Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jirka - Popo a tak

3. 1. 2022 1:16

Popocatépetl stále nic. Tak si říkám, že to "zakázané vysílání" je možná lepší nevidět ;) :)

Šárka - akad.Marcinišin z roku 2018

2. 1. 2022 22:45

Myslím, že to hezky vysvětluje : https://www.youtube.com/watch?v=aMcBu2Kari4
Přeji úspěšný rok 2022 Vám všem.

Petr - Zákony hojnosti

31. 12. 2021 12:31

Otázkou je, jak to vidí vesmírné a planetární zákony ohledně hojnosti.
Jestli je to opravdu tak že: "zdechnul jsi hlady - tvůj problém že neumíš pracovat s hojností" ?
Případně: "neumíte se človíčkové dohodnout na společném přerozdělovacím "komunizmu" ? Opět je to jen váš problém že většina hladoví a pár bohatých se válí v luxusu".

Jedna ze zásadních věcí kterou se tu nutně máme naučit, je práce se hmotou. O tomhle tato planeta je. Ne že budeme unikat do svých fantasmagorií o životě bez těla. A k práci se hmotou patří i hmotná hojnost.
Takže je možné, že když propadnem z předmětu "Práce s hojností ve hmotě", tak si to budeme muse zopakovat dokud se to nenaučíme.

A nebo se úplně mýlím a za pár let odvibrujeme do nějakého plejáďanského komunizmu kde nebudeme vůbec muset řešit jídlo, střechu nad hlavou, finance ?

Zatím je celý finanční sektor plně pod kontrolou iluminátů. Od peněz přes zlato po bitcoiny. A to určuje bohatství nebo chudobu národů. Čistě jen na základě toho jaké iluminátské banky nastaví úrokové sazby.

Stejně si myslím že útěk do lesů nás nezachrání a bude nutné převzít státní hospodářství a ekonomiku do našich rukou. Jenže, kdo to udělá, nepraktičtí ezo-sluníčkáři ? Chamtiví politici a zlodějští miliardáři kteří náš stát okrádají tempem o kterém se nám nesnilo a vedou naši zemi k rychlému bankrotu ?
Zatímco zombifikovaní obyvatelé řeší jestli jít na 3.včeličku aby mohli s náhubkem do mizerně placené práce v sektoru který do roka zkrachuje.

Pomůže nám někdo shora a nebo to bude stylem "voják se stará, voják má" ?

zuzana - Re: Zákony hojnosti

2. 1. 2022 20:13

Petr diky moc za skvelu uvahu o nelpeni aj zakone hojnosti.
suhlasim.
je dolezite zvladnut zakon hojnosti, poprosit o hojnost a prijat ju,
pouzit pre druhych.
odkedy prosim o hojnost a rozdavam ju, je to neutichajuci kanal Bozej pomoci pre vsetkych.
kracam lahka ako pierko, nadnasane radostou.

Petr M - :-)

2. 1. 2022 17:36

Můj názor je ten, že současná situace je skvělá přihrávka jak ukázat, že lidi tady na Zemi umí žít bez předsudků s respektem k druhým a nezávidí si navzájem. Jak se praví v jedné z českých klasik. Ten má to a ten zas tohle.... Teď by chudí (co se majetku týče) měli dávat pozor na své myšlenky vůči těm s majetkem a za nějaký čas přijde opačná situace. A to ta že ti chudí (co se týče nehmotných věcí) by si měli dát pozor jestli se podělí o lásku a pochopení. Sílu kterou vládnou. Ono to spíš existuje obojí zároveň. Každý má v sobě ničitele a tvořitele. Vyhraje ten který dostane nažrat. Někdy se stane že člověk šlápne vedle, ale to neznamená, že by měl být zatracen, ale právě naopak. Takový člověk potřebuje pomoc a je jedno co bylo. Všichni dostaly stejnou šanci začít znova s čistým štítem. Jasný nebude to ze dne na den. Proto je potřeba se vyzbrojit i trpělivostí.

