Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

24. 1. 2022 22:26

Barčo, není to náhoda. Myslím právě tu Lysou horu. Jen nevím tak úplně, co s tím. Za normálních okolností jsou děti kdekoliv fajn. Lysá hora ale jednak na sebe pustí jen někoho, kamarádka, se kterou takové věci podnikám mi řekla, že je to daleko a moc do kopce a tedy ne. Druhá, se kterou jsem se domlouvala, začala mít problémy doma a třetí, se kterou jsem dělala Milešovku a Blaník nedostala dovolenou, i když už jsme měly objednané ubytování. Druhá věc, která mi brání se předčasně radovat je to, co tu teď řešíme. Když začnu pracovat, začne pršet, nebo přijde mlha, kdy není vidět víc než pár metrů. I bouřka se nám se sousedem, který si nacvičoval divadelní představení pro děti neplánovaně povedla. Do toho bych s malým dítětem nešla. Potřebuji někoho, kdo opravdu bude chtít jít, nebude se bát nepohodlí a nebude mít nepříjemné pocity z toho, co dělám. A navíc ho Lysá hora přijme. Ona potřebuje uzdravit, osvobodit od nějakých manipulací podobně jako Radhošť. Tu ale už udělala Silva, takže to je v pořádku.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 0:44

Ty myslíš že to dělá Lysá hora ? Mě spíš případá že je to nějaký druh černé magie. Proč by se hora bránila někomu kdo jí chce pomoct ? Ale nejsem na toto odborník. Jak se to říká v pohádkách? Na toto místo může vstoupit jedině panna čistého srdce... takže kdoví?

Zřejmě by jsi sebou potřebovala někoho kdo by ti dělal energetickou a meteorologickou ochranu, mimo jiné. Vím že se o tom zmiňovala i "Wolfica", že když jde dělat energetickou práci do krajiny, tak najednou nikdo nemůže, každému stonají děti, prostě se objeví hromada překážek. Temňáci prudí kde můžou.
Taky se zmiňovala o tom, že dělat tyto energetické ochrany krajiny je nutné, protože to dělá nepříznivé podmínky pro činnost zla, a příznivé pro činnost dobrých lidí (na rozdíl od "chemtrailsové pokličky").

Já hlavně doufám že Silvie vydá druhé video pro ochranu zbylých čaker. Je to pořád potřeba, a to hodně.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 8:48

To je možné že tam někdo dělal černou magii, snaží se ty místa získat pro sebe, pálí tam černý svíčky a podobný blbosti. Já když přijdu na silové místo tak ho očistím nejlíp vykouřit a zavolat bytosti světla ,třikrát ho obejdu po směru hod. ručiček a pak se strážní duchové člověku odvděčí třeba jak minule přišli tři srny na tři metry na vrchol kopce. Také drobné dary strážným důchům a Zemi nejsou na škodu..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 9:23

Tohle jsem zrovna nemyslel. Spíš nějaký prastarý temný rituál z doby kdy tu likvidovali druidy či později slovany. Všude kostely a kapličky s křížovými cestami postavit nemohli. Tak to místo museli jinak energeticky poškodit. Zvlášť když šlo třeba o jeden z bodů páteřní energetické sítě.
Je to ve stylu "proč stříhat elektrické vedení u jednotlivých domů, když můžeš shodit stožáry vysokého napětí".

Ikdyž třeba Hostýn je opravdu zaneřáděný vatikánským sakrálním okultizmem. Chtělo by to srovnat buldozerem :-)))
Ono taky udělá svoje, když tam vodí pravidelně svoje ovečky a dělají tam "mše" - tedy černomagické rituály k přesměrování energií démonovi Jahvemu.

