Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 0:22

Tam si člověk prostě najde "svoji" postavu která taky zrovna řeší to co dotyčný. Já už to sjíždím poněkolikáté a zase znovu žasnu co jsem tam objevil. Kromě toho je to i učebnice hlubinné psychologie, Bilbova cesta je typicky individuační záležitost. Kdy člověk opustí zahnívání v komfortní zóně, a pustí se do něčeho, co vypadá jako čiré šílenství, ale je to v souladu s voláním jeho duše.
Takhle začíná každá individuační cesta, kdy si člověk říká, jestli se náhodou nezbláznil a neučinil nejhorší rozhodnutí života :-D
Gandalf bojoval s vlastním Stínem až na pokraj smrti, a z toho boje vyšel jako někdo jiný. (smrt Ega ?)

U Gluma je zase typická fragmentace osobnosti v důsledku hlubokého traumatu. Což je další věc kterou dnes trpí kdekdo, i bez toho traumatu.

A nejgeniálnější je že ty postavy vůbec nejsou černobílé, občas propadají zlu, občas klesnou na samotné dno, ale pak se zase vzchopí a vyhrabou se z toho.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 10:51

Při čtení knížek Tolkiena je to jestě únosné, že se celým dějem táhne niť zla a všichni s ní bojují. Všechno jsem četla i viděla filmy. Ale u těch filmů je velmi zdůrazňovaný ten boj, ty nechutné stvůry. Také u Harryho Potera se člověk nemůže uvolnit a užívat si děj, protože vždy odněkud náhle vystoupí zlo. Glum nosil prsten a dostalo ho to na dno. A použiji příměr s ním, abych vysvětlila, co jsem tím myslela. Samozřejmě všechny knihy mají rozpracované povahy , je tam přátelství, a všechny pozitivní vlastnosti jednotlivých postav jsou geniálně popsané. O tom žádná. Ale když vezmu toho Gluma, on si myslel, že to zvládne, mít u sebe zlo. A zničilo ho to. A tím chci říci, že by všechny ty knihy, bez té nitě zla byly krásné. Bez Voldemorta, a Mordoru by to bylo pěkné povídání. Není třeba, abychom se stále urdržovali ve strachu. Už skončila ta doba. Člověk je tady, ne aby se bál a bojoval, ale aby si užíval štěstí, lásku. Ale tyto filmy člověka ochromí tak, že jsou z nás trosky, které si nechají líbit všechno a ani se nepostaví tomu zlu, které je omezuje. Toto tady tyto filmy udělaly. Otupily naši bdělost. Lidé se dřív bavili, tančili a zpívali, pracovali a byli se svými rodinami, věnovali se dětem, starým rodičům. To, že jsme si mohli užívat dobu míru za nás vybojovali naši předci. A my jsme to nechali dojít tak daleko, že je tu opět válečný stav. Omezování osobní svobody. My si máme tvořit novou budoucnost, kde už skončilo to utrpení a místo toho tady opěvujete knížky plné války a bídy. Kdy člověk, místo aby se rozvíjel k lepšímu a vyššímu stupni vývoje, tak se drží jako klíště těch sraček. Já bych tady čekala spíš debatu o tom, jak rozvíjet krásno v lidech, jak prakticky řešit tuto dobu. Knihy Anastázia od Megreho ukazují cestu, ale tato cesta se dá ještě rozšířit, abychom společnými silami, za použití mysli, tvůrčího snění, imaginace vybředli z toho co lidstvo jako celek vytvořilo. Našla jsem tady pár pokusů, ale nikdo to nerozvíjí. Místo toho se debatuje o nedůležitých věcech. Děkuji všem, kteří dávají podnětné myšlenky a videa, ze kterých se dá něco pozitivního vytvořit a inspirovat k lepší cestě. Moc času nezbývá.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 23:45

Jsou to horory pro děti, jen programovací filmy strachu ,ale triky dobrý..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

24. 11. 2021 0:28

Já jsem si myslel že z Tolkiena už jsem všechnu moudrost "vytěžil" už před lety. A teď s údivem zjišťuju, že jsou tam nové věci které jsem předtím neviděl.
Třeba C.G.Jung procházel v jednom životním období těžkým vnitřním bojem, kdy se v podstatě dostal na hranici šílenství, a i na hranici fyzického přežití. A věděl že když to nezvládne, tak končí buď fyzicky, nebo bude po zbytek života v blázinci, jak to viděl u mnoha svých pacientů.
A až teď mě do očí praštila ta podobnost kdy Gandalf bojoval až na doraz se "stínem" Balrogem.

Fakt je, že Hobit je pohádkovější, a Pán prstenů je takový dospělejší a drsnější, jako by tam Tolkien popisoval vlastní zkušenosti z války.

