Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

11. 10. 2021 19:24

Ale my nechceme dostat celou planetu do doby kamenné. Stačí uškvařit Kavčí hory a další mediální sídla.

ps: já taky s těžkým srdcem musel opustit "rodovou usedlost". Ale udělal jsem dobře. Protože to kam morálně pokleslo obyvatelstvo této obce, už stejně nebylo slučitelné s mým životním postojem. Staříčci co jsem znal z dětství co měli ještě nějaké mravní hodnoty všichni poumírali... a mladí jen prachy, požitky , snobizmus.

Tak jen aby se ti to lpění na rodném domě v zamikrovlnovaném Brně nestalo osudným. Znám skorodůchodce kteří se takto přestěhovali na vesnici, řadu lidí přes padesát. A jen jim to prospělo.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

11. 10. 2021 20:24

Ještě k tomu rodnému domu, jsem ze sedlácké rodiny a rodný dům se neprodává ,zvláště dům předků (nejde o věc) ,kteří byli dobří lidé a z toho domu to vyzařuje ,cítím se v bezpečí pod jejich ochranou i číslo popisné je hodně magické jsem přesně tam kde mám být.. On ten mobilní signál je už dneska všude a jestli někde na vesnici ještě není vysilač tak tam brzo bude , s 5G to má být každých 100metrů, oni chcou udělat sít a úplně zlikvidovat energeticko informační mřížku planety.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

11. 10. 2021 19:42

Petře jinak to nepůjde, všechno to vymyslíme znovu a líp..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

12. 10. 2021 9:10

Tím chceš říct že rodový dům s č.p. 111 i kdyby byl uprostřed Sodomy či Gomory, je úplně v cajku a pod ochranou? :-)))
Ten náš barák měl taky magické číslo. Ale i poslední rozumní sousedi si občas posteskli, jestli má smysl žít někde kde kde lidi propadli snobizmu a honu za mamonem.
Mě to celkově zavání silným ulpíváním to "sezení na gruntu", tedy tím co kritizoval kdejaký guru.
A je zjevné že ani pozitivní rodová energie tě neubrání před mikrovlnama.
Ve městě to bude vždy řádově horší mikrovlnka než uprostřed polí a lesů.
Kolik je koncentrace mobilů uprostřed vesnice a kolik uprostřed města ?

Kromě toho se říká, že jižní morava bude vyprahlou suchou stepí. Jestli odejde zásobování Brna vodou z Březové, tak je to v háji. A vlastní studna či vrt ti nijak nepomohou.

Zora - Re: Re: Re: Re: Re: Informace

16. 11. 2021 16:45

Uplne ti rozumiem, robim to podobne a ked ma naštvu, tak sa s nimi neparam. Mam prisate vselijake entity a par mesiacov dozadu som myslela ze sa zblaznim, ale teraz viem, ze si cezo mna liecia svoju karmu a preto sa ma drzia ako klieste v zufalej snahe sa zachranit. Teraz je to uz ovela lepsie, akosi mäknú alebo sa rozpadaju vplyvom čoraz vyssich frekvencii...každopadne, treba s nimi bojovat a nedat sa vyciciavat, ved SRDNATOST je jedna zo 6 cnosti srdca (zdroj:Wingmakers)

Anael - Re: Re: Re: Re: Informace

10. 10. 2021 18:02

Ahoj Petře, nenazvala bych srdeční čakru kvantovým počítačem ale frekvence plynoucí skrze toto světlo pokud je srdce otevřené jsou jim naprosto neznámé a jejich přítomnost dokáže nejen zastavit útok a dotyčné zcela paralyzovat ale oni jaksi z nich opadávají ty studené temné energie díky kterým nemají pocity. Pokud jsi v naprostém klidu a ty prostě miluješ svého Boha (Zdroj všeho) tak ti neublíží, většinou pak nejsou schopni se ani vrátit domů protože se jim změní i jejich vlastní frekvence. Vlastní zkušenost. Šlo o Drakony . Vím že to jde. Nejde o to že miluješ je ale že miluješ svou podstatu, svůj Zdroj, svého Stvořitele a prostě mu to odevzdáš. Dějou se pak neskutečné věci. Mluvím o skutečné události ,fyzické události za bílého dne tady na Zemi.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Informace

10. 10. 2021 18:22

Tak tohle bych taky chtěl umět :)
Respektive, já jsem typ duše, která by to měla taky umět levou zadní, a v dávné minulosti jsem to uměl. Jenže jsem tu padl do temnoty, jako ostatní. A nastartovat takto srdeční čakru a stav lásky je pro mě teď těžší, než nakopnout starou Jawu, co stála 10 let v kůlně :-)))

Jednou o tom mluvila i Silva, že se umí dostat do takového stavu, že se i z reptíků okolo stávají ňuňu mazlící, ale že to dá fušku a hromadu příprav, než se člověk takto naladí.