Vyprávěl to několikrát i P.Ch., jak hned po US bombardérech do napadnuté země naklušou černí mágové pod vedením CIA a zlikvidují všechny posvátné energetické ochranné symboly daného státu, a pak tvrdě jdou po místních šamanech.
Takhle v afghanistánu kompletně zlikvidovali súfijské mystiky, což je jakási (před)islámská obdoba šamanů. Poté co odstřelili tu budhovu sochu, což byl velmi silný ochranný artefakt daného území.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 12:38

Ty kostely chce opravdu zbourat ,sice jsou to pěkné stavby ,ale stojí na silových místech a škodí. To svaté přijímání ,pojídání těla a pití krve a ještě se furt dívat na chudáka na kříži a oslavovat jeho utrpení místo jeho života kdy vyléčil hodně lidí.. Ti uctívači mají úplně vymletý mozky a už není čas jim něco vysvětlovat, prostě to se spoustou lidí nepůjde a nakonec se stará proroctví naplní 7%..

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 22:32

Ano Petře, vnímám to jako prastarý rituál, sloužící k uchopení moci nad krajinou i lidmi. Poté, co křesťanská kultura začala likvidovat menhiry, začala v Čechách vznikat poušť. Na Kounovských řadách je kaple sv. Vojtěcha, který po tom, co zjistil, co se děje, se začal modlit za nápravu tak, že prý po něm zůstaly otisky nohou v kameni, na kterém klečel. Ta kaple není zrovna příjemné místo. Je na druhém konci Kounovských řad, než je Gibon, což je ležící kámen ve tvaru srdce. Už zase zpívá. Je to docela velká radost, když vidíš oživení místo strnulosti. Věřím, že se najde cesta, jak pokračovat a učit se při tom.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 8:53

Jen mě ještě napadlo, když tu byla řeč o mlze v Polsku (to jejich sirnaté uhlí?), tak na Kralickém sněžníku postavili nějakou železobetonovou obludnost. Vůbec se mi to nelíbí. A nezdá se mi, že by v tom byla nějaká naléhavá racionální potřeba.
Nejsem si jistý, jakou roli sehrává Kraličák v naší energetické soustavě, ale řekl bych že asi významnou.

https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/miroslav-vinkler-navstivil-jsem-vrchol-kralickeho-snezniku-a-bylo-to-stejne-jako-koupit-si-vstupenku-do-pekla

"Pro ty, kteří oblast „Králičáku“ nenavštívili, představte si pětiúhelník, jehož plocha cca 250 km2 představuje dotčené přírodní území, v jehož středu je Králický Sněžník a je rozpůlen mezi Česko a Polsko. Hrany pětiúhelníku potom spojují jeho jednotlivé vrcholy – sídla v Polsku (města Miedzylesie- Miedzygorzie- Stronie Slaskie a v Česku Králíky a Staré Město)."

"Vlastní rozhledna, umístěná na plochém a bezlesém vrcholu, zdaleka viditelná zejména z polských rovin, tak působí na tyto davy jako lampa na noční můry. Všichni ji chtějí vidět, všichni chtějí zažít a všichni se na ni vypraví."

Tohle už mi hodně smrdí okultizmem. (už jen posadit na její vrchol Sarumana :-P)
Nechci být zbytečně paranoidní, ale zajímalo by mě, co udělá s energetikou takového kopce, když na něm postavíme rozhlednu, což je v podstatě obří kovová anténa ve tvaru šroubovice.
Kde se tu vůbec za poslední roky vzala ta potřeba všude na kopcích stavět nesmyslné rozhledny, a ještě masivně podporované dotacemi?
Dost mi to připomíná stavbu kostelů na energetických místech. Dnes by tam kostel neprošel, tak to šmejdi zničí aspoň rozhlednou, na kterou stejně nikdo nechodí.

