Jdi na obsah Jdi na menu

CESTA DO NOVÉHO VĚKU

31. 12. 2021

Potom, co jsem napsala vyhodnocení z letošního Slunovratu se mezi komentujícími objevila řada zajímavých diskuzí a názorů a tak cítím, že bych vám k těm úžasným zprávám měla také napsat něco o tom, co to pro nás obecně může znamenat. Cesta do Nového věku totiž nebude vůbec snadná.

V rámci daného je totiž důležité si uvědomit, že jdeme do typu existence, kde běžně přebývají svatí jako je Ježíš, Budha nebo Máří Magdaléna. To znamená, že my bychom se měli stát svatými. Znamená to, že projdeme podobnými zkouškami, zasvěceními a obdržíme určitý podobný typ moudrosti. A z toho, co víme z historie, zkoušky kterými procházeli tito lidé, vůbec nebyly snadné.

Pro ty z nás, kteří přecházíme do 5D, může platit, že zažijeme mnohé utrpení. Tak v prvopočátku je důležité si uvědomit jistý zákon o hromadění hmoty, který platí v 5D vesmíru. Ten zákon zní: Přílišné zaujetí hmotou znamená pro duši závazky, které má vůči nízkovibračním bytostem. Z tohoto důvodu jedinci z řady vysoce rozvinutých civilizací žijí vlastně velmi prostě.

Např. Já když jsem byla Sächmet, byla jsem uznávanou léčitelkou, seděla jsem v radě starších = byla jsem jedna z vrchních senátorů celé planety. A přitom jsem žila v kruhovém domku o velikosti 1+1, nepamatuji si, že bych byla ověšená zlatem, diamanty a měla obrovskou vilu se 4 auťáky.

Možná proto jedna ze zkoušek, kterými v civilizaci projdeme, bude již začínající ekonomická krize. Opět každý člověk je v jiných vibracích, takže někdo krizi pocítí velmi silně a někdo zase vůbec, budou i lidé, kterým se dokonce bude dařit o něco lépe. Ve většinovém procentu však lidé projdou krizí, která je donutí přijmout systém přídělu peněz. To však otevře nové dveře nového finančnictví, které je již připravované bílými klobouky prez. Trumpa. A ve výsledku přerozdělování za několik let přinese mnoha lidem více hojnosti, než měli dříve. A bude spravedlivější. 

V 5.dimenzi lidé žijí v hojnosti, protože obecně žijí skromněji a tudíž na všechny zbývá dostatek. A to se budeme muset naučit i my.

Dále bude mnoho lidí, kteří zažijí tvrdé zkoušky ve vztazích. Bude mnoho bolesti, někteří z vás přijdou o část rodiny, která se bude muset odstěhovat na jinou planetu. Někteří uvidí umírat lidi cizí i blízké a to buď v přírodních katastrofách nebo následky očkování. Toto se už děje.

Podle mě rozvinutá forma DNA, kterou nám teď shora posílají je odpověď na naše volání o ochraně dětí, kteří jsou plně závislí na svých rodičích a nemůžou se bránit vůči jejich špatným rozhodnutím. V rámci trhání rodin se však může stát, že zde stoupne množství sirotků, o které se bude třeba postarat.

A zde je další zkouška lidské solidarity a otevřeného srdce, lidské štědrosti a bezpodmínečné lásce. Toto je podle mě jedna z nejdůležitějších zkoušek vůbec. A znovu se natvrdo ukáže, kdo je kdo. A mnoho lidí může být zklamáno, že ti o kterých si mysleli, že jsou na duchovní Výši, najednou v té zkouška neobstojí a ti, jenž se zdáli někde dole, v té zkoušce obstojí a pomůžou v potřebnou chvíli. Je to proto, že nejdůležitější vlastností člověka, nejsou parapsychologické schopnosti, jak si mnozí ezoterici myslí, ale čistota a otevřenost lidského srdce.

