Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ivana - Re: ochranme děti

23. 11. 2021 16:20

Janeček to sice řekl pěkně, ale myslím, že ku vlastnímu prospěchu. Jinak bych mu nevěřila ani nos mezi očima ani Landovi. Nevím to zcela jistě, ale nepropagoval náhodou Landa s Ledeckým když začalo očko vakcíny. Bylo to tenkrát na nějakém veřejném shromáždění.

Magnuska - Re: Re: ochranme děti

23. 11. 2021 17:11

Tak Klaus ne, Landa ne, Janeček ne... a jaká je tedy jiná alternativa...?

adalgar - Re: Re: ochranme děti

25. 11. 2021 9:57

Samozřejmě.že ano.oba obřezanci Ledecký a Landa doufali,že je zapojí do ohromného farma byznysu,ale měli smulu..

Tomáš - Re: Re: Re: ochranme děti

25. 11. 2021 18:04

přesně tak založili firmu na testy, ale Babiš už měl svoje lidi a do kšeftu je nepustil tak asi zatrpkli a dali se na naši stranu což je dobře. Jeden napravený hříšník vydá za pět zpravedlivých.. ale uvidíme kolik nás bude..

adalgar - Pražská restaurace

25. 11. 2021 17:43

Dodržuje zákony ČR https://newtube.app/user/yandex/j9DFZgR?u=t

Jirka - TNG

21. 11. 2021 18:47

Nevím kdo zná a kdo koukal, ale můj život to ovlivnilo, ještě za mladých let. Tak jen díky..

https://www.youtube.com/watch?v=HnDtvZXYHgE

Tomáš - Re: TNG

21. 11. 2021 20:20

Jo to byly časy ,já měl nejraději díly s Picardem. Věřil jsem že je to naše krásná budoucnost, která je už blízko, ale mocní to vidí jinak a připravili nám jen nemoci a utrpení... Okradli nás o budoucnost a mám vztek... Takové seriály se dnes už netočí ,jen o mutantech jako superhrdinech. Jak pošahají DNA tak tady budou mutanti, tak nás na to připravují. Dělají všechno tak jako by tady vládli a nebyla žádná pozitivní síla ,která by je mohla zastavit...

Jirka - Re: Re: TNG

21. 11. 2021 21:33

To byly... Já taky Picard, no a doufám, že mě/nás to připravilo na něco, co snad příjde.... :) Bylo to IMHO ještě krásně čístý...

Tomáš - Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 9:58

Myslím že nás Startrek připravil na kontakt s mimozemštany a na začlenění do jejich federace, že šlo o projekt sil světla. Seznámili jsme se se spoustou ras jejich hodnotami povahou a tak nás nepřekvapí ,když některé z nich uvidíme ,když nás případně přijdou zachránit a také víme na koho si dát pozor. Picárd vše řešil mírovou cestou a bojoval jen když nebylo zbití, jeho posádka pro něj byla rodinou a autoritu nemusel vymáhat ,prostě ji měl. Osobně si myslím že tento herec přišel z jiné civilizace kde byl kapitánem podobné lodi a toto byla jeho mise pro lidstvo.. T

Petr - Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 12:45

Star Trek s vyplešlým Picardem nás měl připravit na globalistickou agendu, kdy se zruší volby a o všem (o nás bez nás) budou rozhodovat organizace jako OSN nebo EU, dnes třeba WHO, CDC.
Kromě toho to taky byla silná multikulturní masírka. Místo muslimů klingoni, místo židů vulkánci atd.

Samozřejmě tam musela být hromada sluníčkové omáčky okolo, aby to vovce sežraly i s navijákem.

