Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 18:39

Je fajn že ti Střelec takhle zafungoval. Ten přechod ze Štíra do lepšího je opravdu znatelný.
Myslím že je teď nejdůležitější se střetávat s podobně smýšlejícími lidmi a posilovat to co člověk chce a kam chce směřovat.
Pocit samoty uprostřed kovidových šílenců je to nejhorší. Z toho je potřeba vystoupit. A najít k sobě lidi na podobné vibrační úrovni.

Myslím že vesnice je dnes velkou výhodou. Městská anonymita umožňuje lidem chovat se zhovadile a agresivně (jako by si mysleli že je rouška ochrání). Tohle by si na vesnici kde se všichni znají, jen tak někdo nedovolil. Bo by mohl příště dostat po držce :-D
A kromě toho je blízko příroda, i kdyby to byl remízek v polích. Ta taky člověka posílí.

Anael - Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 10:51

Petře, video které jsem doporučila je o naději a vzestupu planety Země a ne o utrpení! Viděl si jej vůbec?
K utrpení chci říci toto . Každý si své utrpení způsobuje sám svým vlastním nepochopením a nezvládnutými lekcemi života. Pokud není schopen změnit myšlení a jednání a ztratí víru v sebe , v lásku a má strach ,pak prochází utrpením ,protože přestal poslouchat svou duši. Tělo potom trpí protože neposlouchá to co má člověk uvnitř a co ho nutí ke změně. Svobodná vůle člověka je jasně daná stvořitelem. Záleží na tom zda lidé věří zákonům toho nejvyššího a to je to co lidé nechápou nebo zákonům které byli stvořené lidmi a jsou tudíž pomýlené. Všechno , je v našem DNA které se probouzí, tak jak stoupá vědomí duše a její vibrace. Vše jsou energie. Tyto energie lze zvládnout jen když máš v sobě tolik síly a pokory abys někomu nebo něčemu neublížil. Je to naprosto geniální. Kdo se snaží umělými zásahy do těla o tyto schopnosti pak na to vždy doplatí, protože není v souladu. Všechny zákony stvoření má každý jednotlivec totiž v sobě ,je to v naší šroubovici v našem DNA. Tohle nenajdeš nikde jinde napsané! Protože lidé kteří sepsali různé bible a knihy jak se mají jiní lidé chovat a založili různé druhy náboženství byli ve své době na určitém stupni svého poznání a dále nedosáhli, protože to ani s evolučního hlediska nebylo možné. Nyní je to větší a rychlejší díky energiím které přicházejí a odemykají se tak časové zámky v našem DNA. Člověk který tady na Zemi prošel během svého vývoje utrpením a oddělením od světla a opravdového poznání si dokáže už více uvědomit ten rozdíl v tom, co je a co není pravda a co je pro něho přínosné a co již je zbytečné. Jinak by se pohyboval stále v kruhu. Takhle z něj může vystoupit a stát se spolutvůrcem svého života a začít naplňovat své představy. Proto, jak vidím ,je toto síto aby se lidé navzájem nebrzdili ve svém učení. Nemůžeme být všichni na stejné úrovni poznání, protože naše duše jsou různého stáří a různého stupně vědomí. Ne Zemi jsou různé typy bytostí i mezi lidmi kteří se sem přišli učit něco, co se jinde tak rychle nenaučí. Vím že to bolí ,že to není snadné ale to jsme asi věděli když jsme se sem inkarnovali ,jen jsme na to zapomněli. Utrpení vždy jednou skončí když si začnou lidé věřit a řeknou dost! Čeká se že se jednotlivec rozhodne a bude si za svým rozhodnutím stát. Pak poznáš tu sílu charakteru a to co tě utvářelo. Jen pod tlakem vznikají diamanty. To světlo a čistota je ukryté v lidech a jen díky lásce jej lze odhalit. Teď pod tlakem z lidí odchází všechno to bahno které měli uvnitř sebe, odhaluje se to co nemají zpracované. Jací jsou právě nyní ,jaká je jejich povaha. Musí si projít touto transformací aby se od svých nedostatků dokázali oprostit a jednou pro vždy je přeměnili. Staňte se pozorovatelem sebe sama a svých reakcí na různé podněty. Pokud vás stále něco trápí je to, to co zatím nemáte zpracované. Pokud děláte něco s láskou a v souladu bude vám čas ubíhat rychleji. Pokud se s něčím trápíte není ta cesta pro vás a bude trvat déle. Opouštíme lineární čas tak jak opouštíme 3 D . Ve vyšších dimenzích ,vyšších vibracích jsou časové osy ,vibrační osy frekvencí po kterých se pohybujeme tak rychle ,jak rychle plníme plán své duše. Tesla to myslím vysvětlil dost dobře a pochopitelně. Takže přeji všem hodně síly k uskutečnění toho, čím si každý musí projít, aby se stal spolutvůrcem svého vlastního života. Budete prosti strachu až ve chvíli, kdy si uvědomíte svou vlastní vnitřní sílu pak přestanete trpět. Pak vás neohrozí ničí nařízení ,protože když víte ,vždy si víte rady. Vždy máte tu správnou informaci která vás ochrání.

