Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 20:20

Obvodáci obvolávají důchodce a nutí je do očkování, zneužívají důvěry svých pacientů a dobře vědí že vakcína není v pořádku. Peníze jsou pro ně víc než Hipokratova přísaha , kterou složili na věčnosti jim to spočítají, porušení přísahy je hodně vážná věc... Naštěstí jsou i lékaři jako paní Peková a ti mlčet nebudou..

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 23:16

Myslím, že za ta léta si už ani nepamatují, o čem ta přísaha byla. Většina z nich..

Michelle - Re: Re: očkování dětí

9. 11. 2021 11:50

Jsem taky bába, co nemá rozum. Děti napůl očkované( aby mohli vegetovat...) Vnoučata zatím ne. Očkovaní jsou kámoši nejmenovaného propagátora mrazáků a přestože mají před i za jménem tituly, věří skálopevně kovidbiru. Jakékoli jiné informace jsou pro ně zcestné, takže jsem je přestala dávat. Několik měsíců jsem se trápila tím, co bude případně s vnoučaty. Nevím a snažím se, co to dá, prostě věřit , že všechno je jak má, jinak je to k zbláznění. Nejsem nadaná vhledy, nemám generátory ani zářiče, prostě v peněžence není... Zenové karty mi opakují, abych věřila a nebrala na sebe úkoly jiných. Tak to dělám, jak mi to jde. Zdravím všechny:-)

Petr - Re: Re: Re: očkování dětí

10. 11. 2021 21:13

Já sice zenové karty nemám, ale dostávam taky zprávy tohoto typu z jiných zdrojů. Že mám být v klidu.
A totéž říká Ledvinka i Coufal. Ačkoliv se tomu rozum vzpouzí a radí abych panikařil a honem se snažil něco dělat, tak tyhle intuitivní zprávy asi budou pravdivější.

adalgar - Re: očkování dětí

8. 11. 2021 10:00

Kdo kouká na debilizátor s vytřeštěným oken,dostane občas poučeníčko na stříbrném tácu. https://newtube.app/user/yandex/wPyTxus

Anael - Brána 11:11

10. 11. 2021 20:46

Ahoj všichni , zítra máme možnost přivítat v sobě otevření brány 11:11 . Otevřete srdce a přejte si s láskou to ,jak si přejete žít v 5 D dimenzi ,jaký život by jste chtěli uskutečňovat tak ,aby jste byli šťastni, svobodni, beze strachu. Sněte své sny , třeba se budou dít zázraky. Nechť vás provází klid, mír a láska ...

