Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ANDREA - Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 13:17

Anael a treba kupit vykurovacie tycinky kafr alebo ten biely prirodny?

Anael - Re: Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 14:04

Jelikož je kafr spojen s vodním živlem a záněty jsou horkého původu raději ho tedy dávám do vody do odpařovače ,pokud jsem doma.
Existuje i ve spojení s jinými léčivými bylinami jako vykuřovadlo takže jej musíte zapálit a on se pak spaluje . Nic proti ohni ,miluju ho je očistný. Ale pokud má člověk volně dýchat potřebuje ho nyní ve spojení s vodním živlem. Jinak dětem dělám šalvějové čaje, pomáhá to. Mám ji zasazenou na bylinkové zahrádce, trhám ji čerstvou tak jak je třeba. Mám pocit že se přizpůsobuje i ročním podmínkám pokud je venku. Může mít v sobě právě to nejvhodnější složení které je zapotřebí pro dané období při použití. Sladím ji medem ze sedmikrásek které umí rozpouštět hlen.

Linda - kockovanie

24. 11. 2021 20:00

Vrchní sestra Univerzitního lékařského centra, klinického centra v Lublani, které se stará o příjem lahviček a vše řídí, dala výpověď, vyšla před kamery a vyndala lahvičky s lahvičkami s tekutinami.
Ukázala lidem kódy na lahvích, kde každá obsahuje 1, 2 nebo 3 číslice v kódu, a poté vysvětlila význam těchto čísel. * Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok. Číslo 2 je klasická lahvička RNA. Číslo 3 je tyčinka RNA, která obsahuje onko gen spojený s adenovirem, který přispívá k rozvoji rakoviny. U těchto lahviček číslo 3 říká, že lidé, kteří je dostali do 2 let, budou mít rakovinu měkkých tkání.
* Říká, že byl osobně svědkem bodnutí všech politiků a magnátů a každý dostal bodnutí číslo 1, pak dostali fyziologický roztok, placebo.
A to vysvětluje, proč stejná postava bodne všechny naše politiky, když fotí pro média.

Tomáš - Re: kockovanie

24. 11. 2021 21:03

To je neuvěřitelný co se děje, Babiš ten dostal placebo proto ještě nesundal respirátor z huby jakej má strach.. Novinář KTV informoval o odcizení norbuku z neziskovky v ktém je databaze 300000 očkovaných včetně rodných čísel a typů vakcín. Tyto data mají podléhat utajení a né aby je měli k dispozici Sorošovi neziskovky.. Tyto neziskovky to celé řídí!!!

Ivan - Re: Re: kockovanie

24. 11. 2021 22:22

https://twitter.com/anna_kukkulalla/status/1463312045164548104

Anael - Re: kockovanie

25. 11. 2021 8:24

Lindo, kde jsi tu informaci našla, prosím. Jestli že je pravdivá je třeba ji sdílet.

Anael - Informace

24. 11. 2021 23:27

Lidi dělejte si energetické ochrany. V době zatmění, nyní byl nejvhodnější dvacetistěn ,najdete ho v platónských tělesech. Tento dvacetistěn totiž souvisí s vodou a s konstalací planet která nyní vládnou na nebi. Představte si že jste uvnitř. Pomáhá to. Alespoň si v noci odpočinete. Jinak se při tomhle nedá moc spát bez ochrany. Pokud to jde, raději se očkovaným vyhýbejte. Lidé by se potřebovali spojit a být jednotní ale vidím, že se spíše děje opak. Někdo aby se vzbudil asi musí vážně padnout až na samotné dno :(.

Barča - Re: Informace

24. 11. 2021 23:40

Anael, moc díky za připomenutí. Já si teď ochranu moc nedělám, zapomínám na to a cítím to. Každý den jsem atakována myslícím centrem mozku, které se mě snaží vtáhnout do hry. Pár dnů jsem ji hrála, než jsem to pochopila.

adalgar - Dnešní dětičky

23. 11. 2021 12:26

Hýkají nadšením https://newtube.app/user/yandex/RTabqPN

Tomáš - Chobotovci

22. 11. 2021 17:21

Ještě k tomu Petru Chobotovi jak podivně vykládá o očkování.. Chobotovci v diskuzích hodně řeší možnost že je Petr naočkovaný prý dělá akce na Slovensku kde by bez očkování nemohl.. Tak řeší že to neustál a je nějakej bez energie, že už to není on..

adalgar - Veleznámá záležitost 2

22. 11. 2021 17:16

https://newtube.app/user/yandex/JiX2cJv

Monika - past alkohol - díky za názor

21. 11. 2021 9:46

Myslím, že nás dostanou na alkohol...všude reklamy... proč asi?

Tomáš - Re: past alkohol - díky za názor

22. 11. 2021 9:38

Alkohol je buněčný jed a tak snižuje vibrace, je pravda že jsou všude velké slevy na tvrdý alkohol né že bych byl abstinent.. :-)

Ivan - Zablesk /skokovy posun/

21. 11. 2021 14:41

Nebojujte silou ani silnymi slovami. Tymto spôsobom sa nedaju porazit. Mozu si natlacit lubovolne mnozstvo penazi akejkolvek meny. Uvedomte si ze disponuju neobmedzenymi materialnymi zdrojmi ! Silou ich neporazime. Ani vacsina duchovne vyspelych ludi tomu nerozumie a dava kadejake zmätené vyjadrenia.
Porazime ich iba pravdou, ani laskou ich neotocime, iba pravdou.
A naviac - je tu ta vec - záblesk.
Silviya o tom mala info, Davidek tiež, pred viac ako rokom, zhruba rovnake opisy.
Ak to je pravda, ja verim ze je! Netreba uz nic robit iba pocuvat svoje srdce a zit si svoju pravdu. Sme na konci temneho veku ale faloš a zlo je tak hlboko zakorenene v uplne vsetkych aspektoch zivota, ze podla mna, ten zablesk (kvantovy skok) je jediné riešenie. Staň sa

adalgar - Velmi staré video.

20. 11. 2021 22:40

Snad z roku 2009. Ale je tam VŠECHNO.. https://newtube.app/user/yandex/YexctHQ

Jirka - Zadnice

19. 11. 2021 19:04

Teď mám už pocit, že je třeba přestat řešit kraviny jako videa, právníky a podobné věci kolem a sednout si na prd.. a převést to co tu je na zem. No, teda bude ještě jistý odpor...

Petr - Re: Zadnice

20. 11. 2021 13:25

S tou první polovinou souhlasím. Někde pobíhat a něco řešit, zjevně není moc funkční.
Ale tu druhou polovinu vašeho sdělení nějak nechápu. Asi příliš stručně vyjádřeno, na to aby to dávalo nějaký smysl.

Jirka - Re: Re: Zadnice

20. 11. 2021 21:57

Tak já hodím otázku, co mě tu zajímá už pár měsíců... Co děláš/děláte ty/vy, Petře ? :) Nic ve zlém...

ANDREA - krasna pesnicka so silnym odkazom od ceskeho spevaka Dave

20. 11. 2021 14:49

https://www.youtube.com/watch?v=aoxmrEQd7rg

Ivan - #

20. 11. 2021 12:37

https://youtube.com/watch?v=F2zfn_Jx9rI&feature=share