V rámci vývoje buďte připravení na to, že vás můžou potkat velmi těžké situace, tak těžké, že si budete přát být mrtví... a přesto neumřete. A přesto onu lekci máte pochopit a obdržet moudrost... tu Pravou Moudrost Duchovních Mistrů.

A ta se nedá získat placením seminářů, ani opakováním manter a otčenášů... ta se dá jenom zažít.

A z tohoto důvodu nežehrejte nad těmi, kteří odchází. To je ta snazší cesta.

Ta třetina lidstva, která se zavazuje, že přejde do 5D si bude muset v rámci příštích 40 let zvyknout na to, že bude neustále Překonávat Sama Sebe. Neustále bude stavěna před složitější a složitější problémy, na které najde řešení.

Nebude to snadná cesta. Já jsem donucena takto žít prakticky celý život, takže vím, že to není snadná cesta.

Ale zažijeme divy, které nezažije nikdo jiný. Naučíme se levitovat, myšlenkou pohneme horami, ovládneme tajemství vesmírných cest, tajemství teleportace, budeme tvořit nová zvířata, nové rostliny. Staneme se žijícími Bohy.

Ale ti Bohové musí nejdříve prokázat, že jsou moudří, že již nezneužijí svou sílu k tvorbě zla a ničení. Že už nedojde k porušování duchovních zákonů.

A to je to, co se od nás v příštích 40 letech očekává. Nic méně.

Zažijete stavy, kdy budete velice unavení. Zažijete stavy naprostého zklamání. Zažijete stavy euforie tak obrovské, že si budete připadat, že jste vstoupili do nebe.

To všechno jsou jen stavy, není to konečné, je to pouze dočasné jako součást naší duchovní lekce.

Každý, kdo vám tvrdí, že vám Nová Země spadne na hlavu a všechno najednou bude zářivě růžové, se poněkud mýlí.

Ještě mnoho krát budeme muset překonat sami sebe, než dojdeme do stavu Moudrých Bohů, jež budou spravovat tento svět. Ne Ho Vlastnit, nýbrž Spravovat.

Pokud jste ochotni touto cestou projít, vítejte v Novém Zlatém Věku Lidstva.

Přeji všem mnoho síly a krásný rok 2022!

Silva

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Petr M - Poslušně hlásím :-D

21. 1. 2022 8:21

U nás na severu čistá obloha. Před východem Slunce na západě nad Krušnými horami, konkrétně nad Bouřňákem, krásný přeliv růžové a oranžové. Nádhera. Při rozbřesku taneček s Danem Nekonečným na uších.

Slunce zalije celou zem
krásně bude nám všem.

Blanka - Re: Poslušně hlásím :-D

21. 1. 2022 13:52

V Lbc ráno také modré modro letos poprvé. Probudila jsem se z velké hloubky a potom jsem seděla na sluníčku jako propuštěný vězeň a čakry se točily...

Tomas x - kolektivní vědomí

15. 1. 2022 10:59

Vzniká transformované kolektivní vědomí ,které je bránou do nové země. Každý se transformujeme jinak a obohacujeme toto kolektivní vědomí o další nijance. Nutností jsou kolektivní celoplanetární meditace na posílení tohoto nově vznikajícího vědomí, lidé co chtějí změnu se musí spojit. Souběžně zůstává původní zmanipulované kolektivní vědomí zmanipulovaných lidí ovčanů. Takto nějak to vysvětlil Peter insaider tak to tady dávám k zamyšlení..

Petr M - Re: kolektivní vědomí

15. 1. 2022 14:18

Nemusí. Potřebují. Ano. Čím více pravdy se přidá do kolektivního vědomí, tím lépe pro každého z nás.

Tomas x - Re: Re: kolektivní vědomí

15. 1. 2022 18:16

To je pravda nemusí ,ale potřebují se spojit. Jen doufám že si to všichni uvědomíme a začneme se setkávat.. Jsem ve více skupinách a mohu říci je to přínosné nikdo nejsme ostrov..

Petr M - Re: Re: Re: kolektivní vědomí

15. 1. 2022 19:50

Takových nás je víc a jak říkáš, stále se rozrustáme. Jako příroda co vše, co do ní nepatří, pohltí.

