Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 21:08

Nemyslím si, že ho rozprašují spolu s chemií, myslím, že jsou na to speciální letadla. Mám za to, že jsem i jedno viděl, ale samozřejmě to nemám nějak podložené. Jen má domněnka.. Nechci napsat intuice.. No a dnes ta umělá oblačnost nad skoro celou ČR - nádhera pro množení, šíření... Stejně to už tak bylo loni nebo začátkem roku. Je to stále dokola. A víc tu asi psát nebudu, selský rozum už musí vidět/vědět vše sám.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

12. 11. 2021 12:44

Myslím že do slunovratu to půjde ještě dolů. Logicky, narůstá temnota. Pak se to může trochu zlepšit jak začne přibývat světlo. Je dobré sledovat i astrologické údaje, protože ti šmejdi je taky umí využívat. Nepůjdou proti proudu, aby v létě šikanovali lidi plné sil po dovolené na slunci. Ale hezky si počkají až přijde temnota, podzimní plískanice, úbytek sluneční energie.
Docela zajímavé astrologické konstelace nastaly i loni na jaře. Proto to tehdy rozjeli.

Potíž je, že největší generátory temnoty a strachu je těch 7 miliard nevědomých lidí. Co s tím naděláme?
Asi bude nutné se soustředit na podporu dětí - starseeds, které nejsou tak karmicky a geneticky zatížené strachem. Těch se oni bojí nejvíc.

Bára P. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 21:41

Ja nespochybňujem existenciu vírusu, či vírusov, to určite nie. Sama za seba môžem povedať, že to bolo iné ako chrípka či nádcha. Zároveň ma ale nezaujíma ani pôvod, ani vznik, jednoducho je to tu a je len na nás ako to s nami dopadne, ako k tomu budeme pristupovať. Verím, že každý má potenciál uzdravovať sa sám. Alebo ešte lepšie byť natoľko vibračne vysoko, že tie choroby na nás vplyv nebudú mať. Naučme sa rozumieť vlastnému telu. Bohužiaľ temní tu na nás rozohrali naozaj temnú hru. Vnímam, že ľudia sú naozaj neustále silou mocou držaní v strachu a to vplýva na kolektívne vedomie. Samozrejme to znižuje vibrácie, oslabuje imunitu a to je skvelou bránou pre vznik chorôb. Treba sa stále snažiť byť vo svojom strede, držať svetlo. A mnohí možno naozaj majú len priznaky bez toho aby naozaj vírus chytili.
Pre mňa osobne to bol moment vykúpenia, kedy som sa vzdala spôsobu života, ktorý pre mňa nebol prospešný a pomohlo mi to skľudniť sa.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 22:32

Ok, já dnes spal v lese, nebo tak nějak byl okolo. Pod širákem. Jdu do busu a tam pán bez náhubku, ok. Pak přistoupila paní, se synem mladym a nějak to začala rozjíždět, že nemám roušku a tak. Chci říct, ten program je u některých jedinců fakt silnej. A nemá smysl se ptát proč a nemá smysl s nima diskutovat. Paní si ulevila po telefonu a já to neřešil. Ale ty pocity člověk vnímá.
A pak už je to na lehkou práci s energiema, když někdo kvůli respirátoru/roušce posílá na mě negativa co mu někdo "vnutil".
Ale jako čest i druhé straně, že dokázala, co dokázala...

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 23:00

Přesně, a jak si to načasovali, skončili volby a hned 3x nárůst nakažených. Jak práškujou tak den dva a je vymalováno olověná šeď.. Dokud se toto nezmění tak nevěřím v lepší zítřky.

adalgar - Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 16:14

Pokud se známý odstěhoval kolem roku 1966.tak žádný problém. V roce 1972 se příbuzný strhal,najezdil stovky kilometru,než urejdoval chalupu na prodej. No a dnes? To by mně fakt zajímalo, kdybych se rozhodl byt prodat a koupit něco mimo Prahu,jak dlouho by to trvalo...

Petr - Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 18:35

Cca před 10 lety. Prodal firmu, koupil malý statek v podhůří. Teď je asi pozdě něco kupovat když jsou ceny absurdně vyšroubované. A lidi chtějí kupovat, nikoliv prodávat.