Petr - Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 11:57

To je opravdu příspěvek k zamyšlení, Anael. V podstatě je to pravda, co říkáš. Potíž je v tom, že tady má každá mince dvě strany.
To druhé video jsem shlédl, ale je poněkud v rozporu s tím o čem mluví Jirka Ledvinka. Jakkoli k němu mám nějaké výhrady, tak po zkušenosti vždy víc důvěřuju českým channelerům na které si osobně můžu zajít a otravovat je všetečnými otázkami, abych zjistil co jsou zač, na rozdíl od anonymních anglických channelingů které vyrobil kdoví kdo kdoví za jakým účelem.

A teď zpátky k té potíži. Ta je v tom, že vesmír člověku připadá úžasný a vše dokonale funkční a spravedlivé, teprve až se dostane trvaleji do stavu lásky (kdysi to tu trefně zmínila i Anča). K čemuž má většina lidí zatraceně daleko, většinou ani netuší že se do něčeho takového mají dostat.
Přirovnal bych to k situaci, kdy je na horském hřebeni uprostřed nádherné divoké přírody sídlo milionářské rodiny, kde se dotyční mohou opájet tím, jak je život krásný a úžasný.
Zatímco většina lidí se dole v údolí ve městě dusí ve smogu, maká v továrně za mizerné peníze a ze zoufalství se utápí v laciné kořalce.

Tak velký vibrační rozdíl tu na Zemi panuje. A vyhrabat se z toho dusivého smogu dole až nahoru kde jsou ti milionáři, se zdá prakticky nemožné. Každopádně nesmírně obtížné.
Protože jak jsi správně řekla, kdo nemá otevřené srdce a nejde v souladu s duší (drtivá většina), pro toho je ta cesta nesmírně zdlouhavá, obtížná, lopotná a plná utrpení.
Čili z pohledu člověka co je dole, se tento vesmír jeví naprosto idiotským, a ze svého úhlu pohledu i má pravdu.
Na té vysoké úrovni je třeba Jirka Ledvinka, ale těm lidem co jsou dole v tom smogu, je to prd platné.
Aspoň já jsem nenašel způsob jak překlenout během jednoho života tak obrovský vibrační rozdíl.
Desetitisíce let jsme tu na sebe nabírali nízkovibrační sajrajt a temnotu, a teď se toho máme za jediný život kompletně zbavit?
Na to bychom potřebovali tisíc let nejmíň.
Tenhle vesmír musí řídit opravdový šílenec.

Mě se bohužel za celý život nepodařilo dostat se do situace kdy bych svoje emoce a myšlenky pozoroval z nadhledu, jak plynou, a vybíral si nakolik se v nich budu angažovat a nakolik ne. Bez ohledu na to kolik jsem tomu věnoval snahy a úsilí. A v současné době je to ještě horší. (To byla donedávna v podstatě velmi pokročilá budhistická technika které nebyl schopný skoro nikdo.)