Párkrát jsem zažil podobný stav, byť slabší. Ale bohužel mě něco pořád táhne vibračně dolů. A je těžké určit zda je to moje vlastní karma, rodinná karma, přisedlíci, to co se děje na planetě, nebo jestli jde o cílené útoky na mě. Protože se vším tím už mám konkrétní nepříjemné zkušenosti.
Přitom považuju za zásadní umět rozlišit příčinu těchto potíží. Protože to pak třeba člověk zuřivě čistí karmu a ono nic, protože na něj útočí psychotronicky nějaký šedivák :-P

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Informace

11. 10. 2021 14:15

Jo to vím Petře ,naše normy ohledně elektrosmogu jsou nejmírnější snad 10x oproti třeba Polákům. Také norma na pitnou vodu je oproti komunismu o 2x mírnější ,dnes by to byla všechno jen odpadní voda jak to na nás sypou, taky potraviny ty se ani neměří kolik mají dusičnanů a tak už dlouho držíme celosvětové prvenství v rakovině tlustého střeva. Chtějí abychom všichni pomřeli a kolaborantská vláda jedná na jejich příkaz jsou to zrádci našeho národa i lidstva.. Z rodného domu se stěhovat nebudu už to nějak doklepu, asi se zakopu.. Zničení vysilačů a retlansačních stanic je možné ,ale zničilo by to veškerou elektroniku na povrchu Země PC i auta by šli do šrotu. Stačí aby na Slunci došlo k velkým výbuchům (i uměle ufo) a vyvržená plasma by zasáhla Zemi první by odešli satelity a pokud by zemské magnetické pole bylo slabé plasma by pronikla až k povrchu do atmosféry a hotovo..

Tanus - Re: Re: Informace

11. 10. 2021 14:43

A co kdyz důvod proč volby dopadli tak jak dopadli je, aby lidé pochopili, že celý system je zle nastavený.. a je potřeba se začít spoléhat sám na sebe, a ne na politiky, mz...
Tolik lidí šlo k volbám s tím, ze když TO tam hodí, nastane změna. Ale ta změna přece musí nastat na úrovni jednotlivce, bytosti,a až tehdy dojde k uvědomění si toho, že nepotřebuji svého zástupce v žádné oblasti života. Že je potřeba začít se spájet na občanské úrovni, a tento systém ve kterém teď jsme postupně přestane mít tu sílu, kvůli které nás dokáže tak drtit.
Stačí si položit otázky:
- kdo osobně pozná svého poslance (týká se to hlavně měst) v městském nebo i obecním zastupitelstvi? Nemluvě o poslancích a senátorech.
- s jakým postojem chodíme k volbám - je to- hlasuji za tohoto poslance nebo stranu proto, ze souhlasim se vsim co hlasa..nebo 'jdu' proti nekomu
- to že se volí strany- 'maskotem' je volebni lidr. A kdo jsou ti ostatní, víme jaké mají názory, postoje atd? Většinou ne, protože se schovaji za 'šéfa a nebo jsou tam jen do počtu. Například, aby obsadili případná 'volná' místa v parlamentu a měl kdo stláčet tlacitka.

Taky se zeptám, kdo z nás pozná ústavu - kde je napsáno, ze predseda vlady musi být předseda vítězné strany. Je mnozstvi 'veci' ktere se schovají za 'ustavni zvyklosti' ale to je vlastne ohybani a obchazeni ústavy. A toto vsechno jsme nechali plynout, protoze jsme odevzadli svou moc jiným lidem..

Petr - Re: Re: Re: Informace

12. 10. 2021 9:00

To mě taky napadlo, že zhoršující se situace je budíček i pro ty velké "spáče".
Jen jsem skeptický že se někdo probudí. Leda až Putin konečně zavře kohout s plynem a zkolabuje evropská rozvodná elektrická síť.

