Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - Re: Re: Re: Tolkien

24. 11. 2021 22:08

Taky cítím zvláštní vakuum, co bylo aktuální x let, najednou nějak vyšumělo. U vás na Slovensku řádí "oni" teď slušně, ale hodně Slováků už to má na háku, ne? Rok 2022 cítím jako intenzivní rok, kde bude dost hlubin, ale o to víc výšek :).

Ivan - Re: Re: Re: Re: Tolkien

24. 11. 2021 22:38

Řaďí slušne, slušne má aj pejorativny význam,
Řadí, ano, ale vskutku všetko je protizákonné a sučasne protiustavne.
SR je malý mafiánsky, rozpredaný štát. Bez sĺz sa to nevráti to prirodzenych procesov.
Mizive percento o*ichanych malo zdravotny dôvod, dôchodcovia podľahli z letargie médiam, ktore sú ich jediny styk so svetom.
Pracujuci sa dali o#ichat aby mohli cestovat a dovolenkovat,
A dedincania sa vacsinou o$ichat nedali
Všetko čo sa deje okolo mňa je chaos in chaos:
Média: o#pichajte sa lebo bububu, napojeny: minozemšťania toto a toto, opozicia: pravna džungla a vsetko je protiustavné,
Silva: záblesk a kataklyzmata, ludia(hlavne o#ichane zeny): mame divne problemy
Nech už nasneží, postavim 5d snehuliaka ten sice nevzostúpi, do jari sa roztopí...
Aspoňže decká su jediné, ešte "normálne"

Jana - Re: Re: Re: Re: Re: Tolkien

25. 11. 2021 8:42

Ty důvody k injektáži jsou na Slovensku stejné jak v ČR. Jen v ČR je asi víc těch "slušných a ohleduplnych" občanů. Na Slovensku, zvlášť na východě, jsou lidé víc nohama na zemi, stejně jako tady na venkově.

Barča - Re: Re: Re: Tolkien

24. 11. 2021 23:51

To Slunce! Včera jsem šla ven s dost blbou náladou a po půl minutě zcela obrat právě díky Slunci. Bylo to automatické, léčivé, nádherné!
Cítím neskutečně napětí, tlak, všechno se třese a kmitá a vibruje.... Nemám vzhledy, ale intuice mi občas přinese takový obraz, dojem. Už aby se to překlopilo. Jsou chvíle, kdy cítím klid, vím, že je vše v pořádku a usmívam se, protože vím... Snad se nemýlím.

Lenka_lea - Re: Re: Tolkien

25. 11. 2021 19:30

Peťo ,dnes už tretí krát s tebou úplne súhlasím ..vyborne

Alena - Re: Re: Tolkien - Petr

25. 11. 2021 21:54

Něco se začalo pomalu měnit zevnitř. Navenek to sice ještě vypadá, že temní si stále dělají co chtějí, ale já na nich vidím velký úbytek energie a nárůst fyzických problémů. Tohle se mi obvykle stává cca tři měsíce před tím, než se to skutečně projeví . Lidé se začínají spojovat a už nezavírají tak oči před tím, co se jim nechce řešit. Přišlo mi na pomoc hodně informací k čerpání energie z pozitivních zdrojů, jsem citlivější. Tentokrát to není tak matoucí jako v létě. Je to hodně o trpělivosti a zachovávání vlídného přístupu k té "Zoologické zahradě" kterou teď mám kolem sebe. V podstatě to není zas až tak špatně, jak to na první pohled vypadá. Dostávám hodně otázek, které jdou opravdu na střed, které bych si sama dobrovolně nepokládala. Opakuji si stále, co jsem se naučila: Nehodnoť, rozlišuj, dej svobodu k získávání zkušeností. Zasahuj jen když je to fakt přes čáru. Každý má svůj vlastní vnitřní čas. Jen jsem se zeptala: musíte se opravdu prát? a pak čekala co bude. Fungovalo to líp, než kdybych se rozčilovala. Je to těžké, hodně těžké. Učíme se ale při tom všichni, jen každý něco jiného. A láskyplný přístup fakt pomáhá. Zdravím:-) Alena

Jana - Re: Re: Re: Tolkien - Petr

25. 11. 2021 22:07

Díky, já mám také dojem, že už nemají přesilu.. zkouší a sází poslední "trumfy", ale hru už mají prohranou.

Petr - Re: Re: Re: Tolkien - Petr

25. 11. 2021 23:08

Zvláštní je ten dramatický rozpor v tom co do mě hučí rozum, a co cítím v srdci. Tam je naprostý klid a mír :)
A rozum haleká že to musím nějak řešit a někde bojovat.

Pravdu má srdce.
Ostatně je nám to opakováno už měsíce jak Jirkou Ledvinkou, tak i v Poselství stvořitele Marianem Coufalem. Že nemáme věnovat pozornost té "ZOO" venku, která není určena nám nýbrž těm spícím a nevědomým, ale obrátit se do svého srdce.

