Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 20:08

Na čem opravdu záleží je ryzost srdce , znám mnoho moudrých upřímných lidí. kteří prostě žijí upřímně, ani sami netuší jak moc duchovní jsou. Každý se tady něco učí a ten člověk který třeba sedí v té hospodě už tuhle stránku má zvládnutou a prostě se jen potřebuje naučit tu stránku materiální ,kterou ještě nemá zvládnutou. Jde totiž o komplexnost bytosti a její zkušenosti a převedení těch nabytých moudrostí do praxe. Prostě zlatou dušičku poznám i kdyby ten člověk nadával. Upřímnost se cení, nejde o vzdělanost jde o moudrost duše ,jde o míru lásky kterou je člověk schopen projevovat aniž by za to něco očekával. Stejně si myslím že Český národ je na tom s karmou lépe než národy jiné, samozřejmě do toho nepočítám menší skupinky jako např. Křováky aj. přírodní lidičky. Kdyby ti pánové v hospodě přestali řešit politiku negativním způsobem ale s nadějnější představou ,pomohli by k rychlejší tvorbě v jejím uskutečnění . To znamená ,že by se začali bavit o tom co skutečně chtějí aby se stalo. Zásada je ,že to má být pozitivní věc ve prospěch celku. Jako například přání pevného zdraví. Přání aby jim pomáhali moudří a schopní lidé. Je to stav myšlení a mluvení kdy vesmír umí vyslechnout pouze pozitivní zprávy. Dyslektické děti mají poruchu vnímání takového rázu že nevnímají negativní příkazy jako nesmíš, nedělej... Takže když chcete od nich něco pozitivního tak jim to tak musíte sdělit. Je to jako s počítačem... tomu také nenapíšete ... nechtěl bych vidět... je prost diskuze ,udělá co mu tam naťukáte. Každá negativní i pozitivní informace ovlivňuje energetické pole toho o kom mluvíme ,píšeme nebo přemýšlíme ... ovlivňuje dokonce i věci neživé.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 20:15

"Kdyby ti pánové v hospodě přestali řešit politiku negativním způsobem ale s nadějnější představou ,pomohli by k rychlejší tvorbě v jejím uskutečnění" - to je ono, díky. Jinak souhlasím i s tím zbytkem co píšeš okolo. Fakt to není o IQ spíše naopak ;)

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 22:30

Pánové v hospodě jsou pod vlivem a řeší úplně všechno a nic nevyřeší je to jen žvanírna...

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 21:22

Pravda, mezi dělníky je víc ryzích lidiček než mezi zdegenerovanou střední třídou co sedí v teple na ouřadech nebo s titulem na vedoucích místech a jsou tak oporou tohoto prohnilého systému. Dělníci jsou zoufalí, protože vědí, že je tito hodili přes palubu. Tak se nelze divit, když s trochou škodolibé radosti pozorují jak i jim už teče do bot.
Pravda je že dělníky decimuje (nekvalitní) chlast a to že musí konkurovat ukrajincům a dalším gastarbeitrům.

V tom vidím určitou šanci, že putyky a nálevny konečně zkrachují a lidi se přestanou utápět v chlastu. Kdo brblá u piva, nechodí totiž na demonstrace. Když nebudou mít lidi u čeho brblat, tak začnou chodit na demonstrace a mítingy :)

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 22:07

Hele pobavil jsi mě... :) Díky ;) Uvidí se ve středu ;)

adalgar - Re: Je načase

14. 11. 2021 20:14

Milá Anael,pokud budeš vibračně ovlivněna neochvějným pražským odérem,tak mužeš tady v Praze narazit na exotické pitomce,ZARUČENĚ nikoliv PRAŽSKÉÍ RODÁKY. https://newtube.app/user/yandex/aZsqR0o Ačkoliv mohu kdykoliv na každou demonstraci dojít pěšky,jsem poučen svou marrrnou námahou z demonstrací z 90 let,takže tam nepujdu. Hlava mi totiž nebere,že za 32let se nenajde koordinový nástup lidiček do České televize a do Českého rozhlasu,kde by jim slušně doporučili mimořádné pravdivě zpravodajství alespon nonstop 24hodin. Přísně utajený nástup 200 věrných neuplatných na rozhlas a 200 stejných do televize. A jelikož budou opět hlasité bláboly Daniela Landy, nebo nenápadného Viliama Poltikoviče s jeho kamarádem Svobodným zednářem Hynkem Beranem,které budou mít hlavní učel, upustit energii z papináku..

