Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Denis - Výlet Praha

27. 1. 2022 10:06

Čawte zajtra idem na výlet do Prahy a napadlo ma žeby som sa zastavil na regresnu terapiu už dlhšie to zvažujem a teraz bude super možnosť viete mi niečo odporucit ? Kto je odtiaľ
Prípadne môžme daj aj stretko a pokecať budem rád
Díki čawte

Tomas x - Re: Výlet Praha

27. 1. 2022 13:34

Vem si slovenskou vlajku a běž na Staromák podpořit bratry ,to bude ta nejlepší regresní terapie..

Petr - nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 9:42

Považuju za velmi zásadní, vypracovat metodiku, jakou je možné čistit nebe od chemtrailsové oblačnosti.
Ale tak aby tuto techniku zvládl třeba i začátečník.

Co je platné že to ovládá řada pokročilých šamanů, když tito šamani zdrhli do přírody, a města tak zůstaly zcela na pospas iluminátům a temným. Pokud chceme přejít do nového věku, a to co nejdřív a co nejméně krvavě, tak nemůžeme nechat miliony "zombíků" ve městech na pospas temnotě.
Poněvadž miliony takto přeprogramovaných zombíků pak tvoří naši společnou realitu a společnou budoucnost.

Je potřeba se konečně zbavit té iluze, že se nějak oddělíme od ostatních a převibrujeme do jiné dimenze. To je podle mě blud.
Jak tu někdo podotkl, Ledvinka údajně tvrdil, že se s přechodem čeká až na toho posledního. Což je v přímém rozporu s tím co se traduje v ezoterice. Vlastně se k tomu vyjadřují i jiné velmi pokročilé lidské bytosti, že jsme na jedné lodi, a žádná separace se konat nebude.
Takže by nám mělo záležet minimálně na tom co se děje ve zbytku republiky. Pak nenastane nepříjemné procitnutí, kdy zjistím, že ani úprkem na venkov nebo do lesní chaty jsem se nezachránil před tím co se děje okolo.

Jak to cítím, tak ve větších městech skutečně chemtrails dělají jakési energetické pokličky přes které nemůže proudit sluneční transformační energie, a města se tak dusí v temnotě, ve starém nastavení a brzdí tak transformaci našeho národa a území.
Že si pak dotyčný šaman vyčistí od chemtrails to jeho územíčko kde dávají lišky dobrou noc, je pak z hlediska vývoje celého českého území k prdu.

A - Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 10:01

Jedna z moznosti ako to zmenit

https://vk.com/socha?z=video325721098_456244597

Jinka - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 11:40

Dobré video. Něco podobného jsem začala dělat na zahradě. To co chemtrails dělá s přírodou je smutné. Mladé jabloně po 4 letech usychají, na všech ostatních stromech se vytváří vrstva mechu. Přemnožení plži, kteří sežerou, co se dá. Loni se i na ořechách objevil škůdce, červi, kteří se pohybují v zelené slupce ořechů a pak ořechy zčernají. Mnoho různých stromů dostalo svého specielního škůdce, který stromy pomalu odrovnává. Kaštany, javory atd. dá se dohledat na internetu. Taktéž lesy usychají ve velkém. Když si pamatuji, jak bylo ovoce zdravé před xx lety, třešně bez červů, krásná velká jablka, hrušky nepoškozené, a teď pokud se to nepostříká, tak narostou nestandardní plody. Jeden rok krásná mladá broskev dá 50 kg ovoce a druhý rok uschne. Jablka v obchodech jsou 30x stříkané. Okurky koupené jsou plné jakési chemie . To samé rajčata. Nedá se to srovnat s vypěstovaným rajčetem, ale ty rostliny už v létě chytnou plíseň, uschnou listy a konec. To samé okurky. Tak že není ani snadné něco vypěstovat, protože ovzduší je otrávené.

Petr - Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 16:06

Kdoví čím toto je. Ony ty stromy i rajčata jsou už tak nechutně přešlechtěné, že stačí trochu sucha a nebo vlhka a sežere to kdejaký škůdce nebo plíseň. Staré švestky a jabloně po dědovi vydržely úplně všechno.
I změna klimatu dělá své, přes ty mírné zimy ti škůdci neumrznou a na jaře se vesele rozmnoží. Pak stačí kolísání počasí a oslabené rostliny jsou napadány kdečím.
Kaštany nám tu klíněnka žefe nejmíň 25 let.
Ale fakt je že ty podivné plesnivé skvrny na javorech jsem viděl loni poprvé.

