Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 8:52

No to děti nezvládnou ani náhodou stačí si poslechnout Dr, Pekovou, jak dojde k poškození DNA tak konec rakovina a dědičně tak že pokud to přežijí neměli mít děti, vakcina má být i sterilizační tak by děti mít ani nemohli. Konečně si začněte uvědomovat jak je to vážná situace tady žádný čáry máry fuk nepomůže. Nedokážeme opravit genetický kod ani u žen co mají dědičnou rakovinu prsu božužel znám dvě takové rodiny.. Nakoupili 800tis vakcin faseru pro děti 5-12let doufám že rodiče mají nějaký rozum. Silva ovšem informovala že děti už naočkovat nestihnou, tak doufejme.. Jinak už dochází k mutacím DNA u dospělích informují o tom mimozemštani..

Petr - Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 12:32

My tu ale řešíme rodiče co nemají rozum. Tudíž je potřeba najít i nějaké východisko pro jejich děti.
Pozitivem je, že už jsou to všechno indigové a ještě pokročilejší děti, takže náprava by tam měla být snadnější, než u nás starších.
Pozoruju že i u mladých 20-30let, když se rozhodnou pro změny ve svém životě, tak jim to jde velmi rychle k lepšímu. Zatímco my to prostě dřeme a potácíme se v tom docela dlouho, než se nám podaří změnit zažité vzorce.

Jinak rakovina je převážně psychosomatická záležitost, a její "dědičnost" spočívá ve stejných vzorcích škodlivého chování předávaných z rodičů na děti. Čili jde vlastně o rodinnou karmu.
Toto vše lze zrušit, když člověk prohlédne ty vzorce škodlivého chování. Myslím že ten mechanizmus by přesněji dokázala popsat třeba Anael.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 12:38

Jsme ve válce a v té lidé umírají není možné to zlehčovat.. Konkrétně paní bych poradil aby zašla za právníkem a sepsala závět tak že pokud její děti dají její vnoučata naočkovat tak všechen majetek půjde na charitu boje proti rakovině ,budou to potřebovat..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 20:45

Rakovina je vždy porušení genetického kodu často takové bunky odumřou ,ale někdy dojde k nekontrolovatelnému dělení buněk a vzniká nádor. K tomu dochází chemicky toxiny karcinogeny, zářením UV nebo Gama to má dostatek pohybové energie ,aby vystřelilo z DNA šroubovice některé kodovaci prvky. Nejhorší je rakovina dědičná ,díky poškození předávaného z generace na generaci ,dochází často v určitém věku k aktivaci poškozené sekvence genu a tím vzniku rakoviny..

adalgar - Re: Re: Re: Re: očkování dětí

9. 11. 2021 8:45

Šileně down https://newtube.app/user/yandex/eWW1KB4?u=t

ocko - Re: Re: Re: ocko

8. 11. 2021 17:30

Tomas, niekde som citala velmi dobru radu a to by mali urobit uplne vsetci aj tajne u svojich clenov rodiny...Zobrat si dve sklenene ampulky napr, v zdravot, predajniach na krv ci moc.....Vsetci co este neboli zaocko aj neocko clenovia rodiny- odstrihnut si cca 2 cm vlasov, odstrihnut si nechty a u deti odlozit mliecne zubky. Pretoze ked pridu Med postele na zaklade tychto uchovanych "pokladov" sa dokaze na 100 percent opravit Vasa DNA a vyliecite sa uplne...Ak bude niekto po ocko tak ani med postele nepomozu. To je v pripade ak by Vas niekto zaocko proti vasej voli....

Tomáš - Re: Re: Re: Re: ocko

8. 11. 2021 20:04

Ahoj to je dobrý nápad schovat si vzorek vlasů DNA. Podobné to bylo ve filmu Já robot , kdy mimozemštané z vlasů znovu stvořiličlověka jeho matku i když jen na jeden den.. velice dobrý film.

Ocko - Re: Re: Re: Re: Re: ocko

8. 11. 2021 22:57

Presne...ak su vlasy, nechty, zuby z este neposkodenej DNA,(teda pred ocko) tak mate vyhrane a naozaj to nic nestoji...prinajhorsom to za 10 rokov vyhodite do kosa alebo mozno Vam to za 5 rokov zachrani zivot....

