Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

adalgar - Co ted s tím?

4. 11. 2021 9:13

S tímto filmem? Nacpou to lidem pod nos a je to marrrné https://newtube.app/user/yandex/YexctHQ

Ivan - Sloboda ?? Úvaha s otáznikom.

2. 11. 2021 19:22

Toto sa vam nebude páčit, ale to len preto lebo nie ste nato pripravení.
Sloboda a slobodná civilizácia je taká kde jej každý člen od iniciacie dospelosti može byt ozbrojený, a to vždy a všade. Je za tým stav vedomia ku ktorému dúfam že mhohí z vás smerujú. No je to známka pravej slobody. A teraz sa pozrite na náse dve (protiústavne rozdelené) republiky:
Aká by bola naša spoločnost keby 75% mužov bolo vyzbrojenych samocinnymi zbraňami? Obmedzenim by bol iba vek, zručnosť a psychycký stav. Inak by ste mohli byť všade, podotýkam všade ozbrojený !
Falošnú a podlú spoločnosť podľa to spoznáte.
Zamyslite sa nad takým trivialnym riešením ako vniest zodpovednosť a pravdu - nosiť zbraň je základné pravo zrodenca na Zemi.
V kolkých ústavách po svete sa to píše a prečo asi ???
Prečo asi ???

Petr - Re: Sloboda ?? Úvaha s otáznikom.

3. 11. 2021 11:25

Já měl zbraně a bojové umění vždycky rád. Ale co to tak pozoruju, tak nejvíc zbraní mají ti největší zbabělci. Vlastnictvím zbraně si kompenzují svůj strach a mindráky.
Ovšem pak jsou tu i slaboši kteří se zbraní bojí, protože nošení a použití zbraně znamená velkou odpovědnost. A tu oni nechtějí, chcou aby odpovědnost nesl vždy někdo jiný.

Čili zbraně v rukou osvícených a vyrovnaných mužů co mají vyřešený vlastní Stín a neprojektují si ho do okolního světa, rozhodně ano.
Realita je ale poněkud jinde.

Zajímavé je, že malý indiánek dostane do ruky luk už když se naučí chodit. Tedy od nejútlejšího dětství se učí odpovědnosti a to že je možné jinému tvorovi život vzít, ale dělat to velmi zodpovědně a v souladu s vesmírnými zákony.

Ivan - Re: Re: Sloboda ?? Úvaha s otáznikom.

3. 11. 2021 18:59

Zdravý a zrelý nazor máš. Ďakujem. Taký stupeň zodpovednosti a stav vysokeho vedomia i úcty k životu v nas zatial vačšinou nie je!
To musí byt úplná samozrejmosť niečo ako vedieť so zavretymi očami zaviazat snurky na topankach. Nie sme tam a cesta k tomu bude dlhá.

Stupeň duchovnosti národa sa pozná na jeho vzťahu mužskej časti k zbraniam.
Europania nie sú ani v škôlke....správne si spomenul juhoamer. domorodcov

Petr - Re: Re: Re: Sloboda ?? Úvaha s otáznikom.

3. 11. 2021 21:33

Možná je to spíš o tom, že za ty miliony let neustálého mydlení se a vyvražďování ve vesmíru, už toho někteří z nás mají pokrk.
Pak přijdeš sem na Zemi a zase se mydlíš v jednom životě na jedné straně, v dalším na druhé. Tak ti to připadá jak u blbejch na dvorečku.

Není nad vlastní zkušenost. Jen nechápu, proč jsem to musel zažívat znovu na této planetě. Vlastně, důvod mého příchodu sem, mi není úplně jasný. Co jsem tu od toho vlastně čekal.
A proč místo rozvoje jsem se tu propadal do čím dál nižších vibrací.

Možná je to fakt jen jako pád do žumpy, a jediným cílem je se odsud zase vyhrabat.