Petr - Re: Re: Re: kolektivní vědomí

17. 1. 2022 12:01

Já myslím že ani ne tak kolektivní meditace, jako spíš individuální úsilí každého jednotlivce stanovit si budoucí cíl a ten začít uskutečňovat ve hmotě. Protože toto pak vytváří silné kolektivní pole, které kvantově postrkuje naši planetu žádoucím směrem vývoje. A ne směrem jakým populaci mentálně programují ilumináti.

Proto bych si dal pozor na "romantické" představy o tom, jak žijeme s holými zadky v hliněných chatrčích zcela bez majetku, jen s klacky a pazourky. Nebo se nám ta představa jednou uskuteční. Raději bych volil představy "podvojné" civilizace s venkovským životem v přírodě, a s malými ekologicky šetrnými městy, kde zůstanou zachovány technologie.

Ostatně hustota osídlení v československu neumožňuje hromadný úprk do lesa, protože to bychom si tu přírodu rychle zničili a zastavěli "ekologickými domečky" asi v tom stylu, jak jsme si krásné přírodní zákoutí a malebné říční údolí zastavěli na husto chatovými osadami.

Čili pro československo je technicko-přírodní venkovsky-městský styl civilizace spíš nutnost než volba. Utéct do tajgy si může dovolit 150 milionů rusů, ne 10 milionů čechů co si tu šlapou po hlavách už dnes.
To by bylo proveditelné jen s iluminátskou depopulační agendou kdy by tu přežilo jen milion obyvatel. A to přece nechceme.

Jinka - Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

17. 1. 2022 14:18

Také si myslím, že individuální úsilí každého jednotlivce je důležité a potřeba. Dělat cokoliv, čemu věřím. Pravidelně. Třeba cvičení, pak trochu pránajámy a nakonec meditaci. A také do toho dávat svoji představu ideální budoucnosti. Dá se imaginovat také zrušení všeho co mi vadí, nebo by mě mohlo ohrožovat v blízké budoucnosti. Ale pozor na zápory. Třeba očkování na c. ukončeno. Stop omezování lidí. Máme svobodu a mír. Volně dýchám, Modrá obloha zalitá sluncem. A teď se na to chvíli koncentrovat a opakovat to. Nebo si na to udělat melodii a zpívat si to. Mám hojnost všeho, co potřebuji k životu. Jsem zdravá a mám radost. Pokud něco takového zazpíváte dětem, tak to budou opakovat třeba týden. A naučí to své kamarády. To se dá praktikovat všude a kdykoliv, třeba i v mysli. A do kolektivního vědomi po kapkách přidávat. Když je kolektivní meditace, tak se přidat, ale tyto jednoduché praktiky si myslím je potřeba provádět denně. Co si uděláme, to máme.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí Jinka

17. 1. 2022 19:18

Mám to tak, že se na věci lze dívat zvenku i zevnitř. Analyzovat i dávat dohromady. Jedno bez druhého je jen částí celku. Individuální práce je jedna strana mince a spolupráce druhá. Zkuste si všimnout, jakým způsobem děláte čárku nad dlouhými písmeny. Pokud to střídáte, nejste v tomto směru příliš vyhranění. V józe na to působí ásána Rybí relaxace. Jednou jsem jí udělala obráceně, hodilo mně to do deprese a proto jsem to začala řešit. Nic není dobře nebo špatně v tomhle směru, jen je třeba správně vyhodnotit situaci a přidávat nebo ubírat podle okolností.
Je opravdu důležité formulovat bez NE - nechci, nebude atd. To ne časoprostor nevidí a uskutečňuje tím pádem opak.
Hodně se toho o sobě dozvíme, když sledujeme přesnou formulaci myšlenky. Obecně výroky typu: Tohle mi leží v žaludku, hnulo mi to žlučí a podobně. Nemyslím tím teď záporné hlášky. Silva třeba říká, že si skládá puzzle. Mám za to, že to v podstatě odpovídá mému mapování. Je to prostě jiná cesta k očekávanému výsledku. Hodnotit co je lepší, nemá moc smysl. Jako dobrou radu vnímám hlášku: Vyčisti si motivy. Uvědom si co děláš, proč to děláš, čeho chceš dosáhnout a jestli to neubližuje a je ku prospěchu ostatním. Každý z nás má jiné zkušenosti a pokud se o ně podělíme s ostatními, může je to inspirovat, ukázat druhou stranu mince, na kterou při svém nastavení nevidíme tak dobře. Myslím, že se to začíná rozvíjet, a to je moc dobře.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí Jinka

