Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Re: Sdílím

14. 1. 2022 18:39

To je super. O malinkatých světýlcích mi bylo sděleno, že to jsou ochranní andělé. Viděla jsem je prvně v srpnu 1968, těsně před tím, než nás obsadili. Jak jsi meditoval, vytvořil jsi energii, kterou manipulátoři těžce nesnášejí. Mně přilétali "umravnit" pokaždé, když jsem pracovala s energií na Slovanském hradišti. Pak mně napadlo propojit energeticky ten umělý příkrov stažením energie shora a prosbou o energii ze středu Gáji. Od té doby už mně nepráškují.
Mám také dobrou zprávu. Kolegyně se bavila se svou třídou na téma dítěte (tedy 15ti letého), které vidí duchy a rodiče ho chtějí vzít k doktorovi, aby ho "uzdravil". Diskuze se ovšem vyvinula úplně jiným směrem. Ona jim vyprávěla o svých zkušenostech, víře v reinkarnaci a o tom, že vidět duchy je docela v pořádku, což vyústilo v různé většinou vstřícné reakce. Jen měla obavy, co na to rodiče. Povídaly jsme si pak o svých zkušenostech. Bylo to prima. Odpoledne byla O.K. takže rodiče zřejmě dobrý.

Anael - Re: Re: Sdílím

14. 1. 2022 23:02

Hodně lidí se probudilo, tak jak se uvolnili ty temné energie a ještě to bude lepší. Také už byl na to čas. Také to trvalo než odešli. Bože ,té práce co s tím bylo a těch lidí co to odpracovali. Tak hlavně tedˇto lidi nevzdávejte. Ještě jim Alenko doporuč atˇse podívají na Příznaky transformace s paní Andreou. Pokud ty děti patří k hvězdným semínkům tak ty zprávy potvrdí a myslím že bude třeba totálně překopat systém školství a nejen ten. Vím jak jsem trpěla já ve škole když jsem věděla že nás učí lži ,které se vydávali za pravdu. Doma mi říkali že jsem tvrdohlavá a že po mně chtějí to co nás učí a ne to co si myslím že je pravda. Jedině s pevnou vůlí jsem to ustála. Dnes jsem šťastná že se ta pravda začíná vyjevovat, snad jsem bože svůj díl splnila a přála bych si ,aby lidé mohli žít konečně v míru a v dostatku a nemuseli zbytečně trpět.

Petr M - Re: Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 13:53

S tím velice souzním. Co se týče školství jako dobrý příklad dle mého je Japonský systém. Kde je prioritou budovat v dětech hodnoty jakou jsou úcta k druhým. Znám jednu holčinu co cvičí jógu s dětma od jednoho roku. Určitě by se mělo vrátit do škol pracovky nebo jak se to jmenovalo, kde se učilo jak si připravit jídlo nebo jak se postarat o zahrádku. Znalost kamínků a krystalů. Jak je používat.

Petr - Re: Re: Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 15:23

Japonsko? To je konfuciánský koncentrák. Nebrat.
To už bych se raději zabýval slovanským typem vzdělávání. Jen je k tomu velmi málo materiálů v čestině. Na youtube tak 2 videa.
V ruštině to bude o dost lepší, takže kdo umí rusky...

Máme tu ještě západní alternativní školství. Jen mi připadá že produkuje poněkud rozbředlé osobnosti ne moc použitelné pro praktický život.

Co si, vážení, myslíte o R.Steinerovi a jeho filozofii a pedagogice ?
Mě se na tom chlápkovi pořád něco nezdá, a nevím proč.

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 16:44

Informace co se ke mě dostávají prostřednictvím internetu dělím na ty co se mi líbí a nelíbí. Se kterýma souzním a nesouzním. Knížky téměř nečtu. Snažím se informace čerpat ze shora. Taky naslouchám lidem a opět přebírám co se mi líbí a nelíbí. Co se mi líbí třeba řeknu. Co se mi nelíbí se snažím si nechat pro sebe a hledat odpovědi na to proč se mi to nelíbí v sobě.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 20:44

Já pracuju trochu jinak. Když s něčím mám problém, tak se to snažím probrat s více lidmi. Abych zjistil, jestli s tím mám problém jen já a "porucha je na mém přijímači" a nebo jestli to někdo vidí jako já, a moje předtucha že na té věci "něco smrdí" byla správná.
A kupodivu dost často zjišťuju že i většina se může mýlit a pravdu má ta malá hrstka vysoce vnímavých a přemýšlivých lidiček.
Ona totiž i intuice je ošemetný nástroj který nemusí fungovat vždy dobře a někdy může chytat "falešný signál a nebo šum". A tady se to pak dá zkorigovat rozumem a zkušeností.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 21:37

