Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Brána

13. 11. 2021 21:22

Ivan:
Zcela souhlasím. Toto je opravdu klíčové. Jakou karmu si vyrobil západní svět, to je jeho problém, stejně jako trestanecké kolonie Austrálie. Byť s těmi lidmi soucítím, tak oni tam měli 60 let blahobytu, my tu měli nacistickou diktaturu, komunistickou diktaturu a pak kapitalistickou bídu. Že ten blahobyt využívali jen k hedonizmu a požitkům místo vlastního rozvoje, je jen jejich problém.

Opravdu bude klíčově soustředit se na vlastní navyšování vibrací a energie srdečné čakry na maximální možnou úroveň. Nic jiného nám z toho marasmu nepomůže. Pak teprve budeme schopni pomoct třeba lidem ve svém okolí, naší zemi, a Slovákům.
Ale každý musíme začít u sebe. Plané diskuze o ufonech, chemtrails a virech, nám v ničem nepomůžou.

Tomáš - Kočkování

13. 11. 2021 18:27

Kovid má za úkol donutit vás se naočkovat a to očkování vás zbaví imunity tak že potom snadno onemocníte zápalem plic a zemřete jako Miki Zbirka o tom to je to je ten hlavní koncept , kdy se budete muset očkovat každých 6měsíců ,aby jste měli alespoň umělou imunitu a žili. Pan VK

Jirka - Re: Kočkování

13. 11. 2021 19:37

No... to jako možná dezinformace, neb to napaslovali i dřív na někoho a tam to mělo větší pravděpodobnost než tu. Ale čemu má dnes člověk věřit... :))

Andrea - Re: Kočkování

13. 11. 2021 20:46

Tomas, ja mam info ze v tecke su nanity - nanoparazity sivych pre ktore bude oteckovane telo ludi len skafander, Cize tie nanoparazity ktore uz teraz vidno pod mikroskopom po nejakom case narastu a uplne ovlasnu mysel a telo ludskeho tela. Vie niekto k tomu viac? .....lebo co sa naozaj stane uvidime.....

Jindra - Trumpova sociální síť

13. 11. 2021 18:30

Asi jste zaregistrovali zprávu, že si Trump chce spustit sociální síť. Myslíte si, že to je dobrý nápad? Já nevím, co si o tom mám myslet. Na jednu stranu se mi to zdá jako pokus o konverzaci bez jakékoliv cenzury nepohodlné pravdy. Ale na druhou stranu si Kabala může říct, že všem hackne profily (určitě mají kvantový počítač, který to dokáže) a ze super nápadu se stane noční můra.

Lenka_lea - D.n.a

12. 11. 2021 12:58

Niekde som tu čítala dlhý príspevok k odloženiu vlasov zubov ,nechtov a že nám " niekto "potom d.n.a vylieči . Od rána mi ide - no ako prvý Mirko Žbirka ,či už si konečne pustím pieseň atlandila ,sľúbila som že dnes áno ,som zvedavá čo mi chce povedať . Druhá vec k d.n.a a potom ten zásadný boom ráno ,že 5 element ..starý už nudný film..a otázka na dnes ? Naozaj by ste chceli uchovať našu d.n.a dnes ? A čo z nej konkrétne ? Týranie varenie psov za živa, jadrové zbrane , umučenē deti v Číne a v Talibane bez nôh a rúk ? Lásku ? Tie tri milenky za týždeň ,sex ako zábava na všetky smery ? Lebo človek už nevie ako by sa lepšie uspokojil ..a teraz to hlavné prečo chceme uchovať d.n.a populácie a ľudstva kôli tomu 5 elementu láska ! A kde je tá láska ? ,ktorá si nevie sama poradiť s jedným fašistickým očkovaním a zatiaľ stále len čaká na pantronusa z haryho Pottera ,ktorý príde od niekoho z vesmíru a osvieti väčšinu populácie ,že vakcínacia detí je veľký vesmírny problém? Ako ukazujeme vesmíru ,že sme láskyplný a samostatný ?? Že stále čakáme na ??? Načo čakáme ?? Na apokalypsu ?? Na naše city ?? Tak ja byť mimozemšťan si počkám než sa takéto choré d.n.a slušne pretriedi , ten zbytok čo ostane aj tak ešte viac krát preverím a až potom dám vôbec šancu alebo možnosť takému d.n.a prežiť a vystúpiť do pôvodnej galaxitckej vesmírnej a božskej rodiny

