Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomas x - Kanadská svoboda

27. 1. 2022 18:58

Takto se to dělá a naše média jen mlčí. Na kanadské hlavní město Ottawu míří v současné době kolem 59tisíc kamionů a nákladních vozů ,aby podpořili demonstranty ,hlavní kolona je dlouhá přes 70km, dojelo i 12,5tis kamionů z USA. Vláda bude nucena odstoupit ,nebo okamžitě zrušit očkování a všechny protikovidové opatření..
https://www.youtube.com/watch?v=zSMEa2Ox2LE

Petr - Re: Kanadská svoboda

27. 1. 2022 23:01

Vsadím se s tebou klidně o roh dvouhlavého jednorožce, že tímhle ničeho významného demonstranti nedosáhnou :-P
Už z podstaty věci. Ještě jsem neviděl jedinou demonstraci kterou by se něco změnilo k lepšímu.
Tudy cesta nevede.

Dáša M. - Re: Kanadská svoboda

28. 1. 2022 6:50

Tomas x - děkuji za videjko - ta energie - úžasná!
Petře - zda dosáhnou nebo ne - to uvidíme:). Já si myslím, že je důležitější, že je jde vidět - prostě se kamioňáci domluví a jdou do toho, lidé se opravdu hodně probouzí.
a ta energie je paráda.
Včera byl i u nás kongres (https://www.youtube.com/watch?v=3V-2Y0wi5yA) Československá odborná konference lékařů - viděla jsem jen kousek a i to bylo výživné - tak díky, že i u nás jsou lidé - různých profesí, kteří to nevzdávají.

Petr - Re: Re: Kanadská svoboda

28. 1. 2022 8:52

Kdo zná základní zákony tohoto vesmíru, ten ví, že demonstrace PROTI něčemu NIKDY nemůže fungovat. Možná tak v jiném vesmiru, třeba v tom inverzním.
Třeba francouzi, národ chronických demonstrantů nikdy ničeho pozitivního žádnou demonstrací nedosáhl.
Třeba "demonstrací" v roce 1792 nastartovaly snad největší jatka v moderních dějinách.
Co jsme nastartovali my demonstracemi v roce 1989 snad ani nemusím dodávat.
A co nastartovali ukrajinci v r. 2014 o tom škoda mluvit.
Demonstrace kromě toho že nefungují z vesmírného hlediska, jsou sekundárně jen nástrojem iluminátů k dosažení jejich cílů.

Což ovšem nevylučuje fakt že takováto shromáždění můžou mít i pozitivní energii a pocit velké sounáležitosti (jako ta loňská na staromáku).
Jen je ta energie nasměrovaná špatně, proto se ničeho nedosáhne (jako ta loňská na staromáku).
Řešili snad praslované, keltové či tradiční indiáni svoje rozepře a závažné situace demonstracemi? Taková blbost by je ani ve snu nenapadla.

Současnou moc drží politici a parlament. Proto je třeba jednat s nimi, a ne vyřvávat na ulicích. Když se pohádáte se sousedem, tak vyřvávání před jeho okny taky nic nevyřeší. Lepší je ho pozvat na kafe a tam si to v klidu vyříkat a domluvit se na řešení. Tam je ale potřeba použít rozum, taktiku, plánování a ne emoce.
Opět bych tu odkázal na indiány a jejich vyjednávání v kruhu s dýmkou míru.

Tomas x - Re: Re: Kanadská svoboda

28. 1. 2022 8:56

Dášo je to úžasná energie jak se lidé dokázali spojit, síla kterou už nikdo nezastaví. Kamiony se stahují už několik dnů z celé Kanady i Usa tak že dochází v obchodekch i základní potraviny ,lidé na ně vybrali 4,9mil kan. dolarů na naftu ,aby je zaměstnavatelé nevyhodili, ale ti je naopak podporují. Hodlají zablokovat hlavní město , parlament, úřad vlády než jim vláda nevyhoví , ani armáda s kamiony nehne... Zvítězí.. :-)

