Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Alena - Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

19. 1. 2022 21:52

Kamarádka mi říkala, že se na mrak zaměří a zeptá se ho, kde má střed. Dnes jsem pozorovala úžasně čistou oblohu v okolí školy - což je za Prahou a říkala jsem si, že takovou barvu už snad ani nepamatuju. Jen co jsem dorazila do města, čáry přes oblohu. Nadzdvihlo mně to a stáhla jsem energii shora i zdola, poprosila o očistu a uzdravení planety a zkusila ten střed. Snažila jsem se při tom tipnout, nad čím to načmárali. Ono to není náhodné místo, ale prostor, který něco vyzařuje. Podle mně to bylo nad Pavím vrchem. Pak jsem to chvíli neviděla a radovala se, že je čisto, no na dlouho ne. Ještě dvakrát jsem si tohle cvičení musela zopakovat. Pak to přešlo definitivně. Asi je to fakt drahé, takže když místo toho, abych se vztekala, mírumilovně požádám o očištění a pomoc, vytečou jim peníze bez efektu z kapsy. Doufám, že se informace, co s tím dostane v dostatečné míře do Innate - informačního prostoru Gáji a bude ke stažení formou prosby o pomoc pro více lidí. Dělám to kdykoliv to vidím. Nad místy, která pravidelně ošetřuji se to poslední dobou přestalo objevovat.

Petr - Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 8:33

Ideálem by byly nějaké stabilní rozháněče chemtrails. Nějaký GENERÁTOR, nejlépe něco ve stylu apacheta/despacho. Třeba nějaké nabité krystaly zakopané pod zemí. Dát to do parků, lesů v okolí města, nebo na blízká silová místa, do okolí škol, učilišť atd...

Já myslím že právě otevírání starých energetických bran a SILOVÝCH MÍST jako je třeba Vyšehrad, může pomoct univerzálně proti všem negativním jevům, od chemtrails přes 5G, až ponegativní energii co leze z lidí a akcím černých mágů. Většina starých historických měst má takovéto silové místa.
Předci nebyli blbí, oni cíleně stavěli sídla na takových místech (a církev pak na takových místech stavěla kostely, aby ty energie naopak "zašpuntovali")

Asi by mohla pomoct i práce se VZDUŠNÝMI DRAKY. Ale kdo tohle umí kromě Silvy ?

Tomas x - Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 13:55

Viděl jsem video ze soukromého triskáče co vystoupal do vojenské letové hladiny aby si natočil takové práškovací letatdlo upravený Boeing ,byla to hrůza trysky pod křídli a jak ho zmerčili tak to vypli. Do civilních letadel to přidávají do paliva ,aby to dokrmili. Ty latadla řídí lidi, mají rodiny tak proč to dělají. Osobně bych uvítal vznik polovojenské mimozemské divizi kde by mimozemštané dodali techniku ,talíže a zaškolili lidské piloty. Tato jednotka by pak hlídala vzdušný prostor a práškovací letadla donucovala přistát, bylo by to stejné jak za druhé světové kdy naši piloti lítali v Británii jen s tím rozdílem že by se nepoužívali zbraně. Ty lodě disponují energetickými štíty které odolají všem útokům.. Jenže to se nestane mimozemštani jsou připosraní že mají temnouši jaderný zbraně a že by je mohli použít na jejich světy pokud by je tam nějak dopravili.. Jsme v tom sami , láska a pravda zvítězí prej...

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 14:27

No právě. ČR je v podstatě letový koridor asie-evropa a sever-jih, takže jestli to přidávají do paliva, tak tu ten bordel máme permanentně.
Taky jsem přesvědčený, že potřebujeme mimozemské technologie na zarušení a neutralizaci veškerého toho iluminátského bordelu, od chemtrails přes 5G a wifi až po generátory počasí, a něco na neutralizaci jedů které jsou všudypřítomné.