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ocko

8. 11. 2021 23:11

Aha, já to nejdřív nepochopil :) Moje mléčný zuby mají ještě někde rodiče.. Což si asi schovává většina rodičů. Good idea

ocko - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ocko

9. 11. 2021 11:34

Stacia aj odstrihnute vlasy a koce nechtov...ja som si to dala do kazdej ampulky zvlast a napisala centro fixkou meno a datum. Aj moje a deti.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ocko

9. 11. 2021 16:59

Má to smysl ,kdyby mimozemštani chtěli pomoci, my takové technologie zatím nemáme. Jak říkala Silva že se zachrání 65% lidí tak by je museli mimozemštani vyléčit a asi převést na jinou planetu. Na Zemi zůstane dle Caykeho jen 7% lidí.

ANDREA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ocko

9. 11. 2021 19:42

A tych 7 percent bude kto? Ludia co budu zit v drevenych domcekoch v laske, v sulade s prirodou, bez technickych vymozenosti? A tvorit si vsetko myslienkami?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ocko

9. 11. 2021 20:19

Proroctví Edgara Caykeho amerického jasnovidce z třicátých let jsou běžně dostupná.. Popisuje svět kolem roku 2100, kdy se znovu narodí. Je to zlatý věk a lidé mají technologie ufo, ve školách se děti učí telepatii, spolupracuje se s mimozemštany, budují se vesmírná města a lidé bydlí v domech ze skla (to mě jako stavitele velice zajímá představuji si domy ve tvaru vajíčka se samozatmívací technologií skla) Bohužel města jsou zničená, tvary kontimentů pozměněny a na planetě je jen 7% lidí..

Lenka_lea - Re: očkování dětí

8. 11. 2021 0:09

Napíšte mi na email lenevavrova@gmail.com. Dám Vám kontakt na pomoc, držíte pekne koreň rodového stromu,krásne ,s láskou Lenka

Anael - Re: očkování dětí

8. 11. 2021 0:19

Dobrý večer, milá Ino, ukažte těm vašim příbuzným pravdu, ukažte jim informace a dokumenty z webu otevrisvoumysl.cz , nechte je ať si poslechnou paní Mudr. Waksmundskou která mluvila 3.11, na rádiu Bohemia o proběhlé konferenci lékařů, českých lékařů a jejich objevů . Bylo tam kolem 40 lékařů , doufám že zatím, že se počet bude navyšovat, že se přidají i právníci, protože i oni mají děti. Lidé v Česku jsou zvláštní v tom, že potřebují ověření toho co už dávno zjistili v zahraničí a kde bojují proti tomu již dlouhodobě. Viníci se mohou bránit tím že je to dobrovolné, protože když přijde k obvinění mají dokument v ruce který ti lidé podepsaly sami dobrovolně. Má to však velký háček není tam popsána skutečnost která opravdu nastala. Nikdo totiž nedostal popis pravdivého složení tohoto preparátu ,který je do těl vpravován ! Nikde nemáte uvedeno složení toho co vám někdo podá in vitro ! Něco co je tajné je minimálně podivné. Podivnější je však, pokud se to tají i před lékaři a za vrchol drzosti pokládám to, že je někdo popotahován za to, že se o to zajímá. Jako trestné považuji že je lidem vyhrožováno, jako lživé jednání je fakt který je uskutečňován a to ten, že lidé po těchto ,,vakcínách,, jsou ještě 14.dní po aplikaci považováni jako neočkovaní a jsou tak vedeni na seznamu neočkovaných. Ze statistického hlediska pokud tedy dojde v této době k úmrtí nebo hospitalizaci takovéhoto jedince ,zapíše se tento jedinec jako neočkovaný a takto se objeví v tabulkách. Pokud dochází k úmrtím jsou sváděna vždy na jinou okolnost. Tak jak bylo zjištěno ze zahraničí je až z podivem že někdo pokládá za normální že děti umírají na kardiovaskulární příhody jako kdyby jim bylo 50 let a více? Proč musí být evidovány gravidní ženy které se setkaly s někým naočkovaným ?! Není tohle podivné? Proč se tolik hlídají a prohlížejí potracené plody když to doposud málokoho zajímalo? Abychom mohli někomu kompetentnímu toto vše vmést do tváře ,musíme mít v rukou pádné argumenty ,neprůstřelné argumenty! Jenže kde není žalobce není ani soudce. To by se ti postižení lidé museli přihlásit a nesměli by se bát. Databáze postižených po očkování je vytvořena pro Čechy i Slováky a teď těch kterých se toto týká aby se přihlásili. Věřím, že ke konečnému vyřešení dojde, záleží jak dlouhou dobu to bude ještě trvat. Druhý Norimberský proces přijde, pevně tomu věřím. Hlavně ať si lidé pamatují ty ,kteří je k tomu nutili a pokud možno si to od nich nechají podepsat. Na podrobnosti o tom co znamená Norimberský proces a jeho další úpravy a novelizace zákonů které platí souběžně s jinými opatřeními týkajících se pokusných subjektů se můžete informovat třeba na wikipedii. Ti co se nechali těmito preparáty naočkovat se dají za pokusné subjekty považovat . Doporučuji si tyto zákony a ujednání a jejich další úpravy prostudovat a pak teprve zjistíte kolika přestupků a trestních jednání se dopustili a dopouštějí ti kteří nám tu lžou do očí nebo jsou tak hloupí že tyto zákony vůbec neznají. Domnívám se, že jim ani nepomůže jakýsi zrychlený zákon o umožnění očkování v krajní nouzi, který já osobně považuji za žvást a vrchol arogance. Svým jednáním ohrožují miliony lidských životů a jejich zdraví v touze za ziskem a strachem z farmaceutických firem za kterými stojí něco co snad ani není lidského původu, někdo kdo je snad tím největším zločincem v dějinách lidské populace.