Důsledek vidíme dnes, kdy o našem zdraví, svobodě/nesvobodě a vůbec o našem přežití rozhodují nevolené organizace jako WHO, CDC, EU, Evropská komise, Evropská léková agentura a podivné nikým nevolené figurky jako Gates, Soros apod.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 13:11

Já jsem tyto filmy nikdy nemusela a ani jsem nedokázala nějaký díl celý prohlédnout. Měla jsem z toho divný pocit, a na tyto filmy síly světla neměly peníze. Tak jak jsem pochopila, že i filmy Pán prstenů, Hobit a Harry Potter. To jsou úplně nechutné filmy, které mají za úkol rozbít to pěkné, co je v lidech. Chudáci děti . Za našich mladých let byly filmy, které v člověku rozvíjely krásnou pohodu, lásku, morálku, čest. Teď být rodičem, tak děti nenechám dívat na tzv. "dětské" programy, protože je to otupí a tyto krásné lidské vlastnosti se u nich nemohou rozvinout. Protože jsou uměle drženi ve strachu. Já to tak cítím, někdo má třeba jiný názor.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 14:00

Petře to jsi moc nepochopil.. Dokud jsme ve věznici Země tak nevidíme jak se žije jinde jaké mají společenské systémy a jak prosperují. Jsme vězni na vlastní planetě a proto nás mohou zotročit. Startrek je vize budoucnosti svobodného lidstva ,které se stalo vesmírnou civilizací a spolupracuje s jinými rasami.. Ohledně toho jestli to natočili síly světla, ano natočili a vstupovali spisovatelům a režiserum do snů a předávali informace o jiných rasách a inspiraci. Petr uváděl že lidská civilizace v minulosti skončila vždy nějakou katastrofou at už asteroid který je vyhladil či tsunami a lidé se vrátili do doby kamenné.. Jediný důvod proč tomu tak bylo je že jsme nikdy nedosáhli vesmírného věku a nerozšířili se do vesmíru. Jsme velice zranitelní pokud je naše existence vázána na naši planetu.. Tak že Startrek je priorita lidstva pro přežití a konečně postup vpřed...

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 14:08

A k tomu že síly světla nemaj peníze, ale mají ,taky tady mají své aktivity, například Plejádani a jejich značka Subaru , už mám třetí , auta teda dělat umí a jestli tak dělaj i talíře tak bomba.. :-)

Jindra - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 20:43

Ahoj Tomáši, kde bereš informaci, že Plejáďani vlastní Subaru? To že si mimozemšťani zakládají na Zemi základny je všeobecně, mezi probuzenými lidmi známá věc ale to, že by měli potřebu mít monopol ve formě celosvětově známé automobilky, která ještě ke všemu vyrábí auta na fosilní paliva, se mi zdá jako téměř nemožné. Kdyby dělali auta na elektřinu, tak tomu rozumím, ale Subaru ještě neuvedlo na trh žádný čistě elektrický vůz. Ale moje hlavní otázka je, k čemu by používali ty vydělané peníze? Však to nedává smysl. Mají antigravitační vesmírné lodě, replikátory, volnou energii, atd. Kdyby z nějakého důvodu chtěli koupit naší technologii nebo jinou věc, která jinde ve vesmíru není (každá věc je v celém vesmíru jedna a svým způsobem unikátní), tak si ji můžou v replikátoru za 5 minut vyrobit a nemusí pro ní ani na Zem. Ale když už by měli potřebu něco zde na zemi vyrábět, tak by to určitě dělali ekologicky a mysleli by na přírodu, což si myslím, že obrovská hala na výrobu aut prostě není.

Neber si to nějak osobně, jenom se snažím najít jediný rozumný důvod, proč by Plejáďani vlastnili značku Subaru. Třeba něco přehlížím. Je to dost možné, ne-li hodně pravděpodobné.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 21:53

