Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 18:50

Tomu já neříkám pokrok, ale frankensteinův "ostrov doktora Moreaua" a cesta do pekel. Z toho mi vstávají vlasy na hlavě.
Před pár dny Míra Schmidt mluvil o tom, že tohle dělali Anunaki, hráli si s DNA jako s hračkou, aniž by tušili co vlastně dělají a že jdou zcela proti stvořitelskému plánu.

A tohle je zřejmě jejich karmické dědictví, které se lidstvu vrací jako bumerang. Dokud se s tím jednou pro vždy razantně nevypořádá.

Pro mě bylo varovné už před 20 lety, jak začal rozvoj GMO modifikovaných organizmů. Z nějakého důvodu jsem už tehdy tušil, kam toto povede.
Ti nahoře nás mají totiž mají za zvířata, za dobytek v jejich stáji. Tak bylo jen otázkou času, než začnou geneticky modifikovat i nás.

PS: Uršula von Lejno z EU chce použít nasbírané genetické informace občanů z "covid" testů pro nějaké záhadné temné účely, kromě toho je to zcela nelegální dle unijních zákonů. Vidím v tom nějaké skryté svinstvo. Že by výroba vakcíny, která z lidstva definitivně vymaže slovanské geny, a lidé se tak stanou jen polo lidoopy?

Tomáš - Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 20:52

Mimozemštané varovali že cílem je zmutovat lidskou DNA a že pokud se takto jiné rasy na jiných planetách snažili urychlit svůj vývoj vždy to špatně dopadlo.. Já nad tím přemýšlel a pokud bych chtěl člověka zdokonalit aby byl chytřejší a měl tedy větší mozek , pokud bych neměl znalosti která sekvence genů by to způsobila pak bych to udělal přesně jak vládnoucí elity, umožnil mutace vlivem poškození DNA u co nejvíce lidí ,kdy třeba každý tisící přežije a bude mít pozitivní mutaci tak by mohli vzniknout lidi telepati, géíniové, se žábrami či chlupatí jak opice pak stačí přečíst jejich genom a hned víte kde nastala jaká změna a můžete to replikovat a tuto změnu pak cíleně udělat u zbytku populace. Já osobně to považuji za nehumální postup na úrovni dr. Mengele...
PS: z genetických vzorků mohou nadělat klony a skutečné lidi zabít a nahradit ,nevím jak je to z duší v takovém případě..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 20:55

PS: změnu v genomu snáze najdete když máte původní vzorek DNA před mutací.. je to děsivé

Ivan - Re: Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 21:30

Tak Važení, hrůza. Nepochopili ste otazku ani kontex. Mechanizmy ktore sa vyvíjali 40 rokov nie su kvantovy skok vedy.
Koniec temy.
Venujme sa inym oblastiam, ktore snáď chapeme viac.

ANDREA - Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

9. 11. 2021 19:35

No ale teraz ma napada ze vsetci co boli na testoch a odovzdali tak vzorku svojej DNA, tak si sivi ci repti..... mozu vyrobit na napr inej planete alebo aj tejto vsetkych ludi co boli na teste alebo niektorych ludi co si vyberu podla DNA z testov ...Myslite ze nieco take planuju ? Lebo zaujimave ze najviac testovani boli Cesi a Slovaci.... Lebo tie testy zavanaju kadecim

