Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

1. 10. 2021 12:56

A je mi jasné, že kecům nějaké nanynky nikdo skutečně nedává žádnou váhu a já jsem ráda.
Doufám, že k tomu kontaktu s alieny dojde a že všichni ti chytráci, jak si myslí, že si můžou ke GF dovolit se chovat jako k pohůnkům a obviňovat je ze všeho příkoří na světě, že jim dojde, že se pletou. GF nestojí o nějaké hraní si na božstva, ale aby si o ně někdo otíral boty, to taky ne.
Já sama jsem ze spíše bojové a vojenské, bezpečnostní složky GF, tam kvůli kosmologii jsou hodně i ženy, není to jako na Zemi, víceméně jen mužská záležitost. Protože neválčí jen zbraněmi, ale i magií a kosmo koncepty v časoprostoru. A lidstvo nijak horentně nemiluju, vztah mám k němu vlažný. Bylo nutné osvobodit tento Galaktický sektor.
Ty mimozemské rasy, co mají k lidstvu i nějaké pozitivní emoce a lásku, tu jistě najdou uplatnění a můžou se tu docela vyblbnout.
Tou dobou už doufám budu někde hodně hodně daleko od tohoto světa a lidstva, které mi spíš leze na nervy.

Petr - Re: Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

2. 10. 2021 6:45

Já bych řekl že jsi "poloturista" :-D
Turisti jsou ti v první inkarnaci.

Jinak s polovinou toho co jsi napsala souhlasím, s polovinou nesouhlasím. Zvlášť co se týče lidstva. Třeba v Poselství stvořitele o tom Marian mluví hodně jinak.
Lidstvo je unikátní projekt. Bohužel, na ten nápor temnoty nebylo připravené.
Kromě toho si nemyslím že já nebo ty máme nějaké extra právo na kritiku současných lidí. Protože svého času jsme oba propadli temnotě.

Z mého úhlu pohledu (což nemusí být objektivní) to máš snazší v tom, že reptíků ti vážně nemusí být líto. Jenže mě dělali obdobné peklo ze života ne reptíci, ale lidi okolo,často přátelé a příbuzní.
A ty nemůžu jen tak odepsat, protože z nich cítím, že jsou to relativně pokročilé duše, které v tomto zoufalství propadly temnotě. A většina z nich nedělá zlo cíleně, ale z nevědomosti do které padli a ze strachu. Který je většinou důsledkem hrůz které tu za poslední tisíce let prožili. A důsledkem útoků démonů a temných bytostí.

První věc o kterou totiž za pár tisíc let na této planetě přijdeš, je černobílé vidění dobro/zlo. Proto zdejší vesmírní turisti v první inkarnaci dostávají pořádně na frak. Protože to nedokážou pobrat.

Tady jsi prostě měla vesnice, kde za socializmu byla část zarytých komunistů a pak část zarytých katolíků. Naprosto nesmiřitelné tàbory. A přesto ti lidi museli umět koexistovat na společném prostoru, a to i v rámci státu, protože nám hrozilo nebezpečí jak z východu tak ze západu.

O něčem takovém se ani nezdálo turistovi z 5.dimenze, kde někdo někomu zkřiví vlas na hlavě, a řeší se to na celoplanetární úrovni tisíc let.
Tahle planeta je jen pro ty nejdrsnější a nejzkušenější, a zároveň nejpokročilejší a nejsoucitnější bytosti. A i ty dokázala za poslední tisíce let zlomit.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

2. 10. 2021 10:14

Já to popsala, jak jsem to zažila. Nevím, kdo vymyslel ten pojem "vesmírný turista", jen jsem chtěla vyjádřit, že ten pojem je naprosto mimo. Tady žádný vesmírný turisti nejsou. Nikdo, kdo jen "letí kolem" tady na této planetě nemůže dělat nic, minimálně desítky tisíc let se o tuto planetu stará a hlídá ji Galaktická federace, která se snaží zkultivovat lidstvo, které vzniklo jako schválnost, jako výsměch, vytvořili je temní. Jenže tu byl ten vesmírný vir a velký nápor plazoidů a jejich rafinované infiltrace do společnosti + se v tom vyskytly i další komplikace. Tak jsem to viděla, neříkám, že to musí být pravda, ale tak jsem to viděla.
Já už se nehněvám, nevidím v ničem nespravedlivost. Viděla jsem, co jsem viděla.
Něco vyčítat jediným, který se o nás doopravdy starají, je blbost z mého pohledu.
A nehodlám jim říkat "vesmírný turisti", protože blbější pojem pro ně není.
Galaktická federace opravdu nejsou nějaký idiútci, který jenom šli náhodou kolem.
A kdyby se náhodou rozhodli na lidstvo vykašlat, nedivila bych se, ale naštěstí to není na pořadu dne.

