Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - Re: Re: Očkování - Dáša

11. 11. 2021 23:52

Ludia su chori lebo rozprasuju chemtrails plucne chlamydie a antrax-snet slezinnu a na to pomaha Ivermektin. Ludia kaslu maju horucky a bolesti hlavy.

Tomáš - Re: Re: Re: Očkování - Dáša

12. 11. 2021 21:12

No lidí je moc ,jim stačí zlatá miliarda vyvolených a jadernou válku nechtějí to by byla planeta neobyvatelná tisíc let, tak dělaj chemickou a biologickou...

ANDREA - Re: Re: Očkování - Dáša

14. 11. 2021 14:48

Vraj tie symptomy su plucne chlamydie plus antrax...a na to funguje Ivermektin.. Prasia to na nas z chemtrails

Dáša M. - viděli jste?

12. 11. 2021 18:53

Petr Chobot dnes https://www.youtube.com/watch?v=aoqriuBj2os

Petr - Re: viděli jste?

13. 11. 2021 21:13

Mám pocit že P.Ch. se definitivně zbláznil, a nebo přešel na stranu temnoty. To už místo toho mohli rovnou odvysílat reklamu na vakcíny.

Jirka - Re: Re: viděli jste?

13. 11. 2021 21:39

Tak už je tam i dvojka. Já to bral, jako že drží balanc... :D

Tomáš - Re: Re: viděli jste?

13. 11. 2021 21:52

No Petr Chobot je dost neutrální nejde do konfliktu vakcinovaných-nevakcinovaných a také potřebuje fungovat se svou klinikou a prodejem Peruanských bylin...Myslím že má pravdu ohledně vyléčení vakcinovaných skrze meditace a energie zdroje ,je možné že to hodně lidí co se o nic nezajímali a jen si jeli svůj obyčejný spokojený život, přitáhne k alternativním metodám léčby, až jim lékaři nedokáží pomoci. Tím mohou dosáhnout i vzestupu.. Jen to budou mít hodně těžké změnit své myšlení a takto na sobě pracovat, vlastně si to nedokážu u většiny svých kamarádů ani představit považují mě za exota..

Madeleine - Re: Re: viděli jste?

13. 11. 2021 22:48

No hned jsem si to šla pustit...ale myslím si, že nenabádá ,,jdi se očkovat" spíš to lze chápat, že pokud je tlak sílící na nás neočkované třeba kvůli zaměstnání, nebo z jiných důvodů...tak jsou prostředky jak tyto škodlivé účinky z vakcíny odebrat....Tak jsem to pochopila...Můj názor na video: Samozřejmě se hned teď nepůjdu očkovat, abych měla klid s doměnkou hurá jde to odstranit....Ostatně mluví i mezi řádky a ,,nenápadně" připouští škodlivé sajrajty nejen ve vakcínách ale-i ve viru všeobecně, nevím proč to neřekl na plná ústa jak to je, asi důvod blokování videí....

Tomáš - Re: Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 8:53

Mě udivilo že jako vidoucí člověk prohlásil " Doufám že nejsou tak šílení aby do vakcín něco přidali " a v zápětí dodává, je to možné... sklidí za to hodně kritiky ,také mě zklamal že nemá gule..

Jirka - Re: Re: Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 12:11

Jak jsem psal, myslím, že bylo jeho cílem udržet balanc. Je to prostě jen kosmická "hra" ve které se teď nacházíme.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 12:39

Ten rozhovor byl ve stylu "sice nemám nejmenší tušení jaké svinstvo ty vakcíny obsahují, ale až se necháte naočkovat tak se u mě stavte pro peruánské bylinky za pár tisíc, ty vám zaručeně pomůžou, bo léčí chromé, oživují mrtvé a přepisují poškozenou DNA do původného stavu".

Ten balanc už je teď pěkně nahnutej. Takže je potřeba ho vrátit do rovnováhy a ne si hrát na neutrální švýcarsko uprostřed nacisty okupované Evropy.

Každému kdo je ještě schopný logického myšlení a základní práci s informacemi, a ne pocity a dojmologiemi, je jasné, že současná západní farmacie a zejména vakcinologie, nejsou nic jiného než prostředek genocidy. A to nejméně od doby nacistických "lékařských" výzkumů, přesněji řečeno eugenicko-genocidních výzkumů nacistů v koncentračních táborech.
Přesněji řečeno od doby kolosálního Pasteurova podvodu.

Ti mocní totiž dávno ví, že k udržení zdraví jakéhokoliv národa, stačí jediná věc, kvalitní strava a čisté životní prostředí.
Proto nám slovanům cpou předražený odpad z celého světa, zatímco němečtí sousedi mají špičkovou kvalitu za stejnou cenu. Plus u nás podporují alkoholizmus, kouření, drogy atd. Všechny osvědčené prostředky genocidy. A jako zlatý hřeb místo funkční lékařské péče, se stali lékaři jen dýlery farmaceutických jedů.
To vše zcela cíleně a plánovitě.