Alena - Budoucnost v lásce

31. 12. 2021 17:55

Úžasné diskuze, zpráva od Silvy mne přesvědčila, že se v tom co cítím, nepletu. K Ivanovi - zákony stvoření - Bůh se nemstí. Vede nás k hlubšímu poznání. Ježíš říkal, že je mu sympatičtější napravený hříšník, který ví, proč nemá škodit, než sto spravedlivých, kteří se bojí překročit Zákon, ale kdyby našli způsob, jak to obejít, kdo ví ...? Ivana to myslím vidí hodně realisticky. Záleží na nás. Na každé myšlence, kterou necháme toulat a tvořit v prostoru něco, co ani tak nechceme, spíš se toho bojíme. Na každé závislosti, na kterou se nechceme podívat. Práce nekončí. Vesmír je nekonečný a když dosáhneme určité úrovně, je nutné přejít na další. Pan Eduard Tomáš byl velký Jogín, ale doufal, že to tak není a on už toho umí hodně. To sice byla pravda, je ale vždy možné jít dál. Vesmír pak ukončí program docela rychle, když už se nechceme snažit.
Petr mně zaujal myšlenkou : Kdo je kdo? No na to se jednoznačně odpovídá dost špatně. Pokud vidím, že psychická struktura člověka, kterého si pamatuji z minulého života se moc nezměnila, jsem velmi opatrná. Jinak napravit se může každý a soudit někoho? Nejsem vševědoucí a Bůh to takhle nedělá, bůh je Láska, láska je soucitná. Jako vegetarián se živím už 35 let a nemám pocit, že je to drahé, nebo že mi něco chybí.
V Tai-či nás učili, že jakýkoliv blok je nebezpečný pro toho, kdo ho vytváří. Nejzranitelnější jsem v okamžiku kdy útočím. Snažím-li se partnera držet silou, můžu odletět pár metrů jen na otočení zápěstím. Jako nahoře, tak i dole. Jako ve hmotě, tak i v duchovnu - lpění na něčem, nebo držení něčeho je problém, který se nevyplatí. Nicméně získaná zkušenost - i když nepříjemná, pokud jsem schopná se z ní poučit, je k nezaplacení. Z tohoto hlediska chyba neexistuje do té doby, dokud je zkušenost poučením. Mám moc ráda Silviny věcné komentáře a diskuze s Vámi se všemi. Zdravím:-) A.D.

Tomas x - Re: Budoucnost v lásce

31. 12. 2021 18:53

No - jeden napravený hříšník vydá za pět spravedlivých... Smyslem je poznání zla a vybrání si dobra.. Vše co Kristus řekl má hluboký význam.. Je u zdroje v 13-14D jak uvádí rasa EBE polobohové z 8D co často realizují jeho záměry. Silva sice uvádí že je v 5D ,ale to bude jeho malá část jakožto vícedimenzionální bytosti...

Tomas x - Re: Re: Budoucnost v lásce

31. 12. 2021 18:58

Oprava EBE z 12D Od 8D začínají božské světy kde už není zlo jak uvádí indiáni..

Alena - Re: Re: Budoucnost v lásce

2. 1. 2022 17:26

To se Silvou v 5D vidím stejně. Myslím, že je to tak dobře, protože dál bychom stejně nevěděli o co jde. Pro mně je to povzbuzující pocit. Je za tím nesmírné množství klidu a láska, ke které se potřebujeme propracovat. Ježíš se ptal 5x Petra: Petře miluješ mne? V aramejštině na to bylo pět různých výrazů. Co my víme? Chápeme co je agapé? Láska, která nepotřebuje důvod, která prostě je? Myslím, že se od ní dá v rovině vnímání beze slov naučit mnohem víc, než říká slovy. To ale zatím neumíme, takže: Odvahu otevřít srdce i mysl a bez předsudků hledat a zkoušet. Pokud se naše schopnosti zvyšují, podle mně je to jen důkaz, že cestu k lásce hledáme správně. Primárně nejde o schopnosti, to co potřebujeme je agapé.