Anael - Informace

9. 11. 2021 18:17

Tak vážení, máme tady k dispozici oficiální rozhodnutí Kanceláře poslanecké sněmovny ze dne 3. listopadu 2021. Pod Č.j." PS 2021/23871. Vezmu to ve zkratce.
Věc: Rozhodnutí vedoucí Samostatného oddělení styku s veřejností Kanceláře Poslanecké sněmovny o odmítnutí žádosti podle paragrafu 15 odst. 1 zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím ,ze dne 3. listopadu 2021 .
Podstatné je toto: Žádost žadatelky, přijatá povinným subjektem dne 3. listopadu 2021 ,o poskytnutí informací týkajících se stavu proočkovanosti členů Poslanecké sněmovny proti nemoci covid-19,se podle paragrafu 15 odst.1 zákona o svobodném přístupu k informacím ODMÍTÁ.
Odůvodnění je dlouhé ale napíši vám to podstatné.
Povinný subjekt žádost posoudil a tímto konstatuje, že údaje o zdravotním stavu fyzických osob náleží dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) do speciální kategorie tzv. citlivých osobních údajů a jejich zpracování podléhá mnohem přísnějšímu režimu, než je tomu u obecných údajů.
Další výňatek.
Kancelář Poslanecké sněmovny je v souladu s paragrafem 117 odst.1 zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny servisní organizací, která plní úkoly spojené s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činnosti Sněmovny, jejích orgánů a funkcionářů, poslanců a poslaneckých klubů a poslanců Evropského parlamentu, zvolených na území České republiky. Kancelář Poslanecké sněmovny však nedisponuje žádným zákonným oprávněním zjišťovat a zpracovávat citlivé osobní údaje o fyzických osobách - členech Poslanecké sněmovny a takovéto údaje u ní tedy neexistují. Z uvedeného důvodu není Kancelář Poslanecké sněmovny oprávněna ani schopna zjistit počty poslanců plně či částečně očkovaných proti nemoci covid-19.
Z důvodu neexistence informací, o jejichž sdělení žadatelka žádá, nemůže povinný subjekt její žádosti vyhovět. Neexistence požadovaných informací představuje v souladu s příslušnou judikaturou tzv, faktický důvod pro odmítnutí žádosti.
Tak tady je ta podstata která by měla všechny občany České republiky zajímat.
Tento zákon je totiž poplatný pro všechny občany takže de facto ,nikomu není nic do vašich osobních natož zdraví se týkajících informací. Jak mohou politici chtít po jiných lidech neustále porušovat zákon? Nebo tu máme dvojí metr? Doporučuji si tento dokument v plném znění vytisknou a v případě potíží ho příslušnému orgánu vystavit na oči a nechat přečíst. Plné znění naleznete na otevrisvoumysl.cz. Kde je dokument ke stažení. Myslím, že se věci hýbají tím správným směrem. V této situaci mi napadá krásné české přísloví: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Michelle - Re: Re: očkování dětí

9. 11. 2021 11:53

Jsem taky bába, co nemá rozum. Děti napůl očkované( aby mohli vegetovat...) Vnoučata zatím ne. Očkovaní jsou kámoši nejmenovaného propagátora mrazáků a přestože mají před i za jménem tituly, věří skálopevně kovidbiru. Jakékoli jiné informace jsou pro ně zcestné, takže jsem je přestala dávat. Několik měsíců jsem se trápila tím, co bude případně s vnoučaty. Nevím a snažím se, co to dá, prostě věřit , že všechno je jak má, jinak je to k zbláznění. Nejsem nadaná vhledy, nemám generátory ani zářiče, prostě v peněžence není... Zenové karty mi opakují, abych věřila a nebrala na sebe úkoly jiných. Tak to dělám, jak mi to jde. Zdravím všechny:-)

Marcela - Re: Re: Re: očkování dětí

9. 11. 2021 16:10

Michelle, nejsi v tom sama a taky to dělám jak mi to jde :-)

Anael - Cenzura

9. 11. 2021 9:51

Ahoj lidi, tak teď jsem četla zprávu ,kterou dával David Formánek na svou stránku otevrisvoumysl.cz že mu chtějí zrušit jeho stránky na Facebooku, prosí pokud chce někdo dostávat od něj další informace ohledně toho co se ve skutečnosti děje ať se přihlásí k odběru třeba na svůj e-mail nebo na jiné jeho platformy, které jsou tam uvedeny. Takže je na tom podobně jako Silva. Jeho stránky jsou velice poučné a pravdivě informující .Je tam spousta televizních přenosů a rozhovorů s lékaři včetně výsledků rozborů vzorků kteří učinily skupiny lékařů, jsou tam výpovědi rodičů kterým zemřeli děti po očkování, záznamy demonstrujících lidí různě po světě. Oni se snaží aby lidé pravdu neznaly, nechtějí aby je prohlédly a chtěly by nás umlčet. Lidé potřebují svobodu, potřebují volně dýchat a hlavně potřebují se zbavit svých otrokářů, ať si ty psychopatické podmínky dodržují sami, když si myslí že jsou fajn. Facebook je stejně jedna z platforem kterou řídí ,ten kdo ji řídí a rozbor jeho osobnosti nechám na každém jednotlivci. Tohle je celé špatně už samého začátku ,dle mého poznání. No ale máme tu svobodnou volbu jednotlivce, jestli se bude věnovat svému duchovnímu růstu nebo jestli se bude vykecávat a sdílet spousty prostoduchých a jalových témat ať už je to kdekoliv. Abych tu také nepsala jen tak ,vzniklo nám tu další nové sdružení které se jmenuje Zlatý špendlík a tam už se to trochu rýsuje lépe protože tam už je sdružení právníků, lékařů, je tam Daniel Landa, Hnutí Prameny a tam už by se něco mohlo dít většího. Měli už setkání na Vyšehradě což jsem bohužel zaznamenala již pozdě ,šla bych tam. Nejen kvůli tomu že je Vyšehrad velmi mocné magické silové místo velice důležité pro dějiny Čech ale myslím že je velice důležité pocítit sounáležitost lidí kteří jsou na stejné frekvenci jako my, těm co není jedno jak budou žít naše děti a vnoučata. Pokud tedy ti kdo je ještě nemají aby se jich vůbec mohli dožít.