I to stmelování lidí moc nevidím. Spíš naopak, čím horší situace, tím víc se lidi žerou mezi sebou a perou se o poslední ohlodanou kost.

Ani v té ezoterice to stmelování moc nevidím. Každý ezouš co má vlastní barák si myslí že se ho to nebude týkat, a vesele si odvibruje do 5D zatímco ti ostatní se propadnou do horoucích 2D pekel.
To bude nepříjemné probuzení až zjistí, že to co dělá zbytek lidstva se ho zatraceně týká.

Ale třeba to nakonec dopadne dobře.

Tanus - Re: Re: Re: Re: Informace

12. 10. 2021 14:07

Asi jsem naivni, ale nevidim to pesimisticky. Ono podle me zalezi na tom, co jsme ochotni propustit ze sveho zivota, na cem zbytecne uplivame, ale i na tom, za jakou hranici uz nepostoupime. Je to mozná napsane abstraktne, ale myslim, že si tam každý najde to co má.
Osobne ani nevidim problem v "rozdeleni" ezo sceny, nebo i "rozdeleni" spolecnosti- (do uvozovek to davam schválne)
každy jsme na jinem stupni poznani..napr.PT jsou skvele pro zrovna "probuzene" (musi zjistit kdo jsou,jak jejich mysl funguje atd)..po case jim to prestane stacit, a hledaji dalsi skupiny (tzn.spáji se), ktere jim pomohou v dalsim poznani..
Nevim k cemu bych to prirovnala, ale vidim to asi takto- predstavim si nemocnici ...kde jsou ruzna oddeleni, a zamrestnanci v nich maji ruzne znalosti a schopnosti, technicke vybaveni (a nejedna se jen o zdrav.personal, ale i o sanitarky, uklizecky, kucharky atd)...vsechna oddeleni pracuji jakoby samostatne, ale cilem je vyleceni pacienta.
Takze, pokud vsem jde o vyleceni spolecnosti a sveta a prirody ..proste vseho..je jedno na ktere urovni (oddeleni) se zrovna nachazi, ale vsichni pracuji na jednom zameru.

Jindra - Re: Re: Informace

11. 10. 2021 15:50

Ahoj Tomáši, ano máš pravdu, většina lidí stále podporuje vakcinaci a já se tomu vůbec nedivím. Volby byli rozhodně zmanipulované. Sice nebyli manipulované tak moc jako třeba v USA, ale musíš si uvědomit, že jsme v EU, takže korupce v voleb je prostě běžná. Podle mého názoru volilo Volný blok minimálně 5% voličů. Myslím si to kvůli tomu, že během vysílání na Příznacích transformace, Sylva říkala, že se probudilo už asi 51% populace ČR a to bylo někdy v dubnu, jestli se nepletu. A kolik procent probuzených lidí je teď? 55%? 60%?

Tomáš - Re: Re: Re: Informace

11. 10. 2021 19:40

Ahoj Jindro, nevím zda ty volby zmanipulovali. Petr Volný říkal že ne ,že byli jeho komisaři při sčítání hlasů že to tak vycházelo. tak je nás 1,33%, jak poznamenal není pro koho dělat revoluci.. Probuzení lidé nechodí volit, už se vznáší někde v oblacích a sluníčkují , tím přenechávají vládu nad světem a naší republikou temným a jsou spolupachateli toho všeho. Opravdu je nás jen 1,33% co chceme změnit svět k lepšímu hned ted než stále jen čekat na zázrak. Co obdivuji na temných jejich úsilí a vytrvalost a to že se dokáží spojit ve svém dábelském díle. Jen pro ty tupé ovce co by mohl Volný blok prosadit: zavedení přísných norem na elektrosmog, tvrdé normy na potraviny, pitnou vodu, zákaz jedů rondap v zemědělství tak jak v USA, zákaz přeletů práškovacích letadel potažmo střežení vzdušného prostoru, zdanění zahraničních firem povinost reinvestovat na našem území... těch 55% probuzených lidí nikde nevidím, nevěřím tomu..

adalgar - Re: Re: Informace

16. 10. 2021 8:07

Uz cloveka una vuje povidani o volbach.Vysledky byly vzdy zfalsovane dle zadani. To jsem zjitili pri volbach 1996 a od te doby nevolim. Piratum ted globalcici pritahli oprate aby se goyos nepoplasili. Pirati to dorazi za 4 roky pokud to Vyssi moc nesrovna konecne do late

Marti Tinka - Re: Re: Informace

24. 1. 2022 16:17

Na burze minerálů vyžadují očkování? Tam bych si minerál nepořídila, ani kdyby byl zadarmo.