Ina - Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 10:04

Dobrý den Anael.
Moc děkuji za odpověď. Já se pokouším říkat informace. Mé dospělé děti nemají čas ani energii toto sledovat. Mají svou práci, děti ve školách, nebo na distanční výuce, takže po práci, která není osm hodin, ale většinou víc, ještě učí doma děti. Jsou úplně vyčerpaní a už
odmítají poslouchat mé argumenty. Chápu, že ta pravda je pro ně tak hrozná, že chybí málo a zhroutí se z toho tlaku. A proto si nevím rady. Nechci jim přitěžovat, zároveň chci chránit jejich děti- má vnoučata. Já vím, to mi nepřísluší, mají své rodiče. Jenomže pokud se s jejich rodiči něco stane, nedej bůh, musím nastoupit já. Přeji svým vnoučatům, aby jejich rodiče a mé děti se také ve zdraví dožily dalších generací. Proto nevím jak dál. Vše odevzdat? To mi zavání rezignací. Modlím se, vidím jak se vše zhoršuje.
Pak si říkám, že je to poslední boj, že my Češi se nevzdáme-jak volali před smrtí parašutisti. Zemřeli a my žijeme i díky jim . Jenomže generace mých dětí je vzdělána ve školství "nové doby". Jednou jsem se se synem Ing. pohádala, když jsem mu řekla, že na střední a hlavně na vysoké mu dočista vymyli mozek. Že ztratil selský rozum. Jeho manželka je také vysokoškolačka. Tak mé argumenty berou jak od popletených důchodců. Drž mě palce, abych jim uměla říct co je ve hře. Neumím být diplomat. Jsem štírka a tak občas
řeknu věci moc napřímo, protože umím vyciťovat a tak mě občas něco vyděsí a já jak ta kvočna varuji. Což se pochopitelně nesetká
s úspěchem. Snažím se tančit mezi vejci, ale oznámení o přípravě očkování dětí, mě opravdu moc dostaly. Děkuji za podporu a nevdám se. Přeji vše Ti dobré. Ina

Anael - Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 11:24

Dobrý den paní Ino, a ostatní ,kteří se zajímáte o téma pomoci prohlédnout jěště nevědoucím občanům vřele doporučuji shlédnout video kde hovoří paní doktorka Soňa Peková o současné situaci která je kolem koronaviru. Odpovídá zde velmi zasvěceně a odborně na otázky českých občanů. Video je ke shlédnutí na You-Toube je z 1.11.2021. Vysíláno živě na zakonybohatstvi s jejím zakladatelem a moderátorem. Video trvá 1:34:35 min, Pokud je někdo unaven něco číst můžete mu to předvést v obrazové a zvukové formě, případně zaslat odkaz do telefonu. Mějte se hezky.