A jak Junga tak i Gandalfa tento boj zcela přerodil a proměnil v nového člověka.
Fakt je že tahle věc byla tou dobou asi v kolektivním vědomí lidstva, a zatímco Tolkien to zpracoval umělecky literárně, tak Jung vědecky a psychologicky.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 22:49

Mi to právě připomíná to, co se děje teď.... Někdo dělá, že nic nevidí, někdo bojuje, někdo svítí a drží vibrací. Každý se se situací potýká. Nějak. Líbí se mi ta myšlenka překročení vlastního stínu a boj s egem. To mě vůbec nenapadlo.... I když Bilbo mi je teď také opravdu blízký a už teď vím proč :D A každý z nás si svým způsobem nese svůj prsten. Buď nás ovládne, nebo se ho dokážeme zbavit....
Ano, boj je přehnaný, pravda, to bude vygradováné kvůli sledovanosti, ale upřímně ve filmech Hobit mi ten boj přijde horší, umělý.
Harry Potter, ten je specifický no ....
Je pravda, že pána prstenů jsem posledně hodně filtrovala. Boje mě vysávaly... Ale tj logické.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: TNG

25. 11. 2021 17:01

Seriál Star Trek TNG byl čístý. Tedy alespoň ty počáteční série. Za tím si stojím a budu stát. Pro mě ještě jako dítě nádhera

Anael - Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 19:46

Jirko ono se toto děje, jen to není vidět v nižších vibracích jako je 3 D. Když si navýší člověk své vlastní vibrace ,otevře se mu DNA kde jsou vibrační kódované zámky. Tím dojde k uvolnění informací ,schopností a paměti bytosti. Vzpomene si na to, kým je opravdu ,jaké jsou jeho vědomosti i odkud pochází. Dokud není schopen ustát tyto schopnosti a informace nemůže k tomu dojít. Je to pro jeho vlastní ochranu i pro ochranu ostatních. V 5 D například přestává fungovat čas lineárně. Je tam možnost splnění závazku duše v různých časových osách. Čím více jsi v souladu se stvořitelem ( zdrojem absolutního vědomí) otcem nebo jak máš ve zvyku ho nazývat, tím rychleji ubíhá čas . Protože už jsem toto zažila ,vím že je to zvláštní pocit. Mně se třeba stalo, že jsem určitý úsek ,který jsem chodila pěšky rychlou chůzí běžně 20 minut najednou časově zkrátil na 5 minut při stejné trase. Tenkrát jsem to nechápala ,jak je to možné . Sledovala jsem hodinky a říkala si co se to děje? Jakoby lidé kolem mně byli v jiném časovém pásmu. Když člověk ve svých vibracích klesne, zase najede na jinou časovou osu a splnění úkolu trvá déle. Pokud jsi vibračně spojen s nějakým polem máš k němu přístup . Země má například těchto základních polí 7. Prostě 7 D. Když je někdo výše než ve 3D je schopen vnímat to, co vibruje energeticky stejně. Ty vibrace jsou důležité pro odemykání zámků v lidském DNA. Když překročíš základní dvoušroubovici ,která je uvnitř a otevře se ,přibydou další ,světelné, které jdou za hranici fyzického těla, jsou pak vidět kolem těla. Když jsem to pozorovala, vypadalo to jako světelná záře. Když jsem se dívala svýma očima viděla jsem přes zlatou mlhu. Vše funguje jinak a smysly na které byl člověk zvyklý také fungují jinak. Musíš se s nimi naučit zacházet. Je to o veliké zodpovědnosti a veliké pokoře aby člověk nechtěně někomu nebo něčemu neublížil i kdyby to dělal v lásce. V této energii můžeš vidět i jiné druhy bytostí o kterých si neměl ani tušení že sdílíte stejný prostor. Telepatie funguje zcela přirozeně nejen s jinými bytostmi ale i ze zvířaty a rostlinami a se Zemí. Myslím ,že některé druhy psychických nemocí u lidí jsou jen špatně zvládnuté energie ,možná předčasně otevřená DNA . Ti lidé jsou zřejmě vibračně jinde a klasická medicína je v tomto směru zaostalá. Pokud má člověk ve svém DNA uloženy veškeré znalosti a um který získal třeba ve svých minulých inkarnacích na jiných planetách ,bude mít zákonitě frekvenční spojení s těmito planetami nebo bytostmi které z těchto planet pocházejí. Pak je možná vnitřní telepatie s tím s kým souzníte. Vše je v podstatě o frekvencích o různé hustotě a délce. Buď jste naladěni a vaše tělo je připraveno nebo ne. O tom je přechod , brány má člověk v sobě a klíče také. Opravdový duchovní člověk má vysoké vibrace protože se už zbavil chtění z rozumu a odsuzování čehokoliv ,protože ví že nic neví. Ten stav jednou zažije každý. S každým novým poznatkem člověk nepřestává žasnout nad velikostí stvořeného ,projeveného i neprojeveného. Jen s pokorou hledíte co vše je možné.