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 21:59

No to já klidně půjdu.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

25. 1. 2022 22:12

Čištění krajiny dělám už od osmdesátých let. To, že s tím jsou občas těžkosti, je součástí. Pokud člověk vyleze na nějaké pozitivní místo, zažije spíš radost. Na Sněžce bylo v Čechách sluníčko a v Polsku mlha, která se dala krájet. Po tom, co jsem si začala povídat s živly, mlha nad Polskem během několika minut zmizela. Byl to naprosto neuvěřitelný pohled, vypadalo to, že někdo vzal velké koště a všechno zametl.
Nejsem si jista, co všechno je ve věci, když jdu něco dělat. Spoléhám se na vnitřní vedení shora. Navíc Silva dost zvýšila úroveň toho, co se děje, takže je nutné se za pochodu učit dělat věci jinak, laskavěji, víc v klidu. To, co stačilo před pár měsíci je prostě jinak. Já si umím popovídat i s počasím, ale při téhle práci mám veškeré "pomůcky" - ať už jde o lanovku či jiná zjednodušení, zakázané. Takže potřebuji někoho s čistým srdcem, který nebude pořád něco hodnotit a bude řešit jen přítomný okamžik tak, aby výsledek byl co nejlepší. Dobré skutky můžeme dělat často nebo někdy, ale nesobecká služba je něco jiného. Tohle patří do této kategorie. Spíš je to životní postoj. A rozhodně při tom nechci někomu ublížit. Stále mám pocit, že bych se na Lysou horu měla vyšplhat, stejně jako u minulých míst a sama jít nemám. Fakt nevím, co s tím.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 8:14

K tomuto mě Aleno napadlo, že ty praktiky a jiné způsoby co popisuješ, jsou ve své podstatě "startér pokory".
My jsme si tak odvykli od pokory, že ikdyž máme velice pozitivní záměr, tak tam pořád ještě trocha pokory chybí.
A možná že to jde ještě hlouběji, to o čem tady mluvíš, už není ani pokora jako spíš naprosté odevzdání:
"Dobré skutky můžeme dělat často nebo někdy, ale nesobecká služba je něco jiného."

Mám dojem, že to o čem mluví Ledvinka a nebo to co dělal Kristus, se časem bude muset stát běžnou součástí našich životů. V "Dopisech od Krista" mluvil o tom, jak když byl v naprostém souladu s božstvím, tak se mu věci děly samy. A to dokonce tak, že když pomyslel na to že chce vystoupit na horu, tak se na ní ocitl během mžiku, stejně jako když chtěl mluvit se svými učedníky, tak k nimi dolevitoval dolů po vodě doprostřed jezera. Prostě když jsi v souladu s božstvím, tak se ti záměry tak nějak poskládají dohromady, že to co chceš udělat se ti povede, byť by se to zdálo nemožné.
Ty DOPISY OD KRISTA bych ti vážně doporučil přečíst či poslechnout (na youtube jsou) protože ty 100% máš na to jít touto cestou.

Podle mě se řada hodně pokročilých lidí zbytečně plácá v ezoterice a starém šamanizmu, když přitom mají na to jít mnohem jednodušší a přímější cestou skrze božství a kristovství, jak to popisuje Ledvinka, Coufal apod.
Mě se věci nejlíp daří když o to moc neusiluju, a dělám je tak nějak mimoděk, jako nádech a výdech.
Malé děti toto perfektně umí, protože jsou v souladu. Od nich se můžeme hodně naučit.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

26. 1. 2022 20:13

Mně startuje soucit. Asi bude nejlepší příběh pro pochopení. Byli jsme na chatě, velké vedro a sousedku popadla migréna. Docela si zoufala. Jakýkoli pomocný prostředek v nedohlednu, nedosažitelný. Bylo mi cca 14 let. Vstala jsem a spravila to. Prostě tak. Musela jsem. Maminka lékařka na to koukala: Co to děláš? Kde ses to naučila? Chováš se jako zkušená rehabilitační sestra. Nevím, o čem mluvíš, byla moje odpověď. Pokora a úplné odpoutání od ega, Takto pracuji i s krajinou. Zpočátku bylo těžké, vnímat dvě úrovně najednou. Když na mně někdo mluvil, nebyla jsem schopná reagovat. Na Tai-či jsem několikrát téměř odpadla, jak mi bylo zle, tak jsem byla nucená reagovat na obě strany, protože snaha lidí mi pomoci, byla devastující. Tu už bych nevydýchala. Musela jsem následovat vedení shora i vysvětlit, ať mně nechají. Jsem poměrně dost samostatná provozní jednotka a vím, že pokud jsem připravená pokračovat, příležitost přijde.

