Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáša M. - Re: Re: Re: Aktualna situacia

2. 12. 2021 9:38

Anael - taky jsem s vámi a svítím. Ač ty tlaky jsou šílené. Přesto vím, že světlo přichází.

Teď v úterý jsem viděla od známeho reálné video, které natočil na zahradě - na začátku videa mě polel ledový pot, ale pak se to projasňovalo- na videu jsem vnímala nějaké reptíky ten jeden vypadal jako piraňa a útočil na nějakou bytůstku - bytůstka se proměnila v úžasného Delfína v obrovské síle, která zářila a piraňa se zmenšovala až zmizela....


Ivane taky děkuji za Tvé vhledy.

Ivan - Re: Re: Aktualna situacia

1. 12. 2021 23:25

Neviem identifikovat detaily, približne rok mi chodi informacia že to bude šrumec. Možno mi chodí klam, chodi mi nieco uplne ine ako väčšine z vás.
Nemam podrobnosti ani dátum ani detaily, iba viem že to bude búrka, preskok, záblesk. Neviem to identifikovat, ale bude to búrka.

Anael - Re: Re: Re: Aktualna situacia

1. 12. 2021 23:39

Někdo tomu říká záblesk ,ale záleží co si kdo pod tímto pojmem představí. Představ si když se otevře srdce ... je vidět světlo...Někdo ho i vidí někdo jen cítí něco ,co neumí popsat. Nejde o katastrofu ... i když jak pro koho ... Pro ty temné to katastrofa asi bude.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Aktualna situacia

2. 12. 2021 0:20

Súhlasím. Hovorím, že nepoznám detaily. Naciťujem to tiež tak. A tiež akési náhle "rozšírenie vedomia". Neviem ku tomu viac, je to niečo čo sme nezažili.
5r.dieťa nepozná stav 60r. Neviem o tom hovoriť.
Ale viem, že sa máme radovať a tešiť sa na zmenu.

Daniela - Re: Aktualna situacia

1. 12. 2021 21:11

Cítim to presne tak isto,plus k tomu obrovský psychický tlak.

Ivan - Re: Re: Aktualna situacia

1. 12. 2021 21:40

Musite to vydržať ! Vydržte to za každú cenu!
Tento posledný akt temných bude nakoniec použitý aj svetlou stranou....
Je to test. Ťažký, krutý test - ľahký test by nefungoval.
Keď budeš cítiť tlak, uvedom si že vlády majú ešte väčší strach ako ty.
To čo ich čaká je hrozné peklo. Už to par mesiacov to vedia, panikárili, zbabrali to.
:)
Musíte tento test vydržať.
Uvedomte si čo ich čaká - aj napriek tomu čo teraz robia - môžete ich iba ľutovať.
Test ešte neskončil.
Skús toto: Vypni média - pandémia zmizne
Vydržte ešte, vypni média, semifinále končí, ideme do finále.
Test ešte neskončil - ešte sa musia ludia dotestovat(vybrať si) a dozbierať dôkazy.
Vydržte ! ....a začnite sa za nich modliť, idú do pekla (obrazne)...

adalgar - Re: Re: Re: Aktualna situacia

2. 12. 2021 9:17

LURDY https://newtube.app/user/yandex/GCpQdoO a něco k tomu https://newtube.app/user/yandex/MlpqyZb

ANDREA - Re: Re: Re: Aktualna situacia

2. 12. 2021 12:52

To by bolo najlahsie vybrat si...aj za cenu uskromnenia, zrusenia prace a podobne, dceru-prvacku uz doma vzdelavam od tohto mesiaca...ale vsade citam ze ten novy akoze virus Omicron bude dovodom na povinne ockovanie celej Europy od 01/2022.....ale stale ja osobne mam pocit ze nemozu nejaki polisi nasilu davat ihlu niekomu kto to celou svojou dusou odmieta...ved by to bolo proti zakonom vesmirnym...bozskym.....akz mate na to nazor? ALE ZAS....v rakusku zaviedli povinne kockovanie od 1,2,2022 a kto nepojde musi zaplatit 3600 eur!!! a ked po pozvanke na povinne zase nepride dalsich 3600eur!!! a ked nezaplati tak vazenie.....to mam od cloveka ktory v rakusku byva a oficialne toto v novinach bolo.... tak aky vyber???? kto ma len tak 8000eur???

