Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Honza - Mytí nádobí

8. 12. 2021 23:31

Ahoj všem, maličko přízemní otázka - čím myjete nádobí? Čeká mě zásobovací nákup a nechce se mi kupovat Jar. Díky.

Leri - Re: Mytí nádobí

9. 12. 2021 9:14

Pane Honzo, já objednávám od Amway eko prostředek Dish drops už 20 let.
Je velmi šetrný na pokožku, dokonce i lidi s ekzémem ho snesou. Prodává se koncentrovaný v litrové lahvi a ředí se do lahvičky (odměrky) zhruba 1:4 (DD : voda). Mně vydrží min 1 rok. Příští týden budu zboží objednávat, pokud byste bydlel blízko Liberce, tak vám můžu třeba 1-2 kusy objednat (cena 270 Kč/ kus). Patří mezi top produkty. Například po práci se syrovým masem, si tímto myji ruce.
https://www.amway.cz/Koncentrovan%C3%BD-p%C5%99%C3%ADpravek-na-myt%C3%AD-n%C3%A1dob%C3%AD-DISH-DROPS%E2%84%A2/p/110488

Eva - Re: Mytí nádobí a zážitek

9. 12. 2021 9:22

Ahoj, Frosch je ekologický, jestli nelžou. Používám ho.


A takto se loučí et lodě.
Jsem v kontaktu už dlouho, a tak dám k dobru další...
Na špičkách stromů čekal šedý placatý stín, až si ho všimnu, proměnil se na žluté dvojsvětýlko a sjel do sídliště (hromada lidí v domovech), pak zmizel a na obloze výrazně blikl jako modrobílé dost velké dvojsvětýlko, byl to pocit - čau, měj se.
Vím, že někteří tady v zimě nejsou a vrací se nějak v březnu (moje zkušenosti). PCH říkal, že lidstvo je inertní... já vím, že oni nejsou, a tak s touto informací pracuji. Toto je ta loď, která jasně zareagovala na to, co jsem pozitivního posílala do prostoru... a už se mnou zůstala. Pěkný den.

Maeve - Re: Mytí nádobí

9. 12. 2021 13:26

Ahoj, já používám značku Ecover :-) velice doporučuji, ekologický, dlouho vydrží a je šetrný k pokožce..

HonzaK - Re: Mytí nádobí

13. 12. 2021 23:50

Ahoj, díky všem (i paní Andree) za odpovědi a za inspiraci. A paní Leri za nabídku.
FeelEco se dokonce vyrábí na Moravě :)
Většinou se snažím nespoléhat úplně na texty, co psali kluci a holky z marketingu, to občas bývá úplně jiný svět.
Zkusil jsem jednak vzít složení a prohnat to "databázemi" na internetu, jestli jedná o škodlivé nebo ekologicky přijatelné látky. Bylo vidět, že se docela snažili, ale povětšinou se u každého prostředku něco málo našlo, v reálu to jsou nejspíš malé koncentrace, ale stejně. Většinou to byly konzervanty (mají za úkol zajistit, aby prostředek např. neplesnivěl, ..)
Co byla trochu drsnější zkušenost, to byly bezpečnostní listy. Ty se normálně v obchodě / v e-shopu nevystavují, ale většina chemických výrobků je povinně má. Řeší se tam, např. jak moc je některá látka / celá směs nebezpečná člověku, vodním organismům, ...
Občas tam byly věty jako "Volejte toxikologické středisko" nebo "Toxické / Vysoce toxické / Dlouhodobě toxické pro vodní organismy" - jednak máme doma děti a zvířata (sice "Jar" běžně nepijí, ale stejně) a taky mě "zaujalo", že jako lidi produkujeme věci, které se potom spláchnou do kanálu a přes čističku do řeky, a ono je to přitom pro obyvatele řeky toxické. Když si to člověk dá do kontextu s tím, jaké celkové objemy vyprodukují míchárny/chemičky, tak mi to přijde docela drsné.
Doporučuji najít se bezpečnostní listy k vašemu prostředku a trochu si je projít.

Takže kandidáta zatím nemám, budu muset ještě hledat. Možná jsem líný, ale do mytí nádobí jedlou sodou se mi zatím nechce.
Ještě jednou díky všem, a krásné dny.

ANDREA - riad

9. 12. 2021 14:11

Najlepsi je z DM drogerie FeelEco-ratlinneho povodu, je zaroven vhodny na umyvanie zeleniny a ovocia a zaroven aj na umyvanie ruk,...Je ekologicky a podla mna perfektne umyva riad.