Taky je pryč doba, kdy se lidi hluboce pod cenou zbavovali restituovaných nemovitostí, za hrstku cetek a korálků jako praví čeští indiáni. Aby ty peníze pak rozházeli za dovolené, auta, a různé bezcenné západní cetky kterými byl zaplavený trh.
Dnes si lidi zase začínají nemovitostí vážit.
Bylo až tragikomické jak lidi prodávali zahrádky a zahrady ve městech šmelinářům za 50 000, aby je tento za 10 let prodal developerům za milion.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 19:49

Hlavně je hodně kupců a málo prodejců nemovitostí.. Tak že musíte přeplatit, no loni jsem dal za vinici trojnásobek než původně chtěl vlastník bylo mnoho zájemců ,ale dnes už jsou ceny ještě vyšší a já udělal dobře.. Banky tisknou hodně peněz a tak zákonitě musí vše zdražovat, bohužel na to doplatí ti nejhloupější co si střádají korunky v bance..

Jaroslav - Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 23:04

Dobrý den. Co ty chřipkové příznaky Petře mají znamenat? Povím něco o sobě. Je mi 70 let,nikdy jsem neměl žádnou chřipku. Jako dítě jsem dostal příušnice,pak nic. I v sedumdesáti letech mám tlak krve stále 120/80,někdy trochu nižší 120/70. Pracoval jsem v lesnictví a zemědělství.Jsem stále v kontaktu s přírodou,lesem,polem,zahradou a vodou. Přírodu,rostliny,stromy,ptáky,zvířata ale dokážu intenzívně procítit. A to celistvou formou,jakoby vnímám vše živé najednou,dohromady,ale i samostatně,cíleněně,mám ve zvyku hovořit s ptáky i rostlinami ( skrze myšlenky a zároveň i pocity) Vím,že mne vnímají,pomáhají a rozumíme si. Ve své zahradě (4 000 metrů čtverečních mám svůj ,,jakoby Posvátný prostor". Vejdu dovnitř bez negativních pocitů zcela automaticky,cítím tu Jeho posvátnou,živou sílu a energii,která mne tu okamžitě obklopuje) I když zde všechnu práci odvedu téměř sám,cítím vždy příliv sil a cítím se tu šťastný.Přeju aby si takový Prostor vytvořil každý,jsou v něm síly ,,božského Otce a tvůrčí síly božské Matky " zároveň.Dnes mne mrzí lidé,co se nedokáží vzdělávat sami,samostatně ,využívat vlastní rozum a zároveň i vlastního ducha a duše s využitím intuice .Vždyť svoboda existuje jen a jen uvnitř nás,neexistuje venku,bohužel,zatím.Jak je ale dobré vnímat i své vlastní tělo,vědět,kde je jaký orgán,spojit se i s ním.Pak ucítím včas i varování ,pokud si v mém těle ,,něco postěžuje" a chce nápravu..CHce to jediné,mít lásku. Láska je taky energie,plná síly,která nás učí,probouzí touhu a spolu s vůlí koná ,,zázraky",vede nás k prožitkům a k moudrosti. Díky systému a médiím dnes mladí lidé silně ponížili a pohanili energii Lásky. Např. o sexu tvrdí,že to jsou jen hormony a chemie a dost.A vůbec neví,že sex nabývá krásy a plné hodnoty,až k němu přistupuje božská energie Lásky. A co tedy ty ,,Viry" vůbec jsou ? Já ty malé potvůrky vnímám posvém,asi takto...Naše tělo má snahu neustálé obnovy a regenerace.Staré vysloužilé buňky odbourává a na jejich uvolněné místo ihned vytváří a dosazuje buňky nové,podle genetického kodu přenášeného ,,vodou" v tělové mezibuněčné tekutině - tzv.mezibuněčném matrixu.Musíme si uvědomit,že máme taky vodní tělo a veškeré informace DNA se hollograficky nejprve otisknou v tekutině pomocí biopole a původní,dobře ukryté DNA už z doby po početí ze zárodečné struny zárodku ( zárodečná struna je budoucí páteří ! ...) A co se stane,když máme tělo ucpané špatnou stravou a chemií? Genetické otisky RNA a DNA mohou být vadné,s chybou. Navíc ale v ucpaném těle a jeho tekutině plném jedů se nedokáží zcela rozložit vysloužilé,staré buňky ! až na jednotlivé Aminokyseliny,které mají fungovat pak jako nové stavební cihličky pro nové,obnovující se buňky ! Místo jednoduchých aminokyselin pro ,,novostavbu" buněk vznikají Shluky Aminokyselin-shluky bílkovin ze starých buněk,které mohou nést informace-ale jaké ? Navíc,když je takové tělo ještě ve stresu anebo strachu majitele ! V ucpaném,jedovém těle nedokáží velké obří buňky-Makrofágy tyto shluky rozložit,sežrat jejich odpad a poslat močí ven.. A víš jak ,,vědci" tyto shluky aminokyselin z vlastních,starých buněk těla nazvali ? Nazývají je VIRY. Zoufalé tělo je někdy vylučuje dechem přes plíce ven,jiné ucpávají uzliny.A zoufalý orgán,který stále volá po obnově se nakonec rozhodne vytvořit na vlasní pěst nové buňky,ale my jim říkáme Rakovinné. Takže to je celá ,,věda o virologii" Jde jen o ,,Jedové ,ucpané tělo" plné chemie se zbytky bílkovin z neůplně rozložených starých buněk. Spolu s negativní psychikou se to zhoršuje,tyto ,,shluky" taky budou nést info zlosti,nenávisti a strachu,budou nám naškodě,vytvoříme tak vlastní jedy-VIRY-. Zbytečně a věda o nich jen lže.Nezapomeň,že vždy při zhoršeném počasí a slabším oblečení prochladneš,porušíš tepelnou rovnováhu ( trvalá musí být 36,6 stupně) a zase se vše zpomalí a zhorší,metabolismus a obnova buněk slábne,zpomalí a zas přibude zbytků bílkovin ze starých buněk= virů.