Člověk co je hluboce ponořený v utrpení a zoufalství ztrácí i ty poslední schopnosti nadhledu, pokud nějaké předtím vůbec měl.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 13:26

Péťo, člověk který už ví ,tak tím čím se řídí je hlavně a především tím co cítí uvnitř sebe, toto je pro něho ta správná cesta, která je určena právě a jen pro něho. Každý člověk který je na Zemi může mít svůj vlastní názor a postoj k té samé věci či události a přesto bude mít svou pravdu. Neexistuje žádný univerzální názor žádá stejná cesta k pochopení a uskutečnění protože každý jedinec je unikát. Každý může mít jiný pohled, co je pro někoho vhodné nemusí být vhodné pro druhého. Cestu si každý vybíráme sám. Ale může být něco co si člověk najde na informaci ať už ji nalezne kdekoliv která mu chybí do jeho vlastní skládačky k pochopení sebe sama a existence jako takové. Snažím se k informacím přistupovat nezaujatě a jejich šiřiteli taktéž. Když totiž něco odmítám už předem jen kvůli tomu, že toho člověka neznám, pak mohu přijít právě o ten kousek skládačky která mi chybí. Účelem přece není lidi přesvědčovat ale nabízet možnosti se podělit o poznatky ,které můžou s tebou rezonovat v daný okamžik nebo také ne. Přesvědčují politici ale duchovní cesta ,politika není. Nikdo ani nečeká že by se člověk probudil do plného uvědomění během jediného života. Neříkám že to není možné ale asi by to byl spíše zázrak. Člověka dokáže temnota pohltit pokud se aktivně proti ní nebrání, To znamená např. Akceptuji že temná strana existuje jako protiváha oproti světlu a nebyl by bez ní možný vývoj, evoluce ve vědomí. Pro mne jsou to temní učitelé abych věděla že tudy cesta nevede. Já respektuji jejich práci a oni zase tu mou. Víme že je to hra. Když víš ,že je to hra tak oni to poznají. Také ví ,kam až mohou zajít a kam už ne. Když už je to přes čáru tak je vykážu tam kde je jejich místo a vůbec se s nimi nehodlám bavit. Dobře poznají potenciál vnitřku. Tak kde sídlí bůh tam si netroufnou! Hodně z nich už Zemi opustilo, žádný MATRIX NEEXISTUJE! Už ne! To jen lidé si ještě nezvykli změnit si své nastavení aby přestali odevzdávat svou energii která tu po tisíciletí živila jejich A.I. matku. Tu inteligenci která je řídila. Nemá je kdo řídit proto se chovají jak pitomci, jsou zmatení. Snaží se rozdělit lidi a vyvolat nesnášenlivost aby se udrželi na živu. Když je lidé přestanou krmit svým strachem, zoufalstvím a nenávistí vůči sobě navzájem tak nemají šanci přežít. V tom je celý zakopaný pes. Spousta lidí se štve vzájemné proti sobě a vůbec nepřemýšlí o tom co to způsobilo a proč. Vznikají pak chaotické energie. Kdyby tyto energie byly směrované jednotným směrem proti tomu Zdroji negací ale opačným pólem to znamená světlem ,bylo by po všem.! Co vlastně u lidstva převažuje ve své podstatě ? Je to láska nebo zlo? Já stále doufám že je to láska ,alespoň u lidské bytosti. Víme přeci že tu nejsou jen lidé. Udržujte v sobě světlo lidi ,to je teď důležité ,vydržet a být prost strachu. Jděte do přírody, smějte se vtipům, vypněte televize a třeba si zpívejte nebo malujte, prostě něco kreativního tvořte. Třeba vánoční cukroví. Protože láska je sladká.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 14:08

O tom právě mluvil dokonce i Ledvinka, čímž mě mile překvapil. Že řada lidí nedokáže rozlišit zprávu intuice od toho myšlenkově emočního guláše co jim stále běží v hlavě. Já si kolikrát myslel, že to je ono, že je to vnuknutí intuice a šel jsem do toho, ale pak se ukázalo, že to byl jen další klam ega, a přišel jsem kvůli tomu o nemalé peníze, nebo mě ošklivě podrazili lidi kterým jsem důvěřoval.
Což by se nestalo kdybych měl opravdu funkční intuici.
A tak je na tom většina lidí.

