Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: pravda pravda

1. 11. 2021 20:30

Nás šikovných, zručných, pracovitých je fakt málo. Tak přemýšlím kolik si v budoucnu pořídit manželek, když budou hromadně utíkat od těch neschopných pivních povalečů :-)))
Možná před nimi budu muset zavírat dveře a okna aby se mi hromadně nehrnuly dovnitř, jak tak pozoruju tu mladou šmatlafounovou generaci co si pomalu ani neumí zavázat tkaničku, natož přitlouct hřebík.
Myslím že mě osobně by stačilo takových 5 manželek :-D

Ikdyž nevím, ty holky mezi 20-30 taky nejsou moc použitelné. Asi budu muset nahradit kvalitu kvantitou. Takže jsme někde cca u 10 manželek. To by mohl být dobrý základ pro rodový statek. Jen první použitelní synové by byli až za 15 let. To období by se holt muselo nějak překlenout.
Já to mám prostě promyšlené :)

ivo - Re: Re: pravda pravda

1. 11. 2021 21:07

když ti těch 5-10 manželek začne mlít pantem,tak brzo skončíš v hospodě s těmi od kterých utekly

Tomáš - Re: Re: pravda pravda

1. 11. 2021 21:45

To by bylo dobrý, ale jen si říkám ,když má bejt ten matriarchát aby to nebylo obráceně že by jedna žena měla deset borců (to u nás v Brně říkáme borec asi z kolektivního vědomí Hyperborejec)

Petr - Re: Re: Re: pravda pravda

2. 11. 2021 5:33

To je jen zbožné přání feministek. Ty vyhynou jako první, a hned za nimi solárkové hypermarketové luis-vuittonové fiflenky. A ten zbytek se přizpůsobí. Tak to bylo vždy v historii.
Jak napsala Silvie, tak chlap má na starosti "jen takové nepotřebné drobnosti" jako střecha nad hlavou, energie, potrava. Tedy chlap bude klíčový k základnímu přežití rodiny. Žena bude nahraditelná, už z toho důvodu, že bez nemocnic a porodnic budou umírat při porodech, jako tomu bylo dřív. Proto se vyplatí víc manželek, aby se měl kdo starat o děti v případě úmrtí jedné.
To vše znamená spíš posílení patriarchátu, a to dost drsné.

Já to pozoruju už pár let u mladší generace mezi 20-30 lety. Už dnes si mladé ženy v souladu se svojí biologickou přirozeností (a v rozporu s kecy feministek) volí "nadsamce" co se o ně budou schopní v krizi postarat. Nejlépe primitivní macho namachrovance.

Ne že bych z toho měl radost, protože jakýkoliv extrém, jak patriarchát tak matriarchát, jsou spíš ke škodě lidstva. Ale ženy si to vykoledovaly samy. Nevážily si chlapů a jejich úlohy ve společnosti, mentálně kastrovaly své muže i syny, tak tady mají výsledek. Za blbost se platí, vždy a všude. To je neúprosný zákon vyrovnání (karmy). Kdo se nepoučí, ten si bude stejné scénáře opakovat do zblbnutí klidně tisíce let.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: pravda pravda

2. 11. 2021 8:34

Ženy se musí naučit být ženami a to jaké muže budou preferovat takový časem převládnou a taková bude i společnost.. Feministky mě nevadí ,ale měli by si uvědomit že ta výkonná síla je muž a chytrá žena ho dokáže ovládat ku prospěchu rodiny. K těm skvělým řemeslníkům těch jsou plný hospody, zedník bez pár panáků nepostaví rovnou zed... a těch malířů a všeho. Ono je to těžký já když dřel a stavěl zašel jsem si večer odpočnout a odreagovat do hospody, ale nepodlehl jsem tomu a ukončil to ,ale ostatní podlehnou.. Nakonec jsem se musel naučit všechny řemesla sám díky nízké kvalitě řemeslníků..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: pravda pravda

2. 11. 2021 16:21

Ančo a já myslel že tě unesli ti ufoni z GF..

Barča - Re: Re: pravda pravda

2. 11. 2021 12:48

Pánové vy mě bavíte.... Kdybyste věděli, co žena chce, tak byste měli spokojený vztah a stačila by vám k tomu opravdu jediná žena.
Zajímalo by mě, kolik žen ve věku 20-30 osobně znáte, že dokážete s jistotou říct, že jsou nepoužitelné :D

Tomáš - Re: Re: Re: pravda pravda

2. 11. 2021 13:03

No pokud se nechají ty mladý naočkovat tak nebude použitelná na založení rodiny žádná.. ale GF nás zachrání a dovezou nám mimozemštanky..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: pravda pravda

2. 11. 2021 16:25

Tak pokud jsou ty mimozemštanky Bohyně , bohyně lásky tak to už se na ně těším a jejich muži mě moc nezajímají nejsem na chlapi ,ale můžem pokecat u pivka...