Petr - Re: Re: Re: Očkování - Dáša

12. 11. 2021 13:21

Jaroslav:
Zcela souhlasím. Já měl kdysi taky své "místo síly" kam jsem jezdil od dětství, ikdyž to byla mrňavá zahrádka. Ale energie tam byla tak dobrá, že na náš smrk přilétaly přespat den sovy z širokého okolí.
Když jsem byl tam, tak jako zázrakem zmizely všechny mé dětské kašílky, bronchitídy, zažívací problémy, stresy, které jsem měl ve městě už ve školce s nevyrovnanými zmagořenými učitelkami.

Bohužel jsem o to místo síly přišel. Ale ono tomu stejně asi nešlo zabránit. Ta energie tam byla čím dál temnější, stahovali se do okolí podivní chamtiví lidé, charakterní starousedlíci vymírali. Tak bych tam stejně asi neměl co dělat. Už bych tam nezapadnul.
To je pak otázka, co má větší vliv, jestli energie lidí, nebo energie daného území (historická karma území). Asi oboje.

No každopádně jsem teď zaseklý ve městě, kde jsou energie na zmagoření, současná situace mi znemožňuje se odstěhovat do příznivější lokality. Takže jsem v blízkosti naší rodiny co se mele v šílené karmě a všichni zuřivě odmítají přijmout svoji zodpovědnost za danou karmu. Vše se tradičně háže na mě.
Přibližně opak toho, co tu zmiňovala tuším Dáša, že celá rodina spolupracuje na čištění rodinných záležitostí, když někdo z jejich členů má chronické potíže a problémy.
Takže plně chápu, když si Silvie povzdechne, že jí zase rodina háže klacky pod nohy, moc dobře vím o čem to je.
(ale to není vyjímka, znám hodně případů, kdy řadě lidí zkrachoval vztah/práce a jsou poslední rok nuceni se zkontaktovat se svojí původní rodinou a mlít se v tom rodinném karmickém mlýnku na maso).

Čili jsem zaseklý v nepříznivém prostředí, obklopen nepříznivými lidmi kteří mi nijak nepomůžou, ale spíš naopak. Je to holt fuška.

A co se týče toho "místa síly" tak údajně by člověk v rámci svého vývoje měl nalézt náhradu za fyzické místo síly ve svém srdci. Psal o tom mj. i Komenský. Jen mi to připadá za současné situace téměř nemožné. A takové ty ezo rady "stačí otevřít vaše srdce" ,i připadají jako rada typu "jste chudý? Tak na to vám pomůže vydělat pár milionů."
V této zemi není hlavním problémem chudoba. Ale chudoba srdce.

