Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomas x - Re: Re: Re: Brahman-Átman

10. 1. 2022 17:24

Ty energie co chodí a snaží se nás probudit hodně pomáhají ,mě třeba nutí pořád něco dělat... budeme mít mnohem více síly a energie na všechno co chceme.. S těma reptikama to není tak jednoduchý sice vyčistili lidské vojensko-reptilianské základny kde dělali klony a pokusy na dětech, ale reptilianský podzemní svět stále je a tam se stáhli je to jiná dimenze, no a Antarktida tam se probudili negativní anunaci a spolupracují s reptiky. Věřím že to dáme ,ale bude to boj.. Jak říkala Silva že vznikla zlá astrální bytost octovaných kteří ji živí tak ted o ní mluvil i p. Smetana a upřesnil že je to šelma 666 a je krmena octovanými a oplátku jim dává zlo ,máme se připravit na jejich narůstající agresivitu a změnu chování jak budou ovládáni zlem.. Jak je v Bibli je to číslo člověka ,lidé budou tou šelmou a to je dost velký problém.. On má tedy jiný názor na budoucnost kdy tvrdí že se již aktivují dimenzionální portáli do nové země a lidé začnou pomalu přecházet. Silva to vidí tak že nikam nepůjdem nová země bude tady a budem muset vše obnovovat , také se přikláním k této variantě je ve shodě s Caykem a myslím že si to ještě pěkně vyžereme.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 0:35

Pánové Tomas X a Petr. Díky za vaše komentáře. Teď k té bezedné propasti plné zla, kdy rozpoznat svůj malý stíneček. Kdysi dávno jsem se čistila prostřednictvím holotropního dýchání. Člověk, který to vedl byl na úrovni, nebyl to žádný žabař. Většina jeho žáků pak začala dělat duchovní cestu a stali se vegetariány, tak jako i já. Tam jsem se dostávala do stavů, kdy jsem poznávala hlavně epizody z posledních životů a nebyla to procházka růžovým sadem Samé utrpení, hrůzy. Až jsem si pak řekla, že už nechci znát podrobnosti, když se to čistí a stačí mi, aby se to čistilo. Nemělo to konce. Absolvovala jsem to napřed 14 dní a pak 3x po týdnu. Rozjel se očistný proces a ten pak pokračoval i později, když jsem byla doma. Takže Petře, ta propast není malý stíneček, ale ani není bezedný. Něco mezi tím. Samozřejmě se mohu mýlit. Byli tam lidé, kteří se napojili na celek, ale mě se to nepodařilo. Pořád jsem prožívala svoje problémy. Teď ještě k tomu nadpisu. V naší duši je božská jiskra, která se nazývá átmá. Má stejnou kvalitu jako božská podstata brahman. Takže celek je Brahma - bůh, veškerenstvo a jednotliví lidé v sobě mají částečku toho celku átmá. Je to jako kapka vody a oceán. Já ve své praxi jógy při meditaci nepotřebuji zkoumat nic tělesného. Napíši to jednoduše. Ale není to jednoduché. Zkrátka se zkoncentruji na átmá a držím pozornost. Začátečník neudrží pozornost, více než půl minuty. Pak neví, kam obrátit tu pozornost. Proto jsou meditace na pozorování dechu, potom různé koncentrace na čakry ap, Ale to je jen příprava na tu meditaci, kdy vzniká světlo, které rozpouští všechny negace u daného jedince. Pokud se koncentruji na tělo, nebo i astrální tělo čakry, tak to stále není člověk v jednotě. Je v dualitě. Pokusím se to popsat, tak aby to aspoň někdo pochopil . Když v sobě objevíte átmá, tak obrátit tu pozornost a držet. Aby se udržela pozornost, dá se využít koncentrace na zvuk, který vzniká jako vedlejší produkt. A co vzniká, toho si nevšímám, protože by to odvedlo moji pozornost. No a átmá v sobě nemusím hledat, protože to je stav uvolnění, přirozený stav člověka, který je sám v sobě spokojený. Třeba v přírodě, na horách ap. Začne se to projevovat radostí ničím nepodmíněnou, pocitem štěstí a blaženým stavem, který nás naplní. Podle toho se pozná, že člověk dosáhl té pravé meditace. A také je přítomné světlo. A to je vše. Nevím, jestli se mi to podařilo napsat. Jsou to moje zkušenosti, někdo to může mít jinak. Ale před meditací požádám mistra o pomoc a duchovní vedení. na konci poděkuji. Vím, že popisovat takovou specifickou věc jako je meditace je jako vysvětlovat někomu, kdo neochutnal med, jak med chutná. Existuje spousta knih, kde je to napsáno podrobně od mistrů jako jsou Tomášovi, Jogananda, Mahešvaránanda, Paul Brunton ap.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 10:55

