíkový neželezný materiál jako ferit z kterého se vyrábí magnety nebo radiové antény. Je tedy dobrou přijímací anténou pro 5G záleží na jeho velikosti s jakou frekvencí bude rezonovat. Tělo grafen obalí limfocity-bílími krvinkami ty umřou a vytvoří slupku která izoluje toxický grafen od těla pokud to přeženou vznikají tak krevní tromby, pokud lidi do sebe napíchají více dávek budou mít v sobě tolik grafenu že pokud by se uvolnil ze svých obalených pouzder člověka by to zabilo , pak stačí přesná rezonanční frekvence 5G ta grafen v těle rozechvěje ten prořeže své pouzdra a konec.. Do 5až 10let předpovídají technologii ,která to z těla dokáže odstranit..
Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Informace
Ahoj Tomáši, kdyby jsi měl možnost se přestěhovat, tak být na tvém místě asi bych změnila adresu bydliště. Jestli jsi někde poblíž vysílače tak ti orgonit nepomůže. Šungit je fajn, také mám pyramidy ale pokud jde o translantační stanici tak je to málo. Nejhorší je, že lidé si o to vlastně sami říkají ,protože chtějí rychlá data, s tím jak děti zůstali doma a učili se přes počítače byl obrovský nápor na sítě, lidé pracovali z domova a oni tak mohou díky této situaci obhajovat i to co lidem škodí. Zajímalo by mně jakou formu přenosu kromě telepatie používají mimozemské rasy. Vím že je velmi důležitý zvuk, kterým se dá léčit, změnit frekvence kmitočtů v těle dá se jím i odhmotňovat tělo . Vím co třeba dokáže udělat s tělem dlouhodobé zpívání ÓM. Možná kdybychom si navýšili vibrace sami v sobě přestane nám to vadit, nevím, zatím jen uvažuji .
Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace
Anael, já ti věřím, to není tak, že popírám, co říkáš. Jen se stavím za pro většinu lidí asi ne úplně pochopitelný postoj, nebo spíš zkušenost, že to jde i tím obráceným principem.
Ze svého příběhu mám s těmito obludami dost až komické zážitky, protože když se tyto obludy chtěly nějak rozněžňovat, tak to byla docela zvrhlé a perverzní, asi jako když se rozněžňuje krokodýl, myslím, že polovina mého výkonu vůči jejich zničení byly hodiny a hodiny keců a vodění za nos, kterými jsem je častovala. Vždycky mě dostali do úplné vytočenosti svou kosmo debilitou, vždycky mě jejich "logika" totálně rozzuří, proto jsem se nikdy ani nepokoušela o dosažení tak láskyplných stavů, protože jsem věděla, že toho nejsem schopná.
Ale čemu úplně věřím, je to, že plně láskyplná bytost je dokáže absolutně zmást a oni nezaútočí.
Částečně jsem je tím mátla taky, protože moje reakce nechápali. Mám to tak napůl, ten princip nepopírám, jak ho popisuješ. Jen o sobě vím, že nejsem schopná a ani nejsem ten typ, že bych to běžně nějak dokázala a proto jsem zvolila opak jako taktiku, kterou jsem se jich zbavila - ten opak byl ale řešen podle kosmického zákona, nebyla to nějaká "bezbožná" akce.
Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace
No bohužel, asi si pořídím skafandr. Ohledně komunikace mimozemských lodí mezi sebou, používají světlo fotony , narozdíl od radiové komunikace ho nelze zachytit a odposlouchávat je silně směrové laser paprsek, my už to také dokážeme, jen předpokládám že jim stačí jen pár fotonů a paprsek pak není vůbec vidět.
Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace
Kdo je senzitivní telepatická bytost, pro toho je zcela nutné se odstěhovat někam do lesa. Většina podobných lidí to tak intuitivně dělá. Hromadně se stěhují na venkov protože v městech jsou ty koncentrace škodlivých zářičů neúnosné.
Proč asi máme jeden z nejbenevolentnějších "radio zákonů" na světě ? GSM perátoři si mohou stavět vysílače bez stavebního povolení a norma na radiové záření je 10x !!! benevolentnější než jinde v evropě.
Že bychom měli 10x odolnější mozky a těla? To asi sotva, spíš si ti šmejdi spočítali, že je na našem území extrémní koncentrace senzibilů, druidů apod. Tak nám to tu perou o to víc, aby zbrzdili náš vývoj a naši roli v záchraně světa.
Tuším že jsi mluvil o Brně. Druhé největší město, tam bych předpokládal velmi silný nápor temných technologií, skoro jako v Praze. Asi to nebude o moc lepší než v té praze. I vzhledem k tomu co se o Brnu píše na aeronetu.
Prostě se jim vzhledem ke koncentraci lidí vyplatí nasadit nějaké hodně svinské technologie kterými nemá smysl plýtvat někde v řídce obydleném pohraničí.
Všimni si taky, že na venkově jsou jaksi řádově rozumnější lidi, není tam takové šílení kovidiotů jak ve městech.










' - test