Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ivan - Co teď s tím?

2. 11. 2021 11:23

1. Vládci planety sú tak dobre ukrytí, že ani dlhoroční pracovníci tajných služieb nevedia kto a kde sú
2. Spoločnosť je nástroj na zisk pre nich, to isté su republiky
3. Zdravotníctvo zlyhalo, boli sem inkarnovaní na to aby premohli utrpenie a smrť ! Za 80 rokov neboli schopní najst lieky na závažne choroby. Zmenili liečenie na čisto zarobkovu činnost
4. Školstvo zlyhalo, vyučuju nepotrebné koncepty a širi klamstvá. Je necielené, podmienené...
5. Priemysel zlyhal - stal sa nastrojom na rivalitu a dokazovanie si sutazivosti

Celkovy stav spoločnosti - katastrofa a zisk pre skrytých. 1/5. 1 pozitivum na 5 negativ.
Duchovno - v Europe nič moc, z každej skupiny sa napokon vykluje riadený system, to iba aby nachvílu bol pocit svetla


A co teď s tím ?

Dark Dragon von Zeta Reticuli - Válka, Válka je pořád stejná

1. 11. 2021 21:12

Chlapy do boje, válka proti systému, do útoku! Já budu velitel. Zbraně seberte myslivcům, pak přepadneme policejní stanici, pak ukradneme tank- když bude jezdit, a přepadneme základnu s atomovýma zbraněma a všechny ilumináty dáme do koncentráku a s jejich popelem pohnojíme pole aby nám rostla dobře zelenina, kdo jde do toho?

Tomáš - Re: Válka, Válka je pořád stejná

1. 11. 2021 21:58

Nejste náhodou taky vegetarián? Jeden tady už byl jmenoval se Adolf... :-)

Ivan - Re: Re: Válka, Válka je pořád stejná

2. 11. 2021 10:51

To nie cela pravda, A.H. bol iba bábka na nitkach. Kto do Deutche Bank nalial miliardy? Primarny ciel bol zničit slovanov. Opisy historie sú zmanipulované klamstvá!
Zlo a faloš je tak prešpekulovane ukryte pred bežným človekom, že si to vôbec neuvedomuje a nema žiadne nástroje na zmenu.
Nemáme žiadne nástroje na odstŕánenie fiat meny ničím nekrytej !
Nemáme žiadne nástroje na zmenu do pravdy a sme tak nadrobno rozdelení vo všeliakych Sparta, Slávia, Dukla skupinách, že nemáme žiadnu moc, žiadnu moc riadiť, žiadnu. Aj volby sú podvod - čo počíta hlasy ? Software!
Sa zobuďte !

Pohybujeme sa v zmätku, aj tento web je v slepej uličke - nie je veľa možností ako sa z toho dostať.... a na prvý pohlad budú bolieť.

Zlo je v spoločnosti tak hlboko vžité, že zmenu prinesie iba hospodarska megakriza alebo kataklyzmata.

Zmena sa može udiať aj zmenou vzostupom vedomia - toto je ale proces na dalšie stáročia !!!!

Toto je to čo som za 50 rokov pochopil. Zmenu do pravdy pre civilizaciu zabezbeči iba jej hospodarsky megakrach, ktorým sa otvoria oči milionom postihnutých. Kataklyzmata na narodoch ktore sposobili 1. a 2.sv. vojnu. Alebo postupné navyšovanie vedomia do stale hlbšieho porozumenia a jednoty.

Takto svet vnímam v tychto mesiacoch.

adalgar - Vývoj.

2. 11. 2021 9:05

Člověk potřeboval Bruntona,Vivekanandu,Molinose, Komenského, Minaříka,Tomáše a najednou vidí Krišnamurtího,opřenéhoi zády o strom,jak povídá..Jste na to SAMI. A je to tak.

Petr - kde jsou ty moudré vědmy ?

2. 11. 2021 6:12

Mě by zajímalo kde jsou tedy ty moudré čarodějky a vědmy co mají to lepší nazírání v čase a prostoru.
V praxi jsem na PT a ezoterické scéně sledoval "vědmy" co plácaly pořád něco o přechodu do 5-10-20D, záblescích, pomoci ufonů a podobné věci co se nevyplnily.
Ty pragmatičtější pak hrabaly 2 000/hodinu coby kartářky, atroložky a podobně. Aby měly na barák a na svůj osobní luxusní život.
Tak kde jsou ty vědomé obětavé ženy?
Asi si je budeme muset dovézt odněkud z vesmíru, abychom mohli založit tu ideální vědomou společnost dle Silvy.

Mezitím jsem roky sledoval na různých diskuzních fórech (technického směru, ne ezo) obětavou práci stovek mužů, kteří nezištně a trpělivě řešili prepperství a zajištění soběstačnosti v případě krize. Byli ochotní trpělivě poradit každému, kdo se o to zajímal. V podstatě stovky/tisíce hodin práce pro druhé zadarmo.