Martin z Olomouce - Trump

31. 12. 2021 6:16

Osoby s vysokou sociální inteligencí ví jak zaujmout masy. A to i masy těch co chtějí změnu. Pan Trump jen naznačí něco o dýp stejt, Qanon myšlenku rozvede a má gloriolu vykupitele.
Kdo má rozvinuté vidění 3. oka, intuici, vidí sebestřednou rozmazlenou osobnost na úrovni 5-6 ti letého dítěte, resp. třetí, čili rudé úrovni spirální dynamiky. Proč by rozvinutá osobnost očividně lhala třeba o množství lidí na inauguraci? Trumpovo soustavné Urážení lidí s jiným názorem není znakem rozvinuté duše.
Přesto je velmi důležitý: cesta vzestupu je lemována falešnými proroky, kteří odhalují srdce a ledví.

Petr - Re: Trump

31. 12. 2021 10:12

Trump je loutka GP, tudíž ho neřeším.
Já jsem pro změnu skeptický s tím nepodmíněným příjmem a hlavně ohledně nových kryptoměn. Bitcoin apod. je totiž podvod temných a je ovládaný čínskou vládou.

Pořád nedokážu rozlišit mezi tím co je "Great reset" dle iluminátů a co je přechod do vyšší dimenze. Zatím mi to připadá jako že to řídí ilumináti. A ti nechcou vzestup do 5D ale dostat nás do chudoby a středověkého feudalizmu kdy nás snadno mohli ovládat.

Proč se tedy i řada slušných a poctivých ezo-guru snažila zabezpečit vlastním soběstačným domem v přírodě, když teda budeme mít nepodmíněný příjem a o základní potřeby budeme mít postaráno ? Tohle je jediná věc co mi nesedí.
Spíš to vypadá, že budou za vodou ti co si pořídili masivní soběstačné off-grid baráky, zlaté cihly v trezoru a dost zbraní.

A o ty sirotky se budeme muset starat my, co žijeme už teď víceméně z ruky do úst. Zatím to takto vypadá :-/

Ivana - Re: Re: Trump

31. 12. 2021 10:42

Já se tímhle kdo dělá pro koho vůbec nezaobírám. Podle mě záleží na nás, na našich myšlenkách a tvoření světa ve kterém chceme žít. O nás je nový svět, mi ho tvoříme. Pokud budou lidi spoléhat na někoho kdo je povznese a zajistí lepší život tak se mají stále co učit o tvoření a manifestaci. Netvrdím, že se nenajde někdo kdo nám trošku usnadní život a budou třeba med beds, volná energie apod. Ale lepší zemi a život jaký chceme žít si musíme vytvořit sami. Vím, že to bude hodně těžké až uvidíme třeba, že s námi nepůjdou naše vlastní děti. Ale i když si teď nemůžu finančně vyskakovat protože se starám o mamku tak i přesto ráda poskytnu domov nějakému sirotkovi. U nás se totiž říkalo, kde se nají 3 lidi nají se i čtvrtý. Tak si hold něco vypěstuju sama abych to nemusela kupovat. A jak jsou brambory, vejce, zelenina a ovoce tak člověk hlady neumře. To je můj názor a někdo třeba na to kouká jinak. Neměla jsem lehký život, mnohokrát jsem klesala až na dno, ale vždy jsem vstala proto vím, že mám v sobě obrovskou sílu a tu ostatně máme v sobě každý jen si jí musíme uvědomit.

Petr - Re: Re: Re: Trump

31. 12. 2021 11:15

Já se domnívám že je nutné vědět kdo je kdo. Na koho se lze spolehnout a od koho pak v nouzi dostanete kudlu do zad. Na žádného velkohubého vůdce dnešní doby bych nevsadil zlámanou grešli. Ani na toho již 30 let plešatého z Vyšehradu ani na toho šišlavého astrologa co se cpe do politiky. Oba mají rádi život na vysoké noze.

Já jsem v minulých životech zažil doprošování se bohatých nahlouplých lidí, abych získal peníze pro dobrou věc. A nerad bych to zažil znovu. Ikdyž to vypadá že přesně tam to směřuje.
Kdo si neumí zajistit vlastní hojnost (bo má zablokovanou 3.čakru) ten je odkázán na milost druhých.
Z hlediska vesmíru je to jen váš problém že si neumíte zajistit hojnost.

Čili rezignovat na hojnost s tím že se uskromním je podle mě hloupost a po staletí uplatňovaná manipulace temných na naivní lidi. Viz. třeba "slib chudoby" který vam zajistil že jste i s rodinou umřeli hlady v několika následujících inkarnacích.
Takže na toto pozor.