Eritree - Re: Informace

10. 10. 2021 15:21

Sice nemám informace o mimozemšťanech jako Vy, ale jsem také přesvědčena, že je nutné být v pozitivních energiích. Jsem přece člověkem Pravdy. A pokud bych měla strach z toho, co natropí výsledky voleb (ať už byly narýsované anebo ne), tak bych připouštěla, že někdo jiný než já má moc nad mým životem. A to je přece lež. Od 15ti let jsem se zajímala o tvůrčí fantazii a mnohem později o kvantovou fyziku. Tak přece nebudu po těch letech lhát sama sobě. Jsem svébytná, svobodná, důstojná bytost. Když jsem se rozvedla, někdy jsem si "z mozku odstraňovala implantáty". Byly to myšlenky méněcennosti, které ve mně exmanžel vyvolával. Jakoby se ty energetické chumly v mozku daly takřka nahmatat. Dnes jsme takřka přátelé, vzájemně se respektujeme, někdy se i zasmějeme. Stejný proces je třeba provést i s hydrou a ty jejich nacistické implantáty o nadřazenosti a nucení k poslušnosti vymazat ze svého prostoru. Je nutné setrvávat v Pravdě. Stejně chceme-li do 5D, musíme být schopni ovládat svoje myšlenky a emoce a né zakládat pocit klidu na informacích o tom, že někdo něco udělá nebo že to tehdy a tehdy skončí. A to teď nemyslím na Anael osobně, myslím to obecně na ty, kterých se to týká. Tolik se toho (jinde) namluvilo o Trumpovi a Putinovi. Když si poslechnu seriál Gorgona od Jardy Chvátala, tam je mj. o jejich napojení na mafii. Oba podle mě patří do minulé doby, byť jejich pozitivní přínos je nepochybný. Je třeba zůstat ve střehu a aktivizovat v sobě stále energii.

Petr - Re: Informace

10. 10. 2021 17:11

Kěž by jsi měla pravdu Anael. Podle mých info jsou ty výpadky kvůli tomu, že se masivně rekalibrují sítě, vypíná se klasický 3G internet (mě už pár dní na mobilu 3G nejede) a naplno se spouští 4G a 5G. Tyhle informace najdete v mainstreamu skoro na všech serverech.

Je to celé divné. Já jsem v životě na migrény netrpěl, a teď mě bolí hlava v jednom kuse.

Nicméně že očkování je dílo šediváků, tomu bych věřil. Lidský výtvor to není a reptíci by se s něčím takovým zase nesrali. Ikdyž, ještě tu máme strojové Archonty. Těm by to taky sedělo.

adalgar - DNES v přírodě

20. 10. 2021 20:11

I vyrazil jsem solo na potulku z Prahy..Pokochejte se také.... https://newtube.app/user/yandex/7f3YsVe

adalgar - Reakce v trestanecké kolonii

18. 10. 2021 10:10

https://newtube.app/user/yandex/L5vfsMN

Eritree - Mimozemský kontakt

11. 10. 2021 18:59

Jarda Chvátal v Paralaxe 28.9.2021 říkal, že v neděli 17.10.2021 v 19 hod UTC (to by mělo být 21 hod našeho času) proběhne pokus mimozemšťanů o telepatický kontakt vůči celé lidské populaci. Můžeme se na to připravit meditací, vyloučit rušivé vlivy (ostré světlo, zvuky z ulice), 3 dny předtím nepít alkohol, nekouřit, zavodnit se. Budou nám předány nějaké informace, i ve formě obrazů. Můžeme si dělat poznámky a pak dát Jardovi zpětnou vazbu. Je to myšleno jako test, kolik lidí to zachytí, aby podle toho mohli přenastavit svoje působení. To, kdo to zachytí, jsou mim. schopni detekovat. Takových testů bude probíhat více.