Tak já používám rozum a zkušenosti v případě, že zvažuji jak něco vyřešit. Kromě toho si "načítám časoprostor" na slunečních pleteních. Cca těsně pod žebry. Jde o to, jestli používáte sedmi nebo devíti čakerní systém. Tělo nelže, pokud žijete v pravdě.
Pokud se týče našeho školství, to stále ještě nese rysy z doby Marie Terezie. Ovšem školu dělají jednotliví učitelé. Já měla štěstí na opravdové osobnosti. Že se školství potřebuje změnit je daná nutnost. Bez kvalitních učitelů to ale nepůjde. Systém sám to nezaručí. My sami si potřebujeme ujasnit, co znamená spolupráce a jít příkladem, který zaujme. Hodně dětí je dnes závislých na mobilech, hrách a počítačích. Jenom mluvit o tom, že to k životu nestačí je moc neosloví.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sdílím

16. 1. 2022 13:11

Tělo nelže, pokud v něm nejsou energetické bloky. Pokud jsou, tak se nedá pořádně
spolehnout ani na intuici, ani na "břišní" pocity. Zvlášť když je člověk zahlcený různými emocemi jako strach, hněv, stud apod. A to je dnes většina lidí.

S čakrama je to taky zajímavé. Jsou (indiánské) systémy které používají ještě mimotělní čakry. Jedna zemská pod nohama, a minimálně další tř nebeské nad hlavou. Mě se osvědčila práce zejména s tou zemskou. To je jakýsi spoj který nás propojuje s planetou.

On i ten indický systém omezený jen na tělo je značně překroucený. Jako většina učení, které za tisíce let byly záměrně překrouceny. Najít nějaké původní učení v čisté formě byl dosud nadlidský úkol. Tak se nedivím že si pro něj P.Ch. došel až mezi andské šamany. Původní prastarý jógový védský systém taky nevyučují v žadné jógové škole.

To co je dnes považováno za ajurvédu je taky jen takový pahýlek, špička ledovce, co tohle původní praslovanské učení kdysi bylo.

Jitka - Re: Re: Re: Re: Re: Sdílím Rudolf Steiner

16. 1. 2022 17:30

Já čtu ráda Steinerovy knihy, mám ho za velkého myslitele a vizionáře. Zdůrazňuje potřebu otevřeného srdce, citu a morálky k poznání vyšších světů. Teď jsem narazila na zajímavé věci v knížce Michaelské proroctví Rudolfa Steinera a roky 2012 až 2033.. předpověděl, že se členové anthroposofické společnosti předčasně vrátí zpět na Zemi na konci 20. století a "s nimi se pak spojí další, protože tím musí být rozhodnuta záchrana Země, pozemské civilizace před zkázou." (Rudolf Steiner, 3. srpna 1924). Tito členové anthroposofické společnosti podle něj už dávno předtím prošli mezi smrtí a dalším narozením Michaelovou nadsmyslovou školou, kde byli zasvěcení do mystérií, proudila k nim kosmická inteligence.

Petr M - Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 13:44

Děkuji za vysvětlení. Neměl jsem ani tušení co dělám. Spíš jsem si s dětským nadšením hrál. Udělalo mi velkou radost, že jsem dokázal něco vytvořit aniž bych to měl nějak zkonkretizovaný.

Alena - Re: Re: Re: Sdílím

15. 1. 2022 21:52

Stává se mi dost často, že netuším, co dělám. Prostě zkouším co bude fungovat a nechám se vést intuicí, kdy kontroluji, jestli je to co mi přišlo laskavé, nebo ne. Některým odborníkům vstávají vlasy na hlavě hrůzou, když mně vidí, jak si v podstatě hraju.
"Ty něco děláš, nevíš vůbec co, a ono ti to funguje! To nesmíš! " Přivedlo mně to k akupresuře, ta prohloubila citlivost a vědomí souvislostí, takže po počátečním zhroucení systému, kdy mi chvíli nefungovalo nic, dobrý. Jen jsem začala být opatrnější na kritická vyjádření typu "To nesmíš". Víc se ptám a nabízím jiný pohled. Ono záleží na každém z nás, na osobním předávání zkušeností. Lidé napodobují z největší části to co vidí. To co se jim říká, má mnohem menší účinek.

Petr M - Re: Re: Re: Re: Sdílím

16. 1. 2022 16:58

Super, díky. Věřil jsem, že konám dobře. Pochybnosti mi přicházeli z důvodu abych přerušil co jsem právě dělal. A není se čemu divit, protože jsem odmala rebel. Vzpíral jsem se systému vždycky a za pravdy co jsem říkal jsem byl odsuzován. Cítím emoce zvířat, lidí i rostlin, převážně stromů. Od mala jsem hračička s ohněm i vodou. Cítím energie a jak tak koukám tak i s nima nějak pracuju. Každopádně vím, že je co zlepšovat. No, už dlouho říkám, že člověk je schopnej se naučit úplně cokoliv. To jak s tím kdo naloží bude vypovídat o charakteru.