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

24. 1. 2022 22:26

Barčo, není to náhoda. Myslím právě tu Lysou horu. Jen nevím tak úplně, co s tím. Za normálních okolností jsou děti kdekoliv fajn. Lysá hora ale jednak na sebe pustí jen někoho, kamarádka, se kterou takové věci podnikám mi řekla, že je to daleko a moc do kopce a tedy ne. Druhá, se kterou jsem se domlouvala, začala mít problémy doma a třetí, se kterou jsem dělala Milešovku a Blaník nedostala dovolenou, i když už jsme měly objednané ubytování. Druhá věc, která mi brání se předčasně radovat je to, co tu teď řešíme. Když začnu pracovat, začne pršet, nebo přijde mlha, kdy není vidět víc než pár metrů. I bouřka se nám se sousedem, který si nacvičoval divadelní představení pro děti neplánovaně povedla. Do toho bych s malým dítětem nešla. Potřebuji někoho, kdo opravdu bude chtít jít, nebude se bát nepohodlí a nebude mít nepříjemné pocity z toho, co dělám. A navíc ho Lysá hora přijme. Ona potřebuje uzdravit, osvobodit od nějakých manipulací podobně jako Radhošť. Tu ale už udělala Silva, takže to je v pořádku.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 0:44

Ty myslíš že to dělá Lysá hora ? Mě spíš případá že je to nějaký druh černé magie. Proč by se hora bránila někomu kdo jí chce pomoct ? Ale nejsem na toto odborník. Jak se to říká v pohádkách? Na toto místo může vstoupit jedině panna čistého srdce... takže kdoví?

Zřejmě by jsi sebou potřebovala někoho kdo by ti dělal energetickou a meteorologickou ochranu, mimo jiné. Vím že se o tom zmiňovala i "Wolfica", že když jde dělat energetickou práci do krajiny, tak najednou nikdo nemůže, každému stonají děti, prostě se objeví hromada překážek. Temňáci prudí kde můžou.
Taky se zmiňovala o tom, že dělat tyto energetické ochrany krajiny je nutné, protože to dělá nepříznivé podmínky pro činnost zla, a příznivé pro činnost dobrých lidí (na rozdíl od "chemtrailsové pokličky").

Já hlavně doufám že Silvie vydá druhé video pro ochranu zbylých čaker. Je to pořád potřeba, a to hodně.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 8:48

To je možné že tam někdo dělal černou magii, snaží se ty místa získat pro sebe, pálí tam černý svíčky a podobný blbosti. Já když přijdu na silové místo tak ho očistím nejlíp vykouřit a zavolat bytosti světla ,třikrát ho obejdu po směru hod. ručiček a pak se strážní duchové člověku odvděčí třeba jak minule přišli tři srny na tři metry na vrchol kopce. Také drobné dary strážným důchům a Zemi nejsou na škodu..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 9:23

Tohle jsem zrovna nemyslel. Spíš nějaký prastarý temný rituál z doby kdy tu likvidovali druidy či později slovany. Všude kostely a kapličky s křížovými cestami postavit nemohli. Tak to místo museli jinak energeticky poškodit. Zvlášť když šlo třeba o jeden z bodů páteřní energetické sítě.
Je to ve stylu "proč stříhat elektrické vedení u jednotlivých domů, když můžeš shodit stožáry vysokého napětí".

Ikdyž třeba Hostýn je opravdu zaneřáděný vatikánským sakrálním okultizmem. Chtělo by to srovnat buldozerem :-)))
Ono taky udělá svoje, když tam vodí pravidelně svoje ovečky a dělají tam "mše" - tedy černomagické rituály k přesměrování energií démonovi Jahvemu.

Vyprávěl to několikrát i P.Ch., jak hned po US bombardérech do napadnuté země naklušou černí mágové pod vedením CIA a zlikvidují všechny posvátné energetické ochranné symboly daného státu, a pak tvrdě jdou po místních šamanech.
Takhle v afghanistánu kompletně zlikvidovali súfijské mystiky, což je jakási (před)islámská obdoba šamanů. Poté co odstřelili tu budhovu sochu, což byl velmi silný ochranný artefakt daného území.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 12:38

Ty kostely chce opravdu zbourat ,sice jsou to pěkné stavby ,ale stojí na silových místech a škodí. To svaté přijímání ,pojídání těla a pití krve a ještě se furt dívat na chudáka na kříži a oslavovat jeho utrpení místo jeho života kdy vyléčil hodně lidí.. Ti uctívači mají úplně vymletý mozky a už není čas jim něco vysvětlovat, prostě to se spoustou lidí nepůjde a nakonec se stará proroctví naplní 7%..