Tomáš - Re: D.n.a

12. 11. 2021 16:14

Naše DNA je velice důležité ,propojuje nás s předky našimi rody je to jejich dědictví i když máme aktivní jen dvě šroubovice ve své kvantové předloze máme všech dvanáct až přejdem do 5D tak se aktivují.. Jak varují mimozemštané pokud nenávratně poškodíme dna očkováním tak se neobnoví 12vláknová a lidé ti co přežijí budou bioroboti. To jsme tu však zatím moc neřešili ,řešili jsme poškození DNA a vznik rakoviny kdy pro opravu je třeba mít původní dna před mutací, proto je dobré uschovat vzorky..

Lenka_lea - D.n.a

12. 11. 2021 13:10

E ešte dodám ,čo je to to d.n.a vylieči ? A čo potom ? Čo to tu stále tešia niektorí ,že d.n.a nám niekto po vakcíne vylieči a potom ďalej čo ? Sadneme si k tv ,pozrieme si správy kto kde zomrel a ráno sa vrátime do práce k našemu životu a poobede do Tesca na nákup a nech už je vikend ,aby som mohol ,mohla v pondelok zas do tej práce ? Ktorej možno ani nerozumiem a neviem prečo ju vlastne robím ,ale som v Tom dobrý ,dobrá ? Naša zem vystúpila hore a buď vystúpime hore aj my ,alebo koniec a nikto iný nám ten rozum do hlavy nenaleje ,iba my sami so musíme vyliečiť d.n.a a ukázať vesmíru a našej zemi ,že sme s ňou v súlade ..preto prišiel akysik vírus ,prišiel v dobe keď zem odpálilo do vyšších energii a kde už Matrix neexistuje .. a každému kto sa ešte priemieta starý Matrix ,alebo akýsik život predtým alebo akesik d.n.a predtým ..s vakcínou alebo bez ..zem už je vyššie a buď vystúpime s ňou ,alebo si tie naše zubné záznamy odpadu a pokazenej d.n.a plnej vojny môžme zahrabať na ten náš trávnik ,ktorý je aj tak pod ťarchou nejakej vymyslenej banky z Matrixu

Dáša M. - myšlenky

11. 11. 2021 20:41

Báro P – vím jak jsi to myslela, ano když nechceš „něco cítit“ čich se utne, když nechceš něco vidět – tady bych řekla pozor na to, zaděláváme si na šedý či zelený zákal, nebo prostě větší dioptrie. Když jsem byla na dně před x lety - nic se mi nechtělo řešit, tak jsem si vyrobila tak krásnou nemoc, jakmile jsem pochopila, že já jsem tvůrce, tak jsem se uzdravila (nebylo to ze dne na den). Prostě já věřím tomu, že dokud si my lidé neuvědomíme, že se uzdravit umíme sami- protože naše tělo má tu moc, tak zde budou stále různé typy nemocí (jenže spousta lidí si vezme raději zázračnou růžovou tabletku, místo aby si prošel den v klidu a zvědomil si, co dělal, na co myslel, apod.)

A taky dost věcí bereme jako samozřejmost… pomohlo mi i to, večer poděkuji za den a ráno děkuji, že můžu vstát a jsem vděčná za další den.