Gabriela - Re: Sdílím

15. 1. 2022 20:13

Presne, ako popisujete, podobný úkaz som videla u nás v pondelok v Piešťanoch. Popoludní okolo 15.15 hod. svietil silne mesiac. Poletovali okolo neho a po chvíli to šupli do tých čiar od lietadiel. Bolo to zvlaštne a na záver akoby za nimi letela taká kovová guľa. Boli blízko a zároveň ďaleko. Neviem to popísať. Potom som hľadala na nete a bolo tam veľa podobných videí z celého sveta.

Petr M - Re: Re: Sdílím

16. 1. 2022 17:10

To jsou příjemný zprávy.

Míša - Cesta do nového věku

16. 1. 2022 14:25

Děkuji Silvo za sdílení. Mám pocit že už se to děje.

Michal B - Děti a blackout

16. 1. 2022 10:40

Ahoj lidičkové,
jen mě nedávno napadlo, že slečna Silva před rokem řekla:
1. děti se očkování těsně, ale vyhnou. Asi to ale nějak nevyšlo.
2. mezi vánoci a Silvestrem ale spíše kolem Silvestra bude blackout. Asi to taky už nevyjde.

Paní Silvě věřím celé dva roky od kdy jsem ji objevil. Jo jsem naivní člověk, ale poslední dobou si říkám tak trochu "ALE". Protože stejně musíme nějak ten život prožít. A sledovat a upínat se pořát k nějakým předpovědím nebo neviditelným skutečnostem a skutkům, které normální člověk stejně neuvidí, neucítí, je ztráta času od žití.

Petr - budoucnost bude taková jakou si ji zařídíme

16. 1. 2022 12:56

Lidi pořád nechtějí pochopit, že budoucnost bude taková jakou si ji zařídíme. A to co se stane nebo nestane, závisí na naší aktivitě.
Můžeme být rádi že se vyhneme jaderné válce a přírodním katastrofám.

Silvii toho nevyšlo mnohem víc, ale mě to nijak netíží, protože jsem předpokládal o dost horší scénář, který se bohužel plní.
Ono ani nevyšlo spousta věcí řečených M.Coufalem v Poselství stvořitele. A to ze stejného důvodu - tj. svobodná vůle člověka posrat si vlastní život a životy lidí okolo.

Za klíčové považuju sdělení, že to, jak si tenhle svět nastavíme během následujících 11 let, tak bude pak probíhat celých 2 160 let věku Vodnáře.

Takže pokud budeme sedět s rukama v klíně a čekat na "záblesk" či jiný zázrak, tak si pak počkáme dalších 2160 let v tomto marasmu na další šanci. Temnota to moc dobře ví, a tak dělá vše pro to, abychom to nezvládli.

Ezoterici si myslí, že oni už mají tu "vstupenku do ráje" a že se jich ten marasmus okolo nebude týkat. Jenže je to fatální omyl, myslet si že když je na půlce planety totalitní fašizmus s koncentráky, tak zbytek planety to nijak neovlivní.

Nicméně našim úkolem je udělat si pořádek tady. To je teď priorita. Ne to co se děje v Austrálii.
Napřed si udělat pořádek v sobě (nad tím jediným máme opravdovou 100% kontrolu), pak udělat pořádek ve vlastní rodině (pokud je to možné) a pak v širším okolí, ve vlastní zemi.

Věk Vodnáře má tu výhodu že sdružuje lidi s podobným smýšlením do skupinek. Odvrácenou stranou se kterou musíme počítat je tendence se uzavírat do takovýchto sektiček. S tímhle temnota taky počítá, a dělá vše pro to abychom byli takto izolovaní v různych názorovych skupinách a navzájem si nerozuměli.

MARS - A co Jan Amos Komenský?

16. 1. 2022 8:36

Bez komentáře...

Petr M - Zahrádka

15. 1. 2022 22:45

https://www.facebook.com/mejdzrrss

Podívejte se na můj příběh jestli chcete.

Gabriela - Re: Sdílím

15. 1. 2022 20:13

Presne, ako popisujete, podobný úkaz som videla u nás v pondelok v Piešťanoch. Popoludní okolo 15.15 hod. svietil silne mesiac. Poletovali okolo neho a po chvíli to šupli do tých čiar od lietadiel. Bolo to zvlaštne a na záver akoby za nimi letela taká kovová guľa. Boli blízko a zároveň ďaleko. Neviem to popísať. Potom som hľadala na nete a bolo tam veľa podobných videí z celého sveta.