Anael - Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

5. 11. 2021 22:08

Ahoj, úprava DNA je cesta do pekel. Je to technologie kterou jsem přinesli z Orionu ,říká se jim NEBU a je to šestice druhů bytostí z Orionské aliance a jedna je jestli se nepletu z Galaxie Andromeda (rozdíl je velký mezi naší Andromedou co je v Mléčné dráze a touto galaxií) Mezi tuto pekelnou šestici se Annunaki také počítají. Pamatujete si ještě na ten velký problém s krevní plazmou kauza Diag Human ? Jak jsme museli jako Česká republika platit šílené peníze za to že jsme urazili jejich pověst ?! Spíš že jsme nedodali slíbené dodávky krve? Jak moc stál někdo o to ,aby měli úplnou krevní databanku? Mám silný pocit tady u solar plexu že to byla dodávka právě k tomu ,aby mohli vyrobit na všechny nějakou nemoc šitou na míru všem krvím které se nacházejí na Zemi. Oni jsou jen pouhými překupníky a cílový objednatel ve skutečnosti byl neznámého původu. Upozorňuji že nejsem paranoidní a netrpím žádnou duševní chorobou. Biologická válka je totiž velice jednoduchá pokud znáš DNA nepřítele. Zvláště pak, když si ten nepřítel nárokuje planetu Zemi (smlouva z roku 1954) . Nehledě na to co vše se dá udělat s kmenovými buňkami. Nevěřím jim ani za mák že to chtěli pro dobro lidstva. Můj smysl ač není vidět, tak mi říká že tato kauza smrdí tak moc , tak moc to někoho štve až to není normální. To že někdo fungoval jako překupník a dostal zřejmě velmi dobře zaplaceno a někdo osvícený to stopnul ještě brzy (Děkujeme), tak jim to ten jejich plán trochu zbrzdilo. Strašně moc totiž stáli hlavně o českou krev. A víte proč? Můj názor, úvaha. My jsme totiž ,někdo tady z nás je z pokrevní linie Krista, někdo z nás ,možná někteří z nás nesou jeho DNA. Jeho potomek (ženského rodu) jsem byla ukryta za doby Sámovi říše .(tohle vědí Zasvěcenci ,tohle není z mé hlavy ).Jsem ráda že už to smím napsat. :) Cítili v tom pro ně nebezpečí a zcela oprávněné nebezpečí. Jen chtěli vědět co mohou očekávat. Jenže co chcete po plazech a dracích ( trochu jim chybí kreativita), stvořitel ví co dělá a dělá to velmi moudře. Copak si někdo takový bude dobrovolně nechat páchat takové záludnosti? Jistě že ne! Navíc tu máme spoustu mimozemštánků v lidských avaterech . Takže my máme na to abychom ty temný odsud vypakovaly. Jestliže to zkusili na jiných planetách a tam jim to vyšlo ,tak tady se jim to nepovede! My jsme duchovně silnější, než by se zdálo. Technologicky nic moc, fyzicky by to mohlo být lepší. Ale pokud zvedneme vibrace ,můžeme žít déle a vylepšíme si i zdraví. Pokud vím tak už tu fakt zbyli jen ti lidští přisluhovači kteří slábnou a slábnou a tak panikaří a panikaří a nebude se jim dařit až to vzdají. Nic jiného jim totiž nezbyde, vzhledem k důkazům .Portály jsou zavřené ,není kam prchnout .Musí tu zůstat s těmi co chtěli obětovat. Teď záleží co s nimi uděláme? Drakoni , Hadi, Ciakari jimi opovrhují a jsou na ně skutečně naštvaní . Upřímně nevím ,co s tím, Máme se zachovat jako oni? Nebo jako moudré bytosti? Až odloží svoje těla ,tedy po smrti těla tak je to celkem jasná věc co bude následovat. Ale předtím ? Co s nimi? Budeme cinkat klíčema před Evropskou Unií? Proč asi někdo navrhnul zlegalizovat zbraně? Tohle přece není normální? Jedno vím jistě ,negace posiluje negaci, to je zákon rezonance a my máme vážně holé ruce . Nás z toho můžou vysekat jenom ženské energie. Klíč je jasně v DNA ale také v pohádkách, ve filmech které natočili zasvěcení režiséři ,hledejte ,budeme to potřebovat. Doporučuji Pátý element. ,První díl MATRIXU stačí, České pohádky.

Petr - Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

6. 11. 2021 13:01

Diag.h. byl projekt Kradlouska a jeho kamarádíčka z Bechyně, jak podojit stát. Zjistili že než podnikat v oboru, tak se jim vyplatí se jakože nechat státem poškodit, a pak nechat stát úmyslně projet zpackanou arbitráž (to zařídil Kradlousek) a o ty získané stamiliony se pak podělit.
O nic víc tam nešlo.

Jiná situace je ale to, že Uršula von Lejno z EU chce použít 10% "covid" testů s ve skutečnosti DNA vzorkem konkrétního nositele, pro nějaké analýzy.
Tedy krom neexistence covidu, ty nosošťoury měly zajistit sběr DNA obyvatel.

Obávám se že měla následovat výroba genetické vakcíny co bude selektivně hubit slovany nebo lidi s pokročilou šamansko-druidskou DNA.
A nebo vytvořit seznam pro jejich pozdější likvidaci.

Naštěstí k tomu už nedojde.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

9. 11. 2021 19:02

Pro inspiraci se stačí podívat na posledního Jamese Bonda... ;)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

10. 11. 2021 21:27

A co teprv poslední díl Matrixu co půjde do kin 11.12.2021 , to bude teprve iluminátský filmový zážitek. Asi si to raději nechám ujít.
Už jsem těch filmů s tématikou, kde se Země změní v peklo a hrstka mocných se uzavře ve svých přepychových enklávách, viděl za poslední dekádu až až.

Vlastně jsou takových filmů za posledních 20 let natočené mraky. A první vlaštovky byly snad už v 80. letech.