Veronika Kolouchová - Re: pravda pravda

2. 11. 2021 10:36

Já zas nemám ráda líné chlapy.. Můj si na jaře po nastěhování do domečku pořídil všechno možné nářadí, brusky, vrtačky, rýče, flexu a všechno co kutil začátečník potřebuje. Na dílně ještě ani není střecha a už vyrobil poličky, věšák na stěnu, dětem zvířátka na hraní atd.. teď zrovna zatepluje kočkám domeček Staví pergolou, betonuje, ryje.. Ale je fakt, že každý chlap k tomu předpoklady nemá.. Nebo nemá v rodině vzory.. U nás v rodině makaly tvrdě i ženy a se silným chlapem se to líp odnaučuje...

adalgar - A nyní něco zcela jiného.

2. 11. 2021 17:48

https://newtube.app/user/yandex/EtmRq6D?u=t

Petr - technikálie

1. 11. 2021 19:13

Technické aspekty už jsou dávno řešené na mnoha příslušných diskuzních fórech. Není třeba znovu objevovat kolo.
A ani bych nechtěl po ženě aby toto řešila místo mě.
Já se tím zabýval roky. A dospěl jsem k neradostnému zjištění.
Je to fakt průšvih.
Centrální dodávky plynu, elektřiny, benzínu (toho zejména) nelze rozumně nahradit. Kdyby lidi věděli jaký je to průšvih kdyby tohle všechno zkolabovalo, tak by vládu dávno vynesli v zubech.
Rozumné řešení pro miliony lidí neexistuje. Musíme zachovat ze současné ínfrastruktury a státu co nejvíc.
To je jediné řešení.

Za vodou je jen ten, kdo má zcela nezávislou usedlost se spolehlivým vlastním zdrojem KVALITNÍ vody, na střeše solární systém za 200-500 000, a několik hektarů úrodné půdy. A k tomu hodně zdravých, silných a zručných členů rodiny.
A i to je nejisté, protože i ty traktory fungují na naftu. A tu si na poli nevypěstujete.

Čili kdo máte barák a studnu, máte napůl vyhráno. Kdo ne, honem si ho pořiďte. Třeba nějakou usedlost společně s další rodinou.
Pro zbývajících 9 milionů lidí je jediná šance vzít si naši zemi zpátky i se všemi zdroji.
Infrastruktura není jen elektřina v zásuvce. To je i přísun energií na topení. Kde budou naše lesy, když všichni začnem topit dřevem místo plynu a uhlí?
Kromě toho to je i kanalizace, dost nákladná na opravu a údržbu, plus čistírna. Selhání tohoto znamená že nám potečou srač.. středem ulice jak ve středověku. A co hůř, ty srač.. budou i v potocích, řekách, když zkolabují čistírny nebo nebudou mít elektřinu.
A v neposlední řadě údržba silnic. K čemu vám bude hromada úrody, když ji po rozmlácené cestě nedopravíte do blízkého městečka, abyste ji vyměnili za peníze a zboží? (na to taky potřebujete benzín)

10-15 milionů lidi je pidi nárůdek. Pokud polovina lidí zahyne, tak už z nás nic nezbude. A o tohle iluminátům a jejich politickým přisluhovačům jde. Abychom nejlépe všichni zahynuli.
Oni (politici, úředníci) jsou dost blbí na to, aby jim nedocházelo, že zahynou zároveň s námi. Žádné záchranné lano od jejich milovaného páníčka z USA nedostanou.

Tomáš - Re: technikálie

1. 11. 2021 19:31

Ono každý asi musí podle svých možností ,hned nebláznit.. Já třeba přemýšlím že koupím dvacetilitrovej kanystr s kohoutkem na pitnou vodu, taky mám fotovoltaickou nabíječku na mobil.. a hromadu svíček.. :-)

Daniela - Re: Re: technikálie

1. 11. 2021 20:07

A nač Ti bude mobil???

Petr - Re: Re: Re: technikálie

1. 11. 2021 20:35

Třeba na přivolání zrušené záchranky co nepřijede po neexistující rozbité silnici.
Ale to trochu předbíhám dobu. Silnice a mobilní síť ještě nějaké roky fungovat budou.
Jen s těmi sanitkami si nejsem jistý, podle toho v jakém rozkladu je zdravotnictví už teď.

Lenka_lea - Re: Re: Re: Re: technikálie

2. 11. 2021 14:44

No ostane to na tebe ,budeš sa musieť naučiť byť zdraví ,vyhýbať sa zlomeninám alebo sa spoľahnúť na nejakú tú obyčajnú ženu ,že ťa hádam vylieči pokiaľ neumre dovtedy hladom .. sanitka nedorazí ..jediné tvoja vlastná .. stačí naštartovať .. neviem ako to bude so zdrojom pitnej vody a tepla ,popripadne ako budeme variť ,ale nebude to fungovať tak ,že si spravíme zásoby ,plány a zamkneme dvere ,lebo za dverami číha hladný debil . Jediná cesta k prežitiu bude okamžite dvere otvoriť ,popýtať sa známych v okolí do jedného kilometra čo kde kto môže ,vie alebo má a začne výmenný obchod. Áno je dosť možné ,že pri toľkých fetakoch bude treba okrem kanistrov aj zbraň ,sila ,zdravie a hlavne to srdce ...

