Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

adalgar - Re: Re: ochranme děti

21. 11. 2021 9:32

Pjakin řekl.že myšlení a pamět lidí je tak 14dní. A funguje to skvěle. Počká se na další generaci,co si nepamatuje a HOP,máme tu starého Klause s jeho rozumy,Dana Landu,toho falešného matematika Janečka. A všichni jsou z nich poprdění.. https://petrabostlova.wordpress.com/2021/11/20/neverme-karlu-janeckovi-jeho-proslov-na-ceskem-slavikovi-kdyby-to-myslel-vazne-zabili-by-ho-ti-kteri-ho-instalovali-jako-bileho-rotschildova-kone-pripravuje-pudu-pro-antikrista-toho-falesneh/

Petr - Re: Re: Re: ochranme děti

21. 11. 2021 15:49

A co ten Landa? Falešná opozice ?
Já nikdy nevěděl co si o něm mám myslet. Velkohubé prohlášení a gesta, to mu šlo vždycky. Ale výsledek šel vždy do ztracena.
Někdy mám pocit že Krysaře v muzikálu nehrál, ale že je to jeho skutečná funkce v systému. Ze kterého už pár dekád hezky profituje. Ono i hurávlastenectví je solidně výnosný obchodní artikl.

Jana - Re: Re: Re: Re: ochranme děti

21. 11. 2021 18:37

Já mám dojem, že Landa je ok. Mám ten pocit a většinou mě neklame. Ani z Janečka nemám nijakou hrůzu, sleduju ho už delší dobu, i když spíš bych dala ruku do ohně za Landu než Janečka. Každopádně oba plní momentálně pozitivní roli, to se může zvrtnout, uvidíme. :)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: ochranme děti

22. 11. 2021 12:32

Ach ty ženy a jejich "naprosto spolehlivé pocity".

z článku:
"Karel Janeček je úzce napojen na investory a lidi okolo Zdeňka Bakaly, okolo projektů pražské kavárny, havlistické fronty, Deníku N a dalších subjektů nasáčkovaných okolo oltáře tzv. trans-atlantických hodnot a vazeb na odkaz Václava Havla, který má posmrtnou bustu ve foyeru amerického Kongresu. Janečka tak budou volit ti, kteří volí proti Babišovi ANEBO proti očkování. A Babiše budou volit ti, kteří volí Zemana. Jenže, je v tom jeden háček. Po zavedení povinného vaxu v ČR, anebo jen při hrozbě zavedení, dojde k masivnímu odlivu voličů Miloše Zemana od Andreje Babiše.

A tento přesun bude stačit k tomu, že Karel Janeček vyhraje prezidentskou volbu. Tato investiční pozice na pokles obliby vakcín v důsledku povinné inokulace je velice perspektivní z hlediska investiční taktiky, protože podobně bych to udělal i já sám, pokud bych otevíral podobnou investiční pozici. Neobliba vakcín bude u populace postupně narůstat. A důkaz vám byl poskytnut právě v pátek večer na Českém slavíku 21."

"Kameramani a fotografové totiž před začátkem přenosu pořadu zachytili prakticky celý sál divadla a šokující pohled nabídl důkaz, že prakticky skoro všichni měli sundané roušky a respirátory. Hosté v divadle si je nasadili až po zahájení živého televizního přenosu. Policie prý začala sundání roušek vyšetřovat, ale nevím, co chtějí zjišťovat, ledaže by policie udělila pokuty všem hostům v divadle. Byl to naprosto brutální signál Babišovi ze strany majitele soutěže Karla Janečka, že právě otevřel pozici proti vakcínám v mediálním sektoru v přípravě kandidatury na Pražský hrad."

Bohužel ďábelský vynález Google REcaptcha mi zablokoval zveřejnění www odkazu na článek ze kterého jsou citace. Tak si článek holt musíte dohledat sami.

Anael - Re: Re: Re: Re: ochranme děti

25. 11. 2021 10:47

Řeknu vám můj názor na Daniela Landu. Člověk který bydlí na Vyšehradě má ve svém životě tady teď poměrně velký úkol. Je to velký světelný bojovník a právě se probouzí... ještě se hledá ale ono to přijde brzy.. Jestli si chcete udělat sami svůj názor tak vám doporučuji shlédnout rozhovor pár hodin starý na Příznacích transformace je to kolem 40 min. Moc mu fandím...má krásný srdce

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: ochranme děti

25. 11. 2021 15:54

Na mě to moc dojem neudělalo. Takových líbivých řečiček jsem od něj za ty roky slyšel spousty. Ale skutek se pak vždy někam vytratil.
On má totiž schopnost na sebe strhnout davy. A pak je zase odvrhnout když se mu ti lidi omrzí. To je stinná vlastnost každého Štíra. Že si rád hraje s lidmi kteří se nechali zhypnotizovat jeho podmanivostí. A to je spíš vlastnost solar plexu než srdce.
Tak doufám Anael, že máš pravdu a skutečně se tentokrát Landa jako bytost probouzí.