Už bych si dal oddech od té hollywoodské iluminátské kinematografie. Asi si pustím nějaký klasický sovětský film :-)))

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

11. 11. 2021 18:30

:) ok, ale občas je tam dobrý info... Nu a jelikož ten Bond měl vyjít již loni v době jistého viru, tak musel být točen ještě dřív. Tedy nechci strašit a je to jen má domněnka, ale už tu něco takového co jsi psal. Bylo/je - možná bude, ale tomu moc nevěřím. Spíš se na tom již pracovalo/pracuje. Tak jen zrychlený odkaz o čem to tam v tom filmu bylo:

https://jamesbond.fandom.com/wiki/Heracles

No a já mám teď rozkoukaný S tebou mě baví svět... :D

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

7. 11. 2021 16:46

S lidskými, zrádci je třeba nakládat jako s válečnými zločinci, naše zákony na to stačí ,ale možné to bude až zvítězíme ,tedy pokud vůbec jinak se to ututlá a budem žít v totalitě horší než za komančů...

adalgar - Tomášovi

11. 11. 2021 16:04

https://newtube.app/user/yandex/D8HVXJH

adalgar - Zprávy odjinud

11. 11. 2021 2:37

https://newtube.app/user/yandex/RAMrpzT?u=t

ŠV - Re: Mám pocit, že i toto jsou zprávy z jiného vesmíru

11. 11. 2021 14:28

https://www.youtube.com/watch?v=xWpi5jrJK38

Ďuri - S láskou v srdci ide všetko ľahšie

10. 11. 2021 22:34

Drahá Silvinka.
Je to už cca 30 rokov čo sme sa s manželkou dostali k Radza Jóge. Už vtedy sme pochopili že všetko je inak ako oficiálne teórie.
Rád by som Ti s láskou napísal mnoho krásnych vecí o našom živote, ale keď som si prečítal nižšie uvedené komentáre, prešla ma chuť to písať sem. Neviem či existuje nejaká možnosť priamej komunikácie ale verím, že ak má medzi nami dojsť ku komunikácii cesta a spôsob sa ukáže.
S láskou
Ďuri

Petr - Léčivá meditace na Chrám Božské podstaty skrze Ježíše Krista

7. 11. 2021 15:24

Objevil jsem hodně zajímavou léčivou meditaci od p.Coufala. Je neuvěřitelně silná.

"Léčivá meditace a poselství na Chrám Božské podstaty skrze Ježíše Krista"
na
https://www.youtube.com/watch?v=kW-dJWqdlyI

Pokud máte chuť si ji taky vyzkoušet, tak dejte vědět, jak na vás zapůsobila.

Andrea - Re: Léčivá meditace na Chrám Božské podstaty skrze Ježíše Krista

7. 11. 2021 17:46

Ja ked som sa po meditacia pozrela do zrkadla som sa velmi rozplakala a chvilu som si nemohla vobec pozerat do svojich vlastnych oci....je velmi silna a krasna ako vsetko od Coufala.

Petr - Re: Re: Léčivá meditace na Chrám Božské podstaty skrze Ježíše Krista

10. 11. 2021 21:38

Já říkal, že je to docela síla :)

Tak se pozná opravdu kvalitní hluboká channelingová meditace. Buď vás to nabije energií, a nebo naopak hluboce rozpláče až někam do vašeho nitra.
Obojí je prospěšné a léčivé.

Ina - očkování dětí

7. 11. 2021 22:53

Milí moji, moc ráda si pročítám vaše komentáře. Hledám v nich sílu a nacházím. Dnes mě velmi rozhodilo konstatováni p.Kuby a myslím Vojtěcha, že je připraveno očkování dětí od pěti let. Vakcíny jsou nakoupeny a čeká se na schválení EK. Jsem babička a tak
mám jen malou možnost ovlivnit své děti proti. Mám tři děti a deset vnoučat. Rodiny mých dvou dětí jsou očkované, tedy ony a jejich partneři. Dohnal je zaměstnavatel a hypotéka. Třetí se zatím drží. Vnoučata zatím nejsou očkovaná. Já jsem jen úplně obyčejná žena. Nemám vaše vhledy. Vím že bych měla být v klidu, ale nejsem. Jsem jak poplašená kvočna. Prosím o nějaká slova útěchy, že snad k tomu nedojde. Každý den se modlím a prosím za rodinu a všechny dobré lidi. S úctou Ina

Petr - Re: očkování dětí

7. 11. 2021 23:50

Myslím že mladí to zvládnou. Budou mít problémy, ale ne závažné. A počítám že časem někdo přijde s funkční metodou detoxu.
Ona tedy už existuje, kvantová metoda, ale myslím nějakou dostupnější pro obyčejného člověka.

Pak může pomoct posilování imunity. WimHofova metoda, otužování, pobyt v přírodě.
Myslím že přemluvit rodinu k těmto zdraví prospěšným aktivitám je snadnější, než jim rozmluvit to očkování.