Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: škoda

6. 12. 2021 11:30

Já tedy preferuju východní, slovanské, nejlépe české channelingy. Ty zápaďácké jsou často podvod temných. A nebo jsou určené pro západní mentalitu.
My jsme už někde jinde.
České preferuju i z toho důvodu že se s dotyčným člověkem můžete setkat osobně a nacítit si co je doopravdy zač. Což platí částečně i pro ty zahraniční, když aspoň na videu vidím toho člověka.
Jinak Ledvinka a Coufal, to je česká klasika na kterou je spoleh.
A pak ještě Janka z kanálu Slnko v srdci.

Narazil jsem na DOPISY OD KRISTA:
https://www.youtube.com/watch?v=z9lQfAr43R0

Co si o tomto myslíte, vážení ? Jak toto naciťujete ?

Mě tam hlavně zaujal ten důraz na vlastní zodpovědnost. Že to utrpení peklo si tu tvoříme my sami každým činem, slovem, myšlenkou. (ale i tím že jsme něco neudělali a neřekli). A jen my osobně to můžeme změnit.

Anael - Informace

5. 12. 2021 20:20

Ahoj lidi, pokud vás zajímá původ našeho humanoidního druhu, kde všude se ve vesmíru vyskytuje ,odkud jsme se vzali ? Jaké druhy bytostí existují a v jakých hvězdných systémech? Kdy byly přítomni na Zemi a jaké druhy náboženství díky tomu vznikly ? Co vše již dnes existuje ,jak nám pomáhají bytosti z jiných planetárních vesmírů? Na co si lidé mají dávat pozor ,čeho se mají vyvarovat? Jak bylo lidstvo zneužíváno a proč ? Jakou si lidé mohou dělat ochranu a proč by měli? Co můžeme očekávat a co se po nás chce? Co vlastně všechno nevíte a neměli jste o tom ani tušení? Na některé tyto otázky můžete najít odpovědi na tomto webu Elena Danaan.
Elena je na tom podobně jako já a její odpovědi se mnou rezonují ,neříkám že na 100 procent ,protože to ani není možné nikdy a u nikoho. Elena je také druid a šamanka , je také archeolog ,krásně maluje ,zpívá, píše knihy a má mimořádný kontakt s Plejáďany díky implantátu který má v těle. Kdybych její znalosti neměla ověřené sama na sobě tak bych vám ji nedoporučovala . Pokud tedy umíte anglicky nebo máte překladač můžete si její videa prohlédnout. Mně osobně přijdou tyto stránky jako přínosné protože potvrzují již mé vlastní vědomosti a otevírají mi možnost dalšího poznání. Nemusí být samozřejmě vhodné pro každého, můžete být šokováni a možná i ve stádiu popírání ale jestli jste si zvykly a hltali Sylviu ,tak směle můžete pokračovat. Ostatně úsudek si udělejte sami. Jen bych řekla že Elena nemá takové katastrofické vize a to je i to co máme společné . Najdete ji na You Tubu. Doufám že jsem se v této ženě nespletla. Takže Elena Daanan. Najdete tam i informace které nám sdělovala Silva . Videí je opravdu hodně. Už jsem jich pár viděla a myslím že takhle podávané informace má vážně málokdo. Mějte se krásně.

ANDREA - Re: Informace

5. 12. 2021 23:09

Ano Elenu sledujem, ide z nej pekna energia a verim jej. Ale zase Silviine predpovede sa nesplnili, napriklad v lete mala padnut ceska vlada a dva tyzdne po nej nasa....a nic sa neudialo...ja netvrdim ze Silviine predpovede su nespravne, len si myslim ze v tomto obdobi sa predpovedat nic neda lebo kolektivne vedomie a vsetky tie bytosti svetla, ci temna okolo nasej krasnej Zeme dokazu kazdu sekundu uplne zmenit vsetko ci k dobremu alebo zlemu....