Petr - Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 21:12

Znám jednu pražskou "náplavu" co tam žije 30 let, která se naštvala, kandidovala do zastupitelstva čtvrti, a veškerou silou se snažila zabránit developerské prasárně která by zhyzdila tuto historickou čtvrť. Skoro se jí to povedlo, ale podrazily ji lokální zákulisní politické mafie napojené 20 let na korupční developerské penězovody.
(nikdo z místních rezidentů a rodáků, kteří jinak vyřvávají pokaždé když někdo chtěl ořezat nějaký keř, se k němu nepřidal)

Kromě toho většina rodilých pražáků co znám, nebyli nikdy na žádné demonstraci, ačkoliv tou dobou třeba chlemtali astronomicky předražené podmírečné pivo cca 5 minut chůze od místa demonstrace. Ostatní si jen rochní v tom svém pražském blahobytu který jim ještě za komančů v Praze zajistili jejich rodiče. Případně co restituovali po praprarodičích z 1.republiky.

Proto je zajištění demokracie a svobody na těch mimopražských, kterým tenhle blahobytný zkorumpovaný svinčík nevyhovuje. Už proto že ten blahobyt je jen v Praze a ten svinčík ve zbytku republiky.

Takže vážení, do Prahy na demonstraci rozhodně ano.

adalgar - Re: Re: Re: Je načase

14. 11. 2021 23:35

Nectes, co jsem napsal. Krot svoje emocni telo. Psal jsem o mem marnem snazeni na demonstracich proti privatizacnim rozkradackam, korupci a tem naplavam co obsadily mafiansky nejen prazske posty.

Josef - Re: Je načase

15. 11. 2021 8:05

Naprostý souhlas, nikdo to za nás nevybojuje.

Alena - Očkování - Dáša

10. 11. 2021 19:39

Zdravím:) V práci teď začali "nenápadně" dělat nátlak na proočkování všech zaměstnanců. Bylo nás neočkovaných víc, ale většina dostala kovid přímo a tím se očkování na nějakou dobu vyhnula. Já jsem oficiálně kovid neměla. Hned ze začátku jsem měla dva dny přes 38 stupňů, ale protože to bylo přes sobotu a neděli a v pondělí už mi nic nebylo, (Stejně tak to měla i moje neteř), nebylo co řešit. V poslední době jsem se s tím setkala už několikrát napřímo, pokaždé je ale reakce slabší. Moje tělo ohlásí během několika hodin, že se s nákazou setkalo, ale když zahájím čištění (olejem + vitamíny) poplach odvolá. Nemám chuť tu nemoc opravdu prodělat abych se nátlaku vyhnula. Očkovat se v žádném případě nenechám. Děláme tím myšlenkovou bublinu pro "odpor vrchnosti". Až bude té myšlenky dost, projeví se i ve světě. Nevzdávejte to, to se projevuje jako protisíla. Alena

Petr - Re: Očkování - Dáša

10. 11. 2021 21:21

Říkám si, že už by nám konečně někdo vysvětlit co ty "chřipkové" příznaky znamenají. Respektive co je to vlastně ta chřipka/viróza. Když to už zcela zjevně není virového původu.
Podle mě to je prostě očista toxiny přetíženého organizmu, který to v zimních měsících už přestává zvládat.

