Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

jana - Re: Re: Re: Re: Informace-souhlas s TomasemX

6. 1. 2022 19:48

Ono to nejede rychleji, jen nám temní- spěchající na svůj nový řád - ubrali z každé hodiny, takže dnes je den podle určitých měření zkrácen na 16 hodin a proto nic nedstíháme....jestli je to tak, tak to hodně vysvětluje j

Petr M - Re: Re: Re: Informace-souhlas s TomasemX

6. 1. 2022 18:22

U nás na severu dnes i včera krásně. Sluníčko tu a tam mráček. Volně se mi dýchalo. A to se mělo ochladit. Nicméně di myslím, že v lednu by mělo býti sníh. Při svítání chvíli chumelilo a pak se vyjasnilo. Udrželo se jen trochu na horách. Doputoval ke mě článek o tom jak vybuchujou mobilní telefony určité značky. Hned mi hlavou proletělo, že se to blíží. Tím myslím, že elektronika vzplane a bude jiná technologie. Taky jsem před pár dny četl, že určitý lidi vzplanou taky. Zde odkaz.

https://aluska.org/vsem-dobrym-lidem-brzy-prejdeme-do-zlateho-veku-mame-pro-vas-pokyny-jak-vyhrat-nad-systemem/

Jirka - Re: Re: Informace

4. 1. 2022 16:15

Myslím, že už se to pomalu překuluje. Otázkou bude, co se stane, až ti očko zjistí, jaká je situace. Pak asi nastane skutečně chaos a snad i posun někam dál. Ale sranda to moc nebude..

Petr - Re: Re: Informace

5. 1. 2022 6:22

Taky si říkám kde je ta rovnováha, když nám tu naplno frčí neznámé škodlivé technologie nad kterými nemáme žádnou kontrolu.
Včera zase vznikla nad městem divná poklička z hustých mraků která úplně "zadusila" slunce. Ty energie šly citelně dolů, doslova z minuty na minutu. Pak se spustil déšť, pak slunce mírně začalo prosvítat mezi mraky a energie šla zase nahoru.
Úplně jako by probíhal nějaký souboj sil.

Tak si říkám jestli by třeba šlo požádat draky nebo nějaké podobné mocné živlové bytosti, jestli by s tímto mohli pomoct. Čistit nebe od těchto škodlivých sil.
Ty pokličky z podivných mraků fakt nejsou přirozené.
Den svítí slunce, transformační energie frčí, a pak jako by přišel někdo přičaroval divné mraky ze kterých neprší, a jen dusí energie.

A propos, rusové měli už před 50 lety jednoduché mobilní elektronické zařízení schopné vyvolat déšť i na poušti, nebo naopak rozehnat mraky a zajistit slunečné počasí. Je o tom video na youtube přímo od jednoho ruského akademika.
Tak si nedělám iluze, že to nemá i protistrana.

Tomas x - Re: Re: Re: Informace

5. 1. 2022 9:41

Za Regana rusové a američani měli podepsanou smlouvu o zákazu vývoje a používání klimatických zbraní, ale ta vypršela před 20lety.. Když do mraků nasypou hliník udělají je extrémně vodivé a pak snadno pomoci elektromagnetických vln s nimi pohybují, mělo by to jít i bez hliníku,ale to by museli dát hodně energie. To nejhorší je že se tráví příroda a na srdce jádro planety používají skalární zbraně ,aby zastavili vzestup.. Země trpí a to musí okamžitě skončit je živá bytost, žádné čekání deset let až to docvakne i octovaným, nejde tady jen o lidi my už jsme selhali..

Jirka - Re: Re: Re: Re: Informace

5. 1. 2022 15:13

Chemii nahoře sleduju už nekolik let, jak se vyvíjí, jak to "zdokonalují" a tak.. Neříkám, že mě neštve. Proto jsem i stavěl první GP.
Ale letos tu mám dojem budeme mít jiné (větší) problémy... Dole.

Kristy - Re: Informace

4. 1. 2022 17:15

Děkuji Anael, za další zprávy!
To s těmi nezpracovanými emocemi, vzorci chování a karmickými tématy vnímám hodně zesíleně tak od roku 2019, úplně jiný rozměr vše nabralo v zimě 2020 a to, co se (nejen u mne) dělo i nedělo vloni, to už byl úplně jiný fičák a velmi přesně všechno cílené a ukázané - kde se to usadilo v těle, co za emoci která rádoby bezvýznamná situace x let zpátky způsobila za řetězec dalších události....
Někdy jsem si opravdu říkala, jestli ještě další dějství zvládnu, jestli na to mám dostatek síly a když jsem si tak vzpomínala za rokem 2021, trochu mne zamrzelo, kolikrát jsem zapomínala na Lásku, laskavost, pokoru v srdci a místo toho jsem jej nechávala zbytečně ztvrdnout pod tíhou nějakých lekcí....

