Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucia - Nápad

26. 11. 2021 13:06

Srdečne všetkých zdravím.
Rada by som aj tu stručne zdieľala svoj nápad, ktorý som už aj začala realizovať a mám prvé odozvy.
Vyrobila som si čisté biele srdiečko , kde som ručne zlatou farbou napísala: Láska, Pravda, Sloboda. Nosím to pripnuté na kabáte. Ľudia sú zvedaví, čo tam mám, a nahlas alebo v duchu si to prečítajú. Tým sú vystavení energii tých slov. Nosím vo vrecku niekoľko kusov a kto SÁM prejaví záujem a chce, rovno mu jedno dám. Stalo sa mi hneď v prvý deň, že si to odomňa sami pýtali chlapci, čo pečú a kupujem od nich domáci chlieb, a tiež ženušky pri pokladni na benzínke. Tie ma naozaj dojali. Ani som nevedela, že si to jedna všimla, len mi hovorí: "máte super visačku.... a povzdychla si, že "ano, toto je ono"... Tak som sa ich opýtala, či také chcú ... a chceli... Ďalší známy si vyrobil väčšie a dal si to do auta.... Nadšený kamarát odomňa vzal hneď 4 pre rodinu, lebo všetci chcú..... Predstavujem si, ako čím ďalej viac takýchto srdcí chodi denne po ulici, a v tichosti zdieľajú rovnaké posolstvo a svoje prianie do "eteru"... Lebo hlas srdca je Ticho s ohromnou silou.... Nie len príležitostne na zhromaždeniach, nie len na sociálnych sieťach... žeby sa tým možno aspon trochu presvetlilo kolektívne vedomie a začalo to ľudí spájať ....

Inak mám ešte jeden nápad, neviem zatiaľ síce ako ho realizovať ... Ale keby obce a mestá, čo to tak cítia, každý deň v rovnaký čas, napr. o 12ej v miestnom rozhlase pustili pieseň "Kto za pravdu horí", alebo štátnu hymnu.... alebo najlepšie aj aj...

Keďže som prevažne čitateľ, a nie prispievateľ do diskusií, týmto príspevkom vám zároveň všetkým chcem poďakovať za všetko čo tu zdieľate a robíte :)

jarulinka - Re: Nápad

26. 11. 2021 13:32

Lucia to je úžasné. Krásná myšlenka a realizace. Děkuji

Leri - Re: Nápad

26. 11. 2021 14:53

Máte nádherný nápad se srdíčkem a inspirace, něco podobného zrealizovat.

Alena - Re: Nápad

26. 11. 2021 18:18

To je super:-) Napadlo mně přitom, že jsem vyrůstala v době bez internetu a dalších "sítí". Přes to jsme dokázali zorganizovat rok 1989. Svým způsobem jsme byli mnohem víc závislí na intuici s kým, o čem a kdy mluvit a kdy ne. A jak se vnitřně propojit. Myslím, že se k tomu vnímání mezi řádky, rozlišování a sdílení právě vracíme. Doufám, že na mnohem vyšší úrovni - čas je organizovaný ve fraktálech, takže to až tak velké překvapení pro nás nebude. Na určité úrovni to máme v sobě. Jen je to třeba probudit:-) Přeji hodně radosti při objevování Světla v sobě. Zdravím:-) Alena