Petr - nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 9:42

Považuju za velmi zásadní, vypracovat metodiku, jakou je možné čistit nebe od chemtrailsové oblačnosti.
Ale tak aby tuto techniku zvládl třeba i začátečník.

Co je platné že to ovládá řada pokročilých šamanů, když tito šamani zdrhli do přírody, a města tak zůstaly zcela na pospas iluminátům a temným. Pokud chceme přejít do nového věku, a to co nejdřív a co nejméně krvavě, tak nemůžeme nechat miliony "zombíků" ve městech na pospas temnotě.
Poněvadž miliony takto přeprogramovaných zombíků pak tvoří naši společnou realitu a společnou budoucnost.

Je potřeba se konečně zbavit té iluze, že se nějak oddělíme od ostatních a převibrujeme do jiné dimenze. To je podle mě blud.
Jak tu někdo podotkl, Ledvinka údajně tvrdil, že se s přechodem čeká až na toho posledního. Což je v přímém rozporu s tím co se traduje v ezoterice. Vlastně se k tomu vyjadřují i jiné velmi pokročilé lidské bytosti, že jsme na jedné lodi, a žádná separace se konat nebude.
Takže by nám mělo záležet minimálně na tom co se děje ve zbytku republiky. Pak nenastane nepříjemné procitnutí, kdy zjistím, že ani úprkem na venkov nebo do lesní chaty jsem se nezachránil před tím co se děje okolo.

Jak to cítím, tak ve větších městech skutečně chemtrails dělají jakési energetické pokličky přes které nemůže proudit sluneční transformační energie, a města se tak dusí v temnotě, ve starém nastavení a brzdí tak transformaci našeho národa a území.
Že si pak dotyčný šaman vyčistí od chemtrails to jeho územíčko kde dávají lišky dobrou noc, je pak z hlediska vývoje celého českého území k prdu.

A - Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 10:01

Jedna z moznosti ako to zmenit

https://vk.com/socha?z=video325721098_456244597

Jinka - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 11:40

Dobré video. Něco podobného jsem začala dělat na zahradě. To co chemtrails dělá s přírodou je smutné. Mladé jabloně po 4 letech usychají, na všech ostatních stromech se vytváří vrstva mechu. Přemnožení plži, kteří sežerou, co se dá. Loni se i na ořechách objevil škůdce, červi, kteří se pohybují v zelené slupce ořechů a pak ořechy zčernají. Mnoho různých stromů dostalo svého specielního škůdce, který stromy pomalu odrovnává. Kaštany, javory atd. dá se dohledat na internetu. Taktéž lesy usychají ve velkém. Když si pamatuji, jak bylo ovoce zdravé před xx lety, třešně bez červů, krásná velká jablka, hrušky nepoškozené, a teď pokud se to nepostříká, tak narostou nestandardní plody. Jeden rok krásná mladá broskev dá 50 kg ovoce a druhý rok uschne. Jablka v obchodech jsou 30x stříkané. Okurky koupené jsou plné jakési chemie . To samé rajčata. Nedá se to srovnat s vypěstovaným rajčetem, ale ty rostliny už v létě chytnou plíseň, uschnou listy a konec. To samé okurky. Tak že není ani snadné něco vypěstovat, protože ovzduší je otrávené.

Petr - Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 16:06

Kdoví čím toto je. Ony ty stromy i rajčata jsou už tak nechutně přešlechtěné, že stačí trochu sucha a nebo vlhka a sežere to kdejaký škůdce nebo plíseň. Staré švestky a jabloně po dědovi vydržely úplně všechno.
I změna klimatu dělá své, přes ty mírné zimy ti škůdci neumrznou a na jaře se vesele rozmnoží. Pak stačí kolísání počasí a oslabené rostliny jsou napadány kdečím.
Kaštany nám tu klíněnka žefe nejmíň 25 let.
Ale fakt je že ty podivné plesnivé skvrny na javorech jsem viděl loni poprvé.