Klidně tohle mohou být doprovodné jevy očisty planety, přírody a krajiny od nahromaděné temné energie. Asi jako se toxiny přetížené tělo čistí vyrážkami a uhry. Někdy není snadné rozeznat jev patologický od jevu očistného.
I ta "korona" chřipka je podle mě v podstatě detox organizmu.

Petr M - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 13:24

Super. Zde prihazuju prihazuju písnicku co mi pomohla. Třeba se bude někomu hodit.
https://youtu.be/OhLOOdI23bE

Kristy - Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 11:33

Vyvařit v hrnci ocet, ředěný vodou a dát na balkon (použila jsem 7mi litrovej) a zabralo to...
Taky namočit prostěradlo v octové vodě, nebo jen v octu a vyvěsit ven.
Vím o lidech, kteří mají buďto přenosné plynové vařiče, anebo i na venkovní elektriku, a "rozpouštějí"chemtraily pozvolným zahříváním octa...funguje jim to!
Nevím, jestli je to stopro účinná věc, anebo jestli existují ještě třeba lepší vychytávky, ale ten ocet opravdu má co do sebe, a je to jednoduchý, to může dělat každý.

Jinak nevím, jak u Vás ostatních, ale u nás v Podkrkonoší je tuto zimní sezonu (zatím prosinec - leden) docela nezvykle hodně dní plných sluníčka, takových prozářených, jiskřivých, tohle už nějaký ten pátek zpátky nepamatuju, že by dobré znamení?

Tomas x - Re: Re: nutnost čistit chemtrails

19. 1. 2022 19:21

Kristy neblázni.. :-) to dělal můj kamarád namáčel hadry do octa a věsil na šnůry že rozhání chemtreils, mě celkem dobře pobavil ,je s podivem čemu všemu jsou ochotni lidi věřit. Já udělal chembustr měděný trubky krystaly no dost drahej špás a stejně to nefungovalo. Co fungovalo byly měditace na silových místech, ale jak psal Petr je to jen nachvíli a oni to sypou neůnavně den co den. Příroda se tak vůbec nedokáže zregenerovat a zbavit se těch jedů. Co by pomohlo kdyby bouchli sopky ,aby se nemohlo létat to by chom pak viděli jak by se příroda vschopila a lidi se začli probouzet..

Kristy - Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 7:07

Tomáši, to je fakt, že jsem zkoušela jen ten hrnec s octem, hadru ne (tam jsem jen slyšela tyto info, recenze :-) , jako Tobě vyprávěl kamarád), a taky jsem k tomu přidala i nějakou tu svou energetickou práci buď na zahradě, nebo na jednom, nevím, jestli můžu říct silovým místě, těžko říct, jestli by fungovalo obecně každýmu, ale mne tam energie hezky proudí...Vždy to bylo tak nějak - čáry do kříže přes Slunko, do hodiny šajno a obloha krásně modrá - co pomohlo, to je otázka. Já to vždycky vnímám, že pomůže více propojených faktorů.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 8:58

Ono z fyzikálního hlediska je octování hloupost, ale pokud tomu ten člověk opravdu věří tak jeho duch ty čáry rozežene.
Dokonce jsem slyšel o člověku co si v octu namočené hadry připevnil na zahrádku auta a jezdil po okolí ,aby očistil co největší území. Tyto nesmysli šíří temní a pak se náramně smějí, tak jak podvody s motorem na permanentní magnety oni je platí za podvody ,dovnitř motoru strčí baterku a zázrak on se točí i bez přívodních drátů, já ho dělal a nefunguje jako každýmu. Oni se snaží lidi co bádají svádět na slepé cest,y aby na nic nemohli přijít ,aby je to omrzelo a přestali něco vyvíjet.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 9:08

A ty co na něco opravdu přijdou ,zesměšnují a likvidují viz bludný balvan, vyhodí je z veřejného prostoru ,aby nemohli ovlivnit více lidí. Myslíte si že to byla náhoda že Silva skončila v příznacích transformace hned co zveřejnila generátor prány ? GR má velký potenciál a jde o to jak pránu transformovat na elektřinu a máme vyhráno...

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 11:41

Jo, to je určitě pravda - že když člověk něčemu hodně věří, tak to začne fungovat, ta síla srdce je opravdu hodně velká a v průběhu života se člověk pořád učí otevírat novým vrstvám poznání a souladu....Takže opravdu těžko říci, jestli obloze pomohla má "víra v octování" :-), anebo ta meditace a energie...
No, to je pravda, že člověk se musí (měl by :-)) mít hooodně na pozoru, které informace jsou užitečné a které jsou už "hrátky" temných pro pobavení....

