Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

adalgar - Gramotný občan

19. 11. 2021 17:14

https://newtube.app/user/yandex/RhqhlSl?u=t

Michal - Re: Gramotný občan

20. 11. 2021 7:44

Hrozně by mě zajímalo, co bude stát ve vyjádření právníků hygieny a jak to dopadne. Po uzavření by to byl výborný návod pro všechny ostatní.

adalgar - NADĚJE

19. 11. 2021 15:53

https://newtube.app/user/yandex/T0xAZGn?u=t

Ivan - ...

19. 11. 2021 11:50

https://vozrojdeniesveta.com/chuvstvo-sobstvennogo-dostoinstva/

adalgar - Užasné a spontánní

17. 11. 2021 23:12

https://gloria.tv/post/b6uYkr1whLsj3YVxy1YjZJZjs

Marcela - Re: Užasné a spontánní

18. 11. 2021 14:26

Ano, děkuji za sdílení videa.

Anael - Re: Užasné a spontánní

18. 11. 2021 18:07

Díky nám všem, pokud vytrváme tak se záměr podaří. Důležité je tvořit pozitivní věci a již dopředu za ně děkovat , jako by se již staly. Zbytek je pak o důvěře v proveditelnost záměru . O tom je tvorba. Pokud je záměr v souladu se stvořitelem, pak je vždy požehnán. Takže ze srdce děkuji všem kdo jste se podíleli byť i jen svou vzpomínkou, tady je veškerá energie poplatná. Vytrvejme prosti strachu.

Alena - Re: Re: Užasné a spontánní

18. 11. 2021 20:20

Byla jsem včera na oslavách 17. listopadu. Energie na Národní třídě byla úžasná. Na Jungmannově náměstí promítali něco jako dokument (deník studentky) o průběhu od 17. 11. 1989 do zvolení Havla a jeho novoročního projevu. Stála za mnou mladá holka a říkala, že je jí z toho smutno, když si uvědomí, co je teď. A že má úplně husí kůži, jak je to silné.
Na Václaváku nic moc. Svatého Václava hlídali policajti a nedovolili zapalovat svíčky, že je to kulturní památka. Tak jsem jí šla zapálit na místo, kde se zapálil Palach. Tam nikdo neprudil a svíčky tam hoří i dnes. U koně také, jen jich není tolik. Pak je ještě níž další místo, kam lidé přicházeli zapalovat svíčky až dnes. Na Národní třídě, tam, kde byl v roce 1989 největší masakr, dnes tomu říkají pieta, bylo včera úplně červeno, mnohem víc lidí. V okamžiku, kdy se ze Staroměstského náměstí vydali lidé z demonstrace, se tam přes veškeré upozorňování policie, že je nás tam moc, dav stále rozrůstal. Lidé, kteří přišli s malými dětmi pravda odcházeli, ale jinak to tam proudilo všemi směry a rozhodně neubývalo. Byla jsem tam asi čtyři hodiny včera a dnes jsem si to kontrolovala, co se změnilo. Energie přibývá. Je jiná, než byla v 89. Demonstrace ze Staromáku byla stejně v jednotě jako ty v osmdesátém devátém. Mám z toho dobrý pocit. Zdravím:-) Alena

Petr - Re: Re: Re: Užasné a spontánní

19. 11. 2021 11:17

Já viděl záznam ze Staromáku. Opravdu fantastická energie. Až mě to samotného překvapilo.

Alena - Čas na změnu

14. 11. 2021 16:46

Den 17. 11. je pro naši republiku silné datum. Proto ho studenti v roce 1989 vybrali jako nejlepší okamžik pro změnu. Nebylo jich tam v ten okamžik až tak moc. Byla jsem u toho. Důležité je začít, s čistou energií a důvěrou ve svou pravdu. Vesmír je postavený na Lásce a to, co nám elity předvádějí ... no, bytosti se sociálním IQ v podpalubí moc netuší o čem je řeč, když se řekne láska. Důležité bude to, co se podaří zažehnout, takže každý, kdo se myšlenkami připojí bude důležitý. Alena

Anael - Re: Čas na změnu

14. 11. 2021 18:34

Ahoj Alenko, také jsem u toho tenkrát byla a velice s tebou souzním. Ta idea byla krásná a poctivá alespoň u těch lidí ,těch ,,obyčejných lidí,, kteří tam byli. Kdo tu energii nezažil tak to asi nepochopí. Šlo to ze srdcí...