Tony - buďte Světla

8. 11. 2021 16:29

budujeme, vzděláváme, žijeme

Jana - Zmena

3. 11. 2021 1:09

Znovu sa musim opakovat,super slova Silvi.Dovolim si zdielat utrzky z mojho zivota, od muzov som si zazila skutocne vsetko, co si ide predstavit,okrem znasilnenia.Psychicke aj fyzicke tyranie od malicka, fetak ma nahanal z nozom kriciac ze ma zabije a ja som sa skryvala v lese za stromami ani nedychajuc aby ma nepobodal, no vsetko mozne naco si pomyslite.A napriek tomu si myslim ze muzi maju ohromny nevyuzity potencial.Padla tu i tema partnerov.Moj navod.Musela som sa naucit milovat najprv samu seba a stanovila som si silny zamer bud pride niekto kto bude moje druhe ja,alebo som ochotna zomriet sama, toto volanie bolo tak silne, ze to pritiahlo,pouzijem ezo nazov, moj dvojplamen.A ak si myslite ze tymto sa rozpravka stastne konci, ked ho najdete,ci ste zena a ci muz,nastava omyl, dvojplamen vam zrkadli vsetko co obsahuje vasa dusa, hadate sa zo zrkadlom, nemozete vyhrat hadku sam zo sebou, nastava cire peklo , a na vas je ci to ustojite obidvaja ,a zacnete svoje bloky cistit,alebo to vzdate.Moj muz ma silno otvorenu srdcovu cakru a jeho neha vyliecila vsetku moju temnotu a traumy.A dnes si dovolim tvrdit ze ked toto dokaze kazdy muz pracou na sebe,muzi dokazu vyliecit celu spolocnost.Je cas muzov.I svoje bolesti, i zenske.Muzi cistite si bod medzi tretou a stvrtou cakrou, byva tam silny zasek dovolim si povedat az energ.implantat ktory muzom zablokoval pristup ku srdcovej cakre.Stoho co som videla ja, sa prudko cisti muzsky kolektiv,energia sa dramaticky zmenila za posledne mesiace k cistejsej, ale to prinasa zo sebou aj to ze vsetko temne vyplava,aby mohlo byt precistene. A to co sa deje teraz,je nieco ako detox, pri detoxe je vam najprv extremne horsie,skodliviny sa vyplavuju, a toto sa deje prave vo svete.Sopky su napr.body kade odteka energia, ktora je pre zem odpadova a ta priatelia nieje nikoho ineho ako nasa. Vina nieje na mieste, ani lutost ani obvinovanie. Toto nechajme za sebou, nato fakt nieje cas, hrabat sa vtom kto , ako preco, proste konajme. A takto funguje aj zivot, pozrite sa na svoj zivot,co vnom nefunguje,co sa stale opakuje, to ako mozete najviac pomoct ludstvu je ze vycistite svoj vlastny vnutorny priestor, tie bloky a pocit obete ja vidim ako cierne bahno, ktore lepta kolektivne vedomie ludstva i informacne pole zeme, ako mazlava cierna smola, znizujeme tym vedomie kolektivu a tahame sa do horsej reality, toto nerobi ziadny iluminat ale my.Toto je priatelia realne, spinime ho a ukazujeme prstom ze to on, to on, a ten a ten.Pre muzov odporucam napr. Jaroslava grunvalda, vie vsetko podat ludsky a muzsky, funkcne bez ezo omacok, je to ta ista informacia ktoru vam on preda, len bez mojich ezo nalepiek, poda tu istu info, len inym sposobom, ze ste tvorci, na akukolvek temu si spomeniete ma video, a tieto informacie su vsetky zadarmo, silva nam dava zadarmo info , budme vdacni,internet je plny staci vybrat iba sposob, nikdy nebolo tolko moznosti ako je dnes.Ale ak bytost samotna sa nechce menit,a to vnicom, nepomoze jej nikto a nic.