Je vážně možné že ti co uzavřeli faustovskou dohodu s temnýma už šílí protože je jim jasné že budou muset splácet i s úroky když to nevyjde. Jakože rozhodně nevyjde.

Takže v klidu poslouchejme naše srdce, co nám sděluje.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Tolkien - Petr

25. 11. 2021 23:29

Si ma predbehol, som to isiel pisat...
presne toto vnimam!

Libuše Celestýna - Re: Re: Re: Tolkien - Petr

26. 11. 2021 6:53

Taky cítím tu změnu ,nahoře to vypadá že sme ve svěráku . Ale dole to bublá a lidi se spojují hlavně doktoři a právníci . A lidi co dřív nechtěli nic slyšet poslouchají . Jen s informacemi je potřeba nacítit co ten člověk je schopnej v tu chvíli dát . Jsem vděčná za to že jsem měla roky na přípravu a tak jsem co nejlaskavější ve sdělování pravdy .
Už před měsíci mi chodilo , sděluj pravdu v lásce , s laskavostí ale v plné síle .

Magnuska - Re: Re: Re: Tolkien - Petr

26. 11. 2021 8:21

Taky mám takový zvláštní zážitek. Šla jsem po Praze a v té těžké husté realitě jsem najednou viděla prosvítat jakoby otvory světla, malé, ale bylo v nich takový klid a mír a napadlo mě v té chvíli, jé ten život je hezkej protože v těch otvůrcích to bylo cítit. Podotýkám, že loni v tuhle dobu se po Praze moc chodit nedalo jak byla těžká, strachová energie. Nic takového mě za téměř ty dva roky tohodle divadla nenapadlo. Zvláštní.

Leri - Re: Re: Tolkien

26. 11. 2021 15:08

Ráda poslouchám podcasty nebo videa a článka na OPTIMALISTA (Tina Energy) - většinou mluví Tina i s jejím manželem Radkem. Je to vědomý pár. Mají online kurzy, koučink, eshop. Hlavně se zaměřují na nacítějí současných energií a tvoří svůj život v souladu se svou životní energií - také velmi inspirativní.

https://www.optimalista.cz/pravda-musi-ven/ včerejší energie

https://www.optimalista.cz/poselstvi-energie-na-rok-2022/
https://www.optimalista.cz/stav-muzske-energie-v-proudu-dnesnich-dni/