Ženy mezitím v souladu se svojí animální přirozeností vychytralé selky řešily, aby ony měly dost prachů a luxusu pro sebe, ty trochu osvícenější pak řešily i zabezpečení svojí rodiny. Co je mimo jejich domácnost, je nezajímalo.
Typicky je to vidět na tomto fóru, kde jsou stovky sledujících a jen hrstka je ochotná přispět něčím PRAKTICKÝM do společného. Prázdné tlachání a žvanění se nepočítá (ikdyž to je většinou to jediné, čím je žena ochotná "pomoct" - nic ji to nestojí, a navenek to vypadá že takyněco dělá). Prázdné tlachalky vyhynou hned po feministkách a solárkových fiflenkách.

Čest těm pár vyjímkám, co skutečně pracovaly nezištně pro blaho druhých (např. p. Heclová, Šarfová atd.).

Tak to jsem nejspíš já osobně ta "čarodějka a vědma s lepším nazíráním v čase a prostoru" :-)))
Protože na rozdíl od těch ezoteriček co mě banovaly a vyhazovaly z jejich kanálů a fór, za moje nesluníčkové názory, vše co jsem posledních 15 let poředpovídal já, se do puntíku vyplnilo (bohužel).
Že jde civilizace do kopru mi bylo jasné už před 20 lety. A celých 20 let jsem nacházel jen další a další potvrzení tohoto procesu.
Marně jsem na to upozorňoval, a sklízel jsem jen výsměch.
V souladu se svojí přirozeností, ti pragmatičtější si jen užívali prachů a luxusu, ti nepraktičtější se pak utápěli ve svých sluníčkových infantilních ezo fantasmagoriích. Co pak dělat s takovým materiálem?

Petr - Re: kde jsou ty moudré vědmy ?

2. 11. 2021 6:44

Jak to že ty všechny "moudré vědmy" co jich je plný internet a youtube, nevěděly co se chystá?
Jak to že nepředvídaly to covidové šílenství, Great reset agendu co nás má co do ekonomiky a životní úrovně dostat do raného středověku?
Naopak se často tetelily blahem, jak to bude úžasné, když budem žít v chatrčích v lese. V podstatě tuhle agendu socioekonomického rozpadu nevědomky podporovaly.

Přitom se o těchto tématech v náznacích mluvilo už nejmíň posledních 15 let. Byly natočeny spousty postapo filmů, kde se otrhané davy hladových lidí plouží z vylidněných měst. Já sám znám aspoň 5 filmů kde je hlavním námětem "epidemie" a zdravotní totalita. Ty filmy jsou staré taky 10-15 let.
Tak jak to že to všechny ty vědmy a čarodějky ani v nejmenším netušily?
A ty které to tušily se poslední roky honem snažily nahrabat miliony výklady karet a astrologií, aby zabezpečily sebe.

PaulaT - Re: kde jsou ty moudré vědmy ?

2. 11. 2021 6:52

Pánové, muži kteří si postavili dům svépomocí znám osobně, ale je jich tak malé procento, že se v tom davu ostatních ztratí a ještě je zbylá společnost uráží, že jsou hloupí, že se tak dřou a nenechají si to postavit ukrajinci, to stejné ženy které se zabírají např. léčitelstvím, bylinkami anebo zkušenostmi, tak že to ani nejde poznat a to formou rady a bez jakéhokoliv zisku, proč si myslíte pánové že o těchto lidech nevíte? No asi proto že nejsou vidět, nenajdete si je někde na ezo mainstremu, jsou to prostý obyčejný lidé, dnešnou společností považováni za podivíny a o tom to pánové celé je "být obyčejný" a ne výjimečný to chce být každý lepší než ten druhý že jo a to je ta propast do které pak lidi padají. Takže pánové namísto neustálých "duchaplných příspěvků", nebuďte prechytralí, buďte obyčejní a pomozte posílit řady těch skutečných lidí kteří budou příkladem pro ostatní a také nakonec se stanou pravoplatními správci této planety.

Alena - A co teď?