Začala jsem se znovu, častěji obracet ke Stvořiteli, Světelným Bytostem, do svého srdce dříve nežli jsem na cokoli nového reagovala, velká podpora (opět) přišla, jen nezapomínat.

Děkuji moc za toto připomínání, ráda Tvé příspěvky čtu. Ať se nám daří :-)

ANDREA - Re: Informace Anael

4. 1. 2022 17:25

Dakujeme za info, sme netrpezlivi vsetci , vsetci by sme to videli co najskor spravodlivost, ale ako aj Jiri Ledvinka povedal cez spojenie Stvoritela, ze bude sa cakat na posledneho, co sa prebudi....takze cakame....a zatial pracujme kazdy na sebe a tvorme si svoju krasnu osobnu realitu.

zuzana - Re: Informace

4. 1. 2022 19:34

Anael velmi dakujem za vzacne spravy. neilem, ci je na mieste sa pytat - co bude s telami, kde boli odobrane duse nahradene bytostami, ktore sa anuluju a co bude s takto odobranymi dusami? chcu sa vratit do svojich tiel, alebo uz su v svetle?

mam pocit, ze v medzipriestore vladne velky chaos a bitka dostat sa spat do tiel... neviem, ci ich je dostatok.

dakujem ti za vsetko.

Anael - Re: Re: Informace pro Zuzanu

4. 1. 2022 22:14

Zuzi na tvou otázku co se stane s tělem které bylo obsazeno jinou bytostí a není v něm již přítomna žádná část původní duše lidské ti mohu odpovědět jen s určitou pravděpodobností protože to vážně nevím. Mohu se zeptat ale můj názor ,prosím je to jen můj názor .. Toto tělo pravděpodobně zemře. Jako je to i v případě smrti u člověka. Nepředpokládám že by tato těla byla znovu obsazena původními dušemi. Samozřejmě se mohu mýlit. Existují určité reverzní techniky které umožnují vracet se v čase ,dělat určité nápravy ale pokud vím na Zemi byli zakázány. To nemluvím o etickém kodexu. Tyto techniky se smějí používat pouze u nutných případů kdy je v ohrožení například celá planeta nebo se využívají při válkách vedených v kosmu a dojde k úmrtí velké většiny bytostí a to ještě maximálně do 24 hodin zpětně. Můj odhad co se stane s dušemi které byly násilím odebrány a jsou k nalezení by byl moc troufalý, mohu jen doufat v obrovskou milost že se budou moci znovu narodit podle svého stupně vývoje a inkarnovat se . Mohou jít např. tam kde budou moci pokračovat ve svém vývoji. Každý zásah který je násilný je třeba zahojit. Co se týká počtu duší které chtěli tuto dobu zažít zde na Zemi je opravdu velký a některé nepohrdnou ani vtělením do zvířat jen aby si to mohli zažít. Nebo jsou tu jen na krátkou dobu na zkušenou a aby pomohly zvládnout někomu jeho úkol, který si dotyčný přišel splnit. Takhle jsem viděla už pár inkarnovaných dušiček osobně např. krávu v ašrámu v Německu, já mám takhle několik koček, měla jsem i psa labradora . Poznáte je podle toho že se vážně snaží artikulovat i když na to nemají stavěné hlasivky. Nebo se prostě chovají nestandartně ,lze to poznat. Většinou se snaží na sebe upozornit. Ještě se vrátím k té anulaci ... Tam jde o to že někoho anulovat je ten nejvyšší možný trest co si lze představit. Tohle opravdu nikdo nechce. Většinou se dává šance... než někdo zmizí z existence. Většina bytostí je schopna nápravy, sice to trvá dlouho ,vážně dlouho z hlediska našeho pojetí lineárního času protože jim úplně stačí převýchova :) v nápravném zařízení...Lidé žili krátce takže si to nedovedou představit když je někdo vychováván např. 20000 či více let. :) mají to prostě jinak. A tedˇmi někdo může říci že slyšel že je Země vězeňská planeta a já mu řeknu není a nebyla. Země je planeta boží je to sice experiment ale stvořitel má lidi vážně rád jen prostě dostali svobodnou vůli. To že se sem snažilo dostat spousta různých mimozemských bytostí kvůli různým důvodům nejen sobeckých to už je ale jiný příběh. Myslím že už jsem někde zaznamenala jakousi snahu o sdělení pravdivé historie Země ale asi se jim to zatím úspěšně daří likvidovat. Víte ono vše má svůj důvod ,proč tomu tak je, ono to odhalení přijde. Myslím že lidé teď mají chaosu až až. Nyní je třeba lidi spojit dohromady a najít způsob a důvod k radosti a k lásce. Přeměnit způsob myšlení a naučit se správně žádat o to co opravdu chceme. Hlavně je třeba přestat krmit negacemi ty, kteří si myslí že lidstvo ovládají. Nechte je vyhladovět. Oni se tou negativní energií živý. Lidé jsou božské bytosti ,těším se až na to přijdou a uvědomí si to.