Ivana Pekárková - Poděkování

3. 11. 2021 14:37

Děkuji za tato slova naděje. Vím, že jdu správným směrem. Děti si hlídám a mám v záloze jak domácí vyučování pro 15tiletou dceru a její kamarádky taky kamaráda restaurátora pro mého16tiletého syna, který tento obor právě začal studovat. Sama jsem učitelka na střední škole, která včas odešla ze systému a když bude třeba, budu vyučovat doma a zastřeším část výuky pro místní děti. Již jsme tak předběžně s dalšími rodiči domluveni. Na zajištění rodiny se svým mužem pracuji již několik let. Již mi chybí jen sklep a zdroj energie. Skrz poradenství přes kineziologii one brain hledám možnosti, jak být užitečná lidem v nesnázích. Doufám že moje upřímné úsilí bude mít své plody. Ale i já někdy potřebuji slova podpory a ujištění, že jdu správným směrem. I když to vím. Děkuji za vaše hřejivá slova.

Petr - Re: Poděkování

3. 11. 2021 17:00

Děti lze zcela legálně přehlásit na domácí vyučování již teď. Jen je to trochu úřední opruz.
A pak jsou ty děti zcela neoficiálně vyučovány ve "škole" po 5-10 dětech, kterou si rodiče zřídí tajně spolu. Na vesnici k tomu lze snáze sehnat nějaké prostory.
Ale za pár let už budou státní úřady stejně jen bezmocné skomírající instituce, takže už nebude potřeba ani to.

Já jsem z vašeho příspěvku naprosto nadšený. Máte to nejen geniálně vymyšlené, ale skoro už i prakticky realizované. Naprostá dokonalost.

adalgar - A nyní něco zcela jiného.

3. 11. 2021 16:05

Muzika mého mládí https://newtube.app/user/yandex/OnsfLAE?u=t

Jana - zem

1. 11. 2021 20:06

Pekne slova.Ja dodam ,realita je jednoducho taka aku si ju vytvorime, ak ludia veria ze sa ocitnu v katastrofe,stane sa, kazdy si vytvara svoju individualnu realitu, do inych realit skaceme tisice krat za sekundu, niekto zije raj,niekto svoje osobne peklo.Dokonca su ludia
ktori maju ako plan duse ,prebudzat ludi tym ze sa ovcelickuju,alebo odidu zo sveta.Je tu tolko veci,do ktorych vidime kratkozrako. Kazdy si musi upratat vo svojej osobnej realite ako tvorca svojho osobneho mini vesmiru,toho co zije,jeho osobnej bubliny, my len vidime do realit druhych ako cez sklo a myslime si ze je aj nasa,a vsetku energiu trieskame dotoho ze verime ze je aj nasa,bojime sa veci ktore niesu nase, ale su v niekoho realite,ktoru si vytvoril on.Nie my,ON.Tvoj minivesmir je odraz vsetkeho v tebe , ak sa ti vnom nieco nepaci ,musis zmenit nieco v sebe,opacne to nefunguje.Zvnutra von.Ale my to zvladneme.

Petr - Re: zem

2. 11. 2021 5:38

Pak jsou tu ještě sluníčkáři, kteří si žili ve svém virtuálním soukromém "ráji" s klapkami na očích, a ostentativně ignorovali to, že svět kolem nich se řítí do pekel. To bude nepříjemné probuzení, když zjistí že se jich týká i realita těch ostatních okolo.

Tomáš - Re: Re: zem

2. 11. 2021 12:55

Jo strkají hlavu do písku a zaobalují to do krásných řečí ,jak si tvoří vlastní realitu.. Pak to semele všechny..

Veronika - Re: Re: zem

2. 11. 2021 15:04

Když kousek od nás zuřilo tornádo, sousedce zprava se v humně zlomil strom, sousedce z leva taky a dokonce jí spadla zídka. .A i přesto že před ní máme plastový kompostér, nic se mu nestalo...Cihly popadaly jako by kolem něj.. Všechny naše prastaré stromy OK...
Sluníčkářská bublina je někdy fajn...

Dáša M. - Re: Re: Re: zem

2. 11. 2021 19:35

Verunko přesně tak, sluníčkářské bubliny jsou OK. Taky mám odzkoušeno, pánové (Petr a Tomáš) jsou příliš velcí pesimisté a bohužel to, co si v mozku vytvářejí to se jim může stát. Právě proto zde může být právě ta jiná dimenze......a jede Ti to, co si vytvoříš. ( o mozku co si vytváříme jsou už i vědecké studie, jsou i studie na meditace co vytváří (co se v tom mozku děje při meditaci) - to nejsou jenom žvásty ezoteriků....)