Co se týče jídla, tak dokud nebudeme umět ovládat mentálně svoje tělo a kvantové pole, tak budeme potřebovat hodně kvalitní stravu pro sebe a děti. Aby to nevypadalo jako ve středověku. Z brambor a vajec vám akorát tak akorát vyrostou malí pokřivení mrzáčci. (přesně tohle je plán temných a iluminátů) Jako ve středověku kdy byly různé degenerativní nemoci dětí z nedostatku kvalitních bílkovin a vitamínů. V našem podnebném pásu je to problém.
Stejně jako z brambor nezískáte vitamín D, E, A, jód, hořčík atd.
Bezmasá strava musí být velmi pestrá a mít hodně čerstvé zeleniny a ovoce. Což je v našem klima dosažitelné jen za předpokladu dovozu z tropů. Což je hodně drahé.
Takže zase ta nutná hojnost.

Kdyžbudeme mrznout podvyživení v zemljankách i s dětmi, tak se fakt do toho 5D nedostaneme. Což mě přivádí k otázce bydlení. Tady je nutné mít zděný dům s vytápěním. A ne že ne. Třeba mobilhausy jsou super, ale mají mizernou izolaci a vysokou zavislost na externí dodávce energií apod.
Chýše si mohou dovolit v tropech.

A čím si budeme topit, když zakážou uhlí, nebude cenové dostupný plyn, elektřina ?
To budeme kácet naše lesy, u kterých naopak potřebujeme aby se obnovily a narostly staleté energeticky silné stromy ?

Vážně by mě zajímalo jaký tajný zdroj energie to měla Silvie na mysli, ale nakonec neprozradila. Ufoni s generátory VE pořad nikde.

Ivana - Re: Re: Re: Re: Trump

31. 12. 2021 13:28

A vy víte kdo je kdo ? v dnešní době je takový chaos, že kdo se zdá, že je na straně temných tam vůbec být nemusí. Může pracovat na oko s temnými a přitom pracuje pro bíle klobouky. Já bych tohle vůbec neřešila. Jak psala Silva peníze se určitě nějaké přerozdělí a já v to věřím také, něco si vypěstujeme tak snad hlady neumřeme, když nakoupíme jen to co bude nutně potřeba a co si nevypěstujeme. Taky jsem doposud hlady neumřela, vždy se někde nějaké peníze objevily i když jak jsem psala vyskakovat si nemůžeme, ale žijeme normální život a řekla bych i spokojený. On si každý zvykl na určitý komfort a nechce z něj slevit i když je to jen dočasně. Proč by mi z dětí vyrostli křiváčci ? Kdo se naučí ovládat tělo a má víru, že mu vesmír dá vše co pro tělo potřebuje tak si myslím, že přechodnou dobu zvládne levou zadní. A pokud vím tak nejvíce je prospěšné ovoce a zelenina pěstované v jeho zemi. Prána z čerstvého ovoce a zeleniny také tělu prospěje. Příroda dá vždy člověku co nejvíce potřebuje. Ale to musí změnit myšlení a tvořit si život vlastním myšlením. Když bude věřit více lidí, že bude dobře a že dostaneme od vesmíru to co potřebujeme tak se změní realita a nějací ilumináti apod. se můžou jít klouzat. A na to co jsem zažila v minulém životě, že jsem třeba umřela hlady, tak to byla zkušenost se kterou moje duše souhlasila. A já žiju tady a teď a budu dělat co je v mé moci svým myšlením a tvořivostí aby ta zkušenost byla tentokrát jiná. Dokud lidé nepochopí, že jsou velice mocní co se týče tvořivosti a manifestace tak budou vymýšlet katastrofické scénáře a ovlivňovat tak realitu.

ludmila - Petře promiň...

