Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romča- pro Anael - Vykuřovadla - POKRAČOVÁNÍ

6. 1. 2022 14:52

Nemám ty schopnosti,co ty,mám jen silně vyvinutou intuici a teprve před cca 8- 10 lety jsem se jí konečně začala řídit,neboť v mém dětství jsem se díky výchově mých rodičů a absenci lásky v naší rodině ztratila. Pochopitelně,že i syn ke mě a do naší rodiny přišel,aby i nás něco učil. A já hlavně vím,že jsem přišla splácet ve vztazích - svým dvěma dětem,ale už mám prý cca 15 let splaceno. Mohu dnes říct,že díky těm velkým starostem,ale to asi všichni již vědí,jsem dnes jiný člověk,který je mnohem silnější a hlavně snad jsem se i trochu posunula ve svém vývoji. Některými mágy mi bylo řečeno,že jsem proto dostala tak velkou vnitřní sílu,abych to vše zvládla. Odmalička se modlím,nemohla jsem do kostela,cítila jsem tam tu přetvářku těch církevních hodnostářů, i vím proč. Kdysi jsem byla ve velmi vysokém postu v církvi. Ale před pár lety jsem se konečně smířila s Bohem,odpustila jsem mu,tudíž sama sobě,že jsem se na něj zlobila. Nechápala jsem jako dítě i jako mladá,proč mě poslal do této rodiny a hlavně na tuto planetu. Nyní mluvím o srdci,ne o rozumu,to jsem věděla přesně. Dnes si říkám,jak jsem byla nepokorná a nechápala. Ale vše to chtělo svůj vývoj. Již pár let vím,že jsme všichni byli připravováni na transformaci a jsem velmi ráda,že i Bůh mi "odpustil", v úvozovkách protože vím,že Bůh nesoudí. Při jednom mém čištění,kdy jsem mu "spílala",tak bylo zajímavé,že v průběhu toho "rozhovoru" jsem postupně přecházela od výčitek a stěžování si malého dítěte na "bebinko" k sypání si hlavy popelem, studem za své výčitky, až do pocitu, pokory a cítění nesmírné lásky od Boha,že ležím v jeho náručí a on mě jen láskyplně hladí,jako když dítěti prokážete,že ho milujete, i když zlobí . Nejkrásnější na konci bylo,že kolem jeho hlavy byla tak nádherná zář,viděla jsem ho jako staršího muže, velmi ,velmi laskavého ,v bílém rouchu a s šedivými vousy. Najednou u něho stál můj mladší syn,který v té době byl 4 roky po smrti,Bůh ho objal kolem ramen a oba se na mě usmívali a šlo z nich obou tolik lásky,že jsem plakala pokorou a štěstím,že mého syna mohu znovu spatřit a vidět ho šťastným a zdravým vedle Boha a pokorou,že mi bylo umožněno vidět Boha. A najednou Bůh povídá " Pojď ,jdeme na párty,ona si to tady zatím vyřeší"...

ANDREA - PRAVDA v spravach

1. 1. 2022 23:59

Silvia hovorila ze niekedy v piatok alebo sobotu bude nejaka pravda v spravach ...Tak dnes v sobotu na JOJKE hovorili o chemtrails
https://vk.com/im?sel=325721098&z=video662403728_456239186%2Fa4257fe84e933fa661%2Fpl_post_662403728_789

Petr - Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 11:28

Jen odvádění pozornosti od mnohem důležitějších a závažnějších věcí. Začal bych to brát vážně, až kdyby mluvili o vlivu 5G na lidské chování a emoce.
Respektive až by se začalo v médiích diskutovat o tom kdo a proč spustil současnou "plandémii" a co je jejím cílem.

Tomas x - Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 11:38

Jo díky svého času byla podobná reportáž ve zprávách na Primě.. Jsou to výkřiky do tmy a většina lidí to vůbec nebere vážně, když se ještě neretušovali záběry ze satelitů tak bylo vidět čáry dlouhé tisíce kilometrů. Proto hynou lesy kůrovec napadá jen oslabené stromy je to takový doktor lesa co udržuje les zdravý.. Mě i v sadu hynou stromy švestky 5let staré v plné síle a člověk to má přežít.. Zěmě se měla už dávno bránit a nechat vybuchnout sopky tak aby už letadla nemohli létat , prach je jak šmirgl a zničí jim motory..

