Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tanus - Re: od srdce

1. 1. 2022 13:53

Dobrý den a krásný nový rok všem.

Barča to napsala opravdu krásně a od srdce.

Dovolím si však poznámku pro Petra - všechno toto bude až se vymaníte z "role obeti".

Richenza7 - Re: Re: Re: Re: Re: Přání

1. 1. 2022 12:33

Děkuji za nádherný příspěvek. Přesně tak se cítím i já. A v srdci mám čisto. Přesně tak. Děkuji

Blanka - Re: Re: Re: Re: Re: Přání

1. 1. 2022 16:05

ano, já to cítím také tak. Můj život se odehrává v mém vnitřním vesmíru tady a teď.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Přání - Barča

1. 1. 2022 18:30

Nejste ani trochu naivní. Jste laskavá, upřímná, opravdová. Tohle potřebujeme všichni. Vždy, když se s láskou vytváří nějaké nové poznání, objeví se pak najednou na více místech planety. Ať už jde o hudební motiv, nebo hromosvod. Pochybnosti vždy snižují účinnost toho, co dělám. Ježíš také nežádal spoustu spolupracovníků a řadu záruk. Pracoval naplno s tím, co dovedl.
Intuice začíná nenápadně vnitřními otázkami, na které je někdy těžké odpovědět, ale vyplatí se to. Jedna z těch, co mně opravdu zaskočily byla: Říkáš, že věříš v Boha. Dobrá. Věříš Bohu? Věříš tomu, že to co tě potkává jsou lekce pro tvůj rozvoj? Odpověděla jsem tenkrát, že na víře Bohu musím ještě moc pracovat a přišly zkoušky. Čím dál těžší, po té nejhorší jsem byla dva dny mimo tělo. Moc dobře chápu, o čem mluví Silva, když říká, že je to těžké. Každý to má ale jinak, jde to pomalu a postupně, zvládnout se to dá. Změní to úplně pohled na svět. Člověk je mnohem tolerantnější, míň věcí ho trápí a dovede se víc radovat z maličkostí, kterých by si dřív nevšiml. Za mně se to vyplatí a chci v tom pokračovat.

Andrea - Nwo

1. 1. 2022 11:19

Nadobudla som pocit, že na vyššiu úroveň vedomia sa prechádza sienou Amente zmajstrovaním hviezdných brán v svojich čakrách a naviazaním 5tich vlákien DNA.

Vízia že oranžový pán spravodlivo prerozdeluje prídel je postup podľa NWO a teda pri tejto vete som veľmi spozornela. To nebude deklarované 5D...

ludmila - Re: Nwo

1. 1. 2022 16:41

Upřímně si myslím, že navyšovat vědomí lidí na Zemi nelze bez aspoň částečného zabezpečení základních potřeb všech jejích obyvatel. Pořád budeme v hmotných tělech. Vytvořit novou civilizaci bude přece trvat několik desetiletí. A máme se naučit žít v jednotě. Někteří to asi nedají, mne ta myšlenka ale neděsí.

Martina - Veľa šťastia

1. 1. 2022 14:53

Prajem veľa šťastia a veľa sily každému človeku, čo má aspoň trochu lásky v srdci.
Držme spolu, podporme sa navzájom, aj keď nemáme úplne rovnaké názory.
Odpúšťajme si navzájom, až kým posledný z nás nepochopí, že vlastne niet čo si odpúšťať.
Buďme láskaví a zhovievaví k tým, ktorí vykročili na cestu uvedomenia len teraz.
Buďme vďační za všetko, čo nám prichádza do života a neplytvajme energiou na posudzovanie, či je to dobré alebo zlé.
S trochou lásky jeden k druhému bude život krajší.
Všetko dobré v novom roku a v novom veku.