Kromě toho, na to rozlišit která informace je ten správný díl do skládačky a která jen iluminátská manipulace, taky potřebuješ dobrou intuici. A tak lidi skáčou na špek různým dezinformačním kanálům, které jim tvrdí že není třeba nic dělat, a jak za nás ufoni vše vyřeší, případně různé falešné channelingy co se vydávají za světelné bytosti nebo za Krista apod.

Je to velmi zajímavý postřeh s tím že temňáci ví kdy máš nad tou hrou nadhled a kdy ne, stejně jako znají tvůj potenciál často líp než ty. To mě připadá jako dost nefér podraz, že temnota měla přístup k akáši a dalším informacím, zatímco my tu jen zmateně pobíhali jako myši po poli a netušili která bije.

A je tu ještě jedna mrzutá věc, a tou je SYNCHRONICITA. Ta je úžasná když jsi ve vysokých vibracích. Ale když jsi dole, ve "vrstvě přízemního smogu" tak se děje to, že neustále přitahuješ negativní události, negativní okolnosti a negativní lidi co tě podrazí nebo ti uškodí. Což je další věc která člověku komplikuje možnosti aby se dokázal vyhrabat z té jámy do které spadl.
Třeba si přitáhneš člověka, co ti obrazně řečeno nabízí pomocnou ruku, že tě z té jámy vytáhne, ale na poslední chvíli se ti schválně vysmakne a ty spadneš na dno té jámy a ještě se potlučeš.

Všechny tyhle radosti jsem zažil na vlastní kůži. Pokud ty ne, tak ti gratuluju, protože vážně není o co stát.
Dokonce bych do určité míry zpochybnil to že člověk sklízí předchozí životní chyby. Protože někteří se narodí do tak šílených rodin a za tak šílených podmínek, že nemají nejmenší šanci něco změnit. Protože ta nálož traumat a běsů kterou obdrželi v útlém dětském věku jim roztrhá osobnost na stovky kousků, takže v podstatě pak s přispěním negativních synchronicit a nízkých vibrací jen bojují o holý život, který je jako procházka v minovém poli. Nějaká šance se z toho vyhrabat je minimální. Potkal jsem takových lidí spoustu.
Tito se pak pokouší zbavit se ega, přitom jako první věc by potřebovali svoje pochroumané ego posílit, a pak teprve pracovat na jeho rozpuštění. To je jako by se kojenec pokoušel naučit běhat dřív než se naučí batolit po čtyřech.

Čili je fajn že jsou tu lidé jako ty nebo Ledvinka, kteří ukazují jako maják kam až je možné se jako lidská bytost vibračně dostat. Jen to někdy působí že mezi vámi a průměrným smrtelníkem zeje jakási propast, a dotyčný neví, jak se dostat k vám na druhý břeh.
Z toho pak vyplývá kritika Jirky Ledvinky, že ta jeho cesta není zdaleka pro každého. Že na to musíš mít už určitý vibrační základ, který je o hodně výš než "vrstva přízemního smogu" kde žije většina lidí, i těch probouzejících se.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 15:54