Ivan - Výzva

6. 12. 2021 21:21

Ľudkovia !
Od teraz alebo od 21.12. treba zabrať !
Zabudnite na rozdelenie - my čo sme na tejto strane musime čistiť svoje priestory blizke 3D !!!
ROBTE OCHRANY, ČISTITE BIELYM SVETLOM, FIALOVYM, TO JE JEDNO ALE ČISTITE A PREŽARUJTE.
Keď iba v imaginácii 1minutu denne, ale robte to !!!!
Vyzývam Vás k tomu!
Nie je už čas na pokec na inej platforme, nie je uz cas na astral aby ste vytesnili svoj hmotný svet, ktorý by ste chceli zmeniť.
Od 1.1. Robte každý a každý deň čo viete ! Keď iba 30 sekund denne, ale robte to!
Ženy - robte ochrany svojich rodín. Muži - prežarujte svoje okolie svetlom.

inga - škoda

5. 12. 2021 17:42

ja som sa ani nehlásila, nič neviem, pracujem ako zdravotná sestra, teda v ťažkom negat prostredí. Jediné čo ma skutočne mrzí, že sa nedostanem k info ktoré ma skutočne zaujímali. Pozná niekto iný zdroj info ?

Michal - Re: škoda

5. 12. 2021 19:01

Při hledání nových informací jsem narazil na tento web https://www.jeshua.cz/. Informace této hloubky a rozsahu jsem ještě nikde jinde neviděl. Díky tomuto webu mi plno věcí "zapadlo do systému" a opět se mi o kousek dál posunulo vidění světa.
Snad vám to také pomůže v dalším rozvoji.

inga - Re: Re: škoda

5. 12. 2021 19:23

ďakujem, Michal

Blanka - Re: Re: škoda

6. 12. 2021 8:15

Když čtu poslední příspěvky, tak mám slzy v očích - každý má jiné zkušenosti, možnosti, vhledy, přichází mu jiné zdroje, ale vše se slévá v jedno Světlo!

Leri - Re: škoda

6. 12. 2021 14:01

Ingo, sice web OPTIMALISTA není typu IZ, ale je hodně inspirativní na aktuální energie, a na to, jaké konkrétní kroky je třeba v současné době (v Nové zemi) dělat - v oblasti vztahů, výživy, bydlení, fnancí, nová "škola" apod.
https://www.optimalista.cz/ - vede to Tínka s manželem Radkem = vědomý pár, mají velmi dobré nacítění na současné energie. Uvádí 1-2x týdně videíčka, dále články, podcásty, aktuální mentální koučink (vpravo na stránkách), je tam i odkaz na kurzy, na eshop, dělají muzikoterapii i colorterapii,a děti stáhli za školy a mají svoji učební skupinu.
O politice / kočko... mluví jen minimálně, o ufounech vůbec. Nosné téma je svobodná tvorba.

ANDREA - Re: škoda

6. 12. 2021 14:49

Urcite na youtube "poselstvi stvoritele" alebo ja si poziem aj NAMU a Ellen Danon a v slovencine je Mirka Halamova

Ivan - Re: škoda

6. 12. 2021 21:04

Dobrý web alebo rozhovory sú s Vladimírom Laubertom (tartaria.sk) na Slob.vysielači alebo na stranke.
Ale všetci sa od 2020-21 posúvame k tomu istému cieľu. Všetci hovoria o tom istom.
Osobne mňa najviac prekvapil náhly odchod Petra Davídka, z tohto sa nejako neviem stále oklepať....ak ten chlap videl pravdu...
Zdar Boh!

Petr - Založení diskusního fóra

5. 12. 2021 11:00

Já jsem to říkal, že je nutné založit nové diskuzní fórum, pokud v tom chcete pokračovat.
Technicky zdatných chlapů je tu dost.
Bylo očividné že Silvie hodlá preferovat svůj uzavřený klub prověřených lidí z důvodů které zcela chápu. Ikdyž nesouhlasím.

Byl to takový vesmírný test ovcovitosti návštěvníků tohoto webu, jestli budou čekat až za ně někdo něco udělá (česká tradice) a nebo se sami chopí iniciativy. Zjevně jsme neprošli.
Nikdo nám nebránil založit jednoduché otevřené diskusní fórum či blog někde jinde.