Petr - Re: Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 15:50

Houbeles. Smrkové lesy hynou kvůli suchu a tomu že byly vysazené v naprosto nevhodných klimatických oblastech. A klima je teď ještě teplejší a sušší. Ty lesy žral kůrovec už před 40 lety, jen teď je to markantnější.

Z čeho ovšem chemtrails doopravdy podezřívám, že dělají "energetickou pokličku" z chemických mraků nad danou oblastí, která brání transformační energii slunce aby se dostala k nám.
Porovnejte si jak se cítíte když z těch mraků vykoukne slunce a když je zatažená obloha. Tohle by podle mě normální přírodní mrak neudělal. Ale kdoví co vše za tím je, klidně to může být HAARP, 5G a další technologické fígle co neznáme.
Takže soustředit se na chemtrails, zatímco nám uniká dalších 20 důležitějších věcí, je cesta jak být úspěšným užitečným idiotem temňáků.

Tomas x - Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 17:39

S tím nesouhlasím ,zdravý strom pokud je napaden kůrovcem začne do lýka vylučovat kyselinu a tím mu přestane chutnat ,nemocný strom to nedokáže,navíc jehličnany až na modřín neshazují na rozdíl od listnáčů jehlice a tak se těch jedů nemohou zbavit. Těžké kovy a jedy překyselují prostředí a důkazem je lišejník a mechy co rostou úplně všude, i když je tak velké sucho a globální oteplování což taky není pravda.. Vlastně není nic pravda co nám říkají ,CO2 oteplování nezpůsobuje dle vrtů Vostok v ledovci v Antarktidě 400tis let byli období teplejší až s 4nás CO2 což pozitivně podpořilo růst rostlin ,které se bez CO2 dusí.. Slunce je příčinou oteplení proto tají polární čepičky na Marsu , věčně zamrzlý oceán na Europe atd. Vliv člověka je v řádech promile a ty jejich lži slouží pouze ke strašení a terorizování lidí...

ivo - Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 6:14

S kůrovcem je to takhle:je přemnožený a vyletí i 3-4x za rok,další problém je sucho,v lese je podhoubí václavky a při suchu smrku nedá vláhu a oslabí ho,popřípadě napadne zespod (smrk se začne od kořene loupat z kůry).Smrk má mělké kořeny,taková jedle si vodu pěkně natáhne.Po napadení smrk začne závrty zalévat pryskyřicí,což na stromech je viditelnou známkou,že je napaden.Začne z něj padat ve větším množství jehličí.Některé smrky jsem tak sledoval i 5 let,než podlehly.Kůrovca je tolik,že už napadá i mladé stromy,po kterých dříve nešel.Pozoruju to denně,nejsem teoretik,v lese žiju a bohužel takou situaci musím každý rok řešit.Pokuty jsou veliké a stát se nemaže.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 10:35

Možná by to chtělo nesázet smrky v nízkých polohách kam nepatří. Jenže smrk je něco jako řepka. Tedy rychlý prachy. Takže z chamtivosti ho sází kde nemají. Ačkoliv se to už 20 let učí na lesnických školách, že se mají sázet přirozené smíšené lesy, dub, buk, modřín, jasan atd. Což není tak výnosné.

Přirozený výskyt smrku je jen v nejvyšších polohách v hraničních pohořích a pak nejvyšší partie vysočiny. I na šumavě je smrk vysazený kde nemá být (tedy všude).

Chtěl jsem se zeptat nějakého šamana co komunikuje se stromy, jestli by dokázal poradit jak zde udržet smrky. Ale vzhledem ke stále teplejšímu a suššímu klima je asi vymírání smrků přirozená věc.
Lední medvěd vám v subtropech taky zdechne, a divit se tomu nebudete.

ivo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 17:36

Těch 20 let se už tak sadí,dvě třetiny buk či dub,něco jedlí a smrku se osazuje málo,hodně ho ale naletí.Buky ožere v zimě zvěř,jedle jim chutnají taky moc,tak zas může zůstat nakonec moc smrků.Kůrovec žere v nížinách i nad kilometr výšky.
Co kopytnatci nesežerou tak poničí když si drhnou parohy.Příroda to nakonec rozhodne určitě sama,co kde bude růst.
Každé jaro hledím kolik semenáček vylízá ven.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 10:15

Myslivecká lobby a přemnožení zvěře aby měli co střílet, je kapitola sama pro sebe.
Mě tvrdil známý z vysočiny že se tam pořád sadí smrky a když kácí kůrovcem zasažené oblasti, tak to ti hňupové vezmou třeba i se vzrostlými duby. Aby bylo hezky "uklizeno" a měli stejnověkou skladbu.