Tohle se mi opravdu silně projasňuje "díky"událostem (a asi více i energiím) posledních tak tří roků....U mne se začaly pocity a energie lámat tak už na podzim 2018 a celý rok 2019 jsem cítila, že se "něco děje"....nebo spíše začíná dít

A s těmi chemkami to určitě potřebujeme nějakou soustavnou a šetrnou cestu, jak je řešit, protože to, co to udělalo s přírodou, to je smutný moc :-( A s tím octem to je fakt, že když se nad tím zamýšlím, naciťuju /krom toho, že to klidně může být fórek "těch druhých", ale taky je to opravdu neřešení té věci jako takové, připomíná mi to trochu situaci, kdy je člověk vážně nemocný a když se to zhorší, jde na pohotovost, kde mu dají nějaký lék (třeba i chemický driják), ale uleví se mu na chvíli, no jo, ale tu nemoc, natož její příčiny, to neřeší....

Moc lidí tomu o těch chemkách zatím nevěří, ač to mají často přímo nad hlavou, ale nevěří...
Ale je taky fakt, že už je tu další skupinka duší, které si povšimly, že s přírodou a s oblohou je něco opravdu jinak, jen teď přijmout, čím to je, ale už to vnímá určitě více lidí nežli třeba před deseti lety, což si myslím, že je fajn posun.

Třeba moje mamka pozorováním chemtrails začínala, protože to bylo "viditelné" , a kolikrát na ně i upozorní :-)

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 13:16

Mě už ani nebaví něco na zahrádce pěstovat, půda je překyselená díky jedům ,všude roste mech a stromy jsou obaleny lišejníky ,vypadá to jak v hororu. Když jsem byl mladej tak jsme vypěstovali všechno a bez chemie, plísně a škůdci nebyli. Je vidět že převládá negativita a tak se daří všemu co škodí. To první co jsme měli udělat zastavit práškování, šamani říkají že Země umírá, kdysi jsme tady žili jako v ráji dokud se nepráškovalo.. Jinak vegetariáni se dožívají nejkratšího věku spolu s horníky, jedí tu chemickou zeleninu ,bohužel dnes když něco vypěstuji na zahrádce je to taky otrávené. Je dobré se čas od času detoxikovat..

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 15:19

Tak my doma jsme na pěstování a bylinkaření nerezignovali, ale jako ten rozdíl je obrovský (málo čemu se daří, hodně toho umírá, mechy taky všude), když sahám do vzpomínek, kdy byla ještě moje babi - zahradnice. Snažím se očišťovat aspoň vodu a energeticky tu zeleninu, ovoce, bylinky, nasměrovat to více k síle Prány, Slunce, Měsíce, ale....je to tak, až se nám podaří udělat z práškování minulost (věřím, že postupně podaří), tak to bude opravdu úplně nový svět, svět, o kterém nám naši prarodiče vyprávěli....
Nevím, jak to kde po ČR bylo, ale často si vzpomínám na březen, a hlavně duben 2020, dobu, kdy většina letadel zůstala dole na zemi - na tu oblohu, tu modře modrou, tu sytou voňavou zelenou všude okolo, ticho, a ptáčci byli mnohem klidnější, radostnější, jakoby znovu nadechnutá příroda - nezapomenu, a to bylo několik týdnů, co by tu bylo za oživlou přírodu, kdyby byl práškovací výpadek třeba rok? To by bylo něco!
Detox těla, a taky duše a mysli v dnešní době určitě moc důležitá věc!

Andrea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 15:59

Ahoj Tomas, nezabudaj ze vsetko je len energia, aj chemtrails aj zelenina aj my....takze myslienkou vies nezdravu chemtrailsom nadopovanu zeleninu zmenit na zdravu, cistu...ja cokolvek predtym ci vodu alebo jedlo premienam na zdravu predtym ako dam do ust....Napriklad obidvoma rukami si z prstov urobim tvar srdce cez ktore sa pozeram co idem jest a pit a vyslem myslienku: zdravie, stastie , cokolvek....Toto cele je hra, a ty si tvorca co si myslienkami robi svoju vlastnu osobnu realitu. V poslednom case som videla vela ludi na Slovesnku a dokonca aj tu Alena pisala ze vie len myslienkou zmenit zapraskovanu oblohu na modru. Ludia na Slovensku prichadzaju na to ze sme tvorcami a dokatu cistit oblohu myslienkou v priebehu polhodinu na modru. Robia videa a zacal to Peter Socha na VK.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 17:18