Lenka_lea - Re: Aktualna situacia

2. 12. 2021 0:17

Dobrý deň, ak môžem ,ja sa len vyjadrím ,cítim silné telepaticke schopnosti ,postupne ak je čas ,myšlienky každého ak nie tak iba rodiny a hlavne zle myšlienky ,pozitívne myšlienky skôr vidím ako počujem ,ťažko sa to opisuje ,nieje to projekcia 3D zeme ,čiže ani keď napíšem že ich počujem a vidím ,nefunguje to tak ako by uhlíkové telo myslelo .Ale čo tým chcem povedať ,tým pádom vidím za oponu realít a verzií a teda ho hlavné čo vidím ,odkryla sa úplná pravda ,nedá sa nič skryť ,kto to nevidí neznamená ,že je niekým klamaný,on sám je slepý ,buď už zmanipulovaný( blokovaný) vo filme Harry Potter to používali v znení ako očarovanie mysle alebo stále spiaci . Na očarovanie mysle zatiaľ nepoznám pomoc ,ale spiaci sa môže prebudiť a čo to celé znamená ,nasledujúci rok vidím trošku inak ,ľudia budú v nasledujúcom roku postavený pred pravdu všade a všetkého a bude sa ešte viac pretriedovať na základe toho kto čo uvidí ,či uvidí a či bude vidieť tú pravdu . V praxi to vyzerá veľmi vtipne napríklad - otec ti klame ak sa bude prebúdzať už počas rozhovorovu pocíti ,že je vedené že klame ,a než dokonči klamstvo bude sa cítiť ako idiot ,zároveň ten čo bude oklamaný - hneď uvidí,že je pravda iná,ale rovnako ešte po novom - ľudia nevedia s pravdou aj pracovať ,takže bude vedieť ,že je klamaný ,ale aj nebude vedieť nijako reagovať . Vidím,že nasledujúci rok bude ma mentálnej úrovni spoločnosť riešiť hlavne túto fázu prebudenia do realít pravdy a to bez výnimky a zľutovania .Čiže každé dieťa bude počuť aj to že ho matka nenávidí a aj taký rodičia sú. Použila som síce najhoršiu možnú verziu pravdy ,ale o to tu ide ,že budúci rok budeme postavený pred pravdu ,ktorá nebude mať moc pekných verzií, je to pravda spravidla po generácie skrývaná a bude sa postupne odkrývať na všetkých úrovniach bytia v hmotnom svete - práca ,súkromný život,rodina,vzťahy ,deti,všetko. Veľmi zlé správy to budú pre podnikateľov ,každý bude cítiť vopred čo je len predaj biznis a moc sa toho budúci rok nepredá .. to ostane pohltí zbytok systému

Lenka_lea - Re: Aktualna situacia

3. 12. 2021 0:59

Priatelia som dnes precitíla viacero divokých scén, paradoxne prebudia a spoja nové vzťahy plné vášne a lásky. .Niečo ako pri konci a po druhej svetovej vojne- kedy v tomto období láska medzi mužom a ženou mala veľmi vysoké vibrácie .inú úroveň a hodnotu. Ľudia si viac vážili daného partnera ,spoločný moment pokoja s vzťah alebo iskra vznikla by životnej situácii ,nie na zoznamke.com ..Tieto vibrácie vďaka veľkým katastrofám a divokým scénam vstúpia do "hry" tieto vibrácie potrebujeme k tomu ,aby sme sa naozaj pohli..z týchto splanutí sa narodia deti ,na ktoré žiadny jašter alebo jastrab nebude mať dosah ..ženy nebudú riešiť nezmysly ,kozmetiku,make Up .Muži budú viac mužmi ,pôrody sa odlahčia ..od ega ..ja som tu asi jediná ,ktorá cíti ten prichádzajúci veľký príliv lásky a zrod nových krásnych deti lásky ? Verím ,že to ochráni aj zvieratká .. vakcína je pre tieto energie úplne bezvýznamná voda ,glukózová voda...neškodná