Tomáš - Re: Re: Re: technikálie

1. 11. 2021 21:49

Můžu si na něm pouštět meditace ,nebo relaxační duchovní hudbu.. :-)

Lenka_lea - Anjel

2. 11. 2021 14:22

Jednota začína zjednotením pohlaví ,rasy,náboženstiev ,rozpadá sa všetko a zároveň všetko za zjednocuje. Sme všetko a nič zároveň . Ty si mimozemšťan ,ty sťahuješ vyššie vibrácie a energie na zem ,čo vyžaruješ ,v Tom žiješ. Ako žiješ ,to ťa obklopuje. Kto žije pri tv ,má život podľa tv ,kto žije v lese ,má život podľa prírody ,kto žije v New Yorku ,má život podľa energie daného mesta . Je dostatok všetkého . Čo ty povieš svetu ,tak bude. Chceš apokalypsu bude. Chceš mier bude. Ži tak podľa toho čo chceš ( čo si praješ).
Strach udržuje 3D energie ,zároveň strach vychováva nevychované duše ,ukazuje čo nastane ak žijeme bez lásky a učí nás zároveň čo budeme žiť ak sa nebudeme báť a budeme žiť v láske . Každá klimatická poprava je komunikácia s našim vyšším mimozemským já ,že nieje niečo v poriadku . Za pár tisíc rokov sme stihli prísť do bodu ,kedy sa dokážeme vrátiť domov ,poučený ,úctivý a navždy vyšperkovaný vo forme diamantu ,čo je jediná cesta ako zabezpečiť ,aby sme vo vyšších energiách vesmíru boli v súlade so zdrojom existencie . To že sme tu nieje omyl ,vesmír nieje "debil " a ak sa cítime niečo viac ako odpad duši za života mizérie na zemi ,naše srdce môže v tejto chvíli okamžite otvoriť svoje anjelské krídla a vzlietnuť v život ,kde ani ľudské d.n.a nehrá žiadnu rolu. Jediné d.n.a a kľúč k bránam je deň nášho narodenia a smrti a potom každý jeden deň .Očkovanie je len hra nízkych vibrácií ,prebudený znovuzrodený a vychovaný anjel nežije z d.n.a ,žije z vesmírnej nekonečnej lásky ,kde strach ,hranice ,pravidlá nemajú žiadny význam ,dôležitý je iba život sám a čas tu a teraz ,nadýchni sa,poďakuj vesmíru za nekonečnú lásku,rodinu ,za možnosť stať sa anjelom a ako vďaku ,podpor svoje krídla , miluj život ,naša úloha na zemi končí a ideme ďalej ,čakajú nás nové stavy bytia vo vesmíre ,veľa odpustenia a toľko bolesti prešlo vesmírom,toľko myšlienok ,toľko strachu ,prichádzajú nové povolania a medzi tým všetkým nezabudni žiť.

Petr - zdroje energie a vody

2. 11. 2021 7:09

Jsem zvědavý až nám Silvie prozdradí ten svůj tajný zdroj energie pro nezávislé osady.
Z existujících technologických řešení by to mohlo být "uranový reaktor do každé dědiny, thoriový množivý do každého městečka".
Ostatně už komunisti plánovali že časem bude uhlí nahrazeno malými jadernými elektrárničkami v každém krajském městě (a zároveň by to vyřešilo i vytápění).

Z doposud neexistujících pak volná energie.

Jakékoliv jiné "zelené" řešení je pak jen polofunkční a nouzové.
Kromě elektřiny na pohon civilizačních vymožeností je pak potřeba mnohem víc energie na vytápění. A ani tam "ekologické" řešení kdy si vykácíme lesy a spálíme je v kamnech protože nebude plyn, elektřina, uhlí, není to pravé ořechové.

Ale větším problémem bude voda. Vemte si že dvě největší města, Praha a Brno, berou vodu dálkově až z vysočiny. Bez těchto zdrojů jsou tyto města neobyvatelné, za pár desítek let. A místní podzemní vody jsou otrávené chemikáliemi a pesticidy.
Vodárenské společnosi typu veolia, jen hrabaly prachy a nechaly infrastrukturu se rozpadat a nehledaly nové zdroje pitné vody.
To co tu máme teď se vybudovalo za komunistů.
Na vesnicích studny v důsledku nezvratných klimatických změn taky vysychají. Tam kde v 70. letech bylo dost vody, se musí hloubit vrty.
Co budeme dělat s tímto ?
Mohou tohle vyřešit šamani, aby tu bylo dost srážek ?

Tomáš - Re: zdroje energie a vody

2. 11. 2021 12:47

Tak pokud by Silva měla zdroj energie studenou vodíkovou fůzi tak by to bylo na nobelovku.. Vytápění domů je velký problém ,ale je řešitelný vodíkem spalovaným v normálním plynovém kotli je to zcela čisté a tepelný výkon trojnásobný, sám se tím zabývám ovšem elektřiny potřebné k roztrhání molekul vody je třeba moc. Ohledně vody to není problem jsme poslední dva roky ve znamení vodnáže a prší a prší a prší..