Na vše se připravit až tak u mě nedá co zde popisuje Silva ( soláry nemám, ale kamna mám, neprohřejí celý dům, vodu poblíž také ne, ale umím si přivolat déšť, dnes zde vypla elektřina asi na 1/2 hodiny, tak manžel začal uvažovat o záložném zdroji elektřiny) , ale stále věřím v čistou energii a žití tady a teď. A věřím i v to, že mi svět nepřinese něco co se nedá zvládnout.

Věk Vodnáře je o nových věcech nápadech apod. a určitě nepřinese vracení se zpátky v čase do doby kamenné.
Ano vidím co se děje ve světě, protože se koukám někdy na počasí (deště, tornáda, ohně - tady si myslím, že se čistí Matka Země, prostě jsme ji přehltili a nevážili jsme si jí - naštěstí se to mění.)

a pro Aničku - tak Tvé odpovědi mě dnes rozesmály:) jak jsi pánům odpověděla. Díky bohu, že jsi zpět.

Mám ráda zde různorodost názorů, no zároveň mě nebaví skeptismus, který vibrace stahuje níž.


Anča - Re: Re: Re: Re: zem

2. 11. 2021 21:27

Ano, já velice jasně cítím, že žádná jiná jim to tak nespočítá a ten přetlak mě donutil jim odpovědět. Ale já se omlouvám i všem, kteří mě rádi četli, svůj odchod z těchto stránek myslím docela vážně, ač to tak asi nevypadá.
Je to kvůli jakémusi mému prozření vůči Silvě. Přestala jsem ji věřit, myslím si, že její Dračí kult a rozchod v konceptech mého a jejího vidění už je příliš nápadný a docvaklo mi, že tohle ne.
Nechci tím vzývat nikoho k žádným inkvizičním tribunálům a pronásledování, protože jsem přesvědčená, že Silva skutečně neporušuje kosmický zákon a tudíž její jednání může vycházet pro lidstvo ve výsledku neblaze, ale v rámci Galaxie jako její Strážkyně, za kterou se prohlašuje, může být nevinná. Protože i Drakoniáni - Dračí říše, původní Impérium této Galaxie, má pochopitelně své nároky v rámci kosmického zákona. Ač už opanovávají pouze čtvrtinu Galaxie.
Takže já osobně ji nikdy se sekáčkem nikam honit nepůjdu, ani se nebudu účastnit jejího pronásledování, i kdyby byla Dračice kam až to jde.
Protože nesnáším idiocii a inkvizici.
Ve výsledku by ale bylo pokrytectví tu řečnit na jejích stránkách, když jsem v ní jako ryzí lidskou bytost ztratila důvěru.

Takže se hodlám skutečně odkýblovat a spaste svoje duše.
Myslím si, že tento případný boj už není tak krutý jako cokoliv předtím, než se tu dělo a že přinejhorším hrozí uzavření se do Aštarovské sekty, kde se nic neděje a straší se a pak láska a srdíčko.

Osobně bych doporučila ubrat z mezí "slušného chování", ale o to více zabrat na skutečné etice.
Toto skutečně není jakákoliv výzva k lynči, či inkvizičnímu pronásledování Silvy.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: zem

3. 11. 2021 11:51

No, Ančo, pořád ještě můžeš založit svůj vlastní diskuzní blog/web, jak jsem tu doporučoval. Pokud to nebude celé jen o ufonech, ale i nějaké praktické věci nebo i duchovní ale praktické (jako třeba čištění bloků, čaker apod.) tak bych se třeba taky přidal.
Já totiž nejsem přesvědčený, že ufoni za nás budou řešit naše karmické zátěže, bloky a jiné věci, které si dle vesmíru už máme pořešit sami. Jakožto si udělat pořádek ve vlastních zemích a společnostech.
To je zase karma národů a území.