zuzana - Re: Re: Re: Informace pro Zuzanu -podakovanie Anael

5. 1. 2022 11:31

Anael velmi dakujem za tvoju fntasticku odpoved, velmi si to vazim

Madelaine - Re: Re: Re: Informace pro Zuzanu

5. 1. 2022 13:22

Anael, prosím ještě o vysvětlení.. anulování duše, to násilné vniknutí do těla cizí bytostí, je možné, že by duše neměla své ochránce, anděly atd. kteří by tomuto zabránili? Myslela jsem, že můžou být u lidí pouze,, přisedlíci,, kteří se mohou přifařit v průběhu života a zase odejít buď v průběhu, nebo po smrti těla do světla. A ta duše kterou násilně odebrali má aspoň odžitý svůj úkol, nebo má prostě smůlu a musí při reinkarnaci znova opakovat?

Anael - Re: Re: Re: Re: Informace pro Madaleine

5. 1. 2022 21:34

Velký pozor, na slova. Nebyla řeč o anulování duše, to vůbec ne. Psala jsem o tom, že jisté bytosti ,mimozemského původu se snažili lidem brát jejich duše pro svou vlastní obživu a dokonce s nimi obchodovali. Tyto mimozemské bytosti budou potrestány. O anulování jsem psala v souvislosti s proměnou temných energií které jsou přítomny v lidském světě. Lidé jsou schopni totiž vytvářet svými negativními projevy neskutečné formy temných energií které potom ulpívají v tomto světě. Vznikají jakési formy energií které se potom jeví jako lepkavá šedavá hmota která pokud není odstraněna ulpívá třeba na krajině ,na lidech a působí to špatně. Všechny myšlenkové formy jsou energie, ty lehké prosvětlují (láska ,radost ,smích ,milování) a ty těžké jako jsou (strach, deprese, urážky ,nenávist ,závist ,hanba) působí jako hustá forma, která se na těch lidech drží, na těch o kterých tak smýšlíte ale i na tom kdo je tvoří. Pokud si člověk nedělá denně duševní očistu a ochranu tak se s tím většinou setká všude ,kde je větší množství lidí. Lidé totiž pořád nechápou že slova tvoří ,že by si měli dávat pozor na to co říkají a jakým způsobem. I když člověk něco čte, měl by si uvědomit co čte a věnovat tomu pozornost. Viz druhá věta z mého článku Informace ze dne 4.1.2022 11:22 a ta zněla ,,Jedná se tudíž o rozhodnutí usnesení k anulování určitých typů bytostí (forem temných energií)které byly stvořeny pouze za účelem negativního působení.,, Hlavně si nic nedomýšlet . Pokud lidé neumí ,,zatím ,, pochopit o jaké věci se bavíme je lepší když se zeptají tak jako vy. Protože opravdu nejde v žádném případě anulování duše. Jsem ráda že jsem to mohla vysvětlit . Pokud se něco anuluje tak temné energie ,formy temných energií které negativně působily. Temnou energií můžeme nazvat i určité druhy implantátů, které u lidí působili na jejich zpomalený vývoj. Pokud se tedy zvýší vibrace dochází i k očistě a posléze se mohou začít tímto působením otevírat uzavřené částečky v lidském řetězci DNA. Jakmile se DNA začne odemykat ,navýší se lidem jejich schopnosti které byly do této doby v latentním stavu. Například je to úžasné v tom že se vám zvýší regenerace i fyzického těla, tedy pokud lidé nejedí zbytečně chemické léky . Tělo je úžasné v tom že si dokáže vystačit samo pokud má volný průchod světelné energie. Chemie bohužel většinu lidstva otupuje a ucpává to co je třeba pro průchod těchto energií. Když je fyzické tělo takto blokováno je jasné že v těchto místech cítí lidé bolest nebo tlak. Proto je třeba přejít i na lehčí formu stravy, pít hodně vody a mít pravidelný mentální detox. Meditace by měla být běžná jako dýchání. Super jsou také koupele se solí ,protože my tu nemáme moře a to moc pomáhá. Fajn jsou také domácí mazlíčci, zvláště když se lidé cítí osaměle. Jsou dokonce studie které říkají že lidé co mají kočku jsou zdravější a žijí déle než když žádného takového přítele nemáte. Ony totiž vidí vaši auru a když je tam něco v nepořádku tak vám ji pomohou vyčistit a zacelit. Pejsek vás ochrání fyzicky a kočka a morče mentálně a po zdravotní stránce. V tomto směru jsou nám zde ku pomoci . Nebo když už jsme u toho detoxu a vyladění energií . Zvuky jsou moc úžasné , zvonečky, tibetské mísy, bubnování ,zpěv. Léčení pomocí OM. Vůně co působí na váš limbický systém v mozku, vonné tyčinky ,svíčky, vykuřovadla ... Je takových možností jak pozvednout ducha a náladu i když je venku blbé počasí. A ještě jedna věcná připomínka hlavně se dobrovolně neduste pod rouškou, prosím . To že to někdo nařídí ještě neznamená že má pravdu. Mějte se lépe a lépe

