Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re: Jiný úhel pohledu

18. 11. 2021 23:06

1. září 1939 vyhláška obsahující seznam zákazů pro židovské obyvatelstvo. Židům byl zakázán přístup do hostinců, restaurací, kaváren, vináren a veřejných čítáren, sadů Zakázána byla neárijcům také návštěva lázní a koupališť. Při návštěvě holiče, kadeřníka či pedikéra se rovněž árijští zákazníci nesměli setkat se svými židovskými sousedy a spoluobčany. Zákazy, omezení a nařízení proti židům se rozšiřovaly a současně s jejich nárůstem se zostřoval i dohled na jejich dodržováním.

Dana - Re: Re: Re: Jiný úhel pohledu

19. 11. 2021 10:37

Mrazí mě z té podobnosti....kočkovaní a nekočko....

adalgar - Monolog.nikoliv dialog.

17. 11. 2021 6:45

Název je tudíž zavádějící. https://newtube.app/user/yandex/NQFRlAQ

zuzana - Moc je nástroj, který používají ti, kdo nemají sílu

15. 11. 2021 0:57

https://aktax.cz/kdyz-se-sila-setka-s-moci-nevyhnutelny-kolaps-noveho-svetoveho-radu/

Anael - Re: Moc je nástroj, který používají ti, kdo nemají sílu

15. 11. 2021 17:54

Zuzi Děkuji ,úžasný článek, naprosto s ním souhlasím.

Lenka_lea - Sonett

15. 11. 2021 16:28

Duše milé ,dnes som kúpila ,pardon dnes dorazil balík značky sonett ..kanister 5litrov pracieho gelu,kanister na riad ,wc gel a 1kg sódy bikarbóny. Doporučujem ,nieje to eko bio len slovami,ale je to veľmi príjemný eko bio sortiment a šetrí prírodu aj v odpadových vodách ,lebo tie čierne škvrny na listoch zo stromov .. to je už príliš

adalgar - A nyní něco zcela podstatného

15. 11. 2021 8:42

https://www.youtube.com/watch?v=9jwnkOaWG7s

Anael - Je načase

14. 11. 2021 13:52

Ahoj lidi, nevím jak vy ale já si myslím že je načase zvednout zadky a jít třeba pokojně ale jít ukázat že takhle si život nepředstavuji a vyjádřit svůj nesouhlas i fyzicky . Došla mi trpělivost snášet lháře, podvodníky a lidi kteří se snaží usmrcovat a poškozovat jiné lidi a nejsou ochotni akceptovat základní práva života lidí. Jsem prosta strachu, protože vím že božský zákon je na mé straně. A nejen stvořitelův ale i ten lidský zákon. Snad si uvědomí ti kteří ohrožují lidská práva že vše má své meze. Děkuji všem kteří chtějí vyjádřit podporu. Mně totiž není jedno jak budou žít mé děti a má vnoučata. 17.11. jedu do Prahy ! Je tam ohlášená demonstrace. Teorie totiž zůstane pouhou teorií pokud ji někdo s odvahou a beze strachu neuskuteční. Jak řekla jedna paní právnička, nejste povinni nosit sebou průkazy totožnosti a raději ani mobilní telefony. Doufám že se nás sejde opravdu hodně.

Jirka - Re: Je načase

14. 11. 2021 14:09

https://www.youtube.com/watch?v=iHkfRxhHusw ;)

Anael - Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 15:51

Jirko, díky . Vím o tom. Protože jsem tvůrce své vlastní reality a také hráč v této velké vesmírné hře na dobro a zlo, mám zajistit vyjádření nesouhlasu pokojnou cestou. Cesta vede jedině skrze sjednocení lidí proti pravému nepříteli a tím je nevědomost a ignorantství. Strach pramení z nevědomosti, kdo je vědomý nemusí se bát. Na oplátku ti dám také odkaz na DNA AWAKENING The 11/11Meditation Portal 2021 FINAL ACTIVATION HAS BEGUN . Řeknu vám lidi, byl to zážitek . Ráno po probuzení a po předchozí asi 3 hodinové meditaci jsem si telepaticky popovídala s lidmi kteří se tohoto zúčastnili společně se mnou dne 11.11. v přímém přenosu! Byli jsme tam pozváni snad z celého světa. Všichni jsme byli stejně překvapení a nadšení zároveň. Mohla jsem si povídat se ženou z Hawaje, s mužem se Severní Karolíny, s mužem z Kuwaitu, se ženou z Portugalska, z chapcem z Tibetu. Trvalo to celý den a dalo se to ovládat. Pokud sem nechtěla nebo nemohla normálně jsem se odpojila. Ale dalo se to i při řízení auta. Během svého života jsem už tohle párkrát zažila s pár jedinci ale nikdy v takhle masovém měřítku. Vím že pokud rezonuješ s někým na stejné frekvenci tak to lze. Nevím jestli ta energie která tím probíhala ten den je stejná ale myslím že nějaký otisk tam zbyl. Důležité je že ten den jsme měli za úkol držet ty krásné vibrace a připravit tak hezčí budoucnost lidstva.