To vyprávění, jak ti ublížili blízcí, to mě mrzí, mě naštěstí blízcí neublížili. Ublížili mi jiní, o kterých jsem později pochopila, že to nejsou lidi, že to jsou nějaké hmyzí, nebo plazí zrůdy, ale dokud jsem si myslela, že to jsou lidi, strašně jsem se trápila.
Byly to "lásky", spolužáci, učitelé ... zrůdičky. Teď už tyhle zrůdy trochu dokážu vycítit. Té inflitrace bychom se měli zbavit.
Naštěstí to nebyli blízcí, tam věřím, že to vůbec není lehké.

Honza S. - Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

1. 10. 2021 20:32

Souhlasim s Petrem v tom smyslu ze to nebude tak jednoduche a jednoznacne. Ale narovinu nelze delat nic moc jineho nez makat na sobe a trpelive vysvetlovat tem kteri aspon trochu pochybuji o spravnosti stavajiciho systemu, ze je i jina cesta...... Potvrzuji Silve ze je nezbytne makat na sobe, starat se o rodinu a blizke a venovat jim informace a energii kterou potrebuji a pokusit se je nasmerovat na sebepoznani a skrze vlastni srdce si uvedomit ze to co ted frci v mainstreemu a co na nas vlady pripravuji   neni to prave svobodne a spravne...... uz skoro tri roky postupne budujeme spolecne s manzelkou nasi nezavislost na tomto stavajicim shnilem systemu...... snazim se sporit do kryptomen hlavne BTC- na to snad ty bily limce nedosahnou a doufam to bude platebni alternativa k soucasnym krachujicim fiat menam (BTC jakouchovatel hodnoty) blizi se hyperinflace, snazim se rozsirovat vloni porizenou FVE elektrarnu a bysme maximalizovali nezavislost na vnejsich energiich a do tretice se intenzivne zajimam o moznostech prechodu na pranickou vyzivu...... postupnym zaradovanim malych pustiku jedno dennich dvou a tridennich az tydenich...... po druhem delsim pustu letos v lednu jsem uplne vyradil z jidelnicku maso a svete div se taky to jde a je to i prijemnejsi.....pri tom doporucuji dychat wim hofovu metodu - opravdu to zlepsuje naladu..... Ve finale si clovek uvedomi ze ke spokojenemu zivotu takrka nic z tohoto pitomeho stavajiciho zrizeni nepotrebuje....... nemit 3 male deti a manzelku, uz bych nejspis bydlel  nekde v jurte  nebo teepee u rybnika a lesa jen s nejnutnjesim vybavenim sekyra pila solarni generator firesteel karimatka spacak a drivkovy varic a PC zapnutem jen treba 1x tydne pro nezbytnou konektivitu se spriznenymi dusemi...... Je to dlouha a trnita cesta ale vymanit se z tech systemu nakonec da...... Ma to nevyhodu, ze se postupne meni okruh pratel a znamych.... nekterym nova cesta samozrejme neni pochuti, tedy postupne odpadaji.... ale jini novi zase prichazi... tedy je vse v rovnovaze...... Vsem Vam drzim pesti pri Vasich osobnich zmenach. Myslím že sdílení společných zkušeností by bylo na nějakém kanále vhodné... a samozřejmě co říká Syilvie taky má svou logiku jen se na to dívá z většího nadhledu a tak nějak s větším odstupem.

Anča - Re: Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

1. 10. 2021 21:28

Jé, díky za takové sdílení životní zkušenosti. já jsem proti těmto tendencím docela primitivní vagabund, nicméně z ničeho se neobvińuju. Mám de facto vesnickou zkušenost, což je samo od sebe dnes moderní a to, co popisuješ, je "městská alternativa", což může znít lacině, ale vzhledem k okolnostem je to vlastně uznalým viděním mnohem větší životní krok.
Co mě na tom všem vyprávění velice zaujalo, je "bydlel bych v jurtě". Tzn. v souznění s přírodou v prostoru, který obnáší pro vědomé plošné bydlení pro každého člověka poměrně veliký prostor nákladnosti na přírodu. Kdyby toto měl být model bydlení budoucnosti, ideál, museli bychom snížit počet obyvatel této planety výraznou měrou.
Nechci tím nijak snižovat tu vůli žít v propojení s přírodou, s naším zdravým programem. Ale realita je jak všichni víme, mnohem krutější.
Vždycky si říkám, ty mazánku blbej, tady v Čechách, bez války, v přírodě, napapaná, v bezpečí, ráno vždycky jede autobus a ty si stěžuješ ty blbe, že musíš vstávat. A ještě můžeš bejt pokrytec a hrát si s černým humorem.
Taky jsem se mohla narodit v Tokiu.
A to je peklo.
Tak si vždycky říkám - mimozemšťani. Jediné pragmatické vidění. Jako správná fanatička :-)