Bára P. - Re: Nápad

26. 11. 2021 18:19

Nádherný nápad. Myslím si, že naozaj takéto drobnosti sú tou hybnou silou. Niekedy nie je potrebné ľudí presviedčať drsnými faktami, ktorým nie sú ochotní veriť a pripustiť si, že na tom môže byť kus pravdy a budú vás len obviňovať, že ste blázon.
Ako ľudia, ktorí sú vedomí buďme vo svojom strede, držme sa v rovnováhe, z toho môže čerpať aj naše okolie. Ja napr. rada maľujem a už teraz sa pripravujem na Vianoce, nebudem kupovať darčeky, len aby som niekoho obdarovala, lebo to je povinnosť. Svojim blízkym podarujem obraz, ktorý bude tvorení zo srdca a nabitý energiou, ktorá môže pôsobiť aj na ostatných. Ako ďalší skvelý nápad vidím podarovať nejaký šperk, kde budú zakomponované rôzne energetické kamienky (náramok, náušnice) alebo napr. vyrobiť stromček šťastia. S Vianocami sa mi spája aj pečenie, ktoré tiež milujem a piecť z kvalitných surovín a podeliť sa so svojimi blízkymi je to najkrajšie. Taktiež sa dajú ručne vyrábať sviečky, sila ohňa je taktiež čistiaca. To je len pár mojich nápadov, ako si spríjemniť nastávajúce obdobie a rozdávať lásku ľuďom okolo.
Ďalej by som sa s vami chcela podeliť o stránku na Facebooku, ktorú sledujem: Nebo ti dá znamenie - cesta za hlasom duše. Autorka pridáva každý deň mnoho inšpiratívnych príspevkov ako pracovať s energiami. Posledné dni rozoberá hlavne silu esenciálnych olejov a často tam nájdem aj rôzne iné praktické odporúčania. Kto ste na FB určite sa pozrite, možno vás to tiež osloví.
A čo sa týka už rozoberaných príznakov respiračných chorôb odporúčam sledovať terapeutku, ktorá sa špecializuje hlavne na psychosomatiku, Františku Janečkovú. Nájdete ju aj na FB, youtube a myslím, že má aj svoju stránku, kde tiež pridáva videá. Pripájam link na FB o príznakom chrípky https://www.facebook.com/frantiska.janeckova.zviebel/videos/2453310398108034 .
Myslím, že dobrá je aj homeopatia, ale nie len vo forme, keď má človek nejaké príznaky a hľadá na to liek, ale nájsť si naozaj dobrého homeopata, ktorý sa na problém pozerá komplexne, ktorý s vami spraví dlhý úvodný rozhovor, na pochopenie vašej osobnosti a podľa toho nastaví homeopatickú liečbu, šitú práve na váš problém. To sú také moje malé nápady, ktoré praktikujem už dlhšie a myslím, že minimálne na moje okolie to funguje. Držme sa všetci, ešte nás čaká ťažké obdobie.

Anael - Re: Nápad

26. 11. 2021 21:11

Ahoj zlatíčka, Lucia - světlonoš je to úžasný počin ten nápad se srdcem ,jsem nadšená. Vzpomněla jsem si jak skoro všichni po sametové revoluci nosili trikolóry a červená srdíčka. Lidé byli milí a usmívali se na sebe. Dokonce podle statistik bylo uvedeno že 14 dní nikdo nepáchal zločiny. Síla srdce je to co potřebuje celý svět. Kdyby bylo teplo tak můžeme s tímto symbolem nosit trička , teď bychom to mohly dát i na šály, čepice,. Jednou jsem malovala i na kalhoty . Pokud někomu nevadí pokreslit si oblečení jde to i tak. Je to tichá podpora která křičí do lidských srdcí !!! Jdeme do toho s tebou ... zlatá Lucia, děkuji.

Lucia - Re: Re: Nápad

27. 11. 2021 18:08

Pokreslit obleceni a treba i oblicej :) :)

Anael - Re: Re: Re: Nápad

27. 11. 2021 19:41

Mám nápad co si to srdce namalovat na čelo! Bílé srdce. Jako Kristova pečeť na čele. :) . Bílá jako symbol čistoty a nových začátků, jako symbol světla. A z toho třeba zlaté paprsky . Vzhůru do drogérie ! Pro ty decentnější můžeme zvolit nalakované srdce na nehet ,tam kde prochází nerv srdeční čakry což je prsteníček a malíček. Každá forma podpory dobrá . proti tomuhle žádný paragraf není. Jdu do toho a těším se , jo !

Lucia - Re: Re: Re: Re: Nápad

27. 11. 2021 21:17

Anael si bozi :D sa smejem

Aj na rukuuu, chrbat ruky alebo kludne aj dlan

Jirka - Re: Nápad

27. 11. 2021 2:35

Snad se už konečně propojíme... ;)

Veronika - Re: Nápad

27. 11. 2021 8:52

Krásné.. Napadá mě, nechat si vyrobit připínací placku nebo papírové srdíčko zatavit do fólie, aby vydrželo i déšť a sníh... :o)

Lucia - Re: Nápad

27. 11. 2021 11:49

Díky díky díky za reakcie <3

ano, fantázii, rozvíjaniu a spôsobom realizácie sa medze nekladú :) Ja vyrábam tiež z hrubého papiera, prelepené matnou lepiacou páskou z oboch strán, nech to niečo vydrží a prilepená zicherka...

a jo, možno sa toho niekto chytí trošku viac a začne vyrábať kvalitnejšie, placičky, odznaky, nálepky (super by bolo niečo z prírod. materiálov). Ja rozmýšľam, v meste máme kreatívny obchod, kde laserom vyrezávajú drevené motívy a nápisy, že by som ich oslovila, či sa zapoja, ak to s nimi zarezonuje... zatiaľ je to tak, že si to človek môže vyrobiť sám... už len to, že venuje-nasmeruje tej výrobe čas a energiu, je veľmi silné.. Včera som už rozmýšľala nad nálepkami, že by som to lepila "kade-tade" na vhodné miesta...