Petr - Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 23:56

To je velmi zajímavé. Mě se podobné věci s časem občas stávají, a to nejsem na zrovna vysokých vibracích. Zatím mám rekord 1 hodinu přetočení času zpátky. Tahle šílenost se mi stala jen jednou. To že stihnu věci které reálně za daný časový úsek prostě fyzikálně stihnout není možné, se mi občas stává. Ale jaksi samovolně, nepřišel jsem tomu zatím na kloub.

Já mám vysvětlení takové, že se dostanu jakoby do určitého souladu, proudění se tomu někdy říká, a pak věci fungují poněkud jinak než obvykle, člověk má skutečně pocit, že do té doby jaksi plaval proti proudu, a teď najednou vše plyne hladce a věci do sebe neuvěřitelně zapadají.

Bohužel se mi nedaří do tohoto stavu dostat vědomě. A často si říkám, kde je ta překážka, co musím odstranit aby se mi odemkly ty vyšší funkce, a já mohl místo tohodle lopotění a pinožení, konečně dělat pořádné věci.

Hodně zajímavé je, že některé staré schopnosti se mi vrací, když se zcela dokážu oprostit od jakéhokoliv chtění. Asi jako když si dítě hraje jen pro hru samotnou a pro tu radost ze hry, není v tom absolutně žádná jiná motivace ani úmysl. Pak se mi vrací různé talenty z minulých životů, tvůrčí schopnosti.
Ale jen krátkodobě, vždy zase spadnu do toho starého nastavení :-/

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: TNG

24. 11. 2021 11:13

Péťo, to je právě ten klíč. Být jako dítě a hrát si, nechtít. Pak jsi v souladu. Potom si vzpomeneš na to co umíš ,je to v tobě ve tvém DNA. Ani netušíš co vše dokážeš. Člověk svým vlastním chtěním brání v projevu svých schopností. Pokud si hraje ,tvoří. Každý je tvůrcem ale je to hra. Když to bere jako hru je možné skoro vše. Radost z tvorby je skvělá, navyšuje vibrace. Když člověk dělá cokoliv s láskou a radostí vždy mu čas utíká rychleji, než když se nudí nebo dělá něco jen proto že musí. Když musíš a tvé tělo ví že je to špatně snižuješ si tím své vibrace. Když má člověk vibrace vysoké většinou ani neonemocní . Nemoc má totiž vibraci nízkou. Není frekvenčně naladěna na tělo tak aby se do něho dostala. Tak prosté to je. Proto mohli ,,svatí,, chodit mezi nemocné aniž by sami onemocněly. ,,Svatí ,,jsem samozřejmě myslela duchovně vyspělé jedince . Jejich frekvence nemoc úplně eliminuje. Když jsme ještě před několika lety prováděli OM Chanting což byla léčba zpěvem pomocí OM, kdy skupina lidí seděla v kruhu a uprostřed tohoto kruhu seděli lidé kteří měli např. zdravotní potíže, tak se stávalo že po opakovaných sezeních se vyléčili . Došlo v jejich vlastním imunitním systému k opravám chyb na energetické úrovni a oni se uzdravovali. Člověk který toto léčení vedl prošel požehnáním k dané záležitosti aby měl otevřen tento léčivý kanál a celou tuto záležitost odevzdal aby nedocházelo ke chtění a tudíž se nikomu nezasahovalo do jeho karmy. Léčený buď tuto energii přijal nebo ne. Tím se nezasahovalo do jeho svobodné vůle. Omlouvám ale mám nějakou povinnost ,tak musím končit.

Madelaine - Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

24. 11. 2021 13:54

Díky Anael za tvé příspěvky, vždycky mě nabíjí skvělou energií, hlavně teď při zprávách které se šíří mediální cestou, spíš mi to přijde jako hon na čarodějnice... A tak čtu raději Ind. Zpravodaje vždycky tu najdu něco nového, pozitivního....

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

25. 11. 2021 13:22

Otázkou pak je, jak se do tohoto dostat. Zatím to umí zcela nepatrné množství lidí. A je v současných energiích dost těžké si udržet nějaký nadhled, natož teprv hravost. Ač jsou to podmínky nutné k vibračnímu vzestupu.
To je podle mě vůbec zásadní problém této civilizace, že za ty tisíce let v tom samém srabu ztratila nadhled a především tu lehkost a hravost.

