Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romča- Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 21:16

Ještě k Anael,teď jsem si přečetla i tvůj další komentář a musím se opravdu usmívat, když jsi napsala, že máme asi hodně společného. Tak co máme společného ,jsou delfíni .Já celý život toužím a je to moje největší přání ,se chytit delfína jednou za ploutev a proplout se s ním v moři, ne někde v akváriu v Egyptě ,ale opravdu v moři. Jsou to úžasné bytosti a viděla jsem i videa ,kdy maminky chodili těhotné z bříškama a delfíny si povídali s miminkama, vyloženě čumákem u bříška a oni pak ty děti pozorovali a zjišťovali ,že se ty děti vyvíjejí velice rychle ,že jsou takové bystré, že jim jde vše snadno ,zkrátka si myslím, že jim ti delfíní prostě něco předávali. A jinak přesně jako ty ,mám turmaliny obloženou televizi i počítač a uprostřed mám velkou 9 cm pyramidu ze šungitu. Jinak já běžně dávám šungit do vody, kterou 24 hod. louhuji a pak vodu přelévám do karafy a teprve ji piji. Ta voda má úplně jinou chuť. A to ještě než ji naleju do toho džbánu, tak ji projedu přes filtr v Britě.

Romča- Peťovi - delfíni

12. 1. 2022 9:26

Peťo,máš pravdu,asi je to vzpomínka z Atlantidy. Od dětství miluji jejich zpěv- mluvu, odmala jsem si říkala,odkud to znám. V meditaci,kdy jsem se Silvou při synchronizaci na téma- Atlantida a její návrat zpět do 5D, měla krásný zážitek. Vyvstávala z moře,krásná křišťálová ,viděla jsem ,jak směřuje z hlubin nahoru,její vrchol jsem viděla jako phurbu a pod ní kopule,jak u kostela,všechno krásně bílé až průsvitné. Kolem ní plavali a obkružovali ji delfíni a zpívali jí. Děkuji za kontakt,tak třeba to není neuskutečnitelné.

Andrea - kamene

11. 1. 2022 22:09

Anael mna by zaujimal Tvoj nazor na kamen CINTAMANI....Citala som na neho aj dobre aj zle clanky.Bud ho vychvaluju do nebies alebo ini autori ho zatracuju ako nebezpecny....Co si myslis o nom ty?

Alena - Re: Re: kamene

12. 1. 2022 21:28

Ano, ve Védách a v indické Józe se traduje modrý Kršna na obraze "Čintamani a pávi". Nijak se to ovšem nekomentuje, tak jsem nikdy nevěděla, co na tom obraze jsou nebo je Čintamani. Pověst o Šiva lingam je celkem známá, védy například popisují jadernou válku mezi Atlantidou a Harapou a Mohendžodárem, stroj na volnou energii a jiné neuvěřitelnosti. Nám na Józe říkali, že to jeden inženýr, který znal sanskrt, zkusil stroj vyrobit, ale když se mu to povedlo, vyděsil se tak, co by z toho mohlo vzejít, že raději zase vše zničil. Až budeme mít na to, svatou energii svatě používat, najdeme ji.