Ačkoliv to jeho angažmá na Novém Zélandu... víme kdo na Zélandu sídlí a schovává se tam před světovými událostmi které sám zpískal. Teď je kvůli tomu ja Zélandu těžký covid fašizmus, jakož i v přilehlé Austrálii.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ochranme děti

25. 11. 2021 17:03

Landa má grády a je už tak nějak stabilní/konstantní. U Janečka už moc nevím. Tam stabilitu moc nevnímám...

jarulinka - Re: Re: Re: ochranme děti

23. 11. 2021 14:38

adalgar vystihnul jste to přesně...na Klause na Landu i na Janečka pozor...taky něco pamatuji

Tomáš - Re: Re: Re: Re: ochranme děti

23. 11. 2021 19:00

Každá pomoc je dobrá.. nesudte aby jste nebyli souzeni...

Tomáš - Re: Re: ochranme děti

21. 11. 2021 15:11

Janeček to řekl pěkně a doufám že to ta tupá většina ovcoidů slyšela...

adalgar - Re: Re: Re: ochranme děti

22. 11. 2021 12:04

Starej Klaus SE DNES také hezky poslouchá. Osvěžte si dějiny,mládeži.. https://newtube.app/user/yandex/A72cxoA

Jirka - Re: ochranme děti

21. 11. 2021 15:06

Tomáši nevím... Stále má kvalitní produkty (fyto) a když pominu ten Xenon, který se také posunul ke komerci, tak ve finále stále pomáhá. Tak jen můj pohled a houp (hope). Jirka

Tomáš - Re: Re: ochranme děti

21. 11. 2021 15:26

Jirko poslechni si jeho video https://www.youtube.com/watch?v=aoqriuBj2os ,nebo se rovnou naočkuj a on ti pak prodá bylinky co zmírní následky a budeš vysmátej.. On to pěkně pohnojil a myslím že už mu to došlo že lidi nejsou tak hloupí a bude to mít pro něj následky. Jinak byliny koupíš i jinde já kupuji Vilcacoru a Jergon na Fajnbyliny.cz za třetinu.. Koronáč pro mě byl jen rýma..

Jirka - Re: Re: Re: ochranme děti

21. 11. 2021 15:40

Viděl jsem to video i druhý díl. A asi se trochu ztrapním, ale mám doma už asi rok jeho protokol 777. Zatím jen tak... Máš naprostou pravdu, že jede propagaci svých produktů/bylin apod.. Na sezení jsem nikdy nebyl. No a ohledně hnojení mám podobný názor, ale globálně je to bohužel stále ještě potřeba... :(

adalgar - Re: Re: Re: ochranme děti

22. 11. 2021 12:11

Fešák Chobot byl v Sovětském Svazu, kde se zučastnil výcviku dálkového pozorovatele. Dnešní možnosti jsou skvělé,takto lze vycvičit každou tetku od škopku. No a náš milý Chobod se po hadráku chopil lukrativního ezobyznysu,kde svoje schopnosti využil. Tož tak..

Eva - Re: Re: Re: ochranme děti

22. 11. 2021 14:49

Dobrý den, mohu poprosit o radu? Ty dva druhy bylin, které uvádíte, už jsem si vyhledala, lze je užívat zároveň? Od dnešního dne mám covid (zatím jen trochu rýma a trochu kašel), ale protože jsem odmítač a vše řeším alternativně, tak mohu být ráda, že jsem vůbec dostala neschopenku, tak nechutný rozhovor, už jsem dlouho nezažila. Už jsem si vyhlédla jinou lékařku.
Předem moc děkuji za odpověď.
A všem přeji hodně sil a odvahy.

kvetinka - Re: Re: Re: Re: ochranme děti

22. 11. 2021 15:13

ako môžte povedať,že ste odmítač ,keď poviete,že máte covid..niečo čo vôbec neexistuje a nieje dokázané..to ste potom tiež svedok kovidoví :)

Tomáš - Re: Re: Re: Re: ochranme děti

22. 11. 2021 15:27

Dobrý den,
nevím jak bylinky zaberou pokud je neužíváte preventivně delší dobu.. Mohu jen poradit jak jsem se léčil já.. Vilcacora a Jergon v práškové formě jsem naplnil do tobolek a jednu tobolku deně (mohou se kombinovat ja užival ráno V odpol J) dále dračí krev 3xdeně. Kloktání slané vody a výplach konvičkou slanou vodou nos dutiny. Důležitý je vitamín D jak uvádí doktor Bukovský viz jeho videa deně až 10000jednotek týden pak 5000 až 3000 udržovací dávka, hodně vitamínu C nelze se jím předávkovat a Zinek. Dále probiotika posílí imunitu.. Já ztratil čich ,ale plíce mě to vůbec nezasáhlo, kamarádi i když měli také lehký průběh mají problémy při zátěži se zadýchávají.. Pokud nedojde k zasažení plic tak je to jen slabá chřipka...

adalgar - Re: Re: Re: Re: ochranme děti

23. 11. 2021 12:36

Kdyby se kokovid jmenoval třeba Neutuchající prd Václava Havla,pokud bych chytil podzimní nachlazení a s rýmičkou a horečkou 38, tak bych suše poznamenal..Tuctová chřipka..Zaručeně bych si nerušil svuj životní program,jako třeba ZDE... https://newtube.app/user/yandex/S3BB242

jarulinka - Re: Re: Re: Re: Re: ochranme děti

23. 11. 2021 22:44

adalgar děkuji moc...tak jsem se dlouho nezasmála - Neutuchající prd Václava Havla