Známý se z města odstěhoval na hory, hospodaří si tam na svém malém statku, chodí spoře oblečený i v podzimních plískanicích, jí zeleninu co si sám vypěstuje a maso od okolních farmářů.
A říká že i přes ten fyzicky náročný životní styl se tam zbavil veškerých nachlazení a viróz které měl každou zimu když žil ve městě.

Alena - Re: Re: Očkování - Dáša

10. 11. 2021 23:10

To je zajímavé, co říkáš. Může to být i součástí buněčné odpovědi na snahu organismu přizpůsobit se neustálému zvyšování vibrací, kterým Země prochází. Ti, kterým je tohle opravdu proti srsti, se brání automaticky tím, že se snaží vibrace nějakým způsobem zase snížit, aby jim nebylo špatně, místo aby se začali léčit a šli s planetou. Mně se to ale mluví, když jím jen občas ryby a pokud se zvyšují vibrace v úplném klidu, stačím je vydýchat. Komplikace pociťuji v okamžiku, kdy jsem v reálné konfrontaci s potvrzeným koronavirem a pak řeším co? Svůj strach, nejistotu, obavy, nebo skutečně virus? Docela jsi mně dostal. Díky. To je fakt dobrá otázka, kterou jsi dal. Alena

Bára P. - Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 15:49

Tiež ma zaujala táto úvaha. Naš rodinný homeopat už pred mnohými rokmi hovoril, keď mávala sestra časté zápaly priedušiek a nábeh na astmu, že on chápe, že ako rodiča sa o ňu pri vysokých teplotách boja, ale on sa z toho teší. Pretože videl, že organizmus na to reaguje a vie sa brániť. Často sa jednalo o psychosomatické problémy a museli sme ich riešiť komplexne ako rodina. V homeopatii sa lieči v podstate vystupňovaním choroby a následným vyliečením a nie len potlačením nejakých príznakov. Dnešná doba je hektická a zo všadial sú na nás vyvíjané obrovské tlaky. Preto pre mnohých je najlepším riešením dať si 3 dňové antibiotika a hotovo. Ale prečo sa choroba potom často vracia? Telo nám chce niečo povedať a my ho úplne ignorujeme, neskľudníme sa. Minimálne pri tej homeopatii to tým telom prejde a vyliečime sa. A najlepšie je počúvať svoje telo a dá sa to. Ja som si prešla aj koronou, bez jediného lieku, v kľude som doma oddychovala o dopĺňala vitamíny. Trvalo to skoro mesiac, ale podarilo sa. Pochopila som svoje strachy a pustila ich preč. Bolo to náročné obdobie v práci a akonáhle som to prijala, pochopila a túto prácu opustila všetko sa otočilo o 180 stupňov. Strach z tohto covid šialenstva nemám. A z čoho som bola najviac prekvapená ako v mojom prípade fungovala synchronicita.

adalgar - Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 16:09

Bára,přesně tak. Takhle jsem kdysi řešil nějaké klíště na paži. Kolem rány se udělal černý kruh,ruka tam začala brnět. Kontemplací a odevzdáním Zdroji jsem to vyléčil sám.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 16:54

No úvaha je to divní virozi a kovid(rýma) existují ,je jasné že ve městě kde je větší koncentrace lidí se snáze nakazíte a také městský smog snižuje imunitu a tak děcka mají astma sa různé alergie to je dan za pokrok.. Snad jednou budou čisté energie a přestaneme se ve městech dusit..