Ahoj, Neznám nikoho kdo by si tady na Zemi neprocházel svým vlastním peklíčkem. Naopak má za to že lidé kteří to ve svém životě neměli snadné jsou mnohem více opatrnější. Ti kdo měli problém s někým v dětství kdo byl autoritativní tak ti jsou hodně obezřetní k tomu co jim kdo přikazuje. Z těch měli vyrůst silní odolní jedinci v důvěrou sebe sama. Během mého života jsem byla,, požehnána ,,vidět spoustu lidí kolem sebe umírat už od 4 let. Vždycky jsem chtěla vědět kam zmizelo to, co jsem milovala ,co už tedˇnení v té mrtvé schránce. A že se tedˇnemám na koho spolehnout a tak mne to vedlo přesně tou cestou, kterou jsem měla jít. Než mi bylo 24 let prošla jsem klinickou smrtí a vrátila se ,protože jsem chtěla, cítila jsem zodpovědnost vůči mé rodině a chtěla jsem se o ně postarat. Byl to pro mne velký dar, tohle zažít. Ohromně mně to posílilo a pomohlo. Zažít tu ohromnou lásku když jsem byla tam ..... je to něco co nelze slovy vyjádřit... musí se to prožít. Tohle je ten potenciál který mám v sobě. Bezmezná víra v tuto lásku protože jsem byla její součástí jako součást toho obřího nezměrného nádherného světla plného milosti. Poznala jsem pravdu. Chápu lidi kteří tohle nezažili, oni neví ,protože si to už nepamatují a tak ztrácí víru ,možná i naději. My jsme ve skutečnosti toto světlo zabalené do našeho těla .. jsme jako avatar a víc věříme tomuto tělu než naší podstatě světlu. Na to aby to temná strana poznala kdo jsi ,nepotřebuje mít napojení na akášu ale na tebe na tvou podstatu prostě si načtou tvé vědomí. To světlo uvnitř by je totiž přeměnilo tak se drží zpátky. Mají totiž respekt z této božské podstaty. Je to prosté. Čím více boha miluješ tím více svítíš a jeho láska nezná hranic. Důležité je však ,kolik je lidské tělo tohoto světla lásky unést aby se sneslo s touto vibrací. Pamatuji si když jsem se vrátila zpět do těla jak moc jsem si přišla omezená a celý týden mi trvalo než jsem se s tím tělem vyrovnala. Bože ,kdyby jste jen tušili ,jak moc jsme tím tělem omezeni a jak moc jsou lidé omezováni ve svých schopnostech a vědomostech. Jakými zbytečnými malichernostmi se lidé zabývají a jak zbytečně se trápí. Ale musím říci že platí heslo: Co tě nezabije ,to tě posílí... Nechci nikoho obtěžovat a stěžovat si na svůj život jen tím chci říci, že nic není zadarmo a tím čím jsem si prošla já ,by vydalo na několik knih, ale nikomu bych tím nepomohla. Tak sdílím to ,co lidi spíše povzbudí a dá jim další smysl k životu

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 18:22

Je to zvláštní. Někoho ty drsné životní zážitky posílí (většinou ženy), někoho naopak natrvalo zlomí.
Já jsem se taky ve velmi raném dětství dostal do stádia klinické smrti. Takže nemám na to ostré vizuální vzpomínky, ale o to emočně silnější. Dostal jsem se do jakéhosi astrálního pekla. Což mě ani omylem neposílilo. To je místo kde fakt nechceš být.
Bohužel od té doby jsem byl pořád jednou nohou v záhrobí. To spojení se jaksi nepřerušilo. Až teprv nedávno mě jeden člověk tohoto pouta na astrál a jeho obludy (snad už nadobro) zbavil.
Že to není jen moje fantazie mi potvrdil Míra Schmidt který se taky zmínil, že do téhle inkarnace přišel z neznámého důvodu taky z nějakého astrálního pekla

Vím jen to, že při narození jsem zpátky do tohoto pozemského pekla nechtěl ani za nic. A i to je asi důvod proč se mi nedaří žadné vytělesňující meditace. Protože bych se zpátky do těla za žadnou cenu nevrátil.

Je pro mě zajímavé že ty jsi to měla nastavené jinak.

Podobnou věc popisuje i Jung a ještě jeden známý autor (jméno jsem zapomněl) co se dostali do fáze klinické smrti. Že návrat zpátky do těla byl jako se nořit do nějaké smrduté žumpy plné utrpení a omezení. A Jung k tomu dodal, že doufá že se sem aspoň dalších 1 000 let dnebude muset vrátit.

V mojí rodině jsou naočkovaní skoro všichni, i v širším příbuzenstvu. Takže ani vlastně nechápu proč jsem se narodil do téhle pitomé rodiny. Zblblí svědci covidovi pro které je televize slovo boží. Měli příležitost toho spoustu pochopit a spoustu se toho ode mě naučit.
Nepochopili nic, nenaučili se nic. Takže inkarnovat se sem bylo jen nesmyslné a zbytečné utrpení k ničemu.
Pravda, naučil jsem se toho hodně o zlu a temnotě, zejména konkrétní lidské. Ale to není nic co by člověka povznášelo a motivovalo ho k životu zde.