Taky potřebujeme z kohoutků čistou vodu abychom se mohli detoxikovat. Loni jsem byl v jednom malém městečku na vysočině, a to co tam teklo z kohoutků, to byly úplné Lurdy. Z té vody mi chutnalo úplně vše, i nejlevnější kafe a čaje které normálně nepiju. Zatímco to co teče u nás je jak tekutý písek, jak to drhne v krku. Ani filtrační konvice to moc nespraví. A předražený somavedic se mi kvůli tomu kupovat nechce. Za tyhle prachy bych si koupil tak originální plejáďanský "somavedic" , ne pozemšťanskou napodobeninu :-)))

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 18:05

Kamaradova manželka si koupila somnavedik ,kamoš jí nadal a po dvou měsících to šel vrátit že to nic nedělá ,ale chlap mu nechtěl vrátit peníze i když slibuj že ho do půl roku lidi můžou vrátit až když mu pohrozil že to dá do televize tak povolil. Ta čistá voda je problém dělal jsem ve vodárně a tak vím své, všechna dnešní tzv. pitná voda neodpovídá komunistické normě a musela by být jen užitkovou. Než aby čistili vodu tak změnili normu na zhruba dvojnásobné množství dusičnanů a dalšího svinstva , řada jedovatých látek se ve vodě ani netestuje. No a zlatý hřeb tady v Brně ,kterou jsem vyděsil jednu rodinku vegánů, přimíchávání neznámých látek do hlavního řádu tři lahvičky a dávkovací čerpadlo přímo do potrubí spotřeby ,říká se tomu dochlorovávání, ale ty lahvičky jsou tři nějaká brická výroba.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 19:38

Já myslel že v Brně je lepší voda než v Praze. Vždyť se bere z Březové, dokonce kolem toho jezdí vlak, hlavní rychlíkový tah z české třebové, takže je to docela známé místo, v podstatě vysočina. To přece musí být kvalitka, žádné dusičnany.
Podle mě ta voda "zhnusne" až když projde ty desítky kilometrů starýma shnilýma zrezlýma trubkama skrz město. Protože se často stává, že v různých městských částech má různou kvalitu.

Škoda že jsi si z těch flaštiček neodlil bokem. Na analýzu. Možná je to opravdu jen dochlorování, protože ta voda se v potrubí kazí. Ikdyž tohle se stává spíš na vesnicích kde je malý odběr a dlouhé potrubí.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 20:55

V Brně bývala kvalitní voda ze studní prameniště Březová u Svitav, ale ta nestačí tak se bere z Vírské přehrady ta je plná sinic a čistí se. Po Brně jsou pak na kopcích podzemní vodojemy ty se plní a dochlorovávají. U těch lahviček se mě nepodařilo zjistit co v nich je, ale je jasné že to nemůže být smícháno dohromady ,klasické dochlorovávání má jen jednu nádržku. Já se poze mohu domýšlet že je v jedné lahvičce chlor v další nějaký biologivký materiál který by mohl usmrtit jako viry a plísně a v třetí asi těžké kovy které by také mohli usmrtit viry případně nějak reagovat s chlorem. třeba to není tak špatný a myslí to s náma dobře.. :-) . V Brně si taky užívám dositosti chemtreilsu je tady leteckej koridor a připadám si jako ropák ,kdysi jsem to fotil, ale už to ani nefotim je toho moc. Ono Brno je keltské město jsou tady velká naleziště a řada kopců kde pracovali drujdi dodnes tam jejich duchové straší lidi ,taky jsou tady hradiště a obětiště bohům. A jak si psal ty kostely že zašpuntovávají silová místa na kterých stojí je to příklad Brněnského Petrova ,s geomanty jsem se před vánoci dostal pod hlavní oltář kam nemají lidi přístup a zvedalo nám to čepice taková je tam energie co proudí ze země ,farář má obřední stul o kus dál aby ho to neofouklo... :-)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

21. 1. 2022 8:48

No tak to by chtělo ty staré keltské energetické místa obnovit a ty duchy odvést, ni ? Jak jsem psal, staré města mají dost silových míst. Jen je to chce vyčistit a zprovoznit. Bez toho se asi moc nepohneme dál. Bo ta energie ve městech je úděsná, co tam lidi vyzařují.