Ide hlavne o to motivovať a podporiť "bežných" ľudí, jemne s láskou im ukázať iný smer - akoby ich "odkloniť" od pozornosti, kam sú manipulovaní, vrátiť im pozornosť do seba a zapojiť ich do tvorenia. Aj keď len nachvíľu, ale už to v sebe budú mať a môžu sa o to oprieť ... Samozrejme to už bude na ich rozhodnutí a vôli.... niektorým to možno pomôže so strachom a naberú silu, že nie sú sami, ale že je nás hodne... A samozrejme týmto zároveň dávať jasne najavo svoj postoj

Anael - presne, tiež ma hneď po tomto vnuknutí napadla zamat. revolúcia - trikolory, VPN... :)

srdiečko som chcela tiež najprv červené, ale s prvým človekom, čo som tento nápad zdieľala, navrhol možnosť biele a pekne to "docvaklo" na svoje miesto :)

Ešte raz ďakujem, vaše reakcie sú zároveň aj pre mňa hnacou silou. ďakujem ďakujem ďakujem :)

ANDREA - srdiecko

27. 11. 2021 16:36

Bielozlate srdiecko:) ved BOZSKE svetlo ma bielozlatu farbu......

Petr - Re: Re: Nápad

27. 11. 2021 17:14

Tohle je z úplně jiného vesmíru než Landův nicneříkající špendlík, nebo dokonce zednářská trikolora z roku 89.
Protože je to opravdu od srdce.
A myslím že přesně takhle to tu má teď být.
To co cítím v srdci s použitím intuice, kreativity vyjádřím v hmotném světě.
Nejen něco cítit, ale to i vyjádřit a podělit se o to se svým okolím, se světem.

A je pravda, že když si to člověk vyrobí vlastníma rukama, tak je to někde jinde, protože do toho dal i kus sebe. Než když si to někde koupí.
Ačkoliv, i to srdce vypálené laserem ze dřeva i s nápisem mi připadá jako dobrý nápad, stejně jako ty samolepky, i třeba na auto. I ta bílá barva mi připadá dobrá. Jednak to na oblečení líp vynikne a především mi to připomíná stříbrnou zář kristovského srdce.

adalgar - 30 milionu objednávek

27. 11. 2021 19:35

https://newtube.app/user/yandex/WryIEVJ?u=t

AnGaja - Nápad

27. 11. 2021 12:10

Milá Lucie,
tento Váš nápad se mnou velice zarezonoval. V listopadu 89" mi bylo 18 let a dobře si pamatuji tu atmosféru.
Kolega v práci je takový rebel a nakoupil si trička na Slovenském rádiu " Infovojna" jako No vakcine a jiné.
Je obchoďák cestuje hodně po celé republice, po firmách a pak mi hlásí reakce lidí co mu říkali. Přesně i na těch benzinách to tak funguje, děvčata na to reagujou. Teď je ta doba začít vysílat něco jiného než protest songy.
A to je přesně to, co jste udělala Vy se svými srdci:) Pokusím se také něco vytvořit a poslat do světa:):)

P.S. Milá Lucie pokud by Vám to nevadilo pošlete mi fotečku Vašeho výtvoru na e-mail/ anna.gaja@seznam.cz / pro inspiraci

Přeji Všem krásné dny, držme pole....