Alena - Re: Re: Re: Re: kamene-

13. 1. 2022 20:53

Byla jsem na Hluboké. Jako děti nás rodiče vozili po všech možných hradech. Mám v tom trochu guláš. Musela bych vidět fotku. Na jednom z těch hradů jsem se dívala na obraz nějakého šlechtice a věděla jsem, že to je moje bývalá forma. U kamarádky, kterou jsem léčila jsem se s tím setkala znovu. Jezdili s manželem po památkách a fotografovali. Na jednom z těch obrázků jsem vnímala úžasnou pohodu a komentovala to: Jé, to znám, mám tam takového dřevěného koníčka. A to je kuchyň. A tohle neznám! No to ani nemůžeš, byla odpověď. To sem přivezli z hradu... před pár lety. A mně klesla čelist, protože do té doby to byla jen taková legrace.
Já jsem viděla obraz Čintamani a pávi v Góvindě (což je vegetariánská jídelna) v Truhlářské ulici v Praze. Má také velmi silnou energii a přitahuje jako magnet. Kršna je pro ně avatár, páv posvátný pták a tak bylo celkem jasné, že čintamani ať je to co chce, je podobně posvátné.
S pulzujícím kamenem jsem se setkala v Bosně. Nebyl to malý kamínek, na výšku měl přes dva metry - tvar přibližně koule. Byla jsem tam s kamarádkou v Ravne - tam jsme bydlely - na pyramidě Slunce u vesnice Visoko, na pyramidu Měsíce jsme se nedostaly, protože začalo pršet. Byl to tenkrát docela masakr, protože se tam utkaly síly světla s temnými. O pár let později jsem si v časopise přečetla, že to, co se tam tenkrát podařilo oživit, drží a funguje.
Jinak - cesta ke světlu není jednoduchá. Mnohokrát se člověk setká se zrcadly. Já s tím pracuji tak, že pokud se mi něco hodně nelíbí, jsem na stopě nějakému bloku a použiji techniku odpouštění všeho, dokud špatný pocit nezmizí. Jinak jsem si jen uložila nějakou další mrtvolku do skříně a můžu čekat, kdy zase vyplave.

ANDREA - cintamani pre Anael

12. 1. 2022 21:47

Ahoj Anael , ja mam 4 ks cintamani, len ja si to spajam ze odkedy som ho doniesla pred 3 rokmi tak syn autista zacal byt agresivny ale naozaj neviem ci to je tym kamenom. Bol agresivny 3 roky tak som tie kamene radsej schovala pred dvoma mesiacmi do pivnice tak agresivitu nema ale naozaj neviem ci je to tym kedze sa mu aj zmenila uplne liecba liekmi pred mesiacom a tiez prudia ine energie bez toho mnozstva entit. Ja Ti kludne jeden cintamani darujem viem ze by to tak bolo spravne nejak to tak citim. Kludne mi napis na email sitael333@atlas.sk kam to mozem poslat. Kamene su urcite prave a stali nemalo penazi. Ja osobne som z neho mala jeden oblubeny( ten si necham) ktory som niekedy drzala aj celu noc v ruke ale kvoli synovi som ich mala radsej dva roky v supliku a teraz 2 mesiace v pivnici. O Cintamani som citala toto:

Sily svetla už žiadajú, aby boli kúsky kameňa Cintamani rozšírené medzi duchovne prebudených ľudí. Až príde správny čas, potom bude galaktický pulz svetla prúdiť práve cez kameň Cintamani. Každý majiteľ kameňa Cintamani potom poslúži ako energetický vodič prenášajúci energie prielomu do planetárnej mriežky. Všetky kamene sú tachionizované.
Keď kameň držíte v ruke, cítite ako silno pulzuje, súčasne otvára tretie oko a príjemné pocity sa dostavia do celého tela. Kameň dáva veľmi živé sny, odkazy a konkrétne rady svojmu majiteľovi. Všetko sa to deje v snoch, ktoré nejde zabudnúť.
Kamene Cintamani sú čistou energiou Svetla a ich energia nemôže byť zneužitá. Pomáhajú rozpúšťať implantáty (rôzne negatívne, temné prisaté sily v energetike človeka) a posilňovať vnútorné vedenie. Treba mať však na pamäti, že sú silnými posilňovačmi a slúžia ako zväčšovacie sklo, aby nám ukázali, čo v nás je tak, aby sme to mohli premeniť a viac sa pripraviť na svoju misiu a aby sme mohli zhostiť svojej úlohy v planetárnom oslobodzovacom procese.

Leri - Re: Re: kamene

13. 1. 2022 8:58

Anael a ostatní - Cintamani
Vážně nevím, jak to s tímto kamenem je, ale na stránkách Alušky byl 15 dílný seriál o varování před cintamani - např zde https://aluska.org/kamen-cintamani-vrazi-kteri-vlastnili-proklety-kamen-cintamani-6-dil/

Nevím, jak články od Alue brát vážně nebo ne. Varuje před řadou běžných symbolů, jmen (květ života, mekraba, kříž,..., archandělé, dokonce nedoporučuje vyslovit jméno Ježiš).
Myslím, že se tu už někdo pozastavovat nad těmito stránkami.