Nebudu tě Anael už zdržovat od pečení cukroví či jiné kreativní nebo užitečné činnosti. O těchto věcech bych mohl debatovat hodiny. Pořád jaksi mám víc nezodpovězených otázek než těch zodpovězených.
Asi by pomohlo kdybych nad tím vším získal nadhled. Aspoň by mi ty otázky nepřišly tak tíživé.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 19:28

Je krásné číst tvé příspěvky, a jak ti na to odpovídá Anael. Oba máte pravdu, ale ty Petře nechápeš tu podstatu. Stále řešíš ego. Tak jako máš tělo, tak máš ego, ale nejsi ani jedním z nich. Ty jsi nesmrtelná duše. A není to někde daleko, nebo nedostupné. To jsi ty. A stačí si toho být vědom a věřit tomu. Chápu, že jsi ve věku, kdy se musíš starat o obživu. Je to v dnešní době hodně těžké, když jsi tam dole, jak si myslíš. Ale večer ti zbývá čas, který můžeš věnovat sobě. Dělat co tě baví a myslet si co chceš. Zapomeň na všechny hrůzy, které tě obklopují a uvědom si, že jsi duch, který může pozorovat svoje tělo, může pozorovat mysl. Pokud tě něco bolí, můžeš z této pozice cokoliv. Já jsem kdysi také měla podobné problémy. Pak jsem měla vhled, kde jsem pochopila, kdo jsem . Jen jsem si vzpomněla. Proběhlo mi během okamžiku tisíce mých inkarnací. A najednou tady byla ta první. A tam jsem byla duše ještě nezkušená, která do toho chtěla jít. Tehdy to brala jako legraci. Vzrůšo. A pak to bylo chvíli pěkné, ale pak to pokračovalo pádem a dalším snižováním vibrací. Byla tam i vzpomínka z pádu atlantídy, kdy jsem se musela rozloučit s lidmi, které jsem velmi milovala. Oni zůstali a já jsem klesala dolů do oceánu a do hmoty. A věděla jsem, že to bude velmi dlouhá a smutná pouť, která mě čeká. Samé utrpení. A teď je doba, kdy to všechno končí. Vím, že mě čeká setkání s těmi mými milými dušemi. A také vím, že mi celou dobu pomáhají. Ale to vím až teď, ještě před 20 lety jsem o tom všem neměla ani tušení. Petře, určitě máš také své milé duše, které nad tebou bdí a pomáhají ti. Zkus se s nimi spojit. A hlavně sám se sebou. Ty stojíš nad svým životem, nad egem. A není to nikde daleko. Je to v tobě. A z této pozice, kdy jsi tvůrce svého života jen pozoruj tu bídu kolem sebe. Ale buď si stále vědom sám sebe. Že jsi pozorovatel. Že se tě to netýká. Když to nedovolíš. A časem se objeví radost ze života. Jen tak, ničím nepodmíněná. Podíváš se na paprsek slunce a pochopíš, že jsi to ty. Nech to vplynout do svého srdce, tu radost, tu ánandu. Uvědom si lásku, která tam čeká na tvoji pozornost. To čemu věnuješ pozornost, to existuje. Ty jsi ta láska. Ty jsi ta esence života. Uvědomuj si to. To jsi ty. To je tvá pravá podstata. Zaměstnej i svoji mysl tím, že budeš toto prožívat. A mysl jako tvůrčí síla začne tvořit pomalu, kousek po kousíčku tvoji novou realitu. Stále nezapomínej, kdo jsi. Buď si toho vědom, co nejvíc. Kdykoliv i během dne se obrať do sebe. A užívej si svoji velikost. Zaměstnávej tím svoji mysl. A najednou pochopíš, že i ti milionáři jsou pod tebou. Ty přijmeš svoji sílu a tím přijdou i vibrace a změna v životě. Ty na to máš a zvládneš to. Nejen ty, ale i ti ostatní. Je to o vzpomenutí si na to, co jsme.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Video

1. 12. 2021 19:59

Děkuji ti Jinko za tvůj krásný příspěvek. Krásně jsi to popsala...jsem ráda že jsi tady.

adalgar - Strýček Sam

1. 12. 2021 10:41

https://newtube.app/user/yandex/zEFTVrN

adalgar - JEN

30. 11. 2021 12:37

https://newtube.app/user/yandex/TDAHoo9

Tomáš - povinné očkování

28. 11. 2021 16:28

Dnes Vojtěch uvedl, že vyhlášku o povinném očkování předloží na vládní radě pro zdravotní rizika a ve vládě v pondělí a po zkráceném připomínkovém řízení by mohla platit od 15. prosince. Skupiny lidí, kterých by se týkala, by musely být naočkované do začátku února, řekl v ČT.