Takže je fajn že slyším že se jinde sází převážně duby a buky.
Nicméně mi to nedá, když příroda umí zařídit aby buky vyrostly aniž by je sežrala zvěř, tak je zjevně chyba na straně člověka (lesáka) že on to neumí.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 10:47

Sucho? tak to nevím dva roky co jsme ve vodnáři jen prší ,zásoby podzemní vody jsou na maximu.. Stačí se podívat na Šumavu jak vypadá naše a jak ta německá a to si myslím že máme lesnictví na vysoké úrovni. Důvod je chemtreils jde o to jakou šmakuládu pro jakou zemi namíchají. Nám tady všechno svítí jak říká Silva a tak je třeba vibrace snížit a tak se tady práškuje snad nejvíc na světě.. No nám tady lesy pochcípají , pak se vyvezou do německa a rakouska tam se z nich nadělají osb desky a ty pak draho kupujeme aktualně podražili o víc než 100%, komu to asi vyhovuje, zdá se že všem a na lesy se budem jezdit koukat do německa a rakouska..

ivo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 18:46

Neboj,nevychcípají,10-15 let po vyrubání už v novém lese skoro neprojdeš.Že na tom vydělávají jiní je fakt,s vládnoucí pakáží se není čemu divit.Na Šumavě nevím,tam jsem byl naposledy před 45 lety jako vojín.A to už tehdá jezdil do Rakous vlak za vlakem naložený kulatinou.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 20:59

Jsem celkem pesimista a je dobré být připraven na nejhorší. Pokud v masovém měřítku bouchnou sopky pak bude pršet kyselina sírová a zlikviduje vegetaci klidně na celé planetě, tak mám stromky a víno v květináčích a ještě letos budu roubovat a navýším počty co nejvíce druhů ,je dobré mít skleníky a dostatečnou zásobu vody. To je přesně mechanismus jak může dojít k masivnímu vymírání v minulosti se to už stalo mnohokrát a pak zázračně vznikli nové rostliny a zvířata ,asi planeta udělá zázrak Geneze. Silva o tom mluvila že budou nové rostliny a zvířata..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

3. 1. 2022 21:08

Dej pokoj s kyselinou sírovou a vším tím panikařením. U nás žádné kataklyzmata nebudou. Jen nějaké záplavy, možná vichřice. Možná se nějaké řeky vrátí do svých původních koryt. Jinak nuda a šeď :-)))
Jak jsem napsal, vymírání smrkú v nížinách je taky návrat k přirozenému stavu. Jen se napravuje co lidi pokřivili.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

4. 1. 2022 8:47

No když jsme u těch katastrof doufejme že tady tsunami nebude, ovšem v nedávné minulosti naše území zasáhla a vyhladila populaci pramoravljénů (hyperborejské osídlení), jde o výzkumu prof. Blochové , stavby z té doby jsou padlé na jednu stranu tedy tsunami , při zemětřesení by popadali cikcak. Ty sopky jsou reálné za dob egypta došlo k výbuchu Etny a hladomoru zničilo to úrodu.. Hladomor je předpovězen i pro dnešní dobu a tak je dobré mít zásobu trvanlivých potravin.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 8:35

Je to zajímavé doporučuji si poslechnout videa s dok. Blochovou, nejednalo se o dřevěné chýše, ale o kamené sloupové domy a chrámy řeckého typu spadající do doby před biblickou potopou. Staří řekové psali o hyperborejcích Plinius od něj víme hodně informací.. jsou to staré časy Bohů ,kdy ještě neexistovala římská civilizace. Jak píšeš Slověni žili v Atlantidě byli z nich dobří vědci a rudá rasa Majů byla duchovní silou kněží, kteří vládli, šlo o multikulturní společnost , která zakládala centra vzdělanosti po celé planetě a snažila se primitivní rasy dostat na stejnou úroven pak se ale něco pokazilo.. Většina z nás žila v Atlantidě a veškeré technologie co jsme vymysleli jsou stále blokovány ,a tak si to s temnými nemůžem vyřídit tak jak si zaslouží.. Ti nahoře o tom rozhodují ,nedej bože aby se porušila rovnováha a temným se zkřivil vlas na hlavě, to je ta politická korektnost.. jak na hoře tak dole.. ale myslím že na to nemají právo své znalosti máme mít k dispozici jsou jen naše..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 7:08

