Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

JitkaT - Cesta do nového věku .

31. 12. 2021 12:55

MIlá Silvo , děkuji za svatá slova .
V příštím roce 2022 přeji , jen vše dobré .

Kristy - Děkuji za skvělý článek a super diskusi! :-)

31. 12. 2021 12:06

Moc, opravdu MOC velký dík Silvě za článek a Vám všem diskutujícím k tématu, nejen k tomuto, ale i k mnoha dalším tématům tady na stránkách - hlavně Petrovi a Anael, vždy si odnesu nové podněty k zamyšlení a k nasměrování mojí cesty (ať už bude jakkoli dlouhá nebo bolavá, nebo oboje), díky Vám. Držme si palce!

Tomas x - budoucnost

31. 12. 2021 11:54

Silva předkládá vizi človeka jako Boha ,který nepotřebuje žádnou techniku a cestovat vesmírem bude asi jen duší bez hmotného těla.. Jako odchovanci Startreku mi chybí vývoj typu ufo plavidel na styl Pleadské civilizace ,kdy bychom objevovali vesmír, mnohočetnost a pestrost stvoření což by bylo velké dobrodružství a poznání.. Já předkládám širší vizi budoucnosti. Nový metrix 5d země se napojí na metrix 3d země a postupně převládne, vše nízkovibrační časem zanikne nebo se transformuje. V 5d budou tři skupiny lidí Duchovní (ač po zemi budou kráčet jakoby po hvězdách kráčeli) Techničtí ( s jinými rasami spolupracovat budou stavět vesmírná města a výpravy v lodích do hlubin vesmíru podnikat) Zemědělci (budou obdělávat zemi starými způsoby asi slovanské osady) .
Tyto tři skupiny budou mít cosi společného budou žít v lásce a míru bez zla, vibračně 5d. Edgar Cayke

Dáša - Výstižné

31. 12. 2021 11:51

Milá Sylvo,
to je velmi výstižné a pravdivé. Přeji nám všem hodně síly. Zvládneme to ❤️❤️❤️.

Jana - poděkování

31. 12. 2021 11:37

Děkuji Vám Silvi za cenné informace, přeji všem hodně odvahy, lásky a pokory v Novém roce 2022 ❤️

Ivana - Poděkování

31. 12. 2021 10:59

Děkuji za info i když už jsem zhruba věděla co nás čeká. Na majetku nelpím i když střechu nad hlavou člověk nějakou potřebuje, jídlo si nějaké vypěstuje a i když ho třeba nebude moc tak alespoň zhubnu :D Nejtěžší by bylo pro mě přijít o blízké i když vím, že ve skutečnosti o ně nepřijdu, že někde budou a smrt beru jako pokračování v jiné podobě takže se nám ty dušičky neztratí. Ale i tak to bude hodně bolet. A to na to myslím už teď, že nám nikdo nepatří, že to byla prostě jen duše která nás přišla jen něčemu naučit nebo mi jí, že tohle zažíváme v každé inkarnaci, že je to jen vývoj a zkušenosti. Ale připravit se na to asi pořádně nejde.

adalgar - Potěšila mne ta zpráva.

31. 12. 2021 10:32

Myslel jsem puvodně,že je to uzamčené pro ezo nomenklaturní prověřené kádry. 40let nehraje žádnou roli..To mě bude bujarých 116 let,takže se mám na co těšit.

Dandy - :)

31. 12. 2021 10:32

prechod bude tazky . ked s vlastnej skusenosti mozem povedat uz rok a pol som na dne . ako kazdych 9 rokov sa mi zivot otoci hore nohami . no treraz to je extrem . uz rok prosim azraela nech ukonci moju existenciu , no nejak to budem musiet zvladnut . a to som si myslel ze dalsia temna noc duse uy nepride dufam ze je posledna

Petr - Zbavit se bažení, zavislostí, dobře se poznat, mít jasnou mysl

31. 12. 2021 9:59

Bezva praktický článek :) , takové já rád. Ikdyž jsem se nedozvěděl nic moc nového, bo jsem měl zhruba skoro přesně takovouto představu, co nás čeká.
Proto taky pravidelně propadám panice :-D

Jen bych přidal poznámku že nepůjde jen o zbavení se lpění na majetku. Ale i o zbavení se lpění na lidech, vztazích, svých schopnostech, svých představách a názorech, postojích, emocích... atd atd. Ulpívat se dá prakticky na čemkoliv.

Kromě toho bude třeba se zbavit bažení po čemkoliv. To bylo jedním z pilířů budhova učení. Bažení není totéž co chtění či touha. Bažení způsobuje utrpení mě i těm okolo, když nedostávám to po čem zoufale bažím. Touha je že po něčem toužím pozitivně, ale nelpím na tom. Ta je v pořádku.

Obecně vzato, kdo se dokáže čehokoliv kdykoliv vzdát, ten je v tomto za vodou. Takže utrpení v následujících letech bude přímo úměrné lpění a bažení dotyčného. Kdo se dokáže od tohoto oprostit, ten bude trpět minimálně.

Nicméně považuju za docela zásadní znát způsoby jak si tu transformaci ulehčit. Aby nám to nepůsobilo zbytečné utrpení. Kdo je blíž božskému (třeba jako Ledvinka), ten to bude mít lehčí.
Kdo umí věci okolo přijímat a nechat je plynout, ten bude taky v pohodě.

Ale bude nutné na sobě pracovat denně, už od rána. Na svém vnitřním nastavení, nastavení těla, mysli apod. Znám člověka co hned po ránu tomuto věnuje celou hodinu, což ho udrželo na živu (bez nadsázky) když procházel velmi těžkymi životními situacemi.

Bude nutné umět pracovat se svými emocemi, myšlenkami, dobře je znát. Dobře znát a umět pracovat se svým tělem.
Taky bude nutné umět odpočívat, zregenerovat se.
Myslím že napojení na Zemi (tělo) bude stejně zásadní jako napojení na božství.

Ivo - cesta

31. 12. 2021 7:40

Silvi díky za info. Přeji Tobě i ostatním v Novém roce to nejlepší.

Jankechova Jozefina - Dakujem z Liptova

31. 12. 2021 5:58

Silvia, dakujem za vasu pracu, za vasu snahu ukazat, postrcit, informovat, ukazat moznosti ako dalej. Zelam nam vsetkym do toho Noveho roku 2022, rozvahu, zdravie, odvahu, plne srdce lasky a nech nas Boh opatruje a zehna. Dakujem, ze ste.

Jana - buducnost

31. 12. 2021 5:17

Vyzera to na solidne divoku jazdu, nezabudajte priatelia -bolest ktoru citis dnes, je sila, ktoru pocitis zajtra.Ste vsetci skvele,neuveritelne odvazne bytosti,drzme si klobuky.