Anna - Xxxx

2. 12. 2021 23:43

Ďakujem ,

Petr - poselství matky Marie

2. 12. 2021 13:26

Já to vidím tak že je potřeba teď udržovat co nejvyšší vibrace, co nejvíc se napojit na intuici a vnitřní vedení, a směřovat pozornost k tomu co do budoucna chceme.
Ne k tomu starému co se rozpadá a odchází. Abychom nedopadli jak lotova žena.

Mě dost pomohlo poselství M.Coufala
"Matka Marie o dění ve Světě a nás samotných"
https://www.youtube.com/watch?v=KMeYZjDXmOE

Doporučuju každému. Jsou tam mj. vysvětlené věci které zde na fóru pořád řešíme. A taky je to pozitivní energetický přenos. Udrželo mě to nahoře celý den.


A postupně je potřeba opouštět to staré, prostředí které nám nesvědčí, lidi kteří nám nesvědčí (byť by to byla vlastní rodina), práci kde už se necítíme dobře a která nás neuspokojuje.
Určitě jste si všimli, že když něco co už s vámi nerezonuje nechcete opustit, tak ono to stejně nakonec samo opustí vás, nebo se to prostě rozpadne. Jen je to bolestivější než když to vědomě opustíte sami.
V ČR budeme chráněni jak málokde, i slovanstvo má určitou ochranu, takže nás se nějaké větši kataklyzmata rozhodně týkat nebudou, ani to nedospěje do stavu v jakém je Austrálie.
Ale to taky záleží na našem přičinění zda to půjde v pohodě nebo to bude drhnout.

Nejvíc záleží opravdu na tom nakolik jsme napojení na intuici a na božství uvnitř sebe. Od toho se odvíjí to co se kolem nás děje. Zřejmě se opravdu oddělují různé skupiny lidí kteří si sem přišli prožít odlišné věci. A je důležité nenechat se stáhnout do prožívání něčeho co není určené nám, vědomějším, ale těm ještě neprobuzeným.
Jak to bylo řečeno v poselství Matky Marie.
Je důležité vědět co ke mě patří a co už ne.

Anael - Video

29. 11. 2021 11:54

Tento video kanál DNA AWAKENIG mám ráda . Pro ty kdo chtějí shlédnout nebo se přihlásit k odběru.
https"//youtu.be/Y2mrgFEqjuY
Mějte se krásně.

Anael - Re: Video

29. 11. 2021 12:25

A ještě jedno z 22.10.2021 " It Takes a Lot of Suffering to Learn The Lesson !" - So Be Prepared!
DNA AWAKENING na You -Tube https"//youtu.be/POo9bYCUYww

Petr - Re: Re: Video

30. 11. 2021 11:19

Nesouhlasím.
Utrpení totiž produkuje jen další utrpení. A proto tahle planeta a civilizace je ve stavu v jakém je. Protože tu utrpení narostlo do extrémní úrovně, přičemž už se tu nikdo skoro nic nic nenaučil, jen se propadal hlouběji a hlouběji do utrpení, beznaděje a nevědomí.
Dalo by se říct že utrpení je důsledkem nevědomí a nevědomého jednání. A kdo jedná nevědomě jako biorobot, ten se ani nic naučit nedokáže, jen násobí utrpení ve svém okolí.
Propadání se do nevědomí je opak učení. Učení je naopak zvědomování nevědomých věcí a posun směrem k plnému uvědomění.

Třeba současná doba je dobou extrémního utrpení. Možná se hrstka lidí probouzí, zejména ti co byli už tak nějak nalomení a zviklaní. Ale ten zbytek se jen hlouběji propadá do té nízkovibrační žumpy a do utrpení.
Naopak, doposud inteligentní a přemýšliví lidé se začali propadat ve velkém do nevědomí a utrpení. Jen ze svého okolí jich znám spousty.