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Informace pro Madaleine

5. 1. 2022 23:30

To je hodně dobrých rad... To chytání duší a jejich zneužívání jako potrava a jako palivové články do některých lodí o tom se ví i se ve vesmíru s těmito články kšeftuje bylo by dobré kdyby se to zarazilo.. Když duše opouští tělo než odejde do vyšší dimenze je lapena do elektromagnetické pasti a pak pohání talíř třeba stovky let je zdrojem volné energie tedy božské energie ta jediná je volná a nevyčerpatelná.. Bendovi vesmírní lidé co komunikovali s Aštarem takto měli skončit.. Jinak kočky mám jsou supek..

Madelaine - Re: Re: Re: Re: Re: Informace pro Madaleine

6. 1. 2022 11:03

Velmi děkuji za Váš čas a vysvětlení, máte pravdu, člověk sice čte, ale zmátla mě ta Zuzky otázka a už si to můj mozek vyhodnotil po svém. Raději si přečtu vícekrát než vyplodím závěr

Šárka - Re: Re: Re: Re: Re: Informace pro Madaleine

6. 1. 2022 11:41

Dobrý den,moc díky za Vaše informace.prosim můžete sdělit KDY dojde k anulování těch negativních energii? To je dost důležité,že by k tomu mělo dojit...Moc děkuji...

Anael - odpovědˇ na dotaz Šárky

6. 1. 2022 13:32

Časový horizont neznám, mohu se pouze domnívat že to bude individuální záležitost každého jednotlivce. Z pohledu zákona zachování svobodné vůle a z pohledu toho jak kdo na sobě pracuje. Nelze přeci pomoci někomu ,kdo o to nestojí. Tudíž pomoc lze nabídnout ale snaha musí vycházet z každého jednotlivce. Usilovnou prací na sobě můžeme dosáhnout změn. Můžeme pomoci vysvětlit techniky jak lze odstranit negace z aurických polí . Nemůžeme to ale udělat za vás. Každý jednotlivec se musí naučit, že to co vytváří svým jednáním ,tak to se mu bude v jeho životě ukazovat. Je to zákon rezonance. Když vyšlete jakoukoli energii ,vrátí se vám. Je to i způsob myšlení, nevytvářet znovu negativní formy. To co bylo pro lidstvo technicky nezvládnutelné toto bylo z velké většiny odstraněno. Bytosti které mají technické prostředky na odstranění zařízení které nejsou biologického původu a nebyly stvořené lidmi se jistě postarají o zbytek. Vím o zařízeních tzv. Med postelích které mají být k dispozici i pro běžné občany ale jak bude rychlá distribuce a které státy je obdrží tak to vážně netuším. V současnosti se stále nacházejí na Ganymedu, což je pro ty co nevědí měsíc u Jupiteru. Nejsou to jen postele ale i zařízení která fungují pro přenos z místa na místo. Med postele se využívaly pro zraněné vojáky kteří bojovali s reptiliány o naší planetu a osvobozovali měsíc. Minulý týden jsem obdržela zprávu že teprve nyní skončila válka i na Saturnu. Zatím mi to ale nikdo jiný nepotvrdil. Byla bych ráda jestli někdo zná nějaký jiný zdroj kde bych toto ověřila. Tuto zprávu o konci války na Saturnu vím od Andromédské rady. Zatím mi to nepotvrdila ani Elena od Thor Hanna což je plejádský velitel ale počítám s tím že pan Dr. Michael Salla či Alex Collier budou jedním z prvních kdo o tom bude vědět. Pokud vás zajímají tyto léčebné postele jsou ke shlédnutí na You-toube. odkaz zde https://youtu.be/5h0cb/1FfHo