Díky za zajímavý náhled. Já byl parkrát na holotropku. Znám lidi co na tom byli 10x i 20x a stejně to čištění nebralo konce. Takhle by se mohli čistit do konce života (proto ten pocit bezedné propasti). Prošli si i řadou dalších rituálů a drsnějších variant holotropka. I po tom všem to byli egoističtí šmejdi. Vegetarián/budhista/oduševnělý ezoterik, jak došlo na lámání chleba v roce 2020 tak se ukázalo, jaké kdo v sobě má doopravdy sračky. Na rozdíl od lidí co o meditaci v životě neslyšeli, ale v roce 2020 se ukázali jako nezlomné charaktery ochotné pomoct člověku v nouzi.

Myslím že každý dle svého založení má jiné metody čištění. A nefungují na něj ty co jinému fungují. Někdo je víc tělesný typ, někdo si to odmedituje.
Ale musím uznat že přes tělo to jde nejhůř.
Já po posledních cca 4 letech takového čištění padám na hubu jak fyzicky tak psychicky. Pocit jako bych byl teprve na začátku, ale se silama v koncích.

Pravda, mě se většinou taky neukazuje konkrétní "film" z minulého života, ale spíš pocity, emoce, myšlenky. I tak je to náročné a nebere to konce.

Když mluvím o té "bezednosti", tak temnota tu vládne 60 000 let. Takže i kdyby člověk čistil jen vlastní karmu, tak je to práce na tisíc let v ideálních podmínkách. A ty my nemáme.

Kdybysme měli aspoň to moře kde se člověk pak fyzicky dočistí a zregeneruje na slunci...
Místo toho jsme zalockdownovaní v panelácích, venku zima, bláto... ten proces čištění by šel úplně jinak, kdyby tu nebylo 7 měsíců plískanic a zatažené oblohy. A když vylezu z baráku,tak se zanořím do lepkavého temného sajrajtu co mentálně vylučuje 90% dostrašených covidiotů. (temní moc dobře věděli jak nám tu transformaci zkomplikovat a zbrzdit)
Připadá mi to jako by se člověk zuřivě drhnul mýdlem, zoufalý že se furt nemůže očistit, a přitom po pás vězel ve stoce a shora na něj ještě tekly sra...

Přitom by spíš potřeboval být u moře, obklopen přáteli a napomocnými lidmi, s neomezeným bankovním účtem. Bez určité hojnosti se to prostě neobejde. A ne že ne.
Nemocní se taky jezdili léčit k moři do slunného sanatoria. Ve vlhkém sklepním bytě uprostřed průmyslového města by se nikdy neuzdravili.

Ale zpátky k věci. Jak tedy vlastně poznám, kde jsou ty hranice čištění, že tohle už není moje, respektive že to další odčistím v dalších životech? Jak poznat ten konec ?
Čím víc čistím, tím je mi hůř a objevují se jen další a další problémy.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 14:55

Já nemám bohužel čas číst všechno, i když je to moc zajímavé, dalo by se reagovat na tolik věcí.... Ty diskuze jsou tady fakt moc krásné, tak to vždycky aspoň letmo proletím.