Tohle je prostě chyba v matrixu tohoto vesmíru. Na této planetě se tahle disfunkčnost projevila v plné nahotě. Přesto vám ty různé "sluníčka z vesmíru" a jánevím jací světelní pišišvoři budou pořád do zblbnutí opakovat, jak je vesmír dokonalý a jak perfektně funguje.
Údajně toto má být planeta kde funguje zrychlené učení se duší. Já ale mám zkušenost spíš jen s degenerací a úpadkem. Možná že nějaké hloupé začátečnické duše se tu skutečně něco naučí, tak jako pro mentálně zaostalé je pomocná škola skutečným přínosem.
Ale dejte dítě s IQ 130 do pomocné školy, a jen ho to bude brzdit ve vývoji a bude tam upadat a degenerovat.

Tomáš - Re: Re: Re: Video

30. 11. 2021 15:01

Jo jo, ty starý duše už zažili hodně utrpení a nemají se co dál učit a i když nemají náladu v tom dál pokračovat stejně neuniknou z koloběhu reinkarnací a zákonů karmy. Jejich vibrace příliš klesli - stali se vězni- ,už se nedokážem vymanit a uniknout do vyššího světů. Paradoxně to řeší kočkování, ty miliardy duší co odejdou se nebudou mít kam znovu vtělit a tak reinkarnace ustane...

Petr - Re: Re: Re: Re: Video

30. 11. 2021 16:44

Tak tohle je kolosální pitomost. Vždycky je kam se inkarnovat. I kdyby se tahle planeta odpařila v důsledku odpálení všech jaderných raket co tu jsou (což se nestane), tak by stejně duše bloudila vesmírem dokud by nenašla nějakou vhodnou planetu kde by se znovu inkarnovala.
A řešila by znovu to co doposud. Dokud by se jí nepodařilo dostat do vyšších vibrací kde by už měla víc možností volby.

Takže je lepší to absolvovat tady.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Video

30. 11. 2021 19:23

To není tak jednoduchý pokud si obyvatelé zničí planetu nebo sebe vyhubí tak jim není nabídnuta nová. Příklad je planeta Marduk po které zbyl v naší sluneční soustavě pás asteroidů , duchové po těch mrtvých dlouho čekali než se stala obyvatelná Země a měli by těla do kterých by se mohli vtělit. V podstatě je to neúcta k životu a ke stvoření a není takovým duším hned nabídnuta další planeta a těla..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

30. 11. 2021 20:10

Tenkrát byla na Marduku válka a došlo k explozi jádra planety, my dnes máme podobné zbraně. Experimentují se skalárními zbraněmi které objevil Tesla , používají skalární vlny na Zemské jádro a pokud by to přehnali došlo by k jeho explozi.. Mimozemštané varují že naše země pláče je zabíjena těmito vlnami...

Ina - Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 8:26

Petře moc ti děkuji za tvé příspěvky. Díky tobě i jiným na tomto setkávání vidím světlo na konci tunelu. Do nedávna jsem si myslela,
že jsem u nás v malé obci sama, kdo cítí to, co se na nás chystá. Snažila jsem se varovat. Pak mi dcera řekla, že tím ještě víc lidi stresuji.
Bohužel část mé rodiny se z donucení nechala naočkovat. Byla jsem zoufalá. Skončilo období štíra a přišlo období
střelce, jak jsi zmínil. Najednou se kolem mě začali u nás projevovat lidi stejně smýšlející. Mám z toho velkou radost. Přes vše co se
děje mám pocit, že opravdu končí tato zrůdnost. Moc všem děkuji za příspěvky co sem posíláte a cítím začínající jaro v duších. Kolem je ještě sníh a mráz, přesto už začínají kvést sněženky. Tak vás všechny tady vidím. Jste sněženky uprostřed zimy a to je obrovská síla života. Moc vám a hlavně tobě Petře děkuji. S láskou a úctou Ina