Bára P. - Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 18:07

Samozrejme, že aj prostredie na to vplýva. Ale ja som možno narážala aj na to sociálne prostredie, ľudí okolo, kolektívne vedomie. To s astmou bol len príklad z môjho života kedy sa ukázalo, že ide hlavne o psychosomatický problém a hlavne nebol iba problémom mojej sestry, ale celej rodiny. Nevedela nám to povedať, tak nám to ukázala cez chorobu. Napravili sa vzťahy, určité veci sme pochopili a sestra astmu nemá. Môj prípad s covidom, tiež ťažko povedať o čo išlo. Jednoducho som si to vypýtala. Problémy v práci, útlak a znižovanie platov. Celý čas som hovorila iba jedno, že už tých ľudí nechcem ani vidieť ani cítiť. Tak ma zavreli do karantény a stratila som aj čuch. Ale čo som tým chcela povedať je to, že niekedy naozaj sila myšlienky je silná a stačí zmeniť zabehnuté vzorce, odísť od toxických ľudí. Možno aj to pomohlo v prípade Petrovho známeho, že odišiel od tých každodenných stresov a niekde v horách sa sústredil na iné dôležité veci v živote.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 18:18

Jako že jsi nemohla lidi cítit tak jsi ztratila čich? :-) Já ho také ztratil díky kovidu a přitom mám lidi rád.. Ono to napadá dýchací cesty a likviduje čichové bunky, naštěstí jsem užival vit D dle instrukcí pana Dr. Bukovského a tak mi to plíce vůbec nezasáhlo a čich se časem vrátil.. Nehledám v tom žádný hlubší význam a jsem rád že mám imunitu..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 18:27

To bude ono. Žádné viry a podobné nesmysly. Ale kolektivní vědomí koncentrované na malém městském prostoru.
Podobně středověké epidemie moru a cholery, co propukaly ve městech. Samotná bakterie pak byla jen důsledkem a průvodním příznakem, nikoliv příčinou.

Já si vždy myslel že psychosomatika může za 80% chorob. No teď to vypadá že spíš za 99%.

Ta atmosféra ve velkých městech je prostě příšerná. Už se tu skoro nedá dýchat z té magoriády. Tak se nedivme, že lidi začali mít respirační problémy.
Podobně jako masivní šíření tuberkulózy po 1.světové.

Každopádně ty respiračníá potíže podle mě souvisí s čištěním srdeční čakry a energeticky příslušných orgánů jako plíce, průdušky, částečně horní cesty dýchací (ikdyž to je spíš 5-6 čakra).

Mě se takhle už druhý měsíc čistí plíce, a už se to hodně zlepšilo, už jsem skoro fit.
Respektive, začínají se čistit další energetická centra, takže to pokračuje na jiných místech.

Bára P. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 18:53

Petr úplne pochopil čo som tým chcela povedať.

A pre Tomáša: tiež mám ľudí rada, ale pracovala som v očnej optike v Tescu a tie tlaky počas lockdownov a celého toho prvotného šialenstva boli neskutočné. Ľudia boli z toho celého unavení, vystrašení a všetko sa to v tom priestore hmýrilo. Citlivý človek ako ja mal problém to ustáť. A vedenie vo firme tiež ako keby úplne stratilo ľudskosť. S tým čuchom to bolo samozrejme myslené obrazne, v prenesom význame. Ale čo som si privolala to sa stalo. V tej chvíli to už pre mňa nebolo správne miesto, kde by som chcela zotrvávať a táto skúsenosť ma presvedčila dat výpoveď a bolo to to najlepšie rozhodnutie.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 19:21

No i pro mě to byl velký nápor na psychiku , ale jak jsem ho prodělal tak strach zmizel, také jsem odešel z práce nebudu se testovat.. Jinak kovid není výplod kolektivního vědomí Dr.Peková ho zkoumala a našla v něm umělé zásahy genetického inženýrství a jiní ve světě v něm našli sekvence HIV i SARS. Další zajímavost je že paní doktorka zkoumala britskou mutaci i mutaci delta a prohlásila že to nejsou mutace ale jiné laboratorní koronaviry. To tedy znamená že se temní na to připravovali roky a vyvinuli pro každou vlna jiný vir, ty rozprašují z letadel spolu s chemtreils (před včerem na Břeclavsku hrozné práškování snímky zašlu do Aironetu celá rodina jsme nadávali a mimozemštani zas nikde, tak nevím jak to teda čistí ,ale naštěstí ty pruhy za tři hodiny odfoukl vítr do Rakouska) ...