To co se děje teď v ČR mi připadá, že je v souladu s karmou posledních 1300 let našich dějin, kdy započala likvidace slovanů. Prostě to musíme pořešit.
Rizika jsou o dramaticky menší než tehdy. Dnes ti hrozí že dostaneš od policajta obuškem. Tehdy hrozila inkvizice a kat Mydlář.
To je úplné lážo plážo oproti tehdejší době.
Ale strach to v nás vyvolává stejný. Čili budemem uset pořešit naše strachy.

Suma sumárum, současná situace se dá vyřešit docela v pohodě. Ovšem POKUD ji budeme ŘEŠIT. Pokud ne, tak to bude horší a horší.

adalgar - Re: Re: Re: zem

3. 11. 2021 9:52

Manželé duchodci z Dánska kvuli kokovidu nebyli již dva roky se svém domku na Kanárech a tady zapracovala VYšší MOC. Totéž se přihodilo v Troubkách při záplavách v roce 1997. Povoden prostě ten barák obešla. https://newtube.app/user/yandex/bKx2HsO

Administrátor - Aj aj aj

2. 11. 2021 23:16

Upřímně řečeno, tento článek jsem nepsala, abyste se mi tu opět začali přít o to, zda jsou ženy lepší než muži a naopak. Spolupráce a harmonie mezi pohlavími patří mezi základní věci, které se tu máme naučit. A taky respekt mezi jednotlivé způsoby vyjadřování se. No a protože slečna Anča tento respekt nemá a po svých plamenných komentářích už tušila, že ji bloknu, tak nás opustila a já jsem ji zablokovala. Hold, kdo chce kam, pomozme mu tam.
Věřte že to opravdu funguje tak, že Vrána k vráně sedá a každý sobě rovného si hledá.
Takže barbíny s nulovým IQ si budou hledat Kena s velkými svaly a nulovým IQ.
Vědátorky - hodné holčičky si najdou vědce - hodné syny.
Hádavé fúrie si najdou hluchého podpantofláka.
Hodné naivky s klapkami na očích si najdou playboye.
Prostě se ke každému vrací to, co vyzařuje do světa. Takže místo abyste řešili opačné pohlaví, řešte prostě sebe a svá přání, které vysíláte do vesmíru. Když si pánové budete myslet jen to nejhorší o ženách, no tak si taky takovou k sobě přitáhnete. A pro ženy platí to samé. Zkuste pro změnu vysílat k opačnému pohlaví něco pozitivního a uvidíte, že se váš svět dříve nebo později změní k lepšímu.
A teď už bych tu debatu ráda ukončila, čekají nás tu velké věci a bude lepší když všichni potáhneme za jeden provaz.
Mějte se krásně!

Tomáš79 - Re: Aj aj aj

3. 11. 2021 8:56

Díky že jsi nás zbavila té hádavé fúrie. Na to že útočí na každého kdo ji nezobe z ruky jsem si zvykl ale že bude mít tu drzost a bude útočit na tebe na tvých vlastních stránkách mě překvapilo. A to nám tvrdí že je napojená na pozitivní mimozemšťany. S jejím nastavením leda tak ve snu.

adalgar - Re: Aj aj aj

3. 11. 2021 8:59

Holt to ego cloumá davem tu i onde....

Tomáš - pravda pravda

1. 11. 2021 18:32

No budoucnost je o spolupráci a né rivalitě.. To že by měla být duchovní cesta pro muže skrze hmotu to nevím. To že muži nic nedělaj a sedí v hospodách je tím že to ženy nevižadují. Dnes aby chlap postavil barák nehrozí ,to se vezme hypoteka a ukrajinci postaví.. A ty role žen a mužů, ženy dávají zelenou mužům co je opečovávají i někdy uvaří, vysají, výlety dovolený a moc je nezajímá že nemají dům, chatu a nic.. jen si užívat , kutilové se dnes nenosí, a v budoucnu už nebude nikdo rukama dělat.. Šilva to vidí dobře má to srovnaný a je to jistě i tím že má bráchu a zná ten mužský svět , ale její postoj už se nenosí ,je to plus pro ty pivní povaleče a vede to k rozvratu rodin a chudobě, když chlapi nic nedělaj a ženám to vyhovuje... Důvodem je nízká inteligence..