Dokážeš rozeznat jakého původu jsou ty energie na silových místech? Jestli třeba čistě přírodní, nebo vytvořené druidy, a nebo jestli jde o prastarý artefakt předchozí civilizace, desítky metrů pod povrchem (kterých se na našem území údajně nachází hodně).
Pak jsou tu ještě extra speciál věci jako masivní hlubinné geologické zářiče ještě starších civilizací, často napojené na energie pohoří a celého území. Jako třeba ten v okolí Trenčína. Ani nevím jestli se ho loni podařilo zprovoznit, bo byl deaktivovaný. (pak se člověk diví, že jak Chobotovy tak Ledvinkovy meditace odtamtud, mají neuvěřitelnou sílu)

Taky mám zkušenost že temní šmejdi se snaží tyto místa ničit, zastavět je a nebo tam aspoň vést čtyřproudovku která to místo energeticky rozbije. Dřív kostely, dnes baráky a silnice. Pořád to samé.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

21. 1. 2022 13:15

Ta voda z Březové stačí na Lesnou a Kr. Pole. Dále se používá pisárecká voda, čistěná z přehrady. Ta březovská by vůbec nestačila pro Brno.

Alena - Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

20. 1. 2022 20:28

Na otevírání starých energetických systémů pracuji. Nějak vnitřně vím, jak pracují. Těžko to vysvětlit. Na to, abych byla spokojená s výsledkem, bych potřebovala ještě oživit soutoky řek na Moravě, Lysou horu také na Moravě, znovu projít oba Blaníky (na Malém jsem ještě nebyla), vyšplhat na nějaký kopec v Novohradských horách a propojit to na Slovensko. Potom by byl systém zhruba funkční a bylo by možné ho jednodušeji vylepšovat. Tam, kam jsem schopná se dostat sama a vrátit se domů ten samý den, to není problém. I když ... pokud pracuji v tandemu s někým dalším, který umí s láskou pracovat s energií, je to mnohem silnější. Občas se mnou jezdí kamarádka s manželem, ale rodina, práce .... já bych jezdila častěji. Nejde jen o to abych se tam dostala autem. Ta práce vyžaduje soustředěnou mysl a já při tom trochu vypínám okolí, protože jedu ve více rovinách a to nevysvětlím každému. Ta kamarádka se na mně napojí a jedeme dohromady, takže vím co chci.
Dnes jsem byla na Ládví, byla úžasná viditelnost a velký vítr. Nebe čisté. V práci se mi povedlo navázat spolupráci s človíčkem, který se začal dostávat do velkých problémů a neřešil to moc účelně. Spolupracuji na tom s kolegy už nějakou dobu, dnes to prošlo. Kolegyně mi říkala, že to děti nedávají moc najevo, ale že vnímají mou snahu a jsou velmi vděčné. Bavily se se mnou jako v rodině, takže má možná pravdu.
Jinak draci ... tohle bych potřebovala prodiskutovat se Silvou.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

21. 1. 2022 9:05

Zdravím tě Aleno. Taky si myslím že je potřeba aby lidi se stejným záměrem spolupracovali. Protože ty síly se pak násobí, a ještě se lidé můžou vzájemně podporovat. To spíš chlapi mají tendence pracovat jako vlci-samotáři, ženám toto většinou nesedí.
Asi by jsi měla tu Silvii kontaktovat.

Jinak myslím že propojení se Slovenskem se pořád jaksi podceňuje, přitom v podstatě kousek za hranicemi jsou tak silné energetické místa že by to mohlo pomoct i nám. Protože my jsme se slovenskem energetický celek, a ne že ne.

Jinak jsem se tě chtěl zeptat, co si myslíš o energetické napojování naší země na energetický systém atlantidy a na energetický bod v Jeruzalémě? Vím že to někteří dělají, ale mě se tohle moc nezdá, že bychom se měli napojovat právě na toto. Mě to připadá jako chytat se potápějícího Titanicu.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails - synchronizace

21. 1. 2022 9:56

Asi je to náhoda, ale pokud je řeč o Lysé Hoře v Beskydech, bydlím pod ní. Tedy, ve městě co by kamenem dohodil od hory.
Problém je, že dostat se nahoru bude pro mě obtížné, mám dítě od kterého se nemůžu úplně jen tak hnout, takže ji musím vzít s sebou, to však nerisknu dřív, než staje sníh, protože ji ponesu na zádech. Taky nevím, jestli budu vědět, co dělat a jestli se zvládnu napojit. Pokud by se nenašel někdo jiný a cítila byste, že to chcete se mnou zkusit, tak udělám maximum :)
Obecné vím, že na Lysou Horu chodí mnoho lidí. Myslela jsem si, že tam musí "něco" být, protože to tam lidi opravdu táhne ve velkém. Horu jako takovou úplně necítím, ale oblast okolo je mi velice blízká, hluboce ji miluji.