Dana - bude to fičák

31. 12. 2021 13:31

Zdravím Silvinku i Vás ostatní, čtu si zprávy dořád do kola, krásně nám to vysvětluješ Silvinko, vím a cítím , že se musíme rozhodnout zda budu v hmotě nebo v krásných energiich , ale ja miluju horkou sprchu jen otočit baterii, a uvařit si jidlo a otočit knoflikem, a teplo vcelém domě a když chci orat
zem tak mam traktor a ne jen motyku , já doufám že to bude změna v energiích ,vědomí a změna v mysli a změny v lásce, že nebude už znásilňování, praní zabíjení , chtivost, nadvládu nad druhým, mamipulace, a jiné lidské povahy které ubližují druhým, miluju pračku a nechci už prát na valše, já myslela že v nové zemi bude člověk ,krásný , zdravý, moudrý, nebude nikomu ubližovat, bude láskyplná energie a technologie abychom se už nemuseli tolik dřít a štvát se za obživou ....a tolik hodin pracovat ,,,,,Těšim se na Pránu na jasný den na to že už tady nebude zlo , nenávist, chamtivost přeji krásný Nový rok 2022 Fičák a ať to všichni zvládneme,,,pa.

Petr - Re: bude to fičák

31. 12. 2021 16:19

To já se taky nechci vzdát splachovacího záchodu, 1x týdně horké vany (v zimě) a tekoucí vody z kohoutku. Případně veřejné dopravy, když už soukromé auta nebudou.

Ikdyž vím že umýt se dá kompletně v 1,5 litru vody (vyzkoušeno na čundrech, na dlouhé vlasy potřeba další litr) případně vodu tahat ze studny rumpálem a jezdit se dá na kole.

My jako stát na to máme zachovat životní úroveň na úrovni padesátych let. Pokud si tento stát nenecháme rozkrást před nosem a nenecháme si z EU nainstalovat Green-deal středověk s hrstkou brambor a půl hrsti EU moučných cervů na den na osobu. Viz:
https://svobodnenoviny.eu/dobrou-chut-eu-schvalila-moucne-cervy-pro-lidskou-spotrebu-aby-chranila-zivotni-prostredi/

Barča - Re: Re: bude to fičák

1. 1. 2022 9:33

K tomu středověku:
Slyšela jsem z více stran, že naše děti situaci změní. Přijdou s nápady na nové technologie, uvolní se již známe, ale zatajováne technologie. Měli bychom tedy stále jít kupředu a rozvíjet se, ale jinak.
Podle mě je greendeal velké nafouknuté halo, na němž se pár lidí přiživi a ostatním ukáže, že takto úplně ne. Pouceni z chyby. Takže tu budoucnost bych neviděla černě. Spíš možná bude pár let trochu hůř, abychom se uskromnila. A pak si taky budeme jinak vážit toho, co přijde. Nebo to možná zvládnem jako lidstvo dobře :)

ANDREA - 2022

31. 12. 2021 23:05

Chcem popriat nam vsetkym krasny rok 2022. A k clanku Silvie...nuz aj v Biblii sa hovori o tomto obdobi ze zivi budu zavidiet mrtvym...presne ako to naznacila Silvia...ja som mala tazky zivot lebo vychovavam autistu a zazila som velmi tazke obdobia a situacie v mojom zivote...ale s odstupom casu mozem s cistym svedomim povedat ze kazda takato tazka situacia, ktoru som prekonala ma urobila este silnejsou,lepsou a som vdacna za vsetko co som prezila a takto nejako si to povieme vsetci, ktori obstojime v nasledujucich tazkych skuskach....Nezabudajte ze sme tvorcovia..Moj nazor je ze prvu aj druhu svetovu vojnu niektori ludia prezili bez nejakej vacsej ujmy, verim aj tomu ze kazdy si tvorime taku nejaku svoju realitu a potom je aj samozrejme este realita celeho ludstva....ale tu svoju malu osobnu realitu si tvore sami a drzim palce nech ju mate kazdy co najkrajsiu ....

ružena kamenicka - poděkovani

31. 12. 2021 15:53

silvi děkuji že mohu čist vaše přispěvky dřiv jsem se divala na videa je mi to potěšenim vzhledem k věku už toho moc nezmužu vždy se těšim co si přečtu.PŘEJI VAM hodně zdravi

Reny - Poděkování

31. 12. 2021 15:36

Milá Sylvi, upřímné, srdečné, světelné DÍKY za všechna vysvětlení, teze, celkovou velmi náročnou světelnou práci.