31. 12. 2021 14:06

Přiznám se, že nechápu, co stále řešíš. Narodila jsem se až 7 let po válce, ale vím co generace přede mnou všechno dokázala i s poškozeným zdravím, v nedostatku, v mém okolí vyrůstalo hned několik adoptovaných dětí (kterým jsem to osobně bohužel vyžvanila) a svépomocně jsme stavěli obchody, hřiště a hlavně jsme si uměli najít čas na zábavu. Pokud máme před sebou vizi skvělé budoucnosti, není co řešit, dostatek sil se vždy najde. Hlavně se neřešilo zbytečně, jak se kdo choval dřív. Aspoň ne mezi normálními lidmi. To je můj úhel pohledu. Chce to opravdu více optimizmu.

Ivan - Re: Petře promiň...

31. 12. 2021 15:31

Iba dodám, že toto čo je dnes - to nam ukazať kam vedie otroctvo falošného blahobytu bez práce (finančny system nicim nekrytej rezervnej meny a všetko na dlh !)
Svet neriadia vlády ani Trump s Putinom. Svet je v moci ludi ktori si mozu natlacit co chcu a kolko chcu - vlady krajin chcu tiez sa im vyrovnat no a tu je problem - to tu mame dnes, pozerame sa na krach nasej "uzasnej" spolocnosti.
...normalny clovek vidi a vie....
Je velmi lahke polozit Libiu, Syriu, Iraq, ked si jednoducho natlacite kolko chcete, ale na Rusko, Činu to nestači... a tak sa deje co sa musi v nefuncnom stroji udiat - stop !

Petr - Re: Petře promiň...

31. 12. 2021 15:55

Asi to chce najít skupinu lidí se kterými by se opět daly dělat podobné "akce Z" svépomocí. Pokud třeba bydlíte ve vesnici kde to doposud funguje, tak super. Já jsem spíš zažil že lidi si dnes neumí svépomocí ani uklidit svinčík před domem. A lidi co měli morálku jakou popisujete, že byli ochotní něco udělat pro společnou věc, v mém okolí vymřeli.
Takže otázka je jak najít takovou partu lidí. Mě se zatím moc nedaří. Samí vyžírkové co by ze společného akorát brali.
Vím že tuhle otázku řeší víc lidí. Hlavně ve městech. Protože je lepší mít vepřovicový domeček a takové fajn sousedy, než luxusní barák ve vesnici takových vyžírků a lakomců.

IZ - Re: Re: Trump

31. 12. 2021 11:01

Přerozdělování peněz podle mě bude muset přijít a to z několika důvodů. A. Ekonomicko-sociální systémy u některých civilizací na 4,5D, obecně u mnoha civilizací v GF se podobají komunismu a sami tam mají příděly peněz. A protože Putin, Trump a několik dalších světových lídrů jsou v současné době pod vlivem GF, myslím, že mimozemšťané na ně budou tlačit se zavedením této politiky. B. Situace se v některých státech může vyvrbit a stát zoufalou, bude chudoba, takže to běžná společnost v určitém okamžiku může skutečně požadovat. C. Opět je to pouze dočasný stav na několik desetiletí, po přechodu do 5D vesmíru se pak bude tlačit na vytvoření malých plně soběstačných komunit a v konečném důsledku na úplné zrušení armády, některých odvětví průmyslu a také peněz. Právě proto se každý, kdo má možnost a to se netýká pouze ezo-lidí, zařizuje soběstačným způsobem. D. Kryptoměna je podle mě další podvod a nesouvisí s rozdělováním peněz. Shrnuto to, co jste měli pochopit je, že tohle všechno jsou pouze vnější podněty vývoje a že se nemá na nich bazírovat. Každý, kdo tohle řeší, zde má evidentně blok a jeho otázka peněz se tím nezlepší, ale spíše zhorší. Takže pozor na své nálady, myšlenky a stav svého podvědomí, protože právě to, řídí naši osobní realitu.

Petr - Re: Re: Re: Trump

31. 12. 2021 12:00

Já jen chtěl upozornit, že "ekologická skromnost" je v plánu iluminátů a má dokonce své pracovní názvy "Great reset" a "New green deal". Čili dostat nás do středověkého feudalizmu s bídou, chudobou, podvyživeností.
Tak abysme zase někomu nesedli na lep a místo 4D nebudovali neofeudalizmus pro většinu populace s iluminátskou šlechtou co bude žít v high-tech městských enklávách s med-bedy a dalšími "mimozemskými" technologiemi co mají schované v trzorech a s "lůzou" se nemíní dělit.

