Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 8:35

Je to zajímavé doporučuji si poslechnout videa s dok. Blochovou, nejednalo se o dřevěné chýše, ale o kamené sloupové domy a chrámy řeckého typu spadající do doby před biblickou potopou. Staří řekové psali o hyperborejcích Plinius od něj víme hodně informací.. jsou to staré časy Bohů ,kdy ještě neexistovala římská civilizace. Jak píšeš Slověni žili v Atlantidě byli z nich dobří vědci a rudá rasa Majů byla duchovní silou kněží, kteří vládli, šlo o multikulturní společnost , která zakládala centra vzdělanosti po celé planetě a snažila se primitivní rasy dostat na stejnou úroven pak se ale něco pokazilo.. Většina z nás žila v Atlantidě a veškeré technologie co jsme vymysleli jsou stále blokovány ,a tak si to s temnými nemůžem vyřídit tak jak si zaslouží.. Ti nahoře o tom rozhodují ,nedej bože aby se porušila rovnováha a temným se zkřivil vlas na hlavě, to je ta politická korektnost.. jak na hoře tak dole.. ale myslím že na to nemají právo své znalosti máme mít k dispozici jsou jen naše..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 7:08

Tak tohle je docela zajímavé. To by i vysvětlovalo to loňské tornádo v blízkosti centra Velkomoravské říše (mikulčice). Taky je otázka jestli nešlo o cíleně směrovaný meteorit nebo nějakou pozůstalou atomovou bombičku z minulých válek, když jsou ty chýše padlé jedním směrem.

Ono tak nějak celá bílá rasa na euroasijském kontinentu jsou bývalí hyperborejci, co se rozlezli všude. Dokonce i severoameričtí indiáni kteří do ameriky přešli ze sibiře (podobný životní styl i šamanská kultura, vysoká morální úroveň).
Středo a jihoameričtí ne, ti mají jiné kořeny a jinou genetiku i morálku (Lemurie?).
A asiati k nám taky nepatřili. S nějakými vyjímkami jako Chetité nebo severoindičtí Árjové.
Někdo dokonce tvrdí že i ti úpadkoví atlanťani jsou stejného původu jako my. Jen prostě víc zdegenerovali pod vlivem temnoty a možná i inkarnovaných bytostí z jiných světů. Kdoví co byla ta atlantská elita vlastně zač. A kde vzali ty rafinované manipulační techniky.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PRAVDA v spravach

6. 1. 2022 11:15

Já mám Tomáši dojem, že ten kdo pořád propaguje Atlantidu, pracuje vědomě či nevědomě pro temné.
Protože Atlantida je minulost ktera odchazí spolu se západní civilizací. Budoucnost jsou Slovani a Rusko.
Proto když třeba někdo mluví o energetickém napojování na atlantské linie, jeruzalémskou linii apod. tak vždy zbystřím. Protože tím podle mě posiluje staré atlantské energie a jejich staré démony a božstva.

Je potřeba si uvědomit že je mezi námi spousta starých kněží a žreců starých kultů atlantidy i jejich následovníku jako Amon či Jahve. A ti vědomě či nevědomě pomocí svých oveček krmí tyto staré démony.
Což je poslední věc kterou potřebujeme.

A ještě ke všemu vytváří tito falešné informace o slovanech. A cíleně nás matou.
Já už na tyto lidi mám čuch, ale většina naivních ezo-fanoušků bohužel ne.

zuzana - Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 12:20

v noci je nebo jasne, plne hviezd. rano, ked sa briezdi, je obloha blankytne modra. vydrzi to cca do 10.00, ked je este v Bratislave slnecny den. to uz usilovni piloti brazdia obloku. dlhe tenke ciary pripominaju pavicinky... o druhej poobede slnko zmizne a oblohu pokryvaju tazke mracna. mesto je zahalene do sivej.

su dni,kedy je za mestom v lesoch na zahori iny svet, nebo stale modre,ziarivy slnecny den, vracajuc sa do mesta clovek vstupuje akoby do zakliateho siveho kralovstva. vcera usilovne zabezpecili mracna aj pre zahorie.

sli sme pri zapade slnka ihlicnatym lesom, vrcholky vysokych stromov boli ako v plamenoch, pokryte zlatom, nic take sme nevideli.
vysli sme na luku a v udoli bola dedina rovnako v zlato cervenej ziare.