Leri - Re: Re: Re: Re: kamene

13. 1. 2022 21:37

Ajeje, az tak? Diky Andreo za nazor. Zaznamenala jsem zde na IZ rozpaky. Alue to umi dobre maskovat, jakoby chrani pred temnaky... Bohuzel to neumim bezpecne nacitit. Ikdyz nektete info mi prisly hodne proti vsem.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 20:42

Barčo, Larimar je boží, mám ho také ,říká se mu delfíní kámen a ne nadarmo. Je hodně spojen s vodními bytostmi. Kdyby jsme tu měli moře tak mám určitě nějakého ochočeného delfína, já ty savce naprosto miluji. Pomůže ti se životem z Atlantidy . Řekla bych že některé kameny jsou vibračně spojeny s planetami a jejich obyvateli , Takže takové malé knihovny záznamů se společnými předky v jiných světech :). Úplně jsem zapomněla na TURMALÍNY ty jsou skvělé na kreativitu ,myslím ty barevné a mají obrovský rozsah použití podle barev. Ty černé chrání tak jako ŠUNGIT před elektrosmogem ,takže s nimi mám obložený počítač. Když jsem u těch počítačů ,jako ochrana se mi osvědčil i AMAZONIT. Na kamenech ulítávám od dětství . Jak se dostanu do nějakého velkoobchodu s kamenama nebo na výstavu tak to je pro mě zábava. Jen je mi smutno že na ně nemám tolik peněz. Zvláštˇkdyž se hlásí že by chtěli se mnou domů. Mají radost že mohou pracovat a postoupit tak na vývojovém žebříčku .

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

12. 1. 2022 7:32

Taky jsem od dětství miloval delfíny. Asi dědictví Atlantidy.
Myslím že plavání s delfíny v moři začal dělat i Kryštof Koucký, pokud se nepletu.

Anael - Re: kamene

12. 1. 2022 17:59

Ahoj, kámen Cintamáni a můj názor. Víte tento kámen a pravá schopnost pravého Cintamáni tak to by chtěl mít asi každý. On je tak trochu legenda. Upřímně nemám ho. Jednou jsem měla kameny nabité energií čintamáni. Ale tato energie časem vyprchala. Už je to fakt dlouho ,byly to obyčejné oblázky a fungovaly asi 2 roky. Ve své podstatě by měl fungovat tak , že mění vědomí, má neskutečné schopnosti a měl by být podle legendy ukryt v Čechách. Vím že ho chtěl i Adolf Hitler. Češi mají být jeho strážci. Podle toho se tak jmenujeme původně čintové z toho čechové . Doporučuji si přečíst knihu ,,Národ v lénu bohů,, od Ivo Wiesnera. Nikdo však ve skutečnosti netuší jak vypadá a co to vlastně je. Nejvíce se o cintamány píše ve Védách. Měl sem být přivezen z Indie jen typuji že nebude pozemského původu. Ty kameny které prodávají pod tímto názvem nemám ,proto nemohu napsat co jsou vlastně zač. Cintamani je totiž takový fenomén jako kopí osudu , kámen mudrců nebo svatý grál. Neví jestli jsem ti pomohla.

Anael - Re: Re: Re: kamene

13. 1. 2022 9:25

Ahoj Alenko, Jestli si někdy byla v zámku Hluboká tak tam mají pověšený koberec na zdi .který se jmenuje Čintamáni jsou na něm určité symboly a myslím že pochází z Tibetu. Je velice cenný a velice starý. Trochu jsem ho zkoumala ale pocitově ,je velice energeticky nabitý zasahuje do srdeční čakry. Vůbec celá Hluboká má velice láskyplný potenciál. Je tam úžasné napojení do vysokých dimenzí a chodí tam vysoké duchovní bytosti. Když mohu ráda tam jezdím a energeticky pracuji.