Petře, pokud byste měl zájem, tak já za sebe můžu doporučit Petru Novotnou. Dělá thetahealing. Na Příznacích má video. Je úžasná a velice mi pomohla. Během 5ti sezení jsem byla schopna vyčistit všechno, co mě aktuálně trápilo (nahromaděný "bordel" za léta, na který jsem sama nestačila). Šly jsme na to přes regrese, protože já jako štír se ráda trošku pohnípu v těch bolestech a když si to zažiju, je to pro mě povznášející. Sdělila jsem témata, na nichž jsem věděla, že chci pracovat, také se mi v tu dobu zdály zajímavé sny a děly věci, které to propojovaly. To všechno jsme daly dohromady a šlo se na věc. Krásné jsem dokázala vidět paralely mezi minulým a aktuálním životem. I dneska, když se objeví nějaký vzorec, dokážu se podívat zpět a říct si, proč se to asi děje a nechat to být. Po regresich se vše očistilo přímo u Zdroje a byly stáhnuty nové, zdrave definice (u mě např. "vím, co to je být milován" atd.). Třeba by vám to sedlo a šlo by se na to takzvaně podívat z jiné strany.

Anael, děkuji za výpis kamenů, hned jsem si to zkopírovala, určitě se mi to bude hodit. Ja miluju Larimar. Před šesti lety jsem ho někde zahlédla a od té doby jsem nemohla spát, dokud jsem si ho neporidila. Byla jsem až posedlá touhou ho mít. Do měsíce jsem jej už nosila na krku a musím říct, že ho miluji a skoro nesundavam. Meditace s ním jsou o poznání hlubší, "jednodušší" a takové lehčí.

Romča -Anael.a Barče - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 21:05

Milá Anael a Barčo, tak se přidávám do vaší party s Larimarem. Už asi 10 let si kupuji kameny na e-shopu Nefertitis, ale nedávno jsem objevila další shop - Naturshop ,kde mají daleko větší výběr kamenů a to i zasazené do stříbra jako šperky. Mimochodem i nádherné vltavíny. Ale samotný vltavín na krk,mají nyní vše vyprodané a se zlatem ho nechci .Mají nádherné náušnice s vltavíny a granáty ,moc krásné ,ale je to pár tisíc. Larimar jsem si pořídila asi před třemi lety, když jsem ho uviděla a nacítila, že si chci koupit modrý kámen. Larimar je kámen štěstí a delfínů. Těží se teprve od roku 1970 v Dominikánské republice a mně se moc líbí, takže jsem si koupila jak náušnice tak přívěsek. Jinak jsem předtím nosila měsíční kámen ,kde mám také celou kolekci a nyní jsem si říkala, že se otevírá srdeční čakra a potřebuji ještě uzdravovat emoce ,tak jsem si pořídila Malachit jak na krk ,tak náušnice. Jsou nádherné. Anael, dnes jsem taky četla tvůj příspěvek, tak si asi objednám ten kyanit a akvamarín. Už jsem na ně koukala minule ,ale kupuji postupně ,protože jsem si teď koupila i nádhernou a achátovou pyramidu. ❤️ A jinak jak pracujeme se Sylvou na synchronizacích,tak mám generátor prány ,kde mám už velké kameny ,teď jsem si na Vánoce udělala radost a dokoupila jsem si dalších šest velkých křišťálů ,ale mám tam i nádherné velké ametysty a růženíny. Jak říká Anael , krystalů doma není nikdy dost.

Romča- Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 21:16

Ještě k Anael,teď jsem si přečetla i tvůj další komentář a musím se opravdu usmívat, když jsi napsala, že máme asi hodně společného. Tak co máme společného ,jsou delfíni .Já celý život toužím a je to moje největší přání ,se chytit delfína jednou za ploutev a proplout se s ním v moři, ne někde v akváriu v Egyptě ,ale opravdu v moři. Jsou to úžasné bytosti a viděla jsem i videa ,kdy maminky chodili těhotné z bříškama a delfíny si povídali s miminkama, vyloženě čumákem u bříška a oni pak ty děti pozorovali a zjišťovali ,že se ty děti vyvíjejí velice rychle ,že jsou takové bystré, že jim jde vše snadno ,zkrátka si myslím, že jim ti delfíní prostě něco předávali. A jinak přesně jako ty ,mám turmaliny obloženou televizi i počítač a uprostřed mám velkou 9 cm pyramidu ze šungitu. Jinak já běžně dávám šungit do vody, kterou 24 hod. louhuji a pak vodu přelévám do karafy a teprve ji piji. Ta voda má úplně jinou chuť. A to ještě než ji naleju do toho džbánu, tak ji projedu přes filtr v Britě.