Tak říká se svatého neotrávíš a žehnání vodě a potravě je jistě prospěšné ,ale nedomnívám se že by tady na zemi byl někdo kdo by to dokázal scela eliminovat. Vlastně jsi to může každý vyzkoušet pokud je tvůrcem a věří ve své schopnosti může požít smrtící dávku strichninu a myšlenkou ho neutralizovat. V televizi byl léčitel co měnil očko proti kovidu ve vitaminovou injekci , no zázraky se dějí.. :-)

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

20. 1. 2022 18:58

Práškování skončí a Země se uzdraví. Bude nám tu dobře. Jako dřív. Chápu co to zhruba s váma dělá. Zachovejme klid a pokračujme v tom co děláme. Vedeme si dobře. Jsme silní a stále ta síla roste.

Svatava - Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

24. 1. 2022 13:48

Tomáši, myslím, že volná energie je vlastně prána a je třeba ji usměrnit, pokud ji chceš použít pro nějaký vlastní záměr - stejná věc na volnou energii bude fungovat jen tomu, kdo je přesvědčen, že bude fungovat, a tomu, kdo pochybuje, fungovat nebude (např. síla myšlenky při předvádění volné energie zhatila pokusy Prof. Kahudy, kterému se nakonec lidé zatvrzelé mysli vysmáli, že mu to nefunguje, anebo ten pokus s tramvají na volnou energii, která jednou jela i bez potřebné součástky, ale jakmile si její konstruktér uvědomil, že to tam chybí, tramvaj se zastavila a už se nerozjela...) Je to závislé na té stejné tvůrčí energii, která nyní pohání tento systém všech pravd a pravidel, jež určují současný pořádek ve hmotě... jakmile jeden člověk přijde s nějakým objevem či jen myšlenkou, které uvěří více lidí a dají jí svou tvůrčí energii, začnou se měnit "neměnné" fyzikální konstanty a dít se divy, které dříve nebyly možné, protože o jejich možnosti nikdo ani nezauvažoval... a jakmile by třeba 1/4 tvůrčích bytostí na zemi uvěřila tomu, že se vše temné ve světlé obrátí........ ;)
...
Můžeme si udělat my tady ve skupině takový pokus, kdy každý z nás vyjde v určitý den v určitou hodinu třeba na zahradu, balkon, na nejbližší kopec nebo aspoň k oknu v práci a rozpustí si nad "svým územím" ten šedý poklop (jakým způsobem a jak velký kus kdo zvládne je individuální) ... a pak tady o tom můžeme podiskutovat :) Navrhuji 2 dny, jeden pracovní a jeden víkendový, třeba tuto sobotu 29. 1. v 11h a v úterý 1. 2. v 16h, (+- komu nevyjde přesně, klidně doma, na zahradě, v práci, kdekoliv...apoň myšlenkou vyslat záměr, nejlépe v oba dny :) ) Není to kolektivní meditace ani žádná hromadná akce (ale klidně si udělejte i ochranu proti cizím vlivům, kdyby snad náhodou měla být), jen mě teď napadl takový pokus, spíše jako koncentrace našich pravidelných či občasných snah v jednom čase, abysme viděli, jak by třeba mohlo vypadat naše nebe každý den, kdyby každý svou trošičkou přispěl zrovna v ten daný okamžik :) Nemusíte "shánět lidi", klidně jen vemte rodinu na výšlap a nadhoďte "aby tak ty čáranice na nebi zmizely a byla krásně modrá čistá obloha" (ale zas ať se to nezvrhne v debaty o šedém nebi, protože je dost možné, že vzpomínka na chemtrails zesiluje jeho účinek a realizeci ve hmotě na základě "splněných přání" ;) )

Zdravím všechny, kteří si přejí čisté nebe a zdravou přírodu a tímto Vás všechny srdečně zvu - v sobotu 29. 1 v 11h a v úterý 1. 2. 2022 v 16h si udělejme čisté nebe :)

PS: (Nemám zjištěno ani numerologicky ani jiné akce v tyto dny, výběr je čistě náhodný)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nutnost čistit chemtrails

24. 1. 2022 18:19

Výborný nápad.
Vylezu v sobotu na nejbližží kopec a... https://www.youtube.com/watch?v=3gUakexPEKI
:-D