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

12. 11. 2021 14:19

Petr 13:21
Petře asi bydlíš teď v paneláku - můžeš si i v části místnosti udělat posilňující místo (dej si tam co máš rád, pokud je to i nějaká zelená kytka tak šup tam s ní -) prvně si ho vyčisti buď 1 kg soli do nějaké plastové misky(ta se pak vyhodí i s tou solí, úplně pryč ven aby ta energie ti tam nezůstala co ta sůl stáhla) nebo nejraději mám vykuřovadla na samozápalný uhlík dát kousek vykuřovadla nebo usušit si šalvěj a ten dým - ti pročistí celý pokoj včetně negativních energií, virů apod. (myslím, že to je 94%) a pak ho začít nabíjet slovy tzn. chválit ho jak je nádherné, posílat mu lásku, nebo třeba zelenou, bílou barvu, vždy mu poděkovat, ale opravdu tomu místu říkat jak je nádherné a báječné a věřím že do měsíce uvidíš jak to místo pookřálo a tu krásnou energií dá tobě.

(a PS pokud pročoudíš byt, když tam budeš sám, tak možná trošku změníš i energii těm nepříznivým naokolo :))) dej vědět. Jo pak po šalvějí pořádně vyvětrat ona čoudí opravdu hodně:) šalvěj nedávám na uhlík jen ji zapálím a ona pak dýmí asi 15 minut - u nás si zvykl i mainský mývalí kocour :) Dáša

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

12. 11. 2021 16:46

Díky za tip. Tyhle věci znám, dal jsem do rohů místností 4 pytlíky soli po 1 kg, snažím se to vykuřovat jak jen můžu, šalvěj, palo santo, i přes značný odpor ostatních "obyvatel". Ještě je tu jedna možnost co by ale neprošla, rozsypat několik kg soli po pokoji a za 24 hodin to vše smést a vyluxovat (na linu by to jakžtakž šlo).
Tohle by v normálním bytě určitě zabralo. Malé rostliny mi tu hynou, velké špatně prospívají.
Jenže ostatní obyvatelé se drží té svojí temnoty zuby nehty, prostě s ní ani nechtějí pohnout. A tahle šílená doba zcela zabila veškeré mé snahy.

Já tady tomu soukromě říkám "indiánské pohřebiště". Jinak si to totiž nedokážu vysvětlit.
Na patře už nezbyl jediný duševně zdravý člověk, poslední rodina s dětmi se v pudu sebezáchovy odstěhovala před 2 lety o pár pater výš. Jinak jedna schizofrenička, 1 těžká hysterka, 1 ustrašená důchodkyně co 2 roky skoro nevylézá z bytu, 2 od pohledu zlé divné ženské, taky s psychickou poruchou (vlastní rodinu v to nepočítaje). Kdo tu byl normální a příčetný se odstěhoval nebo zavčasu umřel těsně před covidiocií.
O patro níž a výš to taky není o moc lepší, náctileté holky co se spíjí do němoty.
Před pár lety se tu pozabíjel opilý manželský pár.
Ne, fakt to není Chánov ani nějaké pohraniční městečko nasáklé alkoholizmem a nezaměstnaností, ale jedna dost drahá čtvrť v širším centru města. Práce je tu habaděj.
Proto si to nedokážu vysvětlit, že se sem stahují různí magoři, prostě "indiánské pohřebiště", jinak si to nedokážu vysvětlit, tu narůstající temnotu.

Jedna věc je čistit malý rodinný dům, druhá věc pak činžák plný magorů, kam se tito stahují jak můry za světlem.
Lidi ve velkých městech takhle na hromadě, podléhají kolektivnímu covidovému šílenství opravdu velmi rychle a nezvratně. Myslím že se tu i bude motat nadlimitní množství temných potvor z astrálu. Nějaké jsem asi vyčoudil a vycinkal chřestítky a cinkátky co mám (zvuk taky funguje) ale co je to platné, když ten mašíbl okolo to sem zase všechno natahá.