obloha bola cela tmavo siva, priecne pretata zlatou zilou - cerveno zlata trhlina v mrakoch, ktora osvietlila stromy aj udolie. videli to aj ludia v Devine, pozdlz moravy, Dunaja, kde je vidiet zapad slnka.

potom tma a sive mracna. opolnoci zacala ta siva kasa klesat za horizont a nebolo bolo zase jasne, plne hviezd.

adalgar - Re: PRAVDA v spravach

2. 1. 2022 17:56

Mezinárodní geofysikální rok byl v roce 1957. Tehdy jsem dostal i reklamní obtisky. Že si hráli mezinárodně s počasím již tehdy a soudruzi se toho zučastnili,je dukaz ze začátku jedné kovbojky.Prostě NIC NOVÉHO. https://newtube.app/user/yandex/Otdi8uT

zuzana - Re: PRAVDA v spravach

5. 1. 2022 11:22

krasny meninovy den Andrejka

Ivan - Informace

5. 1. 2022 21:26

Anael, dakujem ti za poučný príspevok.
Prosím ťa, aky je Tvoj názor na toto:
To tie skupiny vysoko vyvinutých zlých bytostí, ktoré celé tisícročia zotročovali pozemšťanov sú takí tupci že nevedia ako funguje zakon príčiny a následku ???
Nedáva mi zmysel to že Zem dlhé veky vykorisťovali vysoko vyvinuté bytosti - aj ked negatívne.
Ako môžu byť vysoko vyvinuté bytosti negatívne ??
Čo dokáže presvedčiť vysoko vyvinuté bytosti aby začali škodiť a využivať menej vyvinuté civilizácie ??

Petr - Re: Informace

6. 1. 2022 10:46

Potíž je v tom, že zákon karmy lze do určité míry obejít. Když dotyčný zmanipuluje někoho druhého aby tu špinavou práci udělal za něj. Tím karma padá na jeho hlavu. Ne na toho kdo ho zmanipuloval.
Proto tu temnota mohla vládnout (deseti)tisíce let.

Už tu kdosi řekl že reptíci se bojí karmy jako čert kříže. Proto využívají manipulace a hloupé lidi kteří to karmicky odnesou za ně.

Taky by to nebyla pořádná hra, kdyby dobro bylo chytré a zlo hloupé. Takhle je zlo jen o malý kousíček hloupější než dobro. Takže dobro vždy zvítezí, ale pěkně se přitom potrápí.

Kristy - Krásná písnička pro pohlazení srdce :-)

3. 1. 2022 10:28

Dneska jsem objevila tuhle písničku - nádherná, trochu (víc) i smutná, ale velmi silná, ať pohladí Vaše srdce a krásný začátek nového roku přeji Vám všem :-)

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-yN6MR4XraY&fbclid=IwAR3Lv36DBbG-mHAO0NlUWzUYCWea8VH5dKxuEd6ua8PpDFADJOJAQCCVgpk&ab_channel=jbartolo

Dáša M. - Re: Krásná písnička pro pohlazení srdce :-)

4. 1. 2022 20:32

jéé Xavier Rudd - úžasný zpěvák, nádherně zpívá + hraje i na didgeridoou. Viděla jsem ho živě na Coloursech v Ostravě 2019 - paráda. Vesměs zpívá všechny písničky od srdce k srdci.
Mě tam hodně ještě zaujala tato skupina z Ostrovů https://www.youtube.com/watch?v=cZzJF8__7lI
a pak miluji od Sam Garrett MAMA - tam má také nádherné slova k Matce Zemi

zuzana - datumy

4. 1. 2022 19:37

https://www.youtube.com/watch?v=5EKy1oO7aJ4
Rok 2022 – Chůze po vodě

Marcela - Nová Země planeta Bohů?