Petr - Re: Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

2. 10. 2021 7:00

"solarni generator firesteel karimatka spacak a PC" tak tohle jsou zrovna věci které nebudou k dispozici, jestli civilizace opravdu padne. Místo toho jen klacky, kameny a zvířecí kůže. Zvlášť solár a PC jsou high-tech vyrobky.

Pořád mě překvapuje, jak jsou někteří lidi naivní a ten rozpad civilizace si romantizují.
Holt někdo vystřízliví až zjistí, že jeho dítě co si způsobilo otevřenou zlomeninu, nejspíš nepřežije, než ho na káře tažené oslem doveze k nějakému doktorovi. Což by v době před kolapsem civilizace a zdravotního záchranného systému byla relativně banální záležitost kterou by po odvozu do okresní nemocnice sanitkou, dokazali v pohodé vyřešit řadoví doktoři.

Protože ta "Great reset" agenda co nám tu vnucují, má jako jeden z prvních cílů likvidaci veškeré automobilové dopravy a likvidaci zdravotnictví (oboje jen pro hrst vyvolených).

Pete - Re: Re: Re: Re: Re: INDIGOVÝ KLUB PŘÁTEL 4D

2. 10. 2021 7:09

A kromě toho, kdo si dnes může dovolit koupit barák? Realitní trh totiž naprosto zešílel a nemovitosti buď nejsou a nebo jsou za šílené ceny. Což je úmyslně, aby se lidi nemohli osamostatnit a stát se nezávislými na systému.
Většina pořád bydlí v bytech, často panelácích, zcela závislých na dodávce předražených energií a vody, jejichž ceny stoupají o stovky procent během několika měsíců.
A zcela závislí na potravinách zvenku, které taky drasticky zdražují.

Válku ve vesmíru jsme sice vyhráli, ale tady ve 3D hmotné realitě to bude ještě megaprůser. A čím naivněji se lidi budou na ten kolaps civilizace a "navrat do přírody" těšit, tím hůř.
Vážně mě překvapuje naivita hraničící s blbostí, u řady ezotericky a alternativně založených lidí.

Petr - narcistní bublina

1. 10. 2021 5:56

Shodou okolností jsem včera narazil na brutální video od brutální Teal Swan:
https://youtu.be/WlW1ABkKnCk
Ve kterém popisuje ty narcistní iluzorní bubliny ve kterých žije většina lidí. A že ty bubliny dříve či později prasknou.
Takže je jen pouhou iluzí, že se mohu s partou podobně postižených uzavřít ve své "vysokovibrační sektičce" před okolní nepříznivou realitou, a vytvořit si svůj sluníčkový svět oddělený od toho fujfuj světa okolo.

Tohle je doba kdy vše vyplouvá na povrch, nic se neutají, a tak ani takovéto narcistní iluzorní bubliny nemohou obstát. Byť si to ezo-sluníčkáři ze všech sil přejí.

Jinka - Re: narcistní bublina

1. 10. 2021 10:57

Petře je to tak. Člověk, který vnímá dobro i zlo současně žije v rovnováze. Je nezůčastněný pozorovatel, který se citově nerozplývá nad krásou a také se citově nezapojí do utrpení. Je si vědom obojího a přitom zůstává sám sebou na rovině duše. Tam je klid, radost. To je to, co Silva říká ve videu, že se máme koncentrovat na sebe a nezapojovat se do pomoci pro druhé. Ztrácíme energii a druhému nepomůžeme, protože plán jeho duše si potřebuje to utrpení prožít. A nejvíce pomůže celku tím, že prací na sobě zvýší vibrace , které se promítnou do kolektivní energie.