Romča- Peťovi - delfíni

12. 1. 2022 9:26

Peťo,máš pravdu,asi je to vzpomínka z Atlantidy. Od dětství miluji jejich zpěv- mluvu, odmala jsem si říkala,odkud to znám. V meditaci,kdy jsem se Silvou při synchronizaci na téma- Atlantida a její návrat zpět do 5D, měla krásný zážitek. Vyvstávala z moře,krásná křišťálová ,viděla jsem ,jak směřuje z hlubin nahoru,její vrchol jsem viděla jako phurbu a pod ní kopule,jak u kostela,všechno krásně bílé až průsvitné. Kolem ní plavali a obkružovali ji delfíni a zpívali jí. Děkuji za kontakt,tak třeba to není neuskutečnitelné.

Andrea - kamene

11. 1. 2022 22:09

Anael mna by zaujimal Tvoj nazor na kamen CINTAMANI....Citala som na neho aj dobre aj zle clanky.Bud ho vychvaluju do nebies alebo ini autori ho zatracuju ako nebezpecny....Co si myslis o nom ty?

Alena - Re: Re: kamene

12. 1. 2022 21:28

Ano, ve Védách a v indické Józe se traduje modrý Kršna na obraze "Čintamani a pávi". Nijak se to ovšem nekomentuje, tak jsem nikdy nevěděla, co na tom obraze jsou nebo je Čintamani. Pověst o Šiva lingam je celkem známá, védy například popisují jadernou válku mezi Atlantidou a Harapou a Mohendžodárem, stroj na volnou energii a jiné neuvěřitelnosti. Nám na Józe říkali, že to jeden inženýr, který znal sanskrt, zkusil stroj vyrobit, ale když se mu to povedlo, vyděsil se tak, co by z toho mohlo vzejít, že raději zase vše zničil. Až budeme mít na to, svatou energii svatě používat, najdeme ji.

Alena - Re: Re: Re: Re: kamene-

13. 1. 2022 20:53

Byla jsem na Hluboké. Jako děti nás rodiče vozili po všech možných hradech. Mám v tom trochu guláš. Musela bych vidět fotku. Na jednom z těch hradů jsem se dívala na obraz nějakého šlechtice a věděla jsem, že to je moje bývalá forma. U kamarádky, kterou jsem léčila jsem se s tím setkala znovu. Jezdili s manželem po památkách a fotografovali. Na jednom z těch obrázků jsem vnímala úžasnou pohodu a komentovala to: Jé, to znám, mám tam takového dřevěného koníčka. A to je kuchyň. A tohle neznám! No to ani nemůžeš, byla odpověď. To sem přivezli z hradu... před pár lety. A mně klesla čelist, protože do té doby to byla jen taková legrace.
Já jsem viděla obraz Čintamani a pávi v Góvindě (což je vegetariánská jídelna) v Truhlářské ulici v Praze. Má také velmi silnou energii a přitahuje jako magnet. Kršna je pro ně avatár, páv posvátný pták a tak bylo celkem jasné, že čintamani ať je to co chce, je podobně posvátné.
S pulzujícím kamenem jsem se setkala v Bosně. Nebyl to malý kamínek, na výšku měl přes dva metry - tvar přibližně koule. Byla jsem tam s kamarádkou v Ravne - tam jsme bydlely - na pyramidě Slunce u vesnice Visoko, na pyramidu Měsíce jsme se nedostaly, protože začalo pršet. Byl to tenkrát docela masakr, protože se tam utkaly síly světla s temnými. O pár let později jsem si v časopise přečetla, že to, co se tam tenkrát podařilo oživit, drží a funguje.
Jinak - cesta ke světlu není jednoduchá. Mnohokrát se člověk setká se zrcadly. Já s tím pracuji tak, že pokud se mi něco hodně nelíbí, jsem na stopě nějakému bloku a použiji techniku odpouštění všeho, dokud špatný pocit nezmizí. Jinak jsem si jen uložila nějakou další mrtvolku do skříně a můžu čekat, kdy zase vyplave.