1. 11. 2021 22:06

To, do čeho teď jdeme, je složité. Po přečtení Silviiny odpovědi jsem si víc poskládala jednotlivé složky. Ještě bych přidala anglické - praxe zdokonaluje nebo naše: Dobré příklady táhnou. Dítě napodobuje mnohem líp to, co vidí, než to, co slyší, že má dělat. Moc si tohle neuvědomujeme. Na dospělé to platí také. Kultura, která falešný patriarchát není schopná vidět jako falešný, to má těžké. Už jsem viděla několik nadějných dětí, které tlak rodiny nebo společnosti přiměl vzdát se své odlišnosti a přizpůsobit se většině. I já jsem se pár let snažila vyhovět přání své rodiny, než jsem zjistila, že tudy cesta nevede. Dostat se z této pasti není zrovna lehká úloha.
Obvykle mám představu o svých nejbližších úkolech. Pokud to tak není, předpokládaná aktivita jednoduše nenastane. Teď na tom tak jsem. Těžké problémy v práci, které by mne jinak deprimovaly, řeším jeden po druhém, aniž bych si dělala starosti, co bude za rok. Bude změna, velká tak, že si ji nedovedeme představit. Spolupráce, naslouchání názorům a zkušenostem druhých lidí nás obohacuje. Potřebujeme se přestat bát kritiky, neúspěchu a hledat nová řešení. Přestat myslet v problémech a jejich standartních řešeních. Tudy už cesta nepovede. Potřebujeme si alespoň trochu představit to, čeho chceme dosáhnout a začít hledat jak. A být připravení na "teď", abychom mohli vyrazit. Díky Silvi. Zdravím:-) Alena

Alena - A co teď?

1. 11. 2021 22:06

To, do čeho teď jdeme, je složité. Po přečtení Silviiny odpovědi jsem si víc poskládala jednotlivé složky. Ještě bych přidala anglické - praxe zdokonaluje nebo naše: Dobré příklady táhnou. Dítě napodobuje mnohem líp to, co vidí, než to, co slyší, že má dělat. Moc si tohle neuvědomujeme. Na dospělé to platí také. Kultura, která falešný patriarchát není schopná vidět jako falešný, to má těžké. Už jsem viděla několik nadějných dětí, které tlak rodiny nebo společnosti přiměl vzdát se své odlišnosti a přizpůsobit se většině. I já jsem se pár let snažila vyhovět přání své rodiny, než jsem zjistila, že tudy cesta nevede. Dostat se z této pasti není zrovna lehká úloha.
Obvykle mám představu o svých nejbližších úkolech. Pokud to tak není, předpokládaná aktivita jednoduše nenastane. Teď na tom tak jsem. Těžké problémy v práci, které by mne jinak deprimovaly, řeším jeden po druhém, aniž bych si dělala starosti, co bude za rok. Bude změna, velká tak, že si ji nedovedeme představit. Spolupráce, naslouchání názorům a zkušenostem druhých lidí nás obohacuje. Potřebujeme se přestat bát kritiky, neúspěchu a hledat nová řešení. Přestat myslet v problémech a jejich standartních řešeních. Tudy už cesta nepovede. Potřebujeme si alespoň trochu představit to, čeho chceme dosáhnout a začít hledat jak. A být připravení na "teď", abychom mohli vyrazit. Díky Silvi. Zdravím:-) Alena

Lada Gomolová - Odpoveď

1. 11. 2021 20:37

Žasnem Silvinko krásne ďakujem za vaše slová. Presne ako píšete som kedysi nevedela či som žena či muž musela som všetko zvládnuť a verím že všetko dopadne dobre a muži sa preberú a pomôžu nám ženám aj v práci kreativite aj láske ❤️

Dadula - -

1. 11. 2021 19:41

Ať už se bude dít cokoli, člověk by měl být připravený třeba na to, že napadne hodně sněhu a přetrhají se dráty a bude týden bez elektřiny. (To se lokálně v zimě prostě děje, a stalo se i u nás.) Nebude voda, nebude splachovat wc, nepůjde internet, nebude se svítit, bude zima, nebude otevřený obchod, silnice zaváté, nikam nedojedete. Chlap může ledasco zařídit, ale jak to chodí doma, ví nejlíp žena. Mít vymyšlené nouzové wc, náhradní hygienu (hodně pořeší vlhčené ubrousky na mimina, nemám to ráda, ale pro nouzi je dobré uchovávat nějakou rozumnou zásobu). Mrknout kde je přírodní pitná voda (mám štěstí, mám studánku cca 5 minut od domu) nebo ručně pumpovací studna a promyslet její dopravu domů, pokud nic takového není, udržovat si průběžně zásobu pitné vody. Taky si promyslet, čím svítit a udělat si toho zásobu, svíčky, knot, olej a sirky. Promyslet si, čím nakrmit lidi a případně zvířátka a mít nějakou rozumnou zásobu doma. Náhradní vařič by měl zařídit chlap - kdo jezdil stanovat, nemá problém to vymyslet. Není od věci si pořídit solární nabíječku na mobil a tužkové baterky a pořídit si nějaké příruční rádio na ty baterky. Taky bude časem zima, bez energie dům prostě nakonec vychladne, to musí promyslet chlap. Lékárničku si snad každý rozumný člověk udržuje.
A taky si vymyslet nějakou kratochvíli na večer, stres a nuda zabíjí. Karty jsou dobrý a nějakou stolní hru doporučuju. Zrovna jsem si pořídila hru zvanou Líla, tu doporučuju hledajícím i jen tak.
"Připrav se na nejhorší a očekávej to nejlepší." To říkal můj tatínek a já se toho držím.