Marci z Valašska - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 22:04

Jak jsem psala, tady u nás je to skoro pořád, když je obloha modrá a slunce nádherně svítí a dodává energii. Kolikrát se mi chce z toho zvracet, když vidím ty čáry jak se kříží. Ale podle rady tady, začnu čistit pozitivní energii, akorát na ně nesmím být naštvaná. To bude chtít velkou dávku lásky v sobě

Marci z Valašska - Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 21:55

Petře bohužel se nejedná jen o města. Tady ve Střelné, a to je malá vesnička ve Zlínském kraji okrese, létají ta "krásná" letadla každý slunečný den. Když jednou tady vyjde slunce, tak druhý den už zase není. A to mám pusteny GP na pár hodin skoro každý den.

Petr - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

25. 1. 2022 11:03

Aspoň tam máte pěknou přírodu a hromadu silových míst. Jak pohraniční hory samotné, tak třeba i hostýnské vrchy. Myslím že hostýn samotný by mohl fungovat dobře jako rozháněč chemtrailsových mraků.

inga - Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 23:31

... pred niekoľkými rokmi som venovala pozornosť chemtrails. Na YT sa objavili videá, ktoré ukazovali že jedna z možností je ocot. Do väčšej nádoby naliali neriedený ocot a postavili ho niekde na záhrade. Sledovali a mraky sa začali pomaly rozostupovať. Jediným vedľajším efektom bolo to, že sa o nejaký čas začali na tým územím objavovať malé čierne helikoptéry. Vtedy som záhradu nemala a tohto roku ju už mať budem. Vyskúšam.

inga - muzeum

26. 1. 2022 5:17

našla som takýto článok v angličtine - prekladač - GETTY MUSEUM...V Gettyho múzeu bolo nájdené veľké množstvo detí v tuneloch. To, čo o tom armáda povedala, bol doteraz najhorší, najnechutnejší a najstrašnejší tunelový systém.
Pod Gettyho múzeom, niečo ako 18 poschodí pod zemou. Tam dole zachránili TISÍCE detí.
Viem, že v týchto kontajneroch sa prináša veľa „umenia“. Chápem to tak, že ak sú označené ako „Art“, nemusia sa kontrolovať. Takto Gettyho múzeum presúva svoje „umenie“. Tisíce detí sú hlboko pod Gettym. Múzeum je na súkromnom pozemku.
NECHAJ TO DVOJTIŤ!!

ANDREA - generator

25. 1. 2022 9:59

Ma niekto kontakt na tych chlapcov co vyrabaju generator z dreva?

Dáša M. - Re: generator

25. 1. 2022 13:02

ahoj Anrejko, máš na mysli ty lidičky, které tady dávala Sylva? tady je odkaz našla jsem to :)

Ahoj všem. Někdo se tady ptal na výrobce generátoru. Tady dávám typ na kluky, se kterými jsem diskutovala tuhle nejnovější verzi. Jsou tam vloženy hezké energie a cena není přehnaná. Dodají vám to bez kamenů, protože jsem je upozornila, že kameny si musí každý vybrat sám kvůli vlastním individuálním energiím. Podívejte se na jejich video.

Kontakty: Matyáš Veselý: 777 061 430
Filip Joneček: 721 108 420

Katerina - tady je hodne informaci o Cernem Hadim Krali a Hadonos 13. znameni zverokruhu

25. 1. 2022 2:06

https://www.strangerhistory.com/single-post/2019/05/15/Not-12-But-13-Constellations-Ophiuchus-And-The-Rise-Of-The-Black-Serpent-Kings

https://www.astrohoroskop.cz/hadonos