Petr - Med-bed ?

6. 1. 2022 18:09

Mám určité pochybnosti že je v božském záměru poskytnout nám v blízké budoucnosti Med-bed. Použití pro válku s reptíky je jedna věc.
Jenže my máme za úkol naučit se ovládat svoje tělo a svoji mysl vbpodstatě na kristovské úrovni. To bylo řečeno i v Poselství stvořitele (o med-bedech ani ťuk). Naše tělo má absolutní schopnost samo-regenerace. A dokáže se uzdravit prakticky z jakýchkoli zranění a nemocí jen silou vůle.
A to se my máme naučit. Umět ho používat na 100% a sami ho udržovat ve funkčním stavu.
A ne že se budeme cpát jedy, sedět u počítače a 1x do měsíce si lehneme do med-bedu aby nás zregeneroval.

Kromě toho si představte, že se to dostane do pracek Gatesovi nebo Rotschildovi.
Chceme aby se tihle šmejdi udržovali ve zdraví 150 let ?
Já myslím že ne.
Takže dokud tu ti šmejdi budou u moci, tak tu nebudou nové technologie.
A my musíme převzít zodpovědnost za svoje zdraví, svoje myšlenky atd. A ne že to zase někdo bude řešit za nás.

Anael - Re: Med-bed ?

7. 1. 2022 10:09

Máš pravdu že tělo se umí regenerovat samo, my se učíme tuto schopnost podporovat. U těch postelí je zřejmě možnost jak zrušit u těch lidí kteří mají v sobě implantáty a cizí mimozemské technologie ,tak bych to asi vnímala. Také vím, že dokáží léčit rakovinu, kterou předpokládají u lidí po očkování, samozřejmě že ne u všech ,nechci nikoho strašit . Pokud vím česká a slovenská republika stejně nejsou členy kteří se podíleli na osvobozování planety, takže nepočítám s tím ,že tuto technologii bychom obdrželi během prvních let.
Jestli tam nějací Češi jsou tak hodně v utajení a spadají zřejmě pod speciální jednotky ,typovala bych to spíše na vědecké kapacity ,máme opravdu chytré lidi v oblasti vývoje a výzkumu zvláště v nanotechnologiích ale i v medicíně. Ten odliv výjimečných lidí už ale proběhl před lety. Málokdo se udrží v Česku nebo na Slovensku. Jen doufám v brzké spuštění využití volné energie. Počítám tak do 10 let.

Tomas x - Re: Re: Med-bed ?

8. 1. 2022 11:02

Ty léčebné postele byli ve filmu Elisium i myšlenka vesmírných měst na oběžné dráze Země je naše budoucnost. Osobně také nevěřím že na našem území budou použity tyto postele ,myslím že to tady půjde čistě duchovní cestou ,naše území je příliš vyjímečné... Ohledně volné energie bych se odlivu mozků nebál, nemají na to aby něco takového vymysleli jsou zatíženi tím co je učí na vysokých školách, co přijmou za své pravdy bez toho aby nad tím pochybovali ,dělají tak z vědy náboženství a z lidí co jsdou jinou než oficiální cestou kacíře , kterými byli Einstain i Tesla. Je těžké zahodit vše co vás naučili a přemýšlet sám přesně to tihle dva velikáni dokázali. Tesla tvrdil že věda stojí na špatných základech a proto jí uniká existence volné energie. Pokud temní tyto jeho technologie neodtajní tak čekám že objevy v této oblasti přijdou od nás kutilů co se budeme postupně probouzet a vzpomínat si jak jsme to dělali v Atlantidě a pak to budeme stavět po garážích ,počítám že k tomu dojde na našem území, bohužel zatím jsou tyto vzpomínky z vrchu blokovány asi ještě není ten pravý čas..