Michelle - Pozdravení

5. 12. 2021 19:16

I já vás všechny zdravím a přeju klid v duši, spoustu inspirace pro tvoření a na Cestě vždy srdce na pravém místě a slunce nad hlavou...

Eva - A zase rozdělování

4. 12. 2021 11:30

Ahoj všem, už to jede pod novým zaheslovaným videem. Já heslo taky nemám. A tak nevím, asi už je to tedy definitivně uzavřené. A jede na vlně jen jedna company. Rozdělování všeho a všech už mě nebaví.

Microjimbo - Re: A zase rozdělování

4. 12. 2021 13:42

Můžeme s tím nesouhlasit, můžem o tom diskutovat, ale to je asi tak všechno co se stím dá dělat :) Já to rozhodnutí naprosto chápu a respekruju i když jsem sítem zjevně neprošel. Zas na na druhou stranu , dvě tři věty pro ty kterým odpověď na email nepřišla by Sylva napsat mohla...třeba komu jsem neodpověděla ať už nečeká.

Anael - Rozloučení ....

4. 12. 2021 15:03

Ahoj, nebojte se ,také nemám heslo, ale proto že jsem neuvedla svůj e-mail veřejně. Vím ,že jsou tyto stránky sledované. Probuzení se lidí a práci s nimi se snažím dělat jak nejlépe dovedu od svých dětských let. Přesto se necítím být od někoho oddělená ,protože když má bytost v duši lásku a světlo není nikdy oddělená. Možná jen pro ty z vás kteří toto heslo nemají to může být znamením že už nepotřebujete být závislý na úsudku někoho jiného. Že se máte naučit věřit svému vnitřku ,své duši, svým pocitům a stát se konečně silnou sebevědomou bytostí s vlastní vůlí a naučit se být spolutvůrcem svého vlastního života. Existuje synchronicita ,která je aktivní a funkční v tom ,že vás navede na podobnou energii jakou máte vy nyní a můžete se dostat tak třeba na jiné stránky a sdílení s jinými lidmi a tím vás to může obohatit ve vašem poznání a vývoji. Každopádně se nebojte ,vše je na dobré cestě. Naučte se věřit si a budete svobodní ve svých rozhodnutích. Máte na to právo, máte svobodnou vůli. Stůjte za svou svobodou vůlí a projevujte ji i ve svém životě. Když jste si jisti ,že s vámi chce jen někdo manipulovat a jeho řeči nejsou pravdivé ,nemusíte takového člověka přeci poslouchat. Nikdo vám není nadřazen. Ztratili by jste tak svou svobodu, odevzdali by jste ji do rukou tomu ,kdo s vámi manipuluje. Potřebujeme jen poslední krok ,vyčistit ten nemorální balast a zarazit projevy čirého zla které se snaží vplížit do celého světa. To ale nestačí jen o tom mluvit ,musíme se i aktivně účastnit. Přeji vám mnoho sil, mnoho lásky a světla. Jak se budete
sami snažit takový bude váš život. Tímto se chci s vámi rozloučit . Nevím jak dlouho budou tyto stránky fungovat . Ráda jsem vás poznala a chci vám poděkovat za vaši snahu zlepšovat sebe a tím pádem i stav této planety. Čeká nás mnoho práce a kdo ví možná se někdy potkáme.....

Kristý - Re: Rozloučení ....

4. 12. 2021 16:09

Milá Anael, i když Vám teď odepisuji poprvé, úplně poprvé reaguji i na této stránce, ačkoli diskuse čtu často a moc ráda :-), tak bych Vám chtěla také moc poděkovat - za tato hluboce pravdivá slova i za všechna Vaše (Tvá?) sdílení! Taky jsem nedostala kod k vysílání a musím říct, že mne to docela i mrzelo, protože jsem si přála pokračovat dále v tvorbě se Silvou, ale zase také plně respektuji její rozhodnutí ( také jsem v tomhle ohledu ráda respektována, když cítím, že někoho nechci mít v životě) a napadlo mne přesně to, co jsi napsala - že je to i výzva, jít sama za sebe, věřit svému srdci, že dělám to nejvíce, co právě mohu, být aktivnější v setkávání s novými lidmi, učit se důvěřovat sama sobě, že dělám dobře, či Vesmíru, že mi dává právě to, co v danou chvíli potřebuji (i když ne vždy je to milé, ale určitě vždy je to potřeba).