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 13:26

Krásný den Anael a všichni
paní Pekovou jsem slyšela - umí věcně a srozumitelně odpovídat, teď mám puštěnou i paní Mudr. Monika Waksmundská - odpovídá taky výborně. Ráda bych k tak osvícené doktorce chodila!

Bohužel mám pocit - ten kdo nechce slyšet tak neuslyší paní Ino tady Vám nechci brát iluze, ale samozřejmě věřte a mějte naději. (Vidím to zde v práci a také ve své rodině, u mě je to naopak, mamina se nechala naočkovat až po roce, kdy jí nějakým způsobem ovlivnila má sestra. A moje máma si neuvědomuje ač jsem jí vytiskla stránky z otevřené mysli, nejspíš už je zmanipulována, tak říkala mému synovi, že by se měl naočkovat (syn 18) no naštěstí on nechce a vnímá to jako silné omezování svobody.)

Já stále věřím, stále věřím, že dojde k nějakému bodu zlomu.
Opravdu mě udivuje, že si zaděláváme na policejní stát, že to lidé nevidí, asi to bude fakt tou hypnózou.

Pro nás, kteří to vidíme co se děje tak je dle mě se postavit za sebe a říct - stačilo, vytáhnout si nějaké čísla zákonů a prostě začít od sebe a říkat NE.
Protože i paní doktorka tady říká, že se vše moc urychluje a tlačí - chce to právníky, kteří se nebojí, doktory (ty normální, kteří nemají v očích ty dolarovky, které jím padají za každou vakcinaci...)

no a teď toto slyším i od pana Pecha všichni i ti očko-a neočko - přestat ukazovat nějaké dokumenty apod..... přestat nosit roušky..... opravdu každý sám za sebe ukazovat, že nebudeme poslouchat jejich omezovací nařízení ve vší slušnosti.
Chce to sílu i víru a u někoho odvahu. Víru i v sebe já můžu něco změnit a měním to! (takto to mám nastaveno, v práci mám klid) a vám všem ten klid přeji takyTanus - Re: Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 14:09

Dobry den vsichni.
Dekuji Dasi, ze to tak krasne sformulovala, a souhlasim s tim, co pise. Jen bych mozna dodala, ze toto je doba, ktera nas ma naucit respektu a lasce k ostatnim. (plati to pro vsechny strany)
A mozna, ze by jsme celou tu situaci mohli pojmout jako prilezitost naucit se bezpodminecne lasky ke svym nejblizsim, protoze jak to tak byva, nejkritictejsi jsme prave k nim.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: očkování dětí

8. 11. 2021 20:10

Priatelia !

Ide sa do finále, akt na maloletých je vrchol celej tejto pozemskej akcie.
Musite byt silní a riadiť sa už iba svojou intuíciou a srdcom.
V 2022 sa dozvieme pravdu o všetkom. Je nachystaných viacero scenárov a
nikto nevie ktorý scenár sa vykoná a ako rýchlo, može to trvať roky a može sa spustit zablesk ktory to tu poupratuje za 72hodín.
Ideme do poslednej, najtemnejšej fázy tohto divadla.
Vydržte! Tiež už strácam trpezlivosť a prijal by som scenár Do zbrane! Na toto ale bohužiaľ v našej ČR a SR nie sú čestní a patrioti chlapi, väčšina mužov pri moci je bez chrbtovej kosti !
Ale karme bude učinené zadosť, karma sa ešte len bude nulovat....
Tak vydržte a Držte svetlo !
Bude to ešte fakt nanervy, vydržte, 2022 je rok obratu, je už vidieť známky obratu do pravdy, je ich málo, ale viac ako takto pred rokom!
Vydržte to ešte!! Je to pre všetkých ťažké ale toto sme sem prišli vykonať !
Pozorujte, že stale viac a viac ludí sa prebudza, všade, vo všetkých profesiách naprieč spoločmosťou.
Buďte čestní a pravdivý nevieme čo pride o rok, je možné že kvantá ludí budu vypovedať pred prokuratormi a sudcami...
Buďte patrioti, ideme do cielovej rovinky - 2022 !!!!
Držte svetlo !