Tak tohle je docela zajímavé. To by i vysvětlovalo to loňské tornádo v blízkosti centra Velkomoravské říše (mikulčice). Taky je otázka jestli nešlo o cíleně směrovaný meteorit nebo nějakou pozůstalou atomovou bombičku z minulých válek, když jsou ty chýše padlé jedním směrem.

Ono tak nějak celá bílá rasa na euroasijském kontinentu jsou bývalí hyperborejci, co se rozlezli všude. Dokonce i severoameričtí indiáni kteří do ameriky přešli ze sibiře (podobný životní styl i šamanská kultura, vysoká morální úroveň).
Středo a jihoameričtí ne, ti mají jiné kořeny a jinou genetiku i morálku (Lemurie?).
A asiati k nám taky nepatřili. S nějakými vyjímkami jako Chetité nebo severoindičtí Árjové.
Někdo dokonce tvrdí že i ti úpadkoví atlanťani jsou stejného původu jako my. Jen prostě víc zdegenerovali pod vlivem temnoty a možná i inkarnovaných bytostí z jiných světů. Kdoví co byla ta atlantská elita vlastně zač. A kde vzali ty rafinované manipulační techniky.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

6. 1. 2022 11:15

Já mám Tomáši dojem, že ten kdo pořád propaguje Atlantidu, pracuje vědomě či nevědomě pro temné.
Protože Atlantida je minulost ktera odchazí spolu se západní civilizací. Budoucnost jsou Slovani a Rusko.
Proto když třeba někdo mluví o energetickém napojování na atlantské linie, jeruzalémskou linii apod. tak vždy zbystřím. Protože tím podle mě posiluje staré atlantské energie a jejich staré démony a božstva.

Je potřeba si uvědomit že je mezi námi spousta starých kněží a žreců starých kultů atlantidy i jejich následovníku jako Amon či Jahve. A ti vědomě či nevědomě pomocí svých oveček krmí tyto staré démony.
Což je poslední věc kterou potřebujeme.

A ještě ke všemu vytváří tito falešné informace o slovanech. A cíleně nás matou.
Já už na tyto lidi mám čuch, ale většina naivních ezo-fanoušků bohužel ne.

zuzana - Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 12:20

v noci je nebo jasne, plne hviezd. rano, ked sa briezdi, je obloha blankytne modra. vydrzi to cca do 10.00, ked je este v Bratislave slnecny den. to uz usilovni piloti brazdia obloku. dlhe tenke ciary pripominaju pavicinky... o druhej poobede slnko zmizne a oblohu pokryvaju tazke mracna. mesto je zahalene do sivej.

su dni,kedy je za mestom v lesoch na zahori iny svet, nebo stale modre,ziarivy slnecny den, vracajuc sa do mesta clovek vstupuje akoby do zakliateho siveho kralovstva. vcera usilovne zabezpecili mracna aj pre zahorie.

sli sme pri zapade slnka ihlicnatym lesom, vrcholky vysokych stromov boli ako v plamenoch, pokryte zlatom, nic take sme nevideli.
vysli sme na luku a v udoli bola dedina rovnako v zlato cervenej ziare.

obloha bola cela tmavo siva, priecne pretata zlatou zilou - cerveno zlata trhlina v mrakoch, ktora osvietlila stromy aj udolie. videli to aj ludia v Devine, pozdlz moravy, Dunaja, kde je vidiet zapad slnka.

potom tma a sive mracna. opolnoci zacala ta siva kasa klesat za horizont a nebolo bolo zase jasne, plne hviezd.

adalgar - Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 17:56

Mezinárodní geofysikální rok byl v roce 1957. Tehdy jsem dostal i reklamní obtisky. Že si hráli mezinárodně s počasím již tehdy a soudruzi se toho zučastnili,je dukaz ze začátku jedné kovbojky.Prostě NIC NOVÉHO. https://newtube.app/user/yandex/Otdi8uT