Také dnes úžasná protikovidová demonstrace v Praze sledoval jsem ji online jsem z Brna, také Landa promluvil a spoustu lékařů a sestřiček. Pokud chcete povstat a přidat se tak na strankách zlatého špendlíku jsou kontakty na koordinátory v jednotlivých krajích kde se můžete hlásit a v případě akcí vás budou kontaktovat.. nošení srdíček také dobrý nápad ,každá pomoc dobrá než nečinnost...

Jindra - Re: povinné očkování

28. 11. 2021 19:01

Já si myslím, že to povinné očkování neprojde.

Tomáš - Re: Re: povinné očkování

29. 11. 2021 13:28

Zeman podporuje povinné očkování důchodců 65plus jinak nedostanou důchod na ty dva roky dožití. Je to takzvaná Maláčové důchodová reforma...

Alena - Re: Re: povinné očkování

29. 11. 2021 20:43

Také si myslím, že povinné očkování neprojde. Jednak jsem z lékařské rodiny, jednak sleduji diskuzi z tohoto oboru. Jednorázové očkování - tetanus no dobrý, ale to je jednou za x let. Takhle časté očkování by rychle zničilo i ty zbytky imunity, které si člověk dokázal uchovat při naší "tlačítkové kultuře" kdy si děti raději hrají na počítači, než aby se pohybovaly venku. A spoléhají, že když se něco nepovede, stačí někam zajít a ono se to zase spraví. Venkov na tom bude nepochybně líp.
Jinak mám pocit, že tohle je taková malá "hra ve hře" někoho jiného. Má za úkol zjistit, nakolik je nápad proveditelný/ nebo postupně přesvědčit dav, že mu nic jiného nezbývá. Pokud budeme stále jen poslouchat a respektovat "autority", jsme na cestě zpátky do jeskyně. Nemyslím si, že je to tak. Bude ale dobré se odpoutat od této hry na generování strachu a začít dělat něco smysluplnějšího, než stále dokolečka ožužlávat ocásky intrik (ne)mocných a rozčilovat se kvůli tomu, co na nás zase vymysleli. O to jim jde: zaměstnat naši mysl tak, abychom přestali myslet svobodně a tvořivě.
Takže: nápad se srdíčkem je fajn. Dostali jsme placku k výročí školy, tak si ji přemaluju. Vlastní tvorba mění spoustu věcí v našem těle a mysli. Každý pokus je platný, i když se úplně nepovede podle představ. Když jste tu vzpomínali na rok 1989, ještě jedna neveřejná informace. Z východu na nás někdo poslal velký tmavý mrak. Nad Václavákem ho dav "odstřelil" energií zdvižených prstů do "V" a on letěl zpět. Bohužel v Maďarsku už ho odstřelit nedovedli a revoluce tam nebyla až zas tak sametová. Dovedete mnohem víc, než si myslíte, že dovedete. A zvyšování vibrací jakýmkoli způsobem, ač se to může na první pohled zdát jako málo efektivní, je přesně to, čeho se mocní nejvíc bojí. Zdravím:-) Alena

Tomáš - Re: Re: Re: povinné očkování

30. 11. 2021 10:38

89 rok byl úžasný i když převrat byl sehraný a rychle nastrčili zednáře Havla aby uchopil moc, tak pro nás lidi to bylo opravdové tolik pozitivní energie a to spojení mezi námi mělo obrovskou sílu. Dokonce i obloha za nocí zářila, vědci to vysvětlovali že jde o polární záři která se dostala až do východní Evropy , ale nebylo tomu tak to duchové předků a světelné bytosti nás přišli podpořit ,když zaznamenali tak obrovský nárůst pozitivní energie , tenkrát jsme měli šanci změnit celý svět... Dnes jsme rozděleni a ve strachu bez pozitivní vize budoucnosti.. Jediný způsob je útěk do 5D nebo jiné časové osy..