Ohledně Subaru to už se ví v ufokomunitě dlouho , sedum hvězd ve znaku jsou Pleady. Pleadané se hodně rodí do lidských těl a jako vzpomínku na svou domovinu dali do znaku automobilky Pleady. Nemají k dispozici technologii svých bratrů , technologie ufo je na věznici Země zakázaná jinak by mohli vězni uniknout a to dodržuje jak temná tak světlá strana .. Jen jednou to porušili ,když rasa Nordiků předala ufo technologii nacistům prostřednictvím kontaktérek spolku Vril a z toho byl velký poprask i v GF a trest pro tuto mimozemskou rasu Nordiků.. Ted už snad mříže vezení padají a tyto technologie časem získáme.. Jinak k té materializaci věcí v replikátorech nebo duchovně vlastní myslí, to jsou jen způsoby výroby to podstatné je to vymyslet, teda myšlenka génialního konstruktera. I dnes je snadné vyrábět ,když máme obráběcí cnc stroje ,v autocadu nakreslíte 3D model třeba ozubeného kola odešlete ho po síti do obráběcího centra tříosé frézy a za pár minut je hotovo. Ted to patlaj i v 3d tiskárnách ,ale tam ta kvalita je mizerná, leda tak na prototypy kde stačí nízká životnost. Tak že tvořit myšlenkou je super ,ale musíte něco v hlavě mít a až to půjde tak možná většina lidí dokáže vytvořit třeba hrnek na čaj ,ale robota ,nebo počítač těžko. Tak že to nejdůležitější je mít znalosti a inteligenci k aktu stvoření a to jestli se to zmaterializuje ,nebo se to vyrobí ve fabrice to je asi už celkem jedno..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 15:51

Fakt je to, že někdy i iluminátský režisér točí iluminátský film, a přesto se mu tam vpašuje nezamýšlená dobrá věc.
Dokonce jsem viděl nízkorozpočtové animáky pro děti, kde je programovali vyloženě konstruktivním a pozitivním přístupem. Ani jsem nevěřil vlastním očím.
Každopádně hollywood ovládají temňáci. Tam máš každý druhý film s depopulační agendou tak či onak zamaskovanou, nebo už zcela zjevnou (avengers a další scifi filmy).

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 15:57

JInka:
Já zase na tyhle tři série nedám dopustit. Jednak byl Tolkien naprostý génius a bývalý druid/bard. Jeho dílo je strhující i v knižní i ve filmové předloze. Jacksonovi se to docela povedlo.
V celém díle se v podstatě řeší morální a všelidské otázky až na samotnou dřeň. Obzvlášť doporučuju prostudovat postavu Gluma. Typický případ něčeho co bývalo člověkem, ale padlo to až na samé dno na úroveň skřetů.
A přesto v něm ta lidská stránka pořád bojuje.

Harryho Pottera taky docela žeru, ikdyž se o tom vykládá lecos. Podle mě je tam taky hodně silných morálních poselství.

adalgar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 16:55

Veleznámá záležitost https://newtube.app/user/yandex/Hr9Flwh

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

23. 11. 2021 19:43

Adalgare, díky za to krásné video, je to přesně to, co je třeba dělat. Řídit se tím, co si přeje duše. Stát se sám sebou. Tady je to ještě rozebrané do detailu, já některé věci praktikuji podvědomě. Kdysi dávno jsem byla nešťastná z toho, že manžel měl v práci každý týden oslavu narozenin některého z velmi početného kolektivu zaměstnanců. Vracel se pozdě večer. Tak jsem to odevzdala. Zafungovalo to velmi rychle. Manžel přišel za půl hodiny s tím, že se tam chlapi poprali a měl co dělat, aby nějakou neslízl, proto rychle odešel. Kupodivu to byla poslední oslava narozenin.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TNG

22. 11. 2021 23:04

Nedokážu říct, co Harry Potter, ale ráda na něj občas kouknu. Ovšem Pán Prstenu... Nedostala jsem se ještě ke knihám, takže mohu dát dojem pouze z filmu, nicméně myslím, že je to geniální. Naopak vnímám trilogii velmi pozitivně. Poslední dobou obzvlášť postavu Samvěda. Myslím si, že právě v Tolkienově díle je ukryta stará moudrost. V Hobitovi je to ze strany Gandalfa úplně jasné, když s sebou vezme na výpravu Bilba.
Také v jednom z filmu zazní krásná myšlenka o tom, že zlo nedrží stranou nějaká velká síla, ale malé každodenní činy všech lidí. To je přesně to, co teď děláme my....