Anael - Re: cintamani pre Anael

13. 1. 2022 9:47

Andrejka, velice si vážím tvé nabídky. Jsem toho názoru ,že pokud má člověk nějakého toho světelného pomocníka dostat na spolupráci vždy se najde nějaká cesta ,jak se k němu dostane. Mám za to, že je budeš potřebovat pro svou rodinu. Ten popis k těm kamenům je moc hezký a asi by opravdu takhle měl fungovat. Prosím tě ,můžeš mi sdělit, jestli to víš odkud se tu vzali? Myslím tím místo nálezu a jestli jsou přírodní nebo jestli nejsou náhodou uměle vyrobené. Vím že už spoustu kamenů dnes není přírodního původu ,jsou vyráběny laboratorně a experti na to jsou Číňané. Rusové vyrábí třeba spoustu umělých křišťálů různých barev a v Anglii jsem vůbec poprvé v Glastonbury viděla před 16 lety upravované kameny pomocí kovů jako je zlato, platina pro navýšení jejich vibrací. Za tu dobu prošla výroba kamenů velkým procesem. Pokud mohu dávám přednost vždy přírodním kamenům. Ještě se o tvé nabídce poradím a dám ti vědět. Každopádně mě to moc těší a děkuji ti.

ANDREA - Re: Re: Re: kamene

13. 1. 2022 21:18

Leri stranky Alusky a Tadesca su stranky temnych. Pozor na ne.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

13. 1. 2022 21:52

Dnes jsem se také přidala do party s larimarem. Úžasný kámen. Jeden drobný problém to ovšem přineslo - utrácím pokaždé i za spoustu dalších kamenů. Na druhou stranu mi to energeticky pomáhá opravdu hodně, takže super. Moc díky za tip.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman k Barče

11. 1. 2022 20:45

Mám to podobně. Spousta inspirujících komentářů. Všechny cesty, které vedou ke Světlu jsou si podobné, jen každý z nás má větší radost a lépe se mu praktikuje něco jiného. Jak řekla Romča, že spojení s Bohem nastane ve chvíli naprostého odevzdání nebo naprosté zamilovanosti, mně dostalo. Když jsem v koncích, nevyznám se ve svých pocitech a jen tápu, odevzdávám všechno - i naprostou zamilovanost - Božství. Teprve pak se můžu znovu nadechnout a vychutnat si v klidu a beze strachu i naprostou zamilovanost. Je to osvobozující.
Z data narození mám jako to, co mi nejvíc pomáhá pochopit a posunout se dál vztahy a soucit. Takže tohle je pro mně přirozené. Jinak svatost, mimořádné schopnosti a podobné záležitosti vnímám jako ukazatele na cestě, snažím se žít co nejvíc v míru a lásce a stále víc chápat, o čem to je. Pokud se při tom dá chodit po vodě tak fajn. Nemám ale strach z toho být svatá, je to o zodpovědnosti, ale o tom je to celou dobu. Uhýbat před ní nechci. Dostaneme se tam až na to budeme mít, to je proces. Silva to vysvětluje hezky.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 12:03