adalgar - Re: Tolkien

25. 11. 2021 9:43

https://newtube.app/user/yandex/d05elJi

Petr 3 - Čas je TEĎ

25. 11. 2021 21:48

Zprostředkovávám zajímavý odkaz: www.stankovuniversallaw.com

Výtah textu je zde - celý se sem nevejde.
Jsem Pallas Athena a zdravím vás ještě jednou z éterické říše nad ostrovem Kréta. Ano, tímto videem začíná nová éra. Tolik se toho pro vás v nadcházející době změní, ale ten čas je TEĎ. Nyní podnikáme první kroky do této Nové éry. Budete překvapeni, co zažijete, co vás v této Nové éře čeká. Mohu vás jako Bohyně pravdy ujistit, že to, co přichází, vás naplní láskou, mírem a zcela novým životem.
Možná tomu nebudete věřit, pokud se stále díváte na svou 3D realitu, která ve skutečnosti není vaší realitou. Ale na naší úrovni vidíme, co vás čeká: Nová Země ve své nové podobě s lidmi, kteří si uvědomují své božství, kteří budou žít v míru, kteří v sobě našli spojení s božským, kteří budou šířit a žít božská láska, také v božské službě sobě navzájem a pro Zdroj všeho bytí. A tuto vizi této
Vidíme tolik pracovníků Světla, kteří den za dnem konají svou službu, kteří jsou na pokraji vyčerpání a kteří tolik touží vidět změny. Proto dnes mluvím o tom, co vás čeká. Přeji si vás podpořit, přeji si vás ve velké radosti připravit na to, co vás čeká a ten čas je TEĎ. Neříkáme nic jiného, ​​než že to začíná HNED. Udržujte to TEĎ každou sekundu dne.
NYNÍ je projevem Nové Země.
Vidíme tolik světel, že jste jako Bytosti Světla, kterými skutečně jste. Mnozí z vás již dávno přijali svou službu Božství, lidstvu a Matce Zemi. Sloužíte Božskému plánu mnoho, mnoho let, někteří dokonce desetiletí, a jste vyčerpaní z toho, co každý den děláte. Přesto vám chci říci, že je tak důležité, abyste tuto službu dělali, protože to, co vás čeká, bude pro vás nezměrně krásné a bude to tak obohacující dělat to i nyní každý den, co cítíte, že musíte udělat , co vám říká váš vnitřní hlas a co vám chtějí sdělit přicházející energie.
Pamatujte prosím, že se děje velká změna, kterou nemůžete změřit svou myslí. Dokonce ani ve vás nevidíte tuto velkou velikost transformace. Z toho jste někdy smutní, nespokojení a také unavení. Ale chci vás dnes ujistit, že nic není méně skutečné než to, jak se v těchto chvílích cítíte. Chci vám připomenout, že se nechcete vzdát v těchto dnech, kdy se vše bude postupně hroutit, jak jsme řekli a jak sami uvnitř víte. Podporujeme vás, a proto dnes říkám: Tato božská realita je zde. Děje se to TEĎ. Prostřednictvím toho navenek zažíváte, že tato falešná realita se zvedá do posledního, a to vytváří navenek chaos. Proto vás žádáme: Nedívejte se ven. Orientujte se na své vnitřní poznání, je vám dáno.
Uvnitř už máte obrázek toho, co vás čeká. Vstupte do meditace a my vám ukážeme obraz Nové Země, která vám bude připadat jako ráj.
Co je potřeba z vaší strany k tomu, abyste projevili to, co je pro vás vlastně připraveno, co je potřeba k tomu, abyste to projevovali stále více? Potřebujeme vás, potřebujeme vaši pomoc. Bez vás to nezvládneme!
Vy, pracovníci Světla, to máte na mysli pro tento život, pro tyto konečné časy, o kterých jste věděli předem, jste se dali k dispozici, abyste mohli vykonávat svou službu. Udělejte to prosím nyní tak, že se budete zcela vyhýbat vnějšímu okolí, které vidíte. Vraťte se zpět, jděte do lásky, protože tam, kde je láska, nemůže být strach. A tam, kde je strach, podporujete temnotu. Vytáhněte se proto z těchto temných machinací, které se ve vás mohou projevit v podobě programování.
Vyhýbejte se venku tak často, jak jen můžete. Stát pevně! Jděte do přírody a poslouchejte sami sebe. Toto je cesta do Nové éry!
Může se stát, že v této TEĎ době se některé věci stále objevují, ale stáhněte z nich svou energii. Jděte do lásky a ukáže se vám jiná realita. Tato realita je TEĎ!


Petr - Re: Čas je TEĎ

25. 11. 2021 23:20

Přesně k tomu jsem byl vnitřně vedený před pár dny. Setrvávat jen v přítomném okamžiku. A naslouchat svému srdci.
To je to nejlepší co můžeme udělat.

Stará 3D mřížka kolem Země se rozpadá, a jen strach lidí ji drží pohromadě. Proto temní tak šílí. Je odsouzena k zániku. Nová 5D světelná krystalická mřížka je tu dávno instalovaná. Kdyby se lidi strachem nedrželi starého, tak by jsme dávno fungovali v ní.

Ale to je vedlejší. Podstatné je to co je v srdci. A v něm je dobré spočívat co nejčastěji a nejvíc. Tam je věčné TEĎ co je zároveň minulostí i budoucností a především bezčasou věčností božství. Tam jsme opravdovými tvůrci. Tam je místo kde "zázrak" je zcela běžnou věcí.

Jinka - Re: Čas je TEĎ

26. 11. 2021 12:10

Petr 3 .Tak to je balzám na duši takové články, díky za překlad. Dnes jsem spala v ikosaedru a paráda, krásně jsem si odpočinula.

Tomáš - Zábava

25. 11. 2021 20:05

Moc rozumujete, podívejte se jak se lidi baví https://www.youtube.com/watch?v=_fnXRNeQy9Q Tak se povznáší lidská duše do nebeských výšin...

adalgar - NEMRTVÍ

25. 11. 2021 18:05

https://newtube.app/user/yandex/TlihOg5?u=t

Tomáš - ochranme děti

21. 11. 2021 8:21

Bez dětí náš národ končí a krásně to řekl pan Janeček v přímém přenosu Slavíka ,kdy ho nemohli odstřihnout https://www.youtube.com/watch?v=NtkuHzICDkI , také jeho matematický model volebního systemu zamezuje falšování voleb. Pamatuji jak hpo kdysy propagoval Petr Chobet ,nyní když se podívám jaký je rozdíl mezi těmito dvěma muži co říkají musím konstatovat že se PCH vybarvil , chodil jsem na jeho akce a kupoval jeho byliny s tím je konec, jde mu jen o prachy aby mu nezavřeli ten jeho krámek..

Dana - Re: ochranme děti

21. 11. 2021 8:47

Janeček byl úžasný, to se mu povedlo!!!Nova se distancovala, ale jeho peníze za vysílací právo a reklamu ji nevadí!Źe politici lžou nám všem stále dokola nikomu nevadí!