Klidně tohle mohou být doprovodné jevy očisty planety, přírody a krajiny od nahromaděné temné energie. Asi jako se toxiny přetížené tělo čistí vyrážkami a uhry. Někdy není snadné rozeznat jev patologický od jevu očistného.
I ta "korona" chřipka je podle mě v podstatě detox organizmu.

Petr M - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 13:24

Super. Zde prihazuju prihazuju písnicku co mi pomohla. Třeba se bude někomu hodit.
https://youtu.be/OhLOOdI23bE

Kristy - Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 11:33

Vyvařit v hrnci ocet, ředěný vodou a dát na balkon (použila jsem 7mi litrovej) a zabralo to...
Taky namočit prostěradlo v octové vodě, nebo jen v octu a vyvěsit ven.
Vím o lidech, kteří mají buďto přenosné plynové vařiče, anebo i na venkovní elektriku, a "rozpouštějí"chemtraily pozvolným zahříváním octa...funguje jim to!
Nevím, jestli je to stopro účinná věc, anebo jestli existují ještě třeba lepší vychytávky, ale ten ocet opravdu má co do sebe, a je to jednoduchý, to může dělat každý.

Jinak nevím, jak u Vás ostatních, ale u nás v Podkrkonoší je tuto zimní sezonu (zatím prosinec - leden) docela nezvykle hodně dní plných sluníčka, takových prozářených, jiskřivých, tohle už nějaký ten pátek zpátky nepamatuju, že by dobré znamení?

Tomas x - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 19:21

Kristy neblázni.. :-) to dělal můj kamarád namáčel hadry do octa a věsil na šnůry že rozhání chemtreils, mě celkem dobře pobavil ,je s podivem čemu všemu jsou ochotni lidi věřit. Já udělal chembustr měděný trubky krystaly no dost drahej špás a stejně to nefungovalo. Co fungovalo byly měditace na silových místech, ale jak psal Petr je to jen nachvíli a oni to sypou neůnavně den co den. Příroda se tak vůbec nedokáže zregenerovat a zbavit se těch jedů. Co by pomohlo kdyby bouchli sopky ,aby se nemohlo létat to by chom pak viděli jak by se příroda vschopila a lidi se začli probouzet..

Kristy - Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 7:07

Tomáši, to je fakt, že jsem zkoušela jen ten hrnec s octem, hadru ne (tam jsem jen slyšela tyto info, recenze :-) , jako Tobě vyprávěl kamarád), a taky jsem k tomu přidala i nějakou tu svou energetickou práci buď na zahradě, nebo na jednom, nevím, jestli můžu říct silovým místě, těžko říct, jestli by fungovalo obecně každýmu, ale mne tam energie hezky proudí...Vždy to bylo tak nějak - čáry do kříže přes Slunko, do hodiny šajno a obloha krásně modrá - co pomohlo, to je otázka. Já to vždycky vnímám, že pomůže více propojených faktorů.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 8:58

Ono z fyzikálního hlediska je octování hloupost, ale pokud tomu ten člověk opravdu věří tak jeho duch ty čáry rozežene.
Dokonce jsem slyšel o člověku co si v octu namočené hadry připevnil na zahrádku auta a jezdil po okolí ,aby očistil co největší území. Tyto nesmysli šíří temní a pak se náramně smějí, tak jak podvody s motorem na permanentní magnety oni je platí za podvody ,dovnitř motoru strčí baterku a zázrak on se točí i bez přívodních drátů, já ho dělal a nefunguje jako každýmu. Oni se snaží lidi co bádají svádět na slepé cest,y aby na nic nemohli přijít ,aby je to omrzelo a přestali něco vyvíjet.