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 22:32

Ano Petře, vnímám to jako prastarý rituál, sloužící k uchopení moci nad krajinou i lidmi. Poté, co křesťanská kultura začala likvidovat menhiry, začala v Čechách vznikat poušť. Na Kounovských řadách je kaple sv. Vojtěcha, který po tom, co zjistil, co se děje, se začal modlit za nápravu tak, že prý po něm zůstaly otisky nohou v kameni, na kterém klečel. Ta kaple není zrovna příjemné místo. Je na druhém konci Kounovských řad, než je Gibon, což je ležící kámen ve tvaru srdce. Už zase zpívá. Je to docela velká radost, když vidíš oživení místo strnulosti. Věřím, že se najde cesta, jak pokračovat a učit se při tom.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 8:53

Jen mě ještě napadlo, když tu byla řeč o mlze v Polsku (to jejich sirnaté uhlí?), tak na Kralickém sněžníku postavili nějakou železobetonovou obludnost. Vůbec se mi to nelíbí. A nezdá se mi, že by v tom byla nějaká naléhavá racionální potřeba.
Nejsem si jistý, jakou roli sehrává Kraličák v naší energetické soustavě, ale řekl bych že asi významnou.

https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/miroslav-vinkler-navstivil-jsem-vrchol-kralickeho-snezniku-a-bylo-to-stejne-jako-koupit-si-vstupenku-do-pekla

"Pro ty, kteří oblast „Králičáku“ nenavštívili, představte si pětiúhelník, jehož plocha cca 250 km2 představuje dotčené přírodní území, v jehož středu je Králický Sněžník a je rozpůlen mezi Česko a Polsko. Hrany pětiúhelníku potom spojují jeho jednotlivé vrcholy – sídla v Polsku (města Miedzylesie- Miedzygorzie- Stronie Slaskie a v Česku Králíky a Staré Město)."

"Vlastní rozhledna, umístěná na plochém a bezlesém vrcholu, zdaleka viditelná zejména z polských rovin, tak působí na tyto davy jako lampa na noční můry. Všichni ji chtějí vidět, všichni chtějí zažít a všichni se na ni vypraví."

Tohle už mi hodně smrdí okultizmem. (už jen posadit na její vrchol Sarumana :-P)
Nechci být zbytečně paranoidní, ale zajímalo by mě, co udělá s energetikou takového kopce, když na něm postavíme rozhlednu, což je v podstatě obří kovová anténa ve tvaru šroubovice.
Kde se tu vůbec za poslední roky vzala ta potřeba všude na kopcích stavět nesmyslné rozhledny, a ještě masivně podporované dotacemi?
Dost mi to připomíná stavbu kostelů na energetických místech. Dnes by tam kostel neprošel, tak to šmejdi zničí aspoň rozhlednou, na kterou stejně nikdo nechodí.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

27. 1. 2022 9:47

No rozhledny co mají pravotočivé schodiště ty bych označil naopak za pozitivní ,jen by měli by neměli být moc ze železa to není vysokovibrační. Co mě vadí že se na takových vrcholcích a rozhlednách umistují vysilače , pokud se koukám na Pálavské vrchy které ční nad rovinami jižní Moravy tak je to nádhera ,ale je tam obří vysilač a tím to silové místo devastují on tam byl už za komošů..

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 21:59

No to já klidně půjdu.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 22:12

Čištění krajiny dělám už od osmdesátých let. To, že s tím jsou občas těžkosti, je součástí. Pokud člověk vyleze na nějaké pozitivní místo, zažije spíš radost. Na Sněžce bylo v Čechách sluníčko a v Polsku mlha, která se dala krájet. Po tom, co jsem si začala povídat s živly, mlha nad Polskem během několika minut zmizela. Byl to naprosto neuvěřitelný pohled, vypadalo to, že někdo vzal velké koště a všechno zametl.
Nejsem si jista, co všechno je ve věci, když jdu něco dělat. Spoléhám se na vnitřní vedení shora. Navíc Silva dost zvýšila úroveň toho, co se děje, takže je nutné se za pochodu učit dělat věci jinak, laskavěji, víc v klidu. To, co stačilo před pár měsíci je prostě jinak. Já si umím popovídat i s počasím, ale při téhle práci mám veškeré "pomůcky" - ať už jde o lanovku či jiná zjednodušení, zakázané. Takže potřebuji někoho s čistým srdcem, který nebude pořád něco hodnotit a bude řešit jen přítomný okamžik tak, aby výsledek byl co nejlepší. Dobré skutky můžeme dělat často nebo někdy, ale nesobecká služba je něco jiného. Tohle patří do této kategorie. Spíš je to životní postoj. A rozhodně při tom nechci někomu ublížit. Stále mám pocit, že bych se na Lysou horu měla vyšplhat, stejně jako u minulých míst a sama jít nemám. Fakt nevím, co s tím.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 8:14

K tomuto mě Aleno napadlo, že ty praktiky a jiné způsoby co popisuješ, jsou ve své podstatě "startér pokory".
My jsme si tak odvykli od pokory, že ikdyž máme velice pozitivní záměr, tak tam pořád ještě trocha pokory chybí.
A možná že to jde ještě hlouběji, to o čem tady mluvíš, už není ani pokora jako spíš naprosté odevzdání:
"Dobré skutky můžeme dělat často nebo někdy, ale nesobecká služba je něco jiného."