18. 1. 2022 8:48

Mě připadá ten koncept kdy mám nějaká přání a za těmi si jdu, velmi silně omezující.

Mě se líbí ten přístup "život je jak bonboniéra, nikdy nevíš jak ten bonbón co jsi vybral, bude chutnat".
Potíž je v tom, že na téhle planetě je větši část těch bonbónů zkažená, červivá, plesnivá nebo chuťově odporná. Najít tam nějaký chutný, je často nadlidský úkol. Vzhledem k desítky tisíc let trvající nadvládě zla, které tu všechno dobré a smysluplné proměnilo v naprostý opak a zvrácenost. Což bohužel tato duální realita umožňuje.

Doslovně řečeno, zažíváš tu nechutné situace, nechutné lidi, nechutné vztahy a celkově podmínky tu jsou nechutné. Jak v takové situaci formulovat přání bez NE? Když bych si přál, aby tady většina toho zkaženého a plesnivého NEbyla?
Pak je mi už jedno docela jedno co v životě prožívám, i když je to třeba hodně náročné, tak je to smysluplné.
Na rozdíl od současné situace, kdy tu celý život bojuješ o holé fyzické přežití v systému kde vládnou démoni v lidské i nehmotné podobě, psychopati, násilníci. V systému který z bohatých dělá ještě bohatší, z chudých chudší, z mocných mocnější, z bezmocných bezmocnější.
Trestá dobro, odměňuje zlo.

Proto lidstvo vyrobilo jaderný arzenál schopný roztrhat planetu na cucky. Protože už většině zcela přestávalo dávat smysl žít v tomhle pekle. Rusové to formulovali jasně: "k čemu je nám svět ve bez Ruska?"
Buďto zlo bude po těch desítkách tisíc let konečně poraženo, a nebo zahynou úplně všichni, včetně temných.

Ludmila - můj názor

18. 1. 2022 11:27

Já si vesmír představuji jako lidské tělo. Pokud nějaký důležitý orgán odumře, odumírá celé tělo. pokud se nebezpečně zanítí palec u nohy a je včasně odstraněn, tělo přežije, ale mohou nastat komplikace. Proto není v zájmu celého těla ten malíček neléčit. Ale z pohledu z vyšších vrstev vesmíru to může být jinak. Obzvláště pokud jsme duch, prožívající v různých částečkách své vlastní reality. A jsme nyní zde, abychom prožili s nejlepším vědomím a svědomím to, co máme. Příště to bude jiné. Jestli lepší nebo horší, záleží na tom, čemu věříme. Já se nechám překvapit.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 12:10

Všechno je o energiích pokud chceme změnu musíme do záměru dát energii a na to jsou kolektivní meditace v přesný čas se spojí energie lidí a záměr zapíšou do kolektivního vědomí a podle velikosti energie se zrealizuje ve hmotě. Hlavní jsou slunovraty a rovnodennosti ,kdy můžem společně pracovat a vytvářet novou realitu. Opravdu silný šaman disponuje energií 10tis lidí ,takovou silou je podpořen jeho záměr. Ovšem pokud se podívá třeba 3miliardy lidí na Armagedon tak počítejte s tím že tady spadne asteroid si ho přivolali a šaman tomu nezabrání. A tak se točí filmy o pandemiích a apokalipsách lidé je sledují což je druh meditace a tak programují budoucnost. Jedinec na sobě může pracovat ,ale je příliš slabí v jednotě je síla..