S láskou Anička
adalgar - Návod k použití

27. 11. 2021 11:57

https://newtube.app/user/yandex/wHgx1d5

Anael - Tolkien

24. 11. 2021 20:21

Ahoj lidi, promiňte že jsem už přerušila to vlákno ,ale přesto chci navázat na téma. Tolkien ve svých knihách popisuje minulost která se stala ,jenže se to neodehrálo na Zemi ale v jiném hvězdném systému ,ve kterém byl inkarnován. Pouze si na svůj život a životy svých blízkých upamatoval. Humanoidní bytosti nežijí pouze na Zemi a Reptiliánské bytosti už stihli kolonizovat třetinu našeho vesmíru. Války proběhly opravdu, zrovna tak Star Wars je také obrazem války ,která byla ve hvězdném systému Orionu. Víme to z výpovědí mimozemských ras které se tohoto účastnili. Já osobně mám velké zkušenosti z minulosti ohledně vesmírných bojů. A proto jsem tady a teď abych pomohla. Jenže na ty potvory se nemůže jít negací ,protože oni se z ní živí, ty musíte ochromit svým vlastním vnitřním světlem, teprve pak je lze zastavit a vyhrát nad nimi. Musíte být vibračně výše než oni ,pak na vás nemohou a musíte si toto světlo umět udržet. To co se děje nyní na Zemi je pokusem čirého zla o to dostat co nejvíce lidí . Je to opravdu boj dobra a zla o lidstvo. Vážně.
Tak jako jsem tu nějakou dobu já, jsou tu i jiné bytosti abychom toto světlo pomohli držet. Pokud vím Michael je v Americe :). Nemusel by tam být kdyby nechtěl pomoci ale on už je takový, jde až do samého konce. Říká že příští rok 2022 dojde k totálnímu kolapsu. No uvidíme ,já jsem optimistka . Myslím že se lidé začali probouzet ,pořád jim věřím že mají dobrá srdce . Cítím však velký tlak z těch všech restrikcí a lidský strach a obavy. Proto jsem ráda za každého milého a hodného člověka který se snaží a já mu držím palce aby to ustál. Před světlem je vždy největší tma. Věřím svému otci, nedělá nikdy nic zbytečně. Patřím ke světelným bojovníkům a je nás tu vážně hodně. Lidé si pletou humanoidní bytosti s určitými schopnostmi a dávají jim své vlastní názvy protože je samy ještě zatím nemají. Jednou je také budou mít až si opravdu vzpomenou. Tak jako Indové malují své ,,bohy,, s vícero rukama .... Ve skutečnosti to však znamená že ta bytost oplývá určitým množstvím schopností a vlastností... Namodralá kůže je proto, že se jejich melanin v kůži přizpůsobil záření jejich hvězdy. Ve skutečnosti mají pouze dvě paže .Jmenují se Adariané pocházejí ze systému VEGA která je součástí LYRY, Jsou vzdáleni 25 světelných let od Země a jejich hvězda je jasně modrá. Místní populace je nazývá ÓMEKA. Rasa Adari byla tou která dorazila na Zemi ,jako uprchlíci před útoky ze strany Ciakar (Plazů) ze zóny Drakonis (Orion). Dodnes jsou známí ve Védských textech. Ve védských textech se na ně vzpomíná jako na modré paprsky bohů, kteří přicházeli z nebe. Adariané jsou nyní zapojeny do programů Galaktické federace světů na ochranu Terry (Země) a jejich lodě mají krásně profilované protáhlé siluety. Na Zemi je spousta Strasseed (hvězdných semen) Adarianů, kteří jsou součástí programu vyslanců. Jsou to velmi duchovní spirituální lidé. Něco podobného je to i s jinými dobrovolnými vyslanci v tělech lidí ,kteří pocházejí s jiných hvězdných systémů. Např. ELOHIM. Všichni jsou tu proto aby pomohli udržovat světlo na Zemi a pomohli tak v přechodu na vyšší vibrace lidem. Aby si také oni uvědomili že nejsou sami a že existuje někdo komu na těchto lidech záleží. Takže tedy pro ty kteří si ještě nevzpomněli prosím : VZBUĎ SE .... VZBUĎ SE .... VZBUĎ SE ....OM,OM,OM
Mléčnou dráhu nazýváme NATARU a Zemi TERRA, lidé jsou Terrané a jejich DNA mívá většinou i mimozemský původ :).

Petr - Re: Tolkien

24. 11. 2021 20:56

Já jsem ve fázi mírného optimizmu. To šílenství podle mě pokračuje a stupňuje se aby se probudilo co nejvíc lidí. Už i "včeličkářům" začíná leccos docházet. Začínají být rozmrzelí že jim zkrátili dobu platnosti osvědčení a chcou je donutit k 3. a 4. dávce.
A kromě toho se nejspíš stále čistí kolektivní karma lidstva.

To že si zlouni myslí že to tu teď řídí, může být jen čirá iluze a součást vyššího plánu o kterém nemají ponětí.

Ivan - Re: Re: Tolkien

24. 11. 2021 21:55

Aj ked su teraz pred slnovratom ku**a tazke energie a je to este nasobene,
a tlaky-natlaky su k nevydrzaniu - mam stale mierne pozitivnu naladu.
Vadi mi iba to ze od toho zatmenia luny som uplne vygumovany a bez napojenia. Ale som v rozpolozeni, ze uz to do jari vydrzim, aj keby tu mal byt stalingrad, dam to! Nieco sa deje so slnkom, ked zasvieti je neobycajne prestupujuce, to nikdy touto rocnou dobou nebyvavalo.
No, nemam ziadny odkaz,som bez napojenia. Deju sa asi velmi silne procesy.
2022 sa to uz musí otocit,musi. Tretie *o*idove reštrikcie uz povedu k nasilnostiam...
Iba velmi slabo intuitivne citim ze 2022 bude mazec.
Inak momentalne, v tychto dnoch som uplne bez energie.
Chcem viac slnka ! To postaci....