Tomáš - Re: Založení diskusního fóra

5. 12. 2021 12:17

Ono ani tak nejde o ty diskuze ty sloužili k tomu abychom se poznali, jde o možnost společné práce je škoda to zahodit. Sice chápu že asi Silva má nedostatek sil a nedokáže vést těch asi 3tis. lidí co jí odepsali a tak vybrala ty co jsou na tom stejně jako ona a budou se věnovat magii.. Předpokládám že tak 2,5tis lidí zůstalo ve vzduchoprázdnu a přitom jsou ochotni pomáhat a pracovat. V minulosti jsem navrhoval vytvoření skupiny příznivců Indigového zpravodaje s koordinátory v krajích a městech kteří budou sdružovat hrstky lidí a scházet se pracovat se silovými místy a přírodou.. Dnes bych tuto skupinu nazval Příznivci Nové Země a možná že pokud si to dva tři vezmem za své a Silva nám případně dá kontakty na tyto lidi , abychom je mohli oslovit a toto zrealizovat, časem i diskuzní forum a všechno.. Komu se tento nápad líbí tak mě kontaktujte a uvidíme kolik nás bude.... xtoja@seznam.cz

ANDREA - Re: Založení diskusního fóra

5. 12. 2021 14:12

Tak ja som myslela ze ty si heslo urcite dostal aj Anael.... troska ma mrzi ze anjeli jej to neosuhlasili aby ste to dostali a ja sa tiez citim nejak divne ze anjeli tiez nechcu aby som pomahala....ale ako sa hovori nahody neexistuju a vsetko je tak ako ma byt.....ale zalozit forum pre nas co nemame heslo by bolo super, lebo je asi otazka casu kedy nam to tu asi Silvia zrusi lebo ako sa vyjadrila je to jej kanal a nie nas. Ale prispevky Anael, Tomasa aj Petra ci inych co tu pisu si velmi rada citam....Tak sa majte vsetci krasne.....

Kristy - Re: Re: Založení diskusního fóra

5. 12. 2021 15:39

Pro ANDREU - Andrejko, určitě můžeme a skoro bych řekla, že MÁME pomáhat dále i bez přímého propojení se Silvou. Jinak by nás sem cesty určitě nedovedly. Za mne nic není náhoda - tak ani to, že jsme se se Silvou potkaly ani to, že se cesty nyní rozdělují, možná částečně, možná úplně - kdo ví....Jako mne to také mrzelo, ale pravda je, že se máme opravdu učit být nezávislí na jiných lidech, na tom, co nám o nás povědí. Tápu lehce ve své úloze pro tento čas, ale to nevadí, budu pokračovat tak, jak to prostě budu cítit s tím nejčistějším záměrem, nevěřím, že by se myšlenka, emoce, slovo, energie vyslané s dobrým záměrem mohly vytratit.

Co se nového diskusního fóra týče, tak pokud něco vznikne, moc ráda se přidám (nejsem tak technicky zdatná, abych to dala dokupy).
Moc ráda jsem to tu četla také a určitě tu a tam kouknu i na tuto stránku, třeba se rozjede nějaká zajímavá nová debata i zde.

Mnoho světla posílám, ať se nám daří :-)

Petr - Re: Re: Založení diskusního fóra

5. 12. 2021 16:34

Možná je to o tom že většina z nás má na to založit nějakou skupinu podobně smýšlejících lidí. Nebo i vlastní web/fórum. A nemusí jít jen ezoteriku. Může to byt i ryze praktická skupinka, zabývající se třeba zdravou stravou, technickými věcmi, nebo čímkoliv co dotyčného baví a dává mu to smysl.
Tohle se teď začíná masivně rozjíždět na všech frontách.

A je škoda aby kreativní lidé zůstávali na jednom místě v jednom chumlu a dělali tutéž věc. To je staré paradigma starých energií. My jsme jako národ vysoce kreativní a to že jsme v srdci Evropy taky není náhoda.
Ale i tak je škoda, jak říkal výše Tomáš, aby ti lidi kolem tohoto webu zůstali jen tak v luftě.
Asi je ideální kombinace obojího. Každý pracuje zvlášť na tom co ho baví, a pak to může sdílet i na společném webu.

ps: já ani Anael jsme o členství nežádali, ale každý asi z jiného důvodu

Leri - Re: Založení diskusního fóra

6. 12. 2021 13:52

Petře a ostatní. Nadšeně jsem kvitovala myšlenku se "scházet" jinde, když by to tady skončilo. V sobotu večer mě to také napadlo, že je škoda se úplně oddělit a čelit všem výzvám a nelehkým časům odděleně. Lidi se mají spojovat.
Já osobně nemám zkušenosti, jak se zakládá diskuzní forum. Jestli to někdo umíte, můžeme mít pro nás zatím jedno celočeskoslovenské.
Díky za myšlenku.