Alena - Re: Re: Čas na změnu

15. 11. 2021 20:29

Byla jsem u začátku studentské demonstrace, ve které byl i manžel mojí sestřenice. Den po té, jsme s kolegy z práce ve spolupráci se studenty začali organizovat generální stávku. Po všechny dny demonstrací jsme byli na Václavském náměstí. I když jsme věděli, že za Národním muzeem čekají na rozkaz tanky. I když jsme riskovali, že nám nad hlavami nízko přeletí letadla. Šli jsme tam. Zažila jsem okamžiky, kdy celé náměstí mělo jakoby jedno společné vědomí a reagovalo synchronně. Nepopsatelný zážitek.
I v roce 1968 jsme se spolužáky rozčilovali ruské vojáky, které jsme měli ubytované za školou v domě důchodců. Chytili nás a se samopaly v ruce odvedli do domova důchodců. Jeden z nich k nám těsně před tím než nás chytili přišel, řekl, že s nimi nesouhlasí, ale nemůže dělat nic jiného než poslouchat. A varoval nás, že pro ně lidský život má cenu asi tak tří litrů benzínu a tak nemáme moc provokovat. Několik hodin jsme s nimi diskutovali (a netušili, zda přežijeme). Přesvědčovali nás, že nás přišli osvobodit, že nic nevíme. Oni projeli celou Evropu. Náš průmysl je zastaralý, v Německu jsou na tom líp. Vy nepoznátě charóšuju rúskuju dúšu, jsme slyšeli mockrát. Pak jsme se začali ptát na jejich reálie. Kdy se narodil Lenin a jak se opravdu jmenoval, jak se jmenoval Leningrad před tím, než ho přejmenovali ... no nelíbilo se jim to ani trochu a pustili nás. Je hodně snadné říct o Pražácích něco nezdvořilého. No nic, každý dělá to, co umí, voda teče, lesy šumí.
Zdravím:-) Alena

Ivan - Re: Re: Re: Čas na změnu

15. 11. 2021 21:27

Škoda energie. Tych čo treba zničiť sú schovaní za 7 urovniami kabaly, počinajúc EU parlamentom. Sme v hroznej pasci !
Tisice rokov nas klamali a využivali a teraz ked sa nechava počuť samotný Zdroj tak zrazu mate v gatiach ??!!??!!

Lenka_lea - Re: Re: Re: Re: Čas na změnu

17. 11. 2021 18:14

Presne !!!!

Petr - Re: Re: Re: Re: Čas na změnu

19. 11. 2021 11:15

Taky si říkám, že dokud nevyženeme všechny lišky z kurníku, tak si o vybudování našeho "kuřecího ráje" budeme moct jenom nechat zdát.
Jak bylo řečeno v Hobitovi: celé roky rostlo skryté zlo zcela nepozorováno, a unikalo našim zrakům. Byli jsme vůči němu slepí.

Ivan - Re: Čas na změnu

16. 11. 2021 11:00

musite prijat pravdu ze nasledky ockovania sa podari zvratit iba vynimocnym ludom, ktori to urobili z dovodu sluzby celku !!

takych je velmi malo, vacsina sa dala picnut koli sebeckym dovodom a falosnej viere ze sa svet vrati do normalu - to je omyl, nic nebude ako bolo !!!

Prestante si namyslat bludy !
Pripravte sa velmi tazke casy !

zuzana - Re: Re: Čas na změnu

17. 11. 2021 3:19

nie v tomto clanku odpoved na zazracny elixir zivota?
ak darovanie krvnej plazmy dokaze zachranit zivot cloveku, ktoreho krv ci lymfa je napadnuta rakovinou, dokaze zachranit aj v inych pripadoch....nenadarmo krv symbolizuje zivot. v jeho neustalom kazdodennom znovuzrodeni...
https://blog.hlavnespravy.sk/28402/aj-diskriminacia-neockovanych-darcov-krvi/

Petr - Re: Čas na změnu

19. 11. 2021 11:12

Tady je hezky vidět, že sluníčkování a srdíčkování bez konkrétního záměru ve hmotě, je k ničemu. Podle toho jsme to za těch 30 let dopracovali.
Řada naivních a upřímných lidí se nechala 30 let oblbovat košer havloidními, ale zcela falešnými sluníčkovými řečmi v televizi, zatímco na pozadí běžela zcela opačná agenda.
Kromě toho je zjevné že i z čiré naivity je možné roky podporovat zlo a temnotu.
Proto jsme tam kde jsme.

Michal - Jiný úhel pohledu

18. 11. 2021 20:08

Dnes kolega v práci nevědomě řekl jednu naprosto geniální věc, kterou jsem si do této chvíle vůbec neuvědomil. Má děti na prvním stupni základní školy a při žehrání na to, jak jsou školy stále zavřené a děti zůstávají doma, tak prohlásil: "Ony se vůbec nenaučily tomu školnímu drilu..."
Všichni nadávají, jak je školní systém špatný a je třeba změnit. Podívejme se, právě nám tu vyrůstá nová generace, která nemá naše zkušenosti ze škol (do někoho ještě vtlučené rákoskou :) ) a bude ji vnímat úplně jinak. Snad i fungování v pracovním procesu uvidí jinak, to začíná být vidět už i na dnešní generaci.
Nakonec snad ještě prohlásím, že všechny ty nesmyslné uzavírky a buzerace byly k něčemu dobré...

Daniela - Re: Jiný úhel pohledu

18. 11. 2021 22:31

Presne tak..to je vesmírny zákon,že všetko "zlé"je na niečo dobré a treba si z toho s pokorou zobrať ponaučenie.TOTO sa musia ľudia naučiť...a rozpoznať čo ich posúva vo vývoji.S pokorou.