Jinko ,napsala jsi to moc krásně. Také nejvíce praktikuji jógové techniky. U mně se nejrychleji osvědčili práce se světlem a zvukem a samozřejmostí je spolupráce s mistry protože na některé věci sami prostě nedosáhneme. Když je člověk na ně napojený ve svém srdci vždy je v určitém období někdo z nich kdo přichází pomoci s určitým druhem energie. Vzhledem k působení ve vyšších rovinách energií a hustoty a jejich zaměření musím říci ,že je jejich spolupráce naprosto nezbytná. Odblokování energií jde pak mnohem snáze ale vždy se v zásadě musí člověk snažit sám a poprosit je o tuto spolupráci, ostatně oni na to čekají. Kdo je v které období připraven a jaké mantry jsou vhodné se dá nalézt na www.vishwamara.com. Zvláště doporučuji práci s předky, u těch se doporučuje práce snad každý měsíc, většinou se pracuje se zeleným světlem. Pomocí různých forem světla a zvuku tak zasahujete do bloků svého vývoje atˇuž je to na Zemi či na jiném planetě. Osvědčili se mi různé typy krystalů a kamenů při práci na sobě. Důležité je však přijetí všech svých stránek bytosti aby mohlo posléze dojít k uzdravení a napravení chyb. Tím si tvoříme svou budoucí cestu . Tato práce se stane vaší denní rutinou pokud opravdu chcete se hnout ku předu . Není to snadná práce ale je uskutečnitelná. Ještě bych vám chtěla doporučit kameny které pomáhají při rozpouštění karmy ,celé rodové karmy a tím je PETALIT,
HEMIMORFIT (modrá verze),FENACIT. Na napojení s mistry je naprosto skvělý KYANIT v krystalové podobě jeho modrá verze. Na odnímání miazmat a implantátů (nefyzického charakteru) a telepatii je výborný SELENIT (průsvitná bílá verze).Podpora spojení božství skrze lásku a ochrana PREHNIT. Velice duchovní napojení na mistry má také TANZANIT, zvláště v oblasti třetího oka. Na začátku čištění do poručuji taktéž ZÁHNĚDU a CITRÍN na solar plexux. Oblast krku AKVAMARÍN ,TYRKYS ,APATIT (modrý). TYRKYS a SPEKTROLIT jsou skvělými ochránci aury. Krystalů křišťálu není nikdy dost. Když je někdo více zenový tak JADEITY ty jsou mírné. HEMATIT je velký ochránce zvláště proti vyčerpanosti. Na zmírnění agrese a společné soužití a pro hyperaktivní děti doporučuji Velký Krystal AMETYSTU . Na učení a léčení je super FLUORIT. Proti vyhoření a v dnešní době stejně jako v období válek noste na sobě ČESKÉ GRANÁTY, obnovují neustále vaše aurické pole a chrání vás když spíte. Pořiďte si VLTAVÍN je to dar z nebes až na to přijdou ostatní státy bude po nich poptávka. Máme je jen my a v podstatě povodí Vltavy-Moldavy. Budou teď hodně v kurzu.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 23:45

Anael díky moc za tvůj příspěvek a moc si toho vážím, co jsi napsala. A také o těch kamenech. Na výstavě si mě vybral jeden krásný Citrín a nemohla jsem ho tam nechat. Akvamarín jsem si koupila nedávno, někdo o něm psal, že léčí zuby na dolní čelisti a s jeho pomocí se zadařilo zastavit dole paradentózu. A za Larimary jsem utratila jmění, jsou drahé. Bylo to v době, když jsem začala používat MMS, ten pán, který to propagoval měl velký larimar stále u sebe. Některé další běžné kameny o kterých jsi psala mám, ale díky za tipy na kameny, které si dokoupím. Naposledy jsem kupovala u firmy Bombastus a předtím Minerály Bláha. U Bláhy jsou levné velké křišťály, jak psala Silva, že jsou potřeba na ty oltáře. Tehdy jsem si koupila sadu 12 a přišel mě jeden zhruba na 300 Kč. Protože mám spoustu přívěšků a nedalo se to všechno vynosit, tak jsem si na pevnou šňůrku navěsila 7 různých přívěšků, mám tam křišťál, Larimar, čaroit, citrín, ametyst .... a tento náhrdelník si beru, když musím mezi lidi, aby mě chránil. Mám ho pod svetrem, v létě viditelný.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

11. 1. 2022 15:34

Jinko mě se zdá že všechny duchovní cesty co vedou ke světlu jsou si podobné a hledají v člověku jeho božskou podstatu. Já tedy dávám přednost indiánskému šamanismu taky jsem byl v mnoha životech šamanem a s karmou žádnej problém nemám asi už jsem to pořešil v minulých životech, každej to máme trochu jinak.. Ty meditace žádné návody nepomohou musí se to prožít, kdo umí snít a má fantasii tak má cestu do jiných světů k bohům a zdroji otevřenou..
Jinko asi jsi tady psala že jsi chodila do skupiny Zelenkovců Brno já také ,nemohl jsem odepsat, už mě to nevzalo komentář asi se tedy známe.. :-)