Ještě mám zde jeden příklad na mé myšlenky:)

Když jsem se přestěhovala ze SM na JM – tak jsem i přešla pracovně na stejnou práci, kterou jsem měla ráda, ALE vadila mi budova, vadilo mi, jak přilétávali vrtulníky do nemocnice, ta budova více měla jsem pocit, že na mě padá … tak jsem dostala výpověď :) to se prostě děje nejen s nemocí, že si ji myšlenkami přivoláme, ale děje se to i jinak se zaměstnáním, partnerem atd…

A samozřejmě je to i kolektivní vědomí – ty projekce strachu, které jsou na nás vyvíjeny – to je šílené se udržet ve vibracích těch lehčích – Ďuri psal ano s láskou v srdci jde vše lehčeji – já s tím naprosto souhlasím. Když jsem mimo signál, mimo lidi když jsem měla dovolenou a byla jsem off nevnímala jsem vibrace strachu kolem sebe – tak je to lehčeji udržitelné, ale copak se můžeme všichni zašít do svých domovů a s nikým se nestýkat? Nikam nechodit – to asi nejde.

A taky dle mě nejde jim povolit to, co se teď děje to co vymýšlejí za jednu ptákovinu vedle druhé.

Ali – já se také nevzdávám a zvyšuji si vibrace.

Před rokem v březnu jsem vezla syna k Dr. protože měl kašel a příšernou rýmu a teplotu, když jsem vstala bylo mi zle, nevěděla jsem, která bije – nejraději bych si lehla a odešla a neprobudila se … jenže jsem musela s tím synem- tak mě pomohla AUTOPATICKÁ lahvička, kde prolívám vodu – během ½ hodiny jsem byla OK. (nevím co to bylo, ale byl to týden před uzavřením kvůli covidu) takže nevím zda jsem ho měla nebo ne, zároveň se mi udělal nějaký blok, že s touto nemocí nechci mít nic společného a to držím:)

A ještě jednu malou poznámečku:) Ti kdo jste z Prahy tak na Staromáku bude v 15:00 hod. 17.11 nějaká manifestace říkal pan Baudyš– kdo půjde dejte vědět jaké to tam bylo. Děkuji

Držme se všichni a opravdu navyšujme vibrace. Dáša

Bára P. - Re: myšlenky

11. 11. 2021 22:08

S myšlienkou v práci už to tu nemôžem ani cítiť, nechcem tu byť, mi ten vesmír naozaj nemohol nič iné prihrať. Zavrieť domov a najlepšia možnosť využiť na to túto chorobu. Našťastie som si to zvedomila, pochopila strachy, nechala ich odísť a odhodlala sa k zmene. Priebeh bol relatívne mierny a ja som si viac-menej dobre oddýchla.

Bohužiaľ niekedy to funguje na podvedomej úrovni a je ťažké pochopiť prečo sa nám v živote niekedy dejú rôzne veci. To bol prípad aj mojej maminy, ktorá nakoniec zomrela na rakovinu. Nádor mala na oku - nemohla sa pozerať na krivdu, ktorá sa jej stala, keď ju len z dôvodu znižovania stavov prepustili z práce, ktorá sídlila hneď vo vedľajšej budove pri našom dome a ona každý deň vídala svoje kolegyne ako chodia aj naďalej do práce . Bolo to pre ňu veľmi silné a nedokázala to spracovať aj keď sa na alternatívnych spôsoboch liečby držala 6 rokov a žila aj s tou rakovinou plnohodnotne. Zase ide len o nejaký symbolický príklad ako taká psychosomatiku môže fungovať a ako sa tam dajú nájsť paralely.
Preto otázku zdravia vnímam ako moje životné téma a snažím sa to chápať aj z iných pohľadov.

Petr - Re: Re: myšlenky

12. 11. 2021 12:55

Křivda je velmi destruktivní emoce. To je fakt. Umět pouštět/odpouštět, je základní metoda psychického a energetického detoxu. Prostě věci nechat odplynout, nedržet si je pořád.
Ještě tak kdybych to i já dovedl :-P

ŠarMa - lze se nakazit? + hádky kolem GF

12. 11. 2021 7:07

Odkaz na český spolek kompetentních odborníků a publicistů zabývajících se lžemi kolem virů
https://resetheus.org/