Takže to spíš vidím na to, že tu něco důležitého musím pochopit, uzavřít, a pak urychleně vypadnout. Snad to stihnu dřív, než mě to zničí.
Prostě mě to nejspíš udtud nepustí, dokud si tu něco důležitého nepořeším. (kdybych ještě tak věděl co)

Kristýna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

13. 11. 2021 9:08

Petře,
proto jediné na čem záleží je, posilovat energetická centra a zvyšovat vibrace...
Pak už Vás nic obtěžovat nebude....
Nekoukejte na ostatní, tady jde o Váš osobní duchovní růst.... Vám se uzavírá karma...
Změna bude zevnitř.... Tím každý přispěje do kolektivního vědomí, které se projeví změnou reality....

Já taky bydlím v paneláku... Vykuřuju,pálím svíčky, mám tu orgonity, kocoura :).

Naštěstí mám chalupu velice blízko, kde jsem dělala všechny synchronizace a kde mám svůj soukromí ráj....

Mám 2 děti, kterým dělám ochranu ve formě zlaté a bílé energetické koule přímo od zdroje.... Věřte mi, všechno jde... Jen Vy sám se omezujete....
Když odstraníte všechny tyhle programy a bloky, tak zjistíte že se Vaše limity posouvají....

A ještě poslední věc.... Před pár dny jsem byla na Xenonu v Inca Medica, info od Petra Chobota.....
Za mě úžasná zkušenost pro spirituální vývoj... Odkaz níže :
https://www.incamedica.com/xenonova-terapie

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

13. 11. 2021 17:37

Nechci to nějak hatit, ale ten Xe už tam taky není co býval a cena šla nahoru. Trošku zklamání pro mne...

Kristýna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

13. 11. 2021 18:39

Tak to je škoda, že ve Vás zůstala jen negativní vzpomínka na Xe.
Já jsem dost jemnohmotně nastavená, pro mě to tedy byla opravdu velká jízda.
Okamžitě mě to vykoplo z těla a letěla jsem jak střela

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

13. 11. 2021 19:32

A kolik jste platila a kolik měla procent ? Je fakt, že já se nejdřív čistím, ale co jsem psal platí. Byl jsem poprvé...cca dva roky to jsou ještě za 1700,- a super

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

14. 11. 2021 15:08

Jsou no. Já teď dával 3000+150 za masku. A koncentrace Xe byla podle mě nižší, než dřív při ceně 2000,-. Dřív to bylo jako 2000+500 případně za vyšší spotřebu. No, z mého pohledu/zkušenosti to kleslo na úroveň ostatních klinik - komerce. Bohužel a speciálně u PCH zklamání

Kristýna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

14. 11. 2021 12:39

Ceny a procenta jsou na těch jejich stránkách napsané....
Je to teď trošku dražší....Připadala jsem si jak raketa,co letí do Vesmíru a trysky mi to kompletně vyčistilo a zažehlo

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

13. 11. 2021 14:15

Petře já jsem myslela posilující místo jen a jen pro Tebe si udělat - opravdu kde ty si sedneš do nějakého tvého rožku, a dočerpáš energii, která ti třeba chybí, na ostatní se opravdu vykašli. jakmile sám budeš mít energie dostatek pak můžeš posílat dál jinak to nemá cenu a nemá cenu řešit ostatní co dělají.
Kristýna Ti také odpověděla, pochopila mě co jsem ti chtěla předat za info:)
Kristýno - děkuji

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

13. 11. 2021 21:07

Děkuji tobě i Krystýně. V principu souhlasím. Jen mám tu zkušenost, že když je člověk v opravdu extrémním toxickém prostředí (a je jedno jestli je ta zátěž třeba městská, hluk, exhalace, kolektivní nervozita, a nebo emoční, kdy bydlíme s partnerem který na nás emočně a energeticky parazituje a ničí nás všemi možnými způsoby), tak jediné co člověku pomůže, je odtam okamžitě vypadnout. Jinak to člověka udolá. Prostě není šance se z toho vlastními silami vyhrabat, když je člověk po všech stránkách na dně.
Mě už tohle jednou v životě zachránilo krk, když jsem z takového prostředí vypadl, s vypětím posledních sil.

Pokud je ta zátěž zla a temnoty příliš velká, tak jediné co nás zachrání je utéct. Bohužel v těch lockdownech nás ta temnota úmyslně drží v těch starých nepříznivých podmínkách, aby nás zdeptala a zničila. Není možné koupit ani malou nemovitost v přírodě, natož za dobrou cenu. A temní a zlí lidé jsou najednou jakoby vitálnější a posilnění.

Toto ignorovat nelze.