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brahman-Átman

12. 1. 2022 23:27

Tomasi, myslím že tě znám, tehdy jsme byli u té soví studánky. A pak na těch kamenech s celou skupinou. Jak píšeš o šamanech, tak já mám dobrou zkušenost se zpěvem sibiřských šamanů z Altaje. Byla jsem tehdy ve Frýdku -Místku, to je tak 25 let. Pořádal se tam festival duchovní hudby a já jsem se tam tehdy dostavila. Jakmile jsem uviděla paní Mílu Tomášovou, tak jsem se od ní nehnula (ani nevím proč, přitahovala mě) Bylo tam nahoře na kopci pódium, kde vystupovali různí zpěváci. Paní Tomášová měla stánek z knihami kousek od pódia a prodávala tam se svým synem a panem Tomášem knížky. Stoupla jsem si z boku toho jejich stánku a dívala se na to pódium. Paní Tomášová, když nikdo zrovna nic nekupoval, tak si stoupala vedle mě. Já jsem se jí tehdy ptala na nějaké moje duchovní praktiky podle knížky a ona mi doporučila, ať si najdu učitele, který mě povede. Podle knížky mi nic nedoporučovala dělat. Tak jsem v její blízkosti (auře) byla celé odpoledne. Neměla jsem v úmyslu si koupit žádnou její knihu, ale musím říci, že byla dobrý obchodník. Začala mluvit o knize Kámen mudrců od Ankera Larsena, kterou vydali a prodávali. Říkala, že je ta kniha požehnaná a jedna paní, která ji měla doma v kuchyni na poličce na ni nedala dopustit. Jak byly tehdy ty záplavy, tak prý se voda hrnula k jejich domu, ale ta kniha způsobila, že se voda jejich domu vyhla a tekla obloukem pryč. Tak jsem si knihu koupila a napsala mi tam krásné věnování. S přáním pravého poznání pro čtenáře této moudré knihy. Míla Tomášová Ale proč píšu o paní Míle? Protože její duchovní kvalita a to, že jsem vedle ní stála, když začali hrát šamani z Altaje. Ta šamanská hudba byla taková syrová až hrubá. Začali písničku a já jsem viděla, jak se vytvářelo takové malé tornádo a útočilo na moji srdeční čakru. Úplně se mi tam zavrtávalo. Ta hudba byla úchvatná. Živočisná a jednoduchá. Ale účinná na čistění čakry. Najednou jsem viděla očima člověka, který vnímá jednotu. Viděla jsem očima mistra, paní Tomášové. Nikdy jsem si nedovedla představit, že jsme v jednotě, že všechno je jednota. Bylo to jako v mlze. Maminka s dítětem v kočárku tam byli, stromy, pódium, všichni lidé, kteří seděli na židlích před pódiem. A ti, kteří přicházeli směrem ke mě, také téměř všichni. Kdo nebyl v pohodě, tak jakoby z té jednoty vystupoval. Byl to jeden pár, kdy žena byla v jednotě, ale ten partner ne. Jejich pejsek byl v jednotě. V jednotě byla i velká zeď, která nás oddělovala od zbytku města. A do toho stále hráli ti šamani svoji písničku. V úžasu jsem si užívala jednotu všeho a vstřebala do sebe, abych tomu už po zbytek života mohla věřit, že tomu tak je. Když se řekne, že jsme jednota, tak tomu nikdo moc nevěří. Protože si to neprožil a tak je to pro většinu lidí vzdálená představa. Skončila písnička a tím i moje zkušenost s jednotou. Možná tu písničku znáte, kdysi dávno ji propagoval a hrál Vlastimil Marek. Hledala jsem ji na internetu a nenašla, chtěla jsem tady na ni dát odkaz.
,