Anna Benková - Pozdrav a poďakovanie zo Spiša

31. 12. 2021 15:14

Milá Silvia srdečne Vás pozdravujem a ďakujem že ste.Prajem Vám všetko najlepšie.

Zuzka - 2022

31. 12. 2021 14:42

Sylvi,přeji Vše Nejlepší v Novém roce 2022 ❤️

Milena - začátek Zlatého věku

31. 12. 2021 13:40

Zdravím vás, Silvo, děkuji za všechny informace. Každá změna je těžká, ale těším se na vše nové.
Všem lidem přeji hodně sil, správné lidi kolem sebe a hlavně otevřené srdce a oči.

Ivan - poznamka

31. 12. 2021 12:12

Riesite tu globalnu hru, na ktoru mame velmi malicky vplyv. To nechajte na dusiach do toho zasvatenych.

Pozrite sa kazdy vecer do odpadkov v kuchyni - kolko odpadu vytvorite za jeden den !

Uvedomte si kolko tepla spotrebujete - keby ste vykurovali iba drevom a to drevo bolo z vasho lesa, robili by ste to tak isto ??
Urcite nie...novy svet je aj o tom.... !!!

Petr - Re: poznamka

31. 12. 2021 12:38

Jsi si jistý že to někdo vyřeší za nás?
Zatím vidím jak to "řeší" politici, miliardáři a ilumináti. Stylem "ukradni co můžeš" a "po nás potopa".

A propos, čím chceš vykurovať dům, když jaderné a uhelné elektrárny zavřou, plyn a elektřina bude stát několikanásobek dnešních cen a lesy kácet nemůžeme ?

Množství odpadků taky nevypovídá moc o blahobytu. Většina obyvatel jí podřadné nekvalitní ošizené "junk food" jídlo v hromadě obalů, protože na kvalitnější nemají peníze. I tak se sotva uživí.

Ivan - Re: Re: poznamka

31. 12. 2021 13:22

za 50 rokov nemam sposob ako usmernit tych co riadia svet, štat. Ale jedna veta je na taku zlozitu situaciu nedostatocna.
Viem iba jedno. Mozem riadit a tvorit svoj osobny zivot sposobom: som prospesny celku alebo škodím. Co robit - toť otazka...
Moja odpoved je: neškodiť celku! To neznamena nastavit aj druju tvar - biblia je polovicna blbost.
Su situacie kedy treba zovriet ruku v past. Su situacie kedy treba ist do zbrane, za slobodu.
Mam taky isty nazor ako Silva... bude to boliet....bude to vychovné
moj postoj je: NEŠKODIŤ

Jana - buducnost

31. 12. 2021 13:13

Ja vidim cestu vtom,ze jedina nutnost je riesit teraz seba, svoje vlastne bloky,cakry,emocie, pracu s traumami,vystupenie z pocitov obete, programov nez riesit mocnosti a hladanie vinnikov ,je to doslova a do pismena,premrhany cas, ktory je dobre venovat sebe,len plne uzdraveny clovek pomoze viac ludom,ked pojde do tuheho potom sa zbada, ze musi riesit seba a nemoze pomoct,zaroven svojim uzdravenim sa to siri do kolektivneho pola kde si tie "navody" na uzdravenie,mozu stiahnut dalsie bytosti.Potom nebude na mieste strach, "ako to zvladnem".Kto sa ako zariadi, tak sa bude mat.