Ludmila - Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 19:15

Naprosto s tebou souhlasím, že je potřeba zvyšovat kolektivní vědomí. Osobně odmítám sledovat katastrofické filmy a udivuje mne, že si v tom libují i duchovně ladění lidé a neustále melou něco o poučnosti a skryté pravdě. Pokud k něčemu cítím odpor, tak je to silnější než zvědavost. Ale z vlastní zkušenosti vím, že někteří jsou těmito tématy přímo posedlí a nevysvětlíš proč by to neměli dělat. Takže to je opravdu jen na jednotlivci. Kolektivních meditací jsem se pár zúčastnila, ale stále mám pochyby, jestli je lze zabezpečit tak, aby nebyly energie zneužity v prospěch jiné strany. Někdy si zamedituji na dané téma trochu dřív. ?

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 19:52

Pokud jsou meditace konány pro dobrou věc nelze je zneužít, vždy jde o záměr. Jsou esoterici co motají lidem hlavy a vykládají že se pozitivní energie kolektivních meditací mění na negativní a krmí temné, bud jsou pomatení ,nebo rovnou slouží zlu. Oni se bojí že na to přijdem a mnoho milionů lidí udělá masovou meditaci a přeprogramuje metrix tak snadné to je , už se těším na jarní rovnodennost to bude další příležitost vše změnit..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

19. 1. 2022 16:14

Uniklo ti, že tu křesťanští sluníčkáři krmí 1500 let krvavého démona Jahve ? Zlo totiž můžeš podporovat i z čiré blbosti nebo naivity. Ale karmicky si to člověk stejně odnese. Proto se říká že cesta do pekel je dlážděna dobrými skutky.
To mi připomíná moje dva životy, kdy v jednom jsem naháněl ty zlé katolíky co utiskovali nás hodné české protestanty, a v dalším životě jsem pak naháněl zlé heretiky protestanty co utiskovali nás hodné katolíky :-)))

On to říkal i K.Koucký že je rád za Ledvinku, který přesměrovává pomatené české ezoteriky (co se z nevědomosti napojují na kdejakého zlomyslného temného pišišvora co se vydává za světelnou bytost) zpět k energiím stvořitele.

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 20:29

To by mě zajímalo jak takovej šaman ty lidi získá. Vrací se mi vzpomínky na kroky co jsem od ctvrtka dělal.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 21:19

To jsi nepochopil šaman disponuje energií kterou bere ze zdroje o velikosti srovnatelné enerdie 10tis. lidských duší a touto silou může měnit realitu více to asi nejde že by to jeho duše či tělo nezvládlo.. Temní nemají napojení na zdroj a tak tuto energii kradou lidem a ovládají jejich energii pomocí televize. Televize je nejhorší magický nástroj co to tady všechno podělal..

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 21:37

Super. Díky za vysvětlení. Může šaman použít třeba duchy k navýšení síly?

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 22:22

Běžně používám nehmotné bytosti když čistím nějaké místo. Jednak žádám místní ochranné duchy o spolupráci, jednak oslovuji žijící lidi, zda se chtějí zúčastnit a potom strážce Sluneční pyramidy v Bosně, ten chce vždycky (a to jsem nevyjmenovala všechny). Má to větší záběr a je u toho lepší atmosféra. Často pak přiletí nějaký bílý pták jako odpověď. Bez vyčištění motivů by se to ale dělat nemělo.

Petr M - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kolektivní vědomí

18. 1. 2022 23:22

Díky za info. Já se ptal v pondělí stromů. Potom se udělala duha nad centrem města nad kterým byla díra v mracích. Celkem dost foukalo. Pak přišel krátký déšť od hor. Večer se to roztrhalo a pozoroval jsem Měsíc. Nejdřív měl kolem sebe modrý obal a postupně se zvětšoval a viděl jsem to jako květ bych řekl. K tomu poletovaly různě mraky. Kočka co si hraje s kuličkou okřídlenej lev a další, některý jsem ani nedokázal pojmenovat.