Jirka - Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 16:32

Taky díky, jen jsem to video proklikal, pocítil a pěkný. 10h bych nedal... :) Já jsem spíš pozemní, praktickej... ;)

Anael - Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 18:26

Jirko, já jsem meditovala v kuse jen asi 4 hodiny a až večer, když už jsem měla klid a po práci. Právě proto tam byli lidé z celého světa aby tu stráž drželi. Málo kdo si může dovolit 24 hodinovou meditaci. Stačilo to . Cesta byla duhovým tunelem ke směrníku který hlídal tento Tibetský mistr a potom bylo mnoho dalších tunelů které vedly na jiná místa do ještě vyšších dimenzí a frekvencí odkud pochází naše božská matrice duše. My všichni jsme strážci této planety. Rozdíl je pouze ve vnímání této skutečnosti a ve vnímání a pochopení souvislostí projeveného i neprojeveného. Důležitá je jednota lidstva a pochopení toho, že už není důvod se bát. Strachem se pouze živí ta negace oparu z MATRIXU který tu ještě zůstal po těch kteří to zde uměle vytvořili. MATRIX už je minulost ! To jen v hlavách lidí zůstalo že jej musí živit. Jak z toho ven?. Změnit způsob myšlení se musí nyní naučit. Propustit strach je potřeba. Když jste vědomí ,jste silní. Nemáte hranice ,máte jen volbu kudy se vyvíjet. Vyvíjejte se s vědomím že se stanete tvůrci svého osudu. Když nebudete živit svými myšlenkami špatné události ,přestanou existovat. Prostě si zadejte co cítíte ,po čem opravdu ze srdce toužíte a co může být ku prospěchu i ostatním lidem. Není tu místo pro sobeckost, je tu místo pro vlídnost a radost s bytí, je tu zdraví. Protože NE-MOC je nízko vibrační ,vyšší vibrace s ní nerezonují. Je třeba zvýšit své vlastní vibrace. Pak můžeme společně zvýšit i vibrace planety. Ona po tom velice touží.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 19:20

Anael taky díky za tvé příspěvky a jsem rád, že tu jsi :) Osobně si myslím, že takové dělníky (když je občas poslouchám v hospodách) netrápí žádný strach, a říkat jim co píšeš nemá smysl... :) V srdci jsou daleko čistší než většina z nás a řeší spíš
politiku a tak... Vlastně je štve, co se děje okolo, ale udržují si svou "vibraci". Tak mi kdyžtak napiš doporučení pro ně,
neb já je mám rád ;) Ď

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 19:28

Pokud vím akohol snižuje vibrace je to buněčný jed narozdíl od drog.. Tak bych ty dělníky v hospodách nepovažoval za výkvět národa, často jsou to jen ochmelkové.. a tyhle věci je nezajímají proto že mají jen malý obzor zájmu dost záleží na IQ...

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 19:33

Ale pořád jsou to lidi, nebo snad ne ? Výkvět to asi nebude, ale ten není ani v PSP... :D

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 19:43

No a to je jinak právě ten omyl neb není jen IQ, ale i EQ a pak SQ... O to právě jde..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 19:49

Je to samej lempl raději jsem se všechny řemesla naučil sám.. No lidi myslíš ovce, všichni jsou naočkovaní aby mohli chodit po hospodách... ted sousedce zateplují barák , dělaj u ní dva dny v týdnu že maj rozdělanejch víc zakázek ,přijde mráz a chci vidět jak pak budou dělat omítku všechno to popraská , tedy mikropraskliny perlinka to sice udrží, ale za pár let Bůh ví jak to dopadne ,nebudu sousedce kazit radost..

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 19:59

No tak upřímně, pokud bereš ty práce co píšeš, tak to dnes už dělají UKáčka v ... hodně procentech. Očkovaní štamgasti nejsou moc. Ale nevím data, v tom se nemůžu hádat. Jen selský rozum. A jinak souhlas, taky jsem bohužel dospěl k tomu, že je nejlepší si vše udělat sám. Ele, zedník, zámečník apod. ... Dnes jsou bohužel drahý a i nedostupný.... Jen to pak bere čas.. Ale mně práce rukama baví

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 22:06

Tak to zateplování dělaj ukačka a mistra jim dělá českej zedník Lojza z Horní dolní co je v hospodě hvězda a procenta dostane kápo -sprostředkovatel.. Já si vždycky řek ,když to dokáže kdejakej blb se základní školou tak to dokážu taky a levou zadní. Jednou jsem se nasmál když pro mě kamoš doběhl do hospody že musím rychle k němu nahodit zed, že mu tuhne namíchaná drahá sanační malta a mu to furt padá neumí to se lžící a stejně se to nenaučil.. Ono hospoda plní i sociální funkci ,ale já osobně ji nepotřebuji a v té nové realitě prostě nebude alkohol.. Tak si na to ted zvykáme jak nám zakážou všude přístup, abychom si mohli začít vytvářet vlastní realitu - civilizaci.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 20:03

mě... a jinak jsem kluk z paneláku a musel jsem si to vydobít a projít si tím sám ;)