Umět i současnou dobu brát jako hru, kterou ve skutečnosti taky je, jakožto celý náš pobyt tady na Zemi, je asi ta správná cesta jak tím hladce projít.
Zajímavé je že děti to ještě dokážou, dokonce ani nerozlišují pozitivní a negativní zkušenosti. Třeba si trochu pobrečí, ale za chvíli si zase se zápalem hrají jako by se nic nestalo.

Vlastně bych řekl že karma je v podstatě jen nahromadění životních okamžiků, kdy jsme něco nedokázali vzít jako hru (třeba nám umřelo dítě) a z toho se vytvořil karmický uzel který se nám pořád opakuje, dokud ho nedokážeme propustit.

Z tohoto důvodu je třeba velká opatrnost při léčení někoho, protože nemoc bývá jeden z projevů karmického uzlu. A když ho nemoci tzv."zbavíme" tak ten karmický uzel jen překopírujeme do jemnohmotnějších hlubších "vrstev osudu" kde to teprve nadělá paseku.

Dost zajímavě o úskalích léčení hovoří tahle šamanka na závěr svého meditačního videa:
https://www.youtube.com/watch?v=D3a31J4yMis

Jirka - Re: Re: Re: Re: TNG

25. 11. 2021 16:48

Ahoj Anael, pamatuji si před pár lety, že jsem se na ten čas tak nějak víc soustředil a toto řešil. Šel jsem trasu na Šumavě a vlastně se už stmívalo a já hledal místo na přespání. A při té cestě se mi ten čas tak nějak "zhustil". Vlastně jsem za kratší časový úsek ušel daleko víc, než jsem čekal. Tak mě to pobavilo, že to jde ;)

Jirka - Re: Re: Re: Re: TNG

25. 11. 2021 16:50

Ahoj Anael, pamatuji si před pár lety, že jsem se na ten čas tak nějak víc soustředil a toto řešil. Šel jsem trasu na Šumavě a vlastně se už stmívalo a já hledal místo na přespání. A při té cestě se mi ten čas tak nějak "zhustil". Vlastně jsem za kratší časový úsek ušel daleko víc, než jsem čekal. Tak mě to pobavilo, že to jde ;)

Anael - Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 11:29

Lidičky ,co se týká ochrany dýchacích cest mě se osvědčil přírodní kafr. Kupuji ho u pana Rymera na www.vykuřovadla-rymer.cz.
Kafrovou pryskyřici dám do vody v misce a zapálím pod ní čajovou svíčku. Dokáže to zničit viry a desinfikovat vzduch. Nosím si ho sebou stále v igelitovém pytlíčku když nemáte oheň ,tak stačí že si k němu přičichnete. Dokáže i snížit teplotu např. tím že si ho přidáte do vany a rozpustíte ho v teplé vodě. U rýmy funguje fantasticky rychle. Dokáže zlikvidovat viry ve sliznicích tak rychle ,že vám splaskne oteklá zánětlivá sliznice protože vám všechno vyteče z nosu ven ,co by se tam jinak drželo týden. Já své děti takto a pomocí kamenů a dubových kapek od pana Dědka kořenáře léčím co jsou na světě. U kafru ale pozor na alergie . Kafr se spojen s vodním živlem a se Šivou. U mě se osvědčil. Jako prevence je fantastický ,je to příroda žádná chemie.

ANDREA - Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 11:47

stranka nefunguje

Anael - Re: Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 13:52

Ještě jednou pro kontrolu. Stránku jsem kontrolovala a funguje. https://www.vykurovadla-rymer.cz

Petr - Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 12:16

Kafr je fantastický na masáže těla. Zajímavé je že je to vodní živel. Tak zřejmě účinkuje jinak než masážní krémy s chilli nebo zázvorem.

Nicméně já nevěřím moc na nějaké nemoci a viry. Tudíž bych moc rád věděl co se to děje že mají lidi velké potíže s průduškami, plícemi, dutinami.
Podle mě jde o masivní proces čištění daných center na energetické úrovni, ale projevuje se to rýmou, teplotou apod.
Ale chtělo by to fundovaný názor někoho kdo to vidí přímo energeticky, co se děje.

Já jsem se po absolvování tohoto pak cítil neobvykle odlehčený a pročištěný. Jako by ze mě odešly nějaké letité "usazeniny" a vyvstala potřeba přejít na jiný, lehčí styl stravy. Nejradši bych přešel na pránu s občasným jezením ovoce a syrové zeleniny. Kdybych věděl jak na to. Většina potravin co jsem doposud jedl, mi najednou připadá toxická nebo nestravitelná, energeticky "ucpávající" a zatěžující.

Lenka_lea - Re: Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 12:46

A zas úplne presne !! Výborné

Leri - Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 12:41

je třeba napsat web bez "ř" www.vykurovadla-rymer.cz

ANDREA - Re: Re: Ochrana dýchacích cest

25. 11. 2021 13:16

Dakujem