Koho označujete za galaktickou federaci, když skutečnosti ukazují, že školní koncept vesmíru je falešný jako celý matrix,
Na tomto kanále jsou základní fakta:
https://www.youtube.com/watch?v=pUgRafrWi9g&list=UUw-EWYcPRcCGcrXapuvvdhw&index=7

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

11. 11. 2021 18:30

:) ok, ale občas je tam dobrý info... Nu a jelikož ten Bond měl vyjít již loni v době jistého viru, tak musel být točen ještě dřív. Tedy nechci strašit a je to jen má domněnka, ale už tu něco takového co jsi psal. Bylo/je - možná bude, ale tomu moc nevěřím. Spíš se na tom již pracovalo/pracuje. Tak jen zrychlený odkaz o čem to tam v tom filmu bylo:

https://jamesbond.fandom.com/wiki/Heracles

No a já mám teď rozkoukaný S tebou mě baví svět... :D

Ivan - Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

3. 11. 2021 19:12

Ja považujem za posledný kvantový skok vedy:
Objavenie polovodičovej štruktúry tranzistoru (Shockley a spol. 1948) a prechod z elektronok na polovodiče.

Je to už 73 rokov !

70 rokov nič ! Iba maličke úpravičky - zmenšovanie a tym zhušťovanie

70 rokov nič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
????!!!!????!!!!

Tomáš - Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

3. 11. 2021 20:25

Je vidět že nejste z oboru.. V elektronice je každoročně nějaký objev a i když tranzistor byl revoluční následovali tyristory, triaky ,varistory, transily.... No a hlavně miniaturizace integrované obvody a vrchol všeho mikroprocesory.. Nevěřím v tak velký technický pokrok během tak krátké doby, považuji elektroniku za Reptilianskou technologii na zotročení lidstva. Přijmuli jsme ji a jsme na ni závislí lze nás ovládat.. Veškerý pokrok táhnou nadnárodní koncerny a ty jsou dle mé představi přímo napojeny a ovládány reptiliany..

adalgar - Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 3:16

V 50letech uletl sovětský Mig do Jižní Koreje a tam zjistili v letadle elektronky. Holt primitivní RUsové, Jenže oni ty elektronky mají dosud všude napasované. Naprosto nedobytné zvenčí.

Tomáš - Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 8:43

Rusové na nejnovějších stihačkách mají čínskou avioniku a ruský motory jsou nejlepší na světě, subsonické motory montované do posledních migů již nemají lidskou posádku nepřežila by přetížení..

ivo - Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 7:25

Ono jde spíše o vlastnosti přechodu mezi polovodiči a tranzistor už je aplikování jevu,že tenkou vrstvou polovodiče a tím malým proudem lze řídit proud řádově větší.Polovodič typu N má přebytek valenčních elektronů a Typu P elektron chybí.
Další objevy jako tunelový jev a elektroluminiscence následovaly.Tož tak asi.

Tomáš - Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 12:45

To ano schopnost tranzistoru zesilovat od proudem řízených bipolárních se ustupuje , napětím neboli el polem řízené tranzistory Mosfet to je jiná káva, jsou bezestrátové nazahřívají se a tak jako výkonové prvky dnes už převládají.. Já se zabývám hlavně pokusy s frekvenčními ganerátory at už k rozkladu vody...

Anael - Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 12:02

Rozhodně nanotechnologie, bionanotechnologie ,klonování, genetické inženýrství. U nás je fakulta medicíny a bionanotechnologií jako běžný obor. Klonování čehokoliv, ačkoliv je to neetické stejně se provádí. Zásahy do DNA ,jejich úprava ,chemický a farmakologický průmysl ve spojení nanotechnologiemi a miniaturizace počítače který se vejde do lidské buňky. Tohle není sci-fi ,tohle ohlásili lidi z Micro-Softu, zcela vážně asi před třemi lety. Dá se to najít někde v archivu na www.otevřisvoumysl.cz ze dne 24.5.2021,pak je ještě zajímavý vědecký článek o uměle vytvořených proteinových krystalech které dělají buňky magnetické ten je z 27.5.2021. Zcela vážně si myslím že tomuto kvantovému skoku přispěly mimozemské civilizace.