Mám dojem, že to o čem mluví Ledvinka a nebo to co dělal Kristus, se časem bude muset stát běžnou součástí našich životů. V "Dopisech od Krista" mluvil o tom, jak když byl v naprostém souladu s božstvím, tak se mu věci děly samy. A to dokonce tak, že když pomyslel na to že chce vystoupit na horu, tak se na ní ocitl během mžiku, stejně jako když chtěl mluvit se svými učedníky, tak k nimi dolevitoval dolů po vodě doprostřed jezera. Prostě když jsi v souladu s božstvím, tak se ti záměry tak nějak poskládají dohromady, že to co chceš udělat se ti povede, byť by se to zdálo nemožné.
Ty DOPISY OD KRISTA bych ti vážně doporučil přečíst či poslechnout (na youtube jsou) protože ty 100% máš na to jít touto cestou.

Podle mě se řada hodně pokročilých lidí zbytečně plácá v ezoterice a starém šamanizmu, když přitom mají na to jít mnohem jednodušší a přímější cestou skrze božství a kristovství, jak to popisuje Ledvinka, Coufal apod.
Mě se věci nejlíp daří když o to moc neusiluju, a dělám je tak nějak mimoděk, jako nádech a výdech.
Malé děti toto perfektně umí, protože jsou v souladu. Od nich se můžeme hodně naučit.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 20:13

Mně startuje soucit. Asi bude nejlepší příběh pro pochopení. Byli jsme na chatě, velké vedro a sousedku popadla migréna. Docela si zoufala. Jakýkoli pomocný prostředek v nedohlednu, nedosažitelný. Bylo mi cca 14 let. Vstala jsem a spravila to. Prostě tak. Musela jsem. Maminka lékařka na to koukala: Co to děláš? Kde ses to naučila? Chováš se jako zkušená rehabilitační sestra. Nevím, o čem mluvíš, byla moje odpověď. Pokora a úplné odpoutání od ega, Takto pracuji i s krajinou. Zpočátku bylo těžké, vnímat dvě úrovně najednou. Když na mně někdo mluvil, nebyla jsem schopná reagovat. Na Tai-či jsem několikrát téměř odpadla, jak mi bylo zle, tak jsem byla nucená reagovat na obě strany, protože snaha lidí mi pomoci, byla devastující. Tu už bych nevydýchala. Musela jsem následovat vedení shora i vysvětlit, ať mně nechají. Jsem poměrně dost samostatná provozní jednotka a vím, že pokud jsem připravená pokračovat, příležitost přijde.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 23:13

Já si to nechám rozležet. Zkusím se nacítit a požádat o vedení. S oblastí pod Lysou jsem spojená od dětství, měla jsem tam babičku. Horu jako takovou moc neznám, ale ta příroda je mi velice blízká. Mám nádherné pocity vždy, když v okolí jsem (a není to moc často, protože se mi nelíbí, jak moc je zpopularizováná a kolik lidí se tam teď pohybuje).
Do jara by se mi mohlo podařit dceru navyknout na delší hlídání. Já mám i pocit, že dřív než zjara to nepůjde. Chce to probuzenou přírodu, protože ta je magická. Je naprosto neuvěřitelně dokonalá.
Pokud to bude žádoucí, povede se :)
Kdybyste měla někdy cestu a chtěla byste aspoň doprovod, dejte vědět :)

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

27. 1. 2022 22:20

Barčo, já jsem z Jógy i Tai-či zvyklá na tykání, nevadilo by to? Vhodný termín bude určitě nejdřív na jaře. Mám už to v plánu tři roky, tak se to nezblázní. Pyramidu Slunce v Bosně jsme dělaly o Velikonocích a mělo to opravdu sílu. Jinak jsou vhodné brány a slunovrat, či rovnodennost. Myslím, že by nám s tím mohla poradit Silva. Na Radhošti byla a rozmarů počasí si užila dost, má co předávat. Petr M se hlásil, že klidně půjde, začíná to vypadat reálněji. Jsem z Prahy, takže ubytování, termín kdy, kdo by chtěl jít ... bude co organizovat. Silva by se fakt hodila, aby to schválila a posvětila.

Petr M - Jaro

27. 1. 2022 21:43

Jak to letos vidíte s jarem? Na zahradě se to začíná probouzet a co jsem viděl tak v sousedství to taky pučí.