Já jsem Chobotovi přestal věřit, a to jeho neustálé protiruské/protislovanské blábolení mě v tom už jen utvrdilo.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 12:45

:) jo, taky jsem to tak pobral, ohledně té propagace bylin. On to tak má skoro vždycky a témata rozhovorů se většinou opakují.

Zároveň ale musím uznat, že třeba jeho dračí krev mi fakt pomohla - pomáhá..

ANDREA - Re: Re: Re: Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 13:01

Je mozne ze u vela ludi ktori boli ocko nevidel vedlajsie ucinky lebo vraj 40 vakcin boli placebo fyziologicke roztoky len....

Ivan - Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 12:23

Ockovani nevzostupuju, ti co daju zaockovat deti padaju na dno a dalsie inkarnacie budu v ovela horsich planetach.
Vy co este pocuvate svoju dusu a intuiciu, sa pripravte na masove odchody po 3, 4,... davke !!! Budete tu pomáhat zmierňovať následky.
Ideme do finále, triedenie bude gradovat 2022-24.
Test vas dozenie na pokraj vsetkych sil a zavoja smrti. Zvladnu to vase činy a volby ?
Ockovani ostavaju na starej zemi, teda velka vacsina, to bol ten test.

Petr - Re: Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 12:49

Takových teorií o nových a starých Zemích už jsme slyšeli... ono je dokonce možné že se ten marasmus potáhne ještě pár set let. V tom případě by bylo dobré opravdu pracovat na sobě, aby se člověk v další inkarnaci nenarodil do nějakého marasmu.

Pozitivní je, že i temnotě hoří koudel za zadkem a proto tlačí na pilu. Jestliže USA nezničí Rusko do půl roku, tak se samy zhroutí, a to bude konec jejich nadvlády. Proto zesilňují tlak.

Nicméně pracovat na sobě, to se vyplatí v každém případě, tím nic nepokazíme, ať už se příští rok(y) stane cokoliv.

Magnuska - Re: viděli jste?

14. 11. 2021 9:11

A po třetí, čtvrté, páté... x-té dávce budou pořád chodit odstraňovat škodliviny? Já nevím jestli to půjde do nekonečna. A dokáže někdo s určitostí říct, že to pomůže úplně všem? A to ještě nezkoumáme co to udělá s člověkem (s psychikou, duší, dosaďte si sami), který jde sám proti sobě a udělá to z důvodů ne-zdravotních... A jelikož je i spousta názorů opačných, tak fakt nevím...

Petr - Re: Re: viděli jste?

14. 11. 2021 12:43

Asi tak. A za rok ještě budem potřebovat zázračnou peruánskou bylinku, která nás ochrání před transportem do covidového koncentráku a odebráním dětí.

Ivan - Brána

12. 11. 2021 22:27

Citim ze sa idu uskutocnit neobycajne veci. Toto sme sem prisli vykonat.
Triedenie bude aj nadalej pokracovat, este sa nerozbehlo naplno, no zatial je podiel vzostupujucich velmi malý. Bohužial velka vacsina vytvara temno a stagnuje.
Prosim Vás ! Prestante súperit s ostatnými, presvedcovat o vasej pravde a ovplyvnovat okolie a blizkych polopravdami a neoverenymi domnienkami.
Padate takymto sposobom do tmy a pred konvom Veku si zbierate negativnu karmu a činy.
Ďalej, prestaňte sa zaujimat o to co sa deje v Nemecku, Francuzku,...nijako to nezmeníte, je to ich balik zla.
Davajte si velky pozor na svoje myslienky a činy, viac a viac sa vam budu pretavovat a zhmotňovat, rychlejsie a rychlejsie.
Pred prechodom musite vediet udrzat konstruktivne a tvoriace myslienky a emocie pocas celeho bdeleho dňa.
Ked neviete čo mate urobit - nerobte nič a cakajte.
Citim ze 2022 bude fakt fičák kde sa mnohym z vas zdvihne vedomie alebo spadne zavoj otupelosti....

ANDREA - video

12. 11. 2021 23:05

https://www.youtube.com/watch?v=aoN79aOl3SY

Tomáš - Re: video

13. 11. 2021 7:59

Další kontaktérka, úl šediváků a jejich královna a velitelka Galaktické federace světů Ardana.. No ted už je v tom úplnej maglajs a další nic neříkající video o tom co všichni už víme. Pokud něco chcou tak at přistanou a nevykládají přes nějaké pochybné kontaktéry.. Jen se lidem motají hlavy..