Situace teď vypadá opravdu docela mrazivě, někdy až šílené energie, ale jakoby nad tím vším už převažoval KLID, SVĚTLO....i když bych měla důvod šílet - maminka je učitelka v lednu jí bude 60 (takže hnedle pod dvojí "palbou"), jsem klidná, vím, že to bude dobrý, protože už je rozhodnutá a důležité je ROZHODNUTÍ, pak už to všechno jde tak nějak samospádem, o tom jsem se tyhle dny tak nějak přesvědčila, i když to Vesmír dodal opravdu způsobem typu "to nevymyslíš" :-))

Věřím, že bude dobře a budu pracovat dále pro kolektiv i pro sebe - ono to jde hodně ruku v ruce...

Moc mne s Tebou těšilo a co my víme, třeba se někdy někde nějak potkáme, bylo by to fajn...

Ať Tě radost a láska na další cestě provází!

Blanka - Re: Re: Rozloučení ....

4. 12. 2021 20:00

ano, souhlasím, chodila jsem sem velice ráda a děkuji všem krásným duším za sdílení jejich vnitřních světů. Kdysi mi někdo řekl , že v mém horoskopu je jako kam dojdeš - podzimní slunce ve sklizené zahradě. Teď mám pocit, že vše je uděláno, je takové krátké bezčasí a potom se vše změní. Včera mi k tomu přišlo takové hezké video, je tedy v němčině, ale přikládám https://www.youtube.com/watch?v=jg61hWCbJ7Q&ab_channel=KuyayLorena
Ještě jednou děkuji všem statečným duším za jejich nasazení a že nezapomněli kdo jsou a proč jsou tady

Jirka - Re: Rozloučení ....

4. 12. 2021 21:27

:) mám to úplně stejně, taky cítím konec tu. Možná jen dočasně, možná jen pro mě. Mějte se krásně a díky vám všem za vše. J

Ivan - Re: Rozloučení ....

4. 12. 2021 21:56

Važení a milí !

Všetko má začiatok a koniec. Hlavy hore. V hrubých rysoch nám Silva oznámila nesmierne dôležité možnosti budúcich udalostí. Za to jej velmi ďakujem !!!
A ďakujem Silve za chrabrosť a odvahu ! V česko-slovenskom priestore nemá páru !
Trochu som sklamaný že to už nevydržala robiť free ešte rok, ale tlaky temných sú teraz fakt hrdelné.
Ešte raz, ďakujem Silve za predpovede !!!!

Vy ostatní, sledujte IZ ďalej - udalosti 2022-24 budú chaotické.

V čakrových bodoch času pomôžeme udalosti usmerniť k svetlu.

Madeleine - Re: Re: Rozloučení ....

4. 12. 2021 23:41

Mě to také mrzí, každý den jsem četla příspěvky a rozhodně jsem Silviy nebrala jako ,,páteční kafe" vždycky mě to přimělo hlouběji přemýšlet a za její informace velmi děkuji. Ostatně děkuji, že jsme na její stránce mohli diskutovat...Někteří se třeba dočkáte, však Silviye říkala, že to chce strpení , než všech těch ,,x" emailů přečte. Já jsem zatím žádost neodeslala, nevím možná si říkám, že vědět něco dopředu je sice dobré a tak se i trochu paradoxně bojím co bude...
Říká se, že si realitu vytváříme sami, tak věřím, že vše dopadne tak jak má.
Když jsem se ptala mojí babičky jako malá ,,babi a co je ten bůh?" Babička odpověděla, že na to samé se ptala ona své maminky (čili mé prababičky) ,,moje milá bůh je láska!"
Budete mi chybět přátelé, ale jak psala Anael, třeba se někdy potkáme, svět je malý (náš svět ? )

Leri - Re: Rozloučení ....