ANDREA - cintamani pre Anael

12. 1. 2022 21:47

Ahoj Anael , ja mam 4 ks cintamani, len ja si to spajam ze odkedy som ho doniesla pred 3 rokmi tak syn autista zacal byt agresivny ale naozaj neviem ci to je tym kamenom. Bol agresivny 3 roky tak som tie kamene radsej schovala pred dvoma mesiacmi do pivnice tak agresivitu nema ale naozaj neviem ci je to tym kedze sa mu aj zmenila uplne liecba liekmi pred mesiacom a tiez prudia ine energie bez toho mnozstva entit. Ja Ti kludne jeden cintamani darujem viem ze by to tak bolo spravne nejak to tak citim. Kludne mi napis na email sitael333@atlas.sk kam to mozem poslat. Kamene su urcite prave a stali nemalo penazi. Ja osobne som z neho mala jeden oblubeny( ten si necham) ktory som niekedy drzala aj celu noc v ruke ale kvoli synovi som ich mala radsej dva roky v supliku a teraz 2 mesiace v pivnici. O Cintamani som citala toto:

Sily svetla už žiadajú, aby boli kúsky kameňa Cintamani rozšírené medzi duchovne prebudených ľudí. Až príde správny čas, potom bude galaktický pulz svetla prúdiť práve cez kameň Cintamani. Každý majiteľ kameňa Cintamani potom poslúži ako energetický vodič prenášajúci energie prielomu do planetárnej mriežky. Všetky kamene sú tachionizované.
Keď kameň držíte v ruke, cítite ako silno pulzuje, súčasne otvára tretie oko a príjemné pocity sa dostavia do celého tela. Kameň dáva veľmi živé sny, odkazy a konkrétne rady svojmu majiteľovi. Všetko sa to deje v snoch, ktoré nejde zabudnúť.
Kamene Cintamani sú čistou energiou Svetla a ich energia nemôže byť zneužitá. Pomáhajú rozpúšťať implantáty (rôzne negatívne, temné prisaté sily v energetike človeka) a posilňovať vnútorné vedenie. Treba mať však na pamäti, že sú silnými posilňovačmi a slúžia ako zväčšovacie sklo, aby nám ukázali, čo v nás je tak, aby sme to mohli premeniť a viac sa pripraviť na svoju misiu a aby sme mohli zhostiť svojej úlohy v planetárnom oslobodzovacom procese.

Leri - Re: Re: kamene

13. 1. 2022 8:58

Anael a ostatní - Cintamani
Vážně nevím, jak to s tímto kamenem je, ale na stránkách Alušky byl 15 dílný seriál o varování před cintamani - např zde https://aluska.org/kamen-cintamani-vrazi-kteri-vlastnili-proklety-kamen-cintamani-6-dil/

Nevím, jak články od Alue brát vážně nebo ne. Varuje před řadou běžných symbolů, jmen (květ života, mekraba, kříž,..., archandělé, dokonce nedoporučuje vyslovit jméno Ježiš).
Myslím, že se tu už někdo pozastavovat nad těmito stránkami.

Leri - Re: Re: Re: Re: kamene

13. 1. 2022 21:37

Ajeje, az tak? Diky Andreo za nazor. Zaznamenala jsem zde na IZ rozpaky. Alue to umi dobre maskovat, jakoby chrani pred temnaky... Bohuzel to neumim bezpecne nacitit. Ikdyz nektete info mi prisly hodne proti vsem.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 20:42

Barčo, Larimar je boží, mám ho také ,říká se mu delfíní kámen a ne nadarmo. Je hodně spojen s vodními bytostmi. Kdyby jsme tu měli moře tak mám určitě nějakého ochočeného delfína, já ty savce naprosto miluji. Pomůže ti se životem z Atlantidy . Řekla bych že některé kameny jsou vibračně spojeny s planetami a jejich obyvateli , Takže takové malé knihovny záznamů se společnými předky v jiných světech :). Úplně jsem zapomněla na TURMALÍNY ty jsou skvělé na kreativitu ,myslím ty barevné a mají obrovský rozsah použití podle barev. Ty černé chrání tak jako ŠUNGIT před elektrosmogem ,takže s nimi mám obložený počítač. Když jsem u těch počítačů ,jako ochrana se mi osvědčil i AMAZONIT. Na kamenech ulítávám od dětství . Jak se dostanu do nějakého velkoobchodu s kamenama nebo na výstavu tak to je pro mě zábava. Jen je mi smutno že na ně nemám tolik peněz. Zvláštˇkdyž se hlásí že by chtěli se mnou domů. Mají radost že mohou pracovat a postoupit tak na vývojovém žebříčku .