Petr - já to tušil...

1. 11. 2021 19:30

"V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. "

Myslím že tohle je klíčová informace, a v poslední době ji neslyším poprvé. Takže nejspíš i pravdivá. Budem muset vše řešit naráz a za pochodu, protože většina lidí doposud chrní a promeškali jsme důležité věci.
Řídit se člověk bude muset svojí intuicí, protože každý má jiné problémy a věci k řešení. U někoho je to víc materiálno, u někoho vztahy, u někoho karma a psychika.
Jinými slovy, univerzální rada a řešení neexistuje.

"Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, ... současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete."

Tak tohle jsem taky tušil. Ale zatím nenašel nějaký opravdu použitelný návod. Všechny ty ezo návody jsou časově na desítky let, a to v nějakém ideálním prostředí. Rozhodně ne v prostředí kolabující civilizace, kde člověk řeší základní otázky přežití.
Čili tady se opět budeme muset spoléhat na intuici a vyšší vedení.

Pokud máte někdo nějakou odzkoušenou metodu jak se efektivně vypořádat se svými stíny a traumaty, tak sem s ní :)

Dajka - paráda

1. 11. 2021 18:50

Skvělý článek, moc děkujeme za něj a za vaši práci.

Pavla - Jedním slovem děkujeme.....

1. 11. 2021 16:53

Díky za článek ze srdce.., přečetla jsem ho manželovi nahlas, vím, že takto lépe vnímá, čtení pro něj moc není. Ale takto nahlas, slova vyřčená, se nám do srdce lépe dostanou ......krásný den přejeme Silvi.

Bára P. - Poučme sa z toho

1. 11. 2021 16:23

Pravdivo, úprimne a od srdca napísané... Už si z toho treba len zobrať príklad a začať žiť aktívne v pozitívnom tvorení. Ja som dnes napísala dva komentáre, ktoré nejakou silou z hora neboli zverejnené v plnom znení. Nikoho som neurazila, len som napísala v skratke svoj príbeh prebudenia a vyjadrila poďakovanie, že aj vďaka tejto stránke si tvorím lepší svet. Že mi to dodalo mnoho inšpirácie ako napredovať a môj život sa dosť zmenil za posledný rok k lepšiemu. Asi to nemalo vyjsť na verejnosť, aby mi náhodou niekto nevynadal. Každý si na to musí prísť sám, inšpirácie a návodov ako to robiť sme dostali dosť. Ďakujem.

ivo - je to tak

1. 11. 2021 15:04

táhnout za jeden provaz a neokopávat se do kotníků,každý umí něco s čím může přispět

Dáša - Vzdělávání dětí

1. 11. 2021 14:41

Sylvo, jsem učitelka jazyků, ale souhlasím naprosto s tím, co píšeš o školství. Strávila jsem 10 let v zemích 3. světa a zažila takové věci, že mám teda hodnoty srovnané. Pro děti bych udělala první a poslední, očkovaná nejsem a možná budu muset brzo odejít, očkování dětí je teda fakt zvěrstvo, rozhodují za ně rodiče a ve většině případů je zastrašují ohledně covidu. Je moc poznat, ve které rodině je matka silná žena. Každopádně dokud v té škole jsem, tak jsem tam pro ně a snažím se s nimi mluvit a otevírat jim oči. Já už mám naštěstí dceru dospělou, tak se nemusím bát, že jednoho dne by přišla že školy očkovaná, ale jde o všechny děti a fakt doufám, že to brzo skončí. Přeji nám všem ženám i mužům hodně sil pro budoucí události. Dáša

adalgar - My žijeme v Praze.

1. 11. 2021 14:08

Takový fosilní dokumentík o Zbynku Fišerovi,alias Egonu Bondy. Je z období let kolem 1984 a ZEJMÉNA je tam typický pražský humor. Je tam ironie,sarkasmus, což naše generace pravých pražských rodáku si jaksepatří užívala. Dnes jsme se ženou v baraku tací jediní. Moravané,Slezané,Němci,Ukrajinci,Slováci. Takže pražský genius loci je definitivně PRYČ a pokrok je v tom,že moje žena přiznala,že PRAHA je mrtvá a kdyby byla o 20let mladší,tak na to pošumaví by se mnou uprchla.. Tož tak. https://www.youtube.com/watch?v=kcPLLWd6rAQ

Anael - Poděkování

1. 11. 2021 13:37

Super článek ,díky. Souhlasím. Prosím ,piš častěji :) .