Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zuzana - Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 11:22

krasny meninovy den Andrejka

Ivan - Informace

5. 1. 2022 21:26

Anael, dakujem ti za poučný príspevok.
Prosím ťa, aky je Tvoj názor na toto:
To tie skupiny vysoko vyvinutých zlých bytostí, ktoré celé tisícročia zotročovali pozemšťanov sú takí tupci že nevedia ako funguje zakon príčiny a následku ???
Nedáva mi zmysel to že Zem dlhé veky vykorisťovali vysoko vyvinuté bytosti - aj ked negatívne.
Ako môžu byť vysoko vyvinuté bytosti negatívne ??
Čo dokáže presvedčiť vysoko vyvinuté bytosti aby začali škodiť a využivať menej vyvinuté civilizácie ??

Petr - Re: Informace

6. 1. 2022 10:46

Potíž je v tom, že zákon karmy lze do určité míry obejít. Když dotyčný zmanipuluje někoho druhého aby tu špinavou práci udělal za něj. Tím karma padá na jeho hlavu. Ne na toho kdo ho zmanipuloval.
Proto tu temnota mohla vládnout (deseti)tisíce let.

Už tu kdosi řekl že reptíci se bojí karmy jako čert kříže. Proto využívají manipulace a hloupé lidi kteří to karmicky odnesou za ně.

Taky by to nebyla pořádná hra, kdyby dobro bylo chytré a zlo hloupé. Takhle je zlo jen o malý kousíček hloupější než dobro. Takže dobro vždy zvítezí, ale pěkně se přitom potrápí.

Kristy - Krásná písnička pro pohlazení srdce :-)

3. 1. 2022 10:28

Dneska jsem objevila tuhle písničku - nádherná, trochu (víc) i smutná, ale velmi silná, ať pohladí Vaše srdce a krásný začátek nového roku přeji Vám všem :-)

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-yN6MR4XraY&fbclid=IwAR3Lv36DBbG-mHAO0NlUWzUYCWea8VH5dKxuEd6ua8PpDFADJOJAQCCVgpk&ab_channel=jbartolo

Dáša M. - Re: Krásná písnička pro pohlazení srdce :-)

4. 1. 2022 20:32

jéé Xavier Rudd - úžasný zpěvák, nádherně zpívá + hraje i na didgeridoou. Viděla jsem ho živě na Coloursech v Ostravě 2019 - paráda. Vesměs zpívá všechny písničky od srdce k srdci.
Mě tam hodně ještě zaujala tato skupina z Ostrovů https://www.youtube.com/watch?v=cZzJF8__7lI
a pak miluji od Sam Garrett MAMA - tam má také nádherné slova k Matce Zemi

zuzana - datumy

4. 1. 2022 19:37

https://www.youtube.com/watch?v=5EKy1oO7aJ4
Rok 2022 – Chůze po vodě

Marcela - Nová Země planeta Bohů?

2. 1. 2022 20:20

Nemám nejmenší ambice být svatá nebo Bůh. Chci být Člověk. Moudrý člověk, mít vztah, děti, mít prostor a čas být tvůrčí ve hmotě, Nepotřebuji vilu a několik aut. Toto už nejspíš v tomto skafandru nezrealizuji, ale chtěla bych se narodit na planetu, kde budu mít klid na moudření a ne neustálý skrytý souboj o život s nenasytnými a neukojitelnými psychopaty, negativními duchovními entitami, mimozemšťany, archonty apod. Přála bych si mít schopnost empatie a telepatie. To mi připadá nezbytné, ale radši bych řídila auto než levitovala. Klidně můžu umět a mít možnost obého. :-) Svatá fakt být nepotřebuji.

Petr - Re: Nová Země planeta Bohů?

3. 1. 2022 21:04

Tohle mi zde taky chybí nejvíc. Klid.
Někdy si tu připadám jak štvaná zvěř co jen od narození bojuje o přežití mezi predátory a nepřízní prostředí.
Jen mám dojem, že ten klid budeme muset najít sami v sobě, protože venku to moc nevypadá, spíš na ještě vetší bouři.
Prostě "království boží je v nás" a nikoliv tam venku. Kdo tohle už našel, ten dokáže projít i tou největší bouří bez úhony. A v klidu mysli. Jako by byl v nějaké bublině.

Já to zažil v minulých životech. Pravda, někdy jsem vyvázl doslova s holým zadkem, ale přežil jsem a dal jsem se zase dohromady. Druhá věc je, že držet se přitom baráků, majetků, lidí, vztahů, tak by mě to semlelo.
Člověk musí jít s tím proudem. Proto je klíčové být nebýt připoutaný k ničemu a k nikomu. Umět vše opustit s lehkým srdcem.
I proto Ježíš mluvil o tom boháčovi, velbloudovi a jehle. A o tom za jakých podmínek lze vstoupit do království božího.

Miroslav - Re: Nová Země planeta Bohů?

4. 1. 2022 10:15

To je přesně ono. Tak bych si to přál také

adalgar - Patogenní hospodaření zjištěné z jednoho videa.

3. 1. 2022 16:35

Viděl jsem ho v roce 2012 a to již bylo v češtině,takže originál mohl být v roce 2009..A to stačilo.aby se diváci mohli PŘIPRAVIT. https://newtube.app/user/yandex/YexctHQ

Tomas x - Re: Patogenní hospodaření zjištěné z jednoho videa.

3. 1. 2022 18:38

Jo dobrý ,v jiném díle Ventura ukazuje koncentrační tábory a spousty plastových zásypových rakví ..

Denis - Blackout

2. 1. 2022 16:09

Super správy ďakujeme
A môžem sa opýtať ten blackout výpadok el. Energie bude? Alebo je to zrušené ?