2. 1. 2022 20:20

Nemám nejmenší ambice být svatá nebo Bůh. Chci být Člověk. Moudrý člověk, mít vztah, děti, mít prostor a čas být tvůrčí ve hmotě, Nepotřebuji vilu a několik aut. Toto už nejspíš v tomto skafandru nezrealizuji, ale chtěla bych se narodit na planetu, kde budu mít klid na moudření a ne neustálý skrytý souboj o život s nenasytnými a neukojitelnými psychopaty, negativními duchovními entitami, mimozemšťany, archonty apod. Přála bych si mít schopnost empatie a telepatie. To mi připadá nezbytné, ale radši bych řídila auto než levitovala. Klidně můžu umět a mít možnost obého. :-) Svatá fakt být nepotřebuji.

Petr - Re: Nová Země planeta Bohů?

3. 1. 2022 21:04

Tohle mi zde taky chybí nejvíc. Klid.
Někdy si tu připadám jak štvaná zvěř co jen od narození bojuje o přežití mezi predátory a nepřízní prostředí.
Jen mám dojem, že ten klid budeme muset najít sami v sobě, protože venku to moc nevypadá, spíš na ještě vetší bouři.
Prostě "království boží je v nás" a nikoliv tam venku. Kdo tohle už našel, ten dokáže projít i tou největší bouří bez úhony. A v klidu mysli. Jako by byl v nějaké bublině.

Já to zažil v minulých životech. Pravda, někdy jsem vyvázl doslova s holým zadkem, ale přežil jsem a dal jsem se zase dohromady. Druhá věc je, že držet se přitom baráků, majetků, lidí, vztahů, tak by mě to semlelo.
Člověk musí jít s tím proudem. Proto je klíčové být nebýt připoutaný k ničemu a k nikomu. Umět vše opustit s lehkým srdcem.
I proto Ježíš mluvil o tom boháčovi, velbloudovi a jehle. A o tom za jakých podmínek lze vstoupit do království božího.

Miroslav - Re: Nová Země planeta Bohů?

4. 1. 2022 10:15

To je přesně ono. Tak bych si to přál také

adalgar - Patogenní hospodaření zjištěné z jednoho videa.

3. 1. 2022 16:35

Viděl jsem ho v roce 2012 a to již bylo v češtině,takže originál mohl být v roce 2009..A to stačilo.aby se diváci mohli PŘIPRAVIT. https://newtube.app/user/yandex/YexctHQ

Tomas x - Re: Patogenní hospodaření zjištěné z jednoho videa.

3. 1. 2022 18:38

Jo dobrý ,v jiném díle Ventura ukazuje koncentrační tábory a spousty plastových zásypových rakví ..

Denis - Blackout

2. 1. 2022 16:09

Super správy ďakujeme
A môžem sa opýtať ten blackout výpadok el. Energie bude? Alebo je to zrušené ?

Petr - Re: Blackout

3. 1. 2022 12:17

Já myslím že aspoň výpadek těch 5G mobilních sítí musí nastat. Jinak ty indigové děcka od těch šmatlafonů nedostaneme.

Podle mě je taky možné že se místo blackoutu realizuje zdražení energií. Elektřina od ledna prý už na dvojnásobku dle nových ceníků. Kdo vytápí elektřinou, ten je v loji.
S tím vzroste i poptávka po uhlí a dřevu, takže i to půjde nahoru. Za vodou je jen ten kdo má vlastní les.
Předpokládám že s tím se mohou zvednout i krádeže dřeva a nelegální kácení.
Pěkný průser nám tu vyrobili.

ANDREA - JIRI LEXA

3. 1. 2022 8:50

Chcela by som sa opytat ludi co vedia nacitit, co si myslite o Jirim Lexovi, o jeho videach frekvencnej hudbe na zvysovani frekvencie cloveka a podobne.Dakujem

Petr - Re: JIRI LEXA

3. 1. 2022 11:03

Lexa je docela fajn, pár let ho sleduju. Mě tak úplně nesedí, ale řadě lidí ano. To jestli to bude sedět i vám, si musíte nacítit sama. Nebo vyzkoušet.

Já preferuju přímější cestu buď Jirky Ledvinky nebo Mariana Coufala. Když jsou tu silně přítomné božské a kristovské energie, proč toho nevyužít ?
I Anael to popisovala, že v těchto energiích jde vše mnohem snadněji.

Nicméně každý má vlastní cestu a někomu tahle přímá nemusí vyhovovat. Někdo půjde třeba přes tu lexovu kvantovou, někdo skrze spojení s přírodou (to taky perfektně funguje).