Petr - Re: Re: narcistní bublina

2. 10. 2021 8:19

S tím nelze než souhlasit. Bohužel ale je to jen polovina pravdy. Pokud to budeme brát jako celou pravdu, tak jsme se právě ocitli v té "narcistní bublině" o které jsem mluvil.
Silně doporučuju shlédnout to video od Teal Swan, co jsem inzeroval výše.

zuzana - krasny vecer

2. 10. 2021 1:02

Dvě slunce · Aneta Langerová
https://www.youtube.com/watch?v=ZASL67wS-bE
https://www.youtube.com/watch?v=-W99c8Oar38
https://www.youtube.com/watch?v=jS1YiRNIoYc&list=RDSChVLyYtRfA&index=6

a moja oblubena Briza- este zo starej zeme
https://www.youtube.com/watch?v=YzIEPWJWBck

Cyril - Ďakujem

30. 9. 2021 20:54

Ďakujem vždy si tam nájdem co mi pomáha a dáva silu na sebe pracovať

Alena - Díky Silvi

30. 9. 2021 20:33

Můj dědeček říkával, že člověka poznáš za hodinu ve hře, za minutu v boji, v životě ho ale nemusíš poznat vůbec. Tím teď musíme projít a každá duše, která chápe, o co jde, je neskutečně velkou oporou. Klidně na mně vrčte, vnímám to jako laskavou snahu mi pomoci najít správný směr. Dnes už se toho nebojím, po meditaci na Ládví na začátku tří dnů synchronizace se to radikálně změnilo. Otevřelo mi to nový prostor, našla jsem menhiry na Vyšehradě, které jsem před tím neviděla, chtěla jsem napsat zlepšily se, není to ale přesné, naprosto se změnila podstata vztahů s kolegy. Cítím se přijímána s láskou, snáz se mi řeší všechno, co k mé práci patří ... to se nedá moc popsat. Takže díky:-) Těším se na další úkoly. Alena

Zuzana K. - Aktuality 29.9.

30. 9. 2021 18:10

Nestihla som dopozerať celé video

helča - děkuju.děkuju.děkuju.

30. 9. 2021 17:58

sylvinko ještě jednou děkuju.vážím si co děláte pro planetu.věřím v jednotu nic se neděje náhodou .
stvořitelem -tam kde kdo patří..vdečně po schodech poznání sebe sama v celek jednotu rozpínavost skutečný domov..srdečně zdraví, obyčejná bunka já..

Libuse - Poděkování

30. 9. 2021 17:46

Silvinko dekuji ze srdce Libuse

ŠV - Ještě jednou díky

30. 9. 2021 1:56

Celý život prověřuji v lidské společnosti své pocity a přístupy, ze kterých prostě nedokážu uhnout (udělala jsem samozřejmě i chyby, kterých lituji, ale už se na sebe nezlobím). Kolikrát se mi i "duchovní" lidé smáli. Kolikrát jsem slyšela - nebuď směšná a raději to neříkej nahlas. Jsem vděčná, že mě intuice v zásadních věcech vedla správně. Jsem dojatá, že každý svým dílem tvoříme novou realitu (která snad bude hodna našich dávných předků) a má to smysl. A tohle video mě pohladilo a vlilo do mne klid.
Mnohokrát děkuji Silvo za veškeré informace,

Anča - Re: Ještě jednou díky

30. 9. 2021 12:59

ŠV, já myslím, že není třeba mít z "duchovních" lidí až takový respekt. Dost často jsou to přebujelá ega a nebo obyčejní magoři. "Nebuď směšná" je jeden z nejošklivějších temných vzorců. Když chce člověk doopravdy zjišťovat, zkoumat, tak je holt někdy i směšný. Zdvihnuté obočí s "nebuď směšná" používají hlavně pokrytci.

Petr - Re: Re: Ještě jednou díky

30. 9. 2021 13:57

Mě ezoterika alias "egoterika" dost zklamala. Protože taková koncentrace egoušů a parazitů jako v ezoterice a "duchovnu" , se jen tak nevidí.
Pokud člověk hledá upřímné a poctivé lidičky, tak je najde spíš v "pomáhajících profesích". Ti jsou o několik levelů výš.
Ale většinou udření z toho, kolik se na ně navěšelo "potřebných chudáčků", čili parazitů co je energeticky vysávají.
Ti se spíš potřebují naučit vymezit osobní hranice.

Anča - Re: Re: Re: Ještě jednou díky

30. 9. 2021 14:36

Jasně, protože se to všechno točí kolem magické moci a ideologií. To jsou zase nástroje moci.
O někoho pečovat je jiná liga - asi opak, tihle lidi nerozumují, nefilosofují, jsou v tom obdivuhodní.
Taky, fáze vývoje, fáze ega. Každá inkarnace má svoje.
Ale mít přehnaný respekt z "duchovních" lidí, to je cesta k hluboké frustraci.