Petr - Re: Re: Re: Re: povinné očkování

30. 11. 2021 11:39

Celá tehdejší akce byla připravovaná desítky let dopředu, včetně Havla a té zednářsko-trockistické bandy co to tu po 89. převzala.
Tehdy jsme měli nepatrnou šanci, protože to měli pod kontrolou zednáři. Pak už to jelo ráz na ráz. Privatizace, nezaměstnanost, bezdomovectví, rozkradení majetku národa, alkoholizmus (nálevna na každém rohu otevřená do rána), drogy všeho druhu, junkfood, snižující se kvalita potravy (fatální zejména u dětí), braková zábava místo kultury, atd...

To naopak dnes máme velkou šanci.
Proto se ti šmejdi ze všech sil snaží to zmařit.

Mrzuté je, že mazaně využívají astrologické a další vesmírné zákonitosti. Kupříkladu v období Štíra do nás prali strach vrchem spodem, že z toho lidi zdravotně kolabovali nebo rovnou umírali.
A teď když jsme opustili období Štíra a jedeme na vlně Střelce vstříc zásadnímu slunovratu, se ze dne na den celosvětově vytasili s lockdowny, aby nám zabránili nabrat energii Střelce a vyletět jako ten šíp.
Určitě to všichni taky cítíte, tu energii která vás nutí jít vpřed a konat ve hmotě, bez ohledu na lockdowny a další klacky co se nám pokouší házet pod nohy.

Je potřeba taky mít astrologické znalosti a využívat je ve svůj prospěch. Já třeba využívám rutinně energie úplňku a další fáze měsíce. Období Štíra jsem taky využil naplno a snažil se vědomě ze sebe vyždímat co nejvíc temnoty a negativních energií, kterých jsem se potřeboval zbavit. Třeba teď ve Střelci už to "ždímání temnoty" moc nefunguje a bylo by tak zcela kontraproduktivní v tom pokračovat. A je třeba "jít s proudem" Střelčích energií. A ne proti nim. To dělají ti lidští bioroboti okolo. Ale my, ti vědomější, bychom to dělat neměli, ale naopak bysme měli jít příkladem těm ostatním, polovědomým a probouzejícím se, kteří tápou.

Petr - Re: povinné očkování

30. 11. 2021 7:48

Právě že jde o VYHLÁŠKU. Která bude vždy neplatná pokud je v rozporu se zákonem a ústavou, které jsou nějaké trapné ministerské vyhlášce právně nadřazené.

Pokud ovšem národ hromadně bude trpět základní právní negramotností a nepochopí že ty vyhlášky jsou a priori neplatné když jsou v rozporu se zákonem, tak se nikam nepohneme.
Přitom stačí selský rozum aby člověku docvaklo, že vyhlášky odstupující estébákovy vlády nemají žádnou váhu. O té morální ani nemluvě.

Ale co dělat s takovými tupými ovcemi?
Vážně bych rád věděl jak se odvibrovat na paralelní lepší Zemi. Protože se nadále nemíním účastnit této hry na ovce a ovčáky, pány a otroky, kterážtoe
hra 80% zdejší populace zjevně baví. Jinak by ji nehráli.

Tomáš - Re: Re: povinné očkování

30. 11. 2021 10:25

Je to tak vyhláška není nadřazena zákonu.. Také nevěřím v povinné očkování 70% lékařů odmítá vakcínu a bez nich by zdravotnictví zkolabovalo.. Oni jen straší lidi a bohužel dost jich podlehne psychickému nátlaku. Nové informace od mimozemštanů jsou že v lednu vše praskne a ani děti už nenaočkují, ale stejně už je pozdě...

adalgar - Re: Re: Re: povinné očkování

30. 11. 2021 12:33

Vše praskne.. Vybavila se mi scénka z roku 1953.kdy byl u nás strýc komunista a táta mu povídá,že to BRZY PRASKNE. Strýc se usmál a povídá.To ti spíše prasknou kšandy u kalhot...