5. 12. 2021 0:10

I já jsem moc vděčná za to, že jsem tyto stránky před pár měsíci objevila a velmi ráda si pročítala zajímavé komentáře. Musím říct, že mi budou chybět - byly inspirativní, otvíraly mi nová témata, o kterých jsem dosud neslyšela :-).
O heslo jsem ještě nepožádala, ale zkusím to.
Děkuji Silvě za její otevřená statečná sdělení a informace!!
Pokud někdo stále cítíte potřebu se podělit o své aktuální pocity, rady, postřehy, tak klidně pište.

Na Optimalistovi mají k sobotnímu novoluní kratší video, kde se Tina zmiňuje o několika přírodních superpotravinách na léčení chřipečky C19 - prý je mají na jich eshopu. Jdu si je objednat pod stromeček. Také Tína zmiňuje příčinu nemoci u jejich informatika, to ale asi znáte...
https://www.optimalista.cz/novoluni-ve-znameni-strelce-aneb-zdravy-zivot-v-souladu-s-prirodou/

Na shle někdy a někde.


AnRA - Re: Rozloučení ....

5. 12. 2021 8:40

❤️

Daniela-S. - Také nepatřím k vyvoleným s heslem

5. 12. 2021 1:00

Bylo pro mě přínosné a podnětné, dívat se na Sylviina videa a pobývat tady s Vámi s vědomím SOUNÁLEŽITOSTI a sledování určitě pro mě nebylo jen pobavení "k pátečnímu kafi". Leč, je to tak, jak to je.
Často jsem si tyto stránky otevírala a dívala se, co je nového a tohle společenství mi bude chybět.
Děkuji za Vaše vyjádření, s mnohými se ztotožňuji a přeji všem ( samozřejmě i Sylvě a vyvoleným ) úspěchy a potěšení na cestě sebepoznávání a rozvoje. Vědomí jedinečnosti své Bytosti nám dává Sílu a Radost.
Hlavně už žádné posuzování, rozdělování a škatulkování.
Každý jsme důležitý.

S Láskou a Nadějí
Daniela

Ivan - Každý z vás je Boh !

4. 12. 2021 0:42

Ľudkovia, ukončím teoretikú časť....žijeme v historicky velmi silnom náboženskom priestore, a zamyslite sa: prečo v 10 prikázaniach chýba Neoklameš. Hovoriť pravdu je predsa božia prirodzenosť. Prečo asi to nie je základný zákon vyučovaný " našimy mudrcmi ". Viete prečo ?
... asi viete, a mnohí si to už dávate všetko doporiadku - aby nás mohli stále klamať a pritom s našim požehnaním. To je ten ftip, ľudia zlatí.
Takže ! Indigový zpravodaj bol vyborný nakopávač a teraz ideme vpred.
1. Si Boh
2. Vyslovujte svoje túžby nahlas! V prítomnom čase. Bez záporov. napriklad: som úplne zdravý! Nemodlite sa! Neproste ! Máte právo rozkazovat. Opakujem vám: nahlas vyslovovať, v prítomnom čase, v rozkazovacom spôsobe, bez záporov a negatívov. Neprosíkajte, ale prikazujte.
3. Beriem si svoju silu späť !
4. Ruším všetky zmluvy !
5. Niečo, aspoň jednu vec vykonajte činom: napíšte riaditelovy školy, alebo starostovy že ste slobodný človek ( nie občan alebo kresťan, katolík). Slobodný Človek a moje dieťa nebude nosiť rúšku !
6. Žiadne pochyby. Vo svojich myšlienkach nechajte rozkvitnúť svetlo.
7. Máte všetkú moc a silu.