Petr - Re: Blackout

3. 1. 2022 12:17

Já myslím že aspoň výpadek těch 5G mobilních sítí musí nastat. Jinak ty indigové děcka od těch šmatlafonů nedostaneme.

Podle mě je taky možné že se místo blackoutu realizuje zdražení energií. Elektřina od ledna prý už na dvojnásobku dle nových ceníků. Kdo vytápí elektřinou, ten je v loji.
S tím vzroste i poptávka po uhlí a dřevu, takže i to půjde nahoru. Za vodou je jen ten kdo má vlastní les.
Předpokládám že s tím se mohou zvednout i krádeže dřeva a nelegální kácení.
Pěkný průser nám tu vyrobili.

ANDREA - JIRI LEXA

3. 1. 2022 8:50

Chcela by som sa opytat ludi co vedia nacitit, co si myslite o Jirim Lexovi, o jeho videach frekvencnej hudbe na zvysovani frekvencie cloveka a podobne.Dakujem

Petr - Re: JIRI LEXA

3. 1. 2022 11:03

Lexa je docela fajn, pár let ho sleduju. Mě tak úplně nesedí, ale řadě lidí ano. To jestli to bude sedět i vám, si musíte nacítit sama. Nebo vyzkoušet.

Já preferuju přímější cestu buď Jirky Ledvinky nebo Mariana Coufala. Když jsou tu silně přítomné božské a kristovské energie, proč toho nevyužít ?
I Anael to popisovala, že v těchto energiích jde vše mnohem snadněji.

Nicméně každý má vlastní cestu a někomu tahle přímá nemusí vyhovovat. Někdo půjde třeba přes tu lexovu kvantovou, někdo skrze spojení s přírodou (to taky perfektně funguje).

Jirka - Popo a tak

3. 1. 2022 1:16

Popocatépetl stále nic. Tak si říkám, že to "zakázané vysílání" je možná lepší nevidět ;) :)

Šárka - akad.Marcinišin z roku 2018

2. 1. 2022 22:45

Myslím, že to hezky vysvětluje : https://www.youtube.com/watch?v=aMcBu2Kari4
Přeji úspěšný rok 2022 Vám všem.

Petr - Zákony hojnosti

31. 12. 2021 12:31

Otázkou je, jak to vidí vesmírné a planetární zákony ohledně hojnosti.
Jestli je to opravdu tak že: "zdechnul jsi hlady - tvůj problém že neumíš pracovat s hojností" ?
Případně: "neumíte se človíčkové dohodnout na společném přerozdělovacím "komunizmu" ? Opět je to jen váš problém že většina hladoví a pár bohatých se válí v luxusu".

Jedna ze zásadních věcí kterou se tu nutně máme naučit, je práce se hmotou. O tomhle tato planeta je. Ne že budeme unikat do svých fantasmagorií o životě bez těla. A k práci se hmotou patří i hmotná hojnost.
Takže je možné, že když propadnem z předmětu "Práce s hojností ve hmotě", tak si to budeme muse zopakovat dokud se to nenaučíme.

A nebo se úplně mýlím a za pár let odvibrujeme do nějakého plejáďanského komunizmu kde nebudeme vůbec muset řešit jídlo, střechu nad hlavou, finance ?

Zatím je celý finanční sektor plně pod kontrolou iluminátů. Od peněz přes zlato po bitcoiny. A to určuje bohatství nebo chudobu národů. Čistě jen na základě toho jaké iluminátské banky nastaví úrokové sazby.

Stejně si myslím že útěk do lesů nás nezachrání a bude nutné převzít státní hospodářství a ekonomiku do našich rukou. Jenže, kdo to udělá, nepraktičtí ezo-sluníčkáři ? Chamtiví politici a zlodějští miliardáři kteří náš stát okrádají tempem o kterém se nám nesnilo a vedou naši zemi k rychlému bankrotu ?
Zatímco zombifikovaní obyvatelé řeší jestli jít na 3.včeličku aby mohli s náhubkem do mizerně placené práce v sektoru který do roka zkrachuje.

Pomůže nám někdo shora a nebo to bude stylem "voják se stará, voják má" ?

zuzana - Re: Zákony hojnosti

2. 1. 2022 20:13

Petr diky moc za skvelu uvahu o nelpeni aj zakone hojnosti.
suhlasim.
je dolezite zvladnut zakon hojnosti, poprosit o hojnost a prijat ju,
pouzit pre druhych.
odkedy prosim o hojnost a rozdavam ju, je to neutichajuci kanal Bozej pomoci pre vsetkych.
kracam lahka ako pierko, nadnasane radostou.

Petr M - :-)

2. 1. 2022 17:36

Můj názor je ten, že současná situace je skvělá přihrávka jak ukázat, že lidi tady na Zemi umí žít bez předsudků s respektem k druhým a nezávidí si navzájem. Jak se praví v jedné z českých klasik. Ten má to a ten zas tohle.... Teď by chudí (co se majetku týče) měli dávat pozor na své myšlenky vůči těm s majetkem a za nějaký čas přijde opačná situace. A to ta že ti chudí (co se týče nehmotných věcí) by si měli dát pozor jestli se podělí o lásku a pochopení. Sílu kterou vládnou. Ono to spíš existuje obojí zároveň. Každý má v sobě ničitele a tvořitele. Vyhraje ten který dostane nažrat. Někdy se stane že člověk šlápne vedle, ale to neznamená, že by měl být zatracen, ale právě naopak. Takový člověk potřebuje pomoc a je jedno co bylo. Všichni dostaly stejnou šanci začít znova s čistým štítem. Jasný nebude to ze dne na den. Proto je potřeba se vyzbrojit i trpělivostí.