Tomáš - Re: Zmena

3. 11. 2021 10:54

Lidé kdysi byli slušnější , nestřídali se partneři ,tak mohla vzniknout opravdová láska.. Třeba japonci chtějí jen pany a tak se nechávají.. Jak popisuješ že se hádáte, to nepovažuji za dobré, spíše je to důkaz toho že nejste propojeni v horních čakrách, ale jen ve spodních pudových..

Petr - Re: Zmena

3. 11. 2021 11:14

Souhlasím. Jen bych dodal, že je napřed potřeba obnovit spodní čakry, zejména solar plexus. Tam mívají muži problém, na rozdíl od žen, které mívají tradičně problémy se 3 horními čakrami. Ale je to dost individuální.
Zkrátka když je solar plexus rozdrcený na padrť, tak ta energie do srdce ani nemá odkud jít. Zelenka má zajímavou krátkou meditaci na "pokoru a sebevědomí" tedy 3. a 4. čakru.

Častý je i blok mezi 4. a 5. čakrou, kdy se člověk bojí nebo není schopný vyjádřit to co v srdci cítí. Protože to co člověk uvnitř cítí, rozhodně nemusí být sluníčkové cukrkandlové.

Co se týče těch různých implantátů a bloků, tak paseku mohou nadělat různé sliby a dohody z minulých životů a energetické "háčky" které právě díky nějakému slibu z minulých životů do vás může mít zaseknutý váš příbuzným partner, kamarád, sourozenec apod. To se pak člověk čistí a nabíjí furt dokola a diví se, jak to že mu ta energie neustále někam mizí.
Ale nemůže za to dotyčný, ale člověk sám, protože mu něco kdysi slíbil, nebo se mu jinak zavázal.

Ivana - Re: Re: Zmena

3. 11. 2021 15:32

Kdysi bylo na jednom videu, že smlouvy a sliby jdou zrušit tak, že proneseme ,, ruším všechny, sliby, smlouvy, které jsem dal ve všech mých inkarnacích, ve všech prostorech, časech tady a teď. A tak se staň. " jestli to funguje nevím, sama jsem to zkoušela je pravda, že se mi v tu chvíli trochu ulevilo.

Petr - Re: Re: Re: Zmena

3. 11. 2021 18:06

Yep. Ramona Siringlel to měla loni v jednom videu. Kdybych si jen tak vzpomněl v kterém.
Možná je vhodný čas k tomu to zítra znovu vyzkoušet, když je ten nov.