Prepnite sa ako smerovka za volantom - keď vás napadne obava alebo strašidelná myšlienka - prestante ihneď myslieť a rozvíjať tie obavy do osobnej katastrofy. Každý deň to robíte. Prestaňte s tým! Teraz ! Hneď!
Myslite na pekné veci, často, každý deň, stále !!!!!!!
Toto je ZÁKLADNÁ PRÍČINA pre urýchlenie vzostupu: myslieť iba na to čo chcete. Temnota neodíde ak budete sledovať mainsteam média.

Vy musíte vytvárať svetlo !
Si Boh !
Každou myšlienkou vytvárate príčinu !
Čo vytvárate teraz ????
Si Boh
Prikazujte vesmíru čo má nakopírovať do vášho života
Prikazujte
Je svetlo

Ivan - Aktualna situacia

1. 12. 2021 20:00

Citim ze ideme do finale. Pravdivost a intenzita informacii z druhej strany bude kolisat aby temní mali čo najmenej informácií a už nenapáchali veľké škody.
Aj moje napojenie je teraz velmi chabé. Naciťujem velkú pravdepodobnosť prichodu kataklyzmat a nič viac, asi bude šrumec, vždy som to tak mal....
Ešte vas môžem ukludniť: Slovania budú najmenej postihnuté národy.
Cítim že je uplný koniec vodcov a guruov, 2022 je zlom a citím že si budeme držať nie iba klobúky ale aj kabáty.
Čo vidíte vy ??

Alena - Re: Aktualna situacia

1. 12. 2021 20:59

Už od neděle vnímám přicházející velký předěl. Dnes mi jedno vidoucí dítě oznámilo, že vidí padat do moře něco jako velký kus ledu. Docela mne z toho zamrazilo. Moc daleko to není. Tak vydržme:-) Alena

Anael - Re: Re: Aktualna situacia

1. 12. 2021 23:11

Ahoj, tak mne napadlo ,víte co udělá slaná voda s ledem? Rozpustí ho! Moře, moře vody ,voda jsou emoce ,led je studený. Jak se říká někomu že je studený jako led, to znamená bez emocí ,nebo zatvrzelost. Emoce tuto zatvrzelost rozpustí . Moře je přemění . I slzy jsou slané . Možná by pomohlo některým lidem aby se vyplakaly ,tak uvolní své emoce a očistí je od naštvanosti. Pak může nastat změna po té úlevě kdy pochopíte ... Pak se zvednete ve své síle a řeknete dost! Já jsem ten kdo rozhoduje o svém životě a o svém zdraví. Po tom co vlády zemí předvádějí jim směle můžete říci do očí že jsou lháři... Nastala jiná doba.. doba pravdy a světla .. doba kdy lidé pochopily ...nastane změna. Ti politici kteří nesnesou lhaní a podvody budou odcházet ,nastane doba lidství a pokud lidé se spojí ,není síly která by je přemohla.....Držte proto světlo ,prosím i tady v Čechách ,my se propojíme se světlými místy na mapě Země, držíme tu stráž ... pro naše děti...pro budoucnost . Přichází Kristovo vědomí.... můžete si myslet o mně co chcete ale Michael už se také vzbudil a je inkarnovaný na Zemi . Jenže tahle 3 .světová válka, která tu probíhá je odlišná ode všech ostatních ,tentokrát je to válka duchovní a nebojuje se konvenčními zbraněmi ale energiemi světla. Trvá to už dlouho .. takže prosím pomozte kdo můžete. Snažíme se propojit všichni, tak jak jsme zastoupeni v jednotlivých státech. Doufám ,že brzy přijde průlom. Držte nám palce, věřím že vyhrajeme . Je nás tu 144 000 ! Přidejte se k nám!!

Kristýna - Re: Re: Re: Aktualna situacia

2. 12. 2021 7:35

Anael, jsem s Vámi, vždy jsem byla a také v tom budu pokračovat.....
Držím tu světlo dlouhou dobu. a teď v tom nejlepším to nevzdám.... My jsme jednota a nepovolíme!!! Děláme to nejen pro sebe, ale pro naše děti, pro všechny na této planetě.... Hodně lásky a světelné síly.... Už to máme na dosah