Vážně nevím jak donutit miliardáře aby se s námi podělili. Ti počítají že se zabarikádují za vysokými betonovými ploty se soukromou polovojenskou ochrankou.
Znám jednoho slušného inteligentního milionáře co si pořídil hospodářství, pole, les. A i ten má slušný arzenál, s tím že on se nebude s nikým dělit na úkor vlastní rodiny a vlastních dětí. S tím že si každý měl zajistit svoji budoucnost a on na tom tvrdě makal 30 let.
A myslím že z hlediska vesmíru má taky pravdu. Svobodná vůle a každý svého štěstí strůjcem.

Pevně doufám že máte pravdu vy, Silvie.
Ale já jsem na téhle planetě už velmi dlouho a kolapsů kultur a civilizací jsem zažil mnoho. Že mi rodina umřela hlady a na nemoci, to byl takový běžný standard. A tady se mi zdá že to opět jede podle stejného scénáře jako vždy. Archonty a reptíky možná odstranili, ale lidskou chamtivost a bezohlednost ne.

Takže otazkou je, jak to je podle vesmírných zákonů. Může si každý člověk sám za to, že nemá hojnost a dostatek? Protože jestli se máme spoléhat na to že se miliardáři a milionáři stanou soucitnými a podělí se, tak to bude hodně napínavé.

Protože slušnych lidí ochotných pomoct v nouzi je opravdu málo. A ještě bývají chudí. K čemu je soucitný a ochotný člověk, když sotva uživí vlastní děti, přičemž milionář by jich uživil klidně 50, ale neudělá to ?

Tohle je představa iluminátů o budoucí úrovni spotřeby obyvatele (pro sebe však počítají se současným luxusem).
Švýcarský finanční konglomerát Credit Suisse vydal studii s názvem "Když se emise stávají osobní záležitostí". V něm vypočítává, jak přibližně bude muset Evropan žít v "pokročilém zeleném údělu", aby splnil normu 2,9 tuny emisí CO2 na osobu a rok (norma stanovená Pařížskou dohodou):

sprchování 3x týdně po 8 minutách – nebo 6x týdně po 4 minutách;
koupání výhradně jednou týdně;
splachování toalety maximálně 2krát denně;
praní v pračce 2krát týdně po dobu 1 hodiny;
kuřecí maso 2krát týdně, 100 gramů;
hovězí, vepřové a skopové maso je zakázáno;
dvakrát týdně jsou v jídelníčku povoleny brambory;
pětkrát týdně je povoleno ovoce;
sýr jednou týdně, 25 gramů;
káva a mléko jsou zakázány;
pivo je zakázáno;
pouze dietní sodovka a trochu vína.

Sporty a volnočasové aktivity:
tréninky na běžeckém pásu v posilovně – 3x týdně po 30 minutách;
sledování televize nebo (zdůrazňuji: "nebo") používání internetu – 2 hodiny denně;
počítačové/video hry jsou zakázány.
Nakupování oblečení:

2 páry džínů, 3 košile nebo 5 triček na celý rok;
na bundy a obleky limit CO2 nedostačuje.
Cestování:
1 cesta letadlem ročně, ekonomická třída, krátká vzdálenost;
5 000 km ročně (13,6 km denně) v elektrické dopravě.

Tohle nelze nazvat jinak než cílená genocida.
Zvlášť když vezmu v potaz že naše republika má potenciál nás uživit na úrovni dejme tomu roku 1962. Tedy mnohel lépe.

Honza - Re: Re: Re: Trump

2. 1. 2022 14:33

No začíná být zřejmé, že GF nejsou rozhodně samý "realizovaní mistři" a "osvícené bytosti"... a že "VOLBA" mezi GF a NWO je prostě pragmatické ZVOLENÍ MENŠÍHO ZLA...
Jak si pamatuji z jedné buddhistické přednášky... v Samsáře není univerzální dobro... je to vždy volba mezi větším a menším zlem... nastal čas nebýt naivní a vidět věci reálně bez "nekritického zbožňování".
Jinak VŽDY MÁME SVOJI VNITŘNÍ SVOBODU!