Ivana - Re: Re: Re: Re: Zmena

3. 11. 2021 19:25

je to možné, že to byla Ramona už nevím, ale za zkoušku to stoji :)

Gaia - Re: Re: Re: Re: Re: Zmena

5. 11. 2021 9:07

Ramona je na to skvělá , ano určitě najít

Anael - Re: Re: Re: Zmena reakce na Ivanu

4. 11. 2021 10:29

Ahoj, v zásadě je to pravda ale není to zase tak jednoduché jak by se zdálo. Je totiž třeba pochopit o jakou záležitost šlo, zda již člověk pochopil co udělal špatně, vzal si z té situace ponaučení a poprosil o nejvhodnější možnou nápravu. Pak může žádat o odpuštění ty kterých se toto dotklo nějakým neblahým účinkem. Platí to i když už nežijí nebo se tako událost stala již v jiném životě a dokonce i na jiném místě ve vesmíru, protože bude zapsána do informačního pole vašeho i tam kde k přeprogramování došlo. Potom musíte odpustit i sobě a zrušit a přepsat celý tento energetický proces ,který je neustále aktivován. Je to jako když máte program v počítači. Pokud mu zadáte jiné instrukce začne pracovat jiným způsobem. V našem těle ač se to nezdá ,je takový počítač také ,ve kterém jsou zapsány veškeré informace ,je to naše DNA. Jsou tam veškeré podstatné energetické události a veškerý náš vývoj zapsán. Pokud máte vyrovnanou karmu, můžete pomocí zvýšení vibrací přepisovat a vylepšovat své vlastní DNA. Tato energie a informační pole způsobí ,že máte po tomto stavu osvícení šanci na to inkarnovat se na místa s vyšším frekvenčním polem ,tudíž do vyšších dimenzí. Záleží jak rychle dokáží kmitat vaše buňky , pokud je někdo umí ovládat může prakticky rozložit ,přenést a složit své tělo na jiném místě. Záleží ale na tom jakou nesete frekvenční informaci. Pokud budete s někým naladěni stejně můžete se i vzájemně vnímat, slyšet a vidět obraz toho nač se dívá bytost která s vámi souzní. Samozřejmě toto se především týká vyšších dimenzí ale i u nás ve 3 D jsem se s tímto setkala doslova na vlastní kůži. Vše záleží na tom s čím rezonujete. Toto se hlavně týká bytostí v jejichž DNA je mimozemská složka. Důležité je napojení na Supervědomí ,stvořitele ,zdroj všeho a pak mu věřit a odevzdat mu to. Poznáte ho podle toho že vám bude hezky, nebude vás strašit a do ničeho vás nebude nutit, vždy máte na výběr. Někdo mu říká Otec jako třeba Jirka Ledvinka. To co jsem viděla já se ale skládá ze dvou stejně si rovných částí které se nedají nikterak připodobnit k tomu co lidé znají. Viděla jsem prolínající se barevné energie ,které byly od sebe vzdáleny a každá z nich měla jiné barevné spektrum, byly vědomé, živé a dech beroucí . Nešel z nich žádný strach jen jsem pocítila neskutečnou pokoru a obrovskou lásku. Toto můžete spatřit pokud se dostanete za hranici Grálových energií. Měla jsem ve svém životě to štěstí že jsem takovými energiemi prošla a mohla tak ve svém životě ledacos napravit a opravit tak i rodovou karmu.

Petr - Re: Re: Re: Re: Zmena reakce na Ivanu

4. 11. 2021 22:08

A kruci. To je docela složité.
JIrka Ledvinka tvrdí, že karma a podobné věci jsou prakticky irelevantní pokud máme napojení na boha.
Tak si říkám kde je vlastně pravda?
Kdybych se měl rochnit v každém kousíčku karmy a každém slibu nebo závazku co jsem tu za ty desítky tisíc let vyrobil, tak bych to řešil dalších tisíc let v optimálním případě. Už tak se z toho hrabu nejmíň tisíc let, a konec v nedohlednu.
Chce to vážně rychlejší metodu.
Já jsem sem nepřišel proto abych se do konce života rochnil v karmě svojí nebo rodinné. Zvlášť když ti mamlasové ještě vyrábí další novou karmu.