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

12. 1. 2022 7:32

Taky jsem od dětství miloval delfíny. Asi dědictví Atlantidy.
Myslím že plavání s delfíny v moři začal dělat i Kryštof Koucký, pokud se nepletu.

Anael - Re: kamene

12. 1. 2022 17:59

Ahoj, kámen Cintamáni a můj názor. Víte tento kámen a pravá schopnost pravého Cintamáni tak to by chtěl mít asi každý. On je tak trochu legenda. Upřímně nemám ho. Jednou jsem měla kameny nabité energií čintamáni. Ale tato energie časem vyprchala. Už je to fakt dlouho ,byly to obyčejné oblázky a fungovaly asi 2 roky. Ve své podstatě by měl fungovat tak , že mění vědomí, má neskutečné schopnosti a měl by být podle legendy ukryt v Čechách. Vím že ho chtěl i Adolf Hitler. Češi mají být jeho strážci. Podle toho se tak jmenujeme původně čintové z toho čechové . Doporučuji si přečíst knihu ,,Národ v lénu bohů,, od Ivo Wiesnera. Nikdo však ve skutečnosti netuší jak vypadá a co to vlastně je. Nejvíce se o cintamány píše ve Védách. Měl sem být přivezen z Indie jen typuji že nebude pozemského původu. Ty kameny které prodávají pod tímto názvem nemám ,proto nemohu napsat co jsou vlastně zač. Cintamani je totiž takový fenomén jako kopí osudu , kámen mudrců nebo svatý grál. Neví jestli jsem ti pomohla.

Anael - Re: Re: Re: kamene

13. 1. 2022 9:25

Ahoj Alenko, Jestli si někdy byla v zámku Hluboká tak tam mají pověšený koberec na zdi .který se jmenuje Čintamáni jsou na něm určité symboly a myslím že pochází z Tibetu. Je velice cenný a velice starý. Trochu jsem ho zkoumala ale pocitově ,je velice energeticky nabitý zasahuje do srdeční čakry. Vůbec celá Hluboká má velice láskyplný potenciál. Je tam úžasné napojení do vysokých dimenzí a chodí tam vysoké duchovní bytosti. Když mohu ráda tam jezdím a energeticky pracuji.

Anael - Re: cintamani pre Anael

13. 1. 2022 9:47

Andrejka, velice si vážím tvé nabídky. Jsem toho názoru ,že pokud má člověk nějakého toho světelného pomocníka dostat na spolupráci vždy se najde nějaká cesta ,jak se k němu dostane. Mám za to, že je budeš potřebovat pro svou rodinu. Ten popis k těm kamenům je moc hezký a asi by opravdu takhle měl fungovat. Prosím tě ,můžeš mi sdělit, jestli to víš odkud se tu vzali? Myslím tím místo nálezu a jestli jsou přírodní nebo jestli nejsou náhodou uměle vyrobené. Vím že už spoustu kamenů dnes není přírodního původu ,jsou vyráběny laboratorně a experti na to jsou Číňané. Rusové vyrábí třeba spoustu umělých křišťálů různých barev a v Anglii jsem vůbec poprvé v Glastonbury viděla před 16 lety upravované kameny pomocí kovů jako je zlato, platina pro navýšení jejich vibrací. Za tu dobu prošla výroba kamenů velkým procesem. Pokud mohu dávám přednost vždy přírodním kamenům. Ještě se o tvé nabídce poradím a dám ti vědět. Každopádně mě to moc těší a děkuji ti.

ANDREA - Re: Re: Re: kamene

13. 1. 2022 21:18

Leri stranky Alusky a Tadesca su stranky temnych. Pozor na ne.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

13. 1. 2022 21:52

Dnes jsem se také přidala do party s larimarem. Úžasný kámen. Jeden drobný problém to ovšem přineslo - utrácím pokaždé i za spoustu dalších kamenů. Na druhou